Oteckovia (2018) (seriál)

Rozhodne najlepší slovenský seriál. Nepozerala som to od začiatku, úprimne najprv som to považovala za hlúposť ako každý slovenský seriál, no pár krát som náhodne pozrela pár časti a zistila som, že sa dá na tom dobre zasmiať.

Hrdina Max (2015)

Film ktorý ukázal aký je pes dôležitý tvor pre človeka, páči sa mi ako dali dôraz puto psa k svojmu človeku. Boli tu samozrejme aj momenty ktoré by tam byť nemuseli ale kedže to je venované psím hrdinom a ich pánom ktorý zahinuli nakoniec je to predsa len za 5 hviezdičiek.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

PO dlhom čase film pri ktorom som zostala príjemne prekvapená. Tie zvieratá... proste to bolo dačo prekrásne! Dúfam že dalšie diely budú min rovnako dobre.

Pes ro(c)ku (2016)

Bolo tu síce aj dáke to blede miestečko ale celkový dojem je fakt úžastný :). Tá hudba im naozaj vyšla ... Bolo tu zároveň aj veľa vtipných scénoch ale čo ma trochu irituje je, že ten jeho otec mi pripadá viac ako medved než ako pes... (vraj mastif) ...

Lovec: Zimní válka (2016)

Oproti prvému dielu bol tento viac dotiahnutý, všetky efekty boli krásne spravené, akčné scény boli naozaj neskutočné... Nemám čo vytknúť tomuto filmu. :)

Need for Speed (2014)

Jeden z najlepších akčných filmov aké som kedy videla. Niektoré scénky ma síce iritovali ale vyrovnavalo sa to radosťou rýchlych jázd, po dlhom čase film ktorý som prežívala ako keby som bola jednnou z postav :) .

Marmaduk (2010)

Krásne vystihli všetky tie vzťahy. Pes ktorý sa stará o svoju rodinu viac ako jeho pán, počúva keď mu niečo hovoria je najlepším priateľom pre deti. Presne o tomto je život so psom :) . Naviac to bolo spracované celkom ftipné takže keď vezmem do úvahy že je to pre deti nemám dôvod strhávať hviezdičky.

Tohle je válka! (2012)

Jedna z najlepších komédii aké som kedy videla. Presne tak=to filmy milujem som veľmi príjemne prekvapená :).

Policajt z New Yorku (2013) (seriál)

Mňa osobne seriál uchvátil už po prvých častiach. Je to niečo iné a mne bol hlavný hrdina sympatický a to nie len preto že vyzerá neuveriteľne dobre, ale aj tým aký bol, on nebol totiž ako vo väčšine seriálov niekto kto to mal v živote ľahké. Páči sa mi tu práve to, že on sám si tým prešiel a je celkom ľudský, ochraňuje svoju malú sestričku, snaží sa robiť len tie správne rozhodnutia a ozaj to nemá ľahké. Ja si myslím že pokračovanie by bolo super, lebo je to niečo iné takéto niečo som ešte nikde nikdy nevidela.

Flicka 2 (2010)

Nieje to síce ako prvý diel ale aj napriek tomu je tam to hlavné čo bolo aj v provom dieli a väčšina z vás to tam zjavne nevidí. Je tam vzťah divokého koňa ktorý neznesie len tak niekoho znesie iba osobu ktorú si sám kôň zvolí. Bolo vtipné sledovať ako si mestské dievča zvyká na ranč a závidim jej. Ten kôň ukazuje to čo v sebe nesú kone,vznešenosť, krásu, inteligenciu. Keby sa ľudia nepozerali na hercov ale hlavne vnímali to čo ten príbeh ukazuje určite by hodnotenie bolo lepšie, ale žiaľ mnohý to nedokážu.