Gente que viene y bah (2019)

Potom ako Beu (Clara Lago) podviedol priateľ, vrátila sa do svojho rodného mesta oddýchnuť si a nájsť novú motiváciu. Nakoniec našla aj niečo viac. Španielska oddychovka z príjemného prostredia, ktorá však nie je ničím výnimočná.

Pravda o... - Alcohol (2016) (epizoda)

Jednoduchý dokument o niekoľkých mýtoch o alkohole uskutočnených v "teréne". Vykonané experimenty žiadny veľký prínos nezaznamenali a to, čo tu bolo vysvetlené je napísané takmer pri všetkých článkoch o tejto téme.

The Ninth Passenger (2018)

Skupinka ľudí sa ocitne na jachte, nastane výpadok elektriky a široko ďaleko nikoho niet. Pri hľadaní pomoci zisťujú, že niet úniku. Nič prekvapivé sa vo filme po celý čas nestane, chýba napätie, akcia a herecké výkony tiež vôbec nepresvedčili.

Stockholm (2013)

Výborná psychologická dráma, Španieli nesklamali. Neviem, do akej miery sme vo filme videli príznaky Stockholmeského syndrómu, každopádne skvelá konverzačná vec, ktorá nenudila ani sekundu. Zvláštne boli posledné dialógy a mne osobne chýbali dovysvetľovať určité veci (vzťah s matkou, priateľka).

The Guest House (2012)

Niekoľko dní mladej baby a zamestnankyne jej otca zmenil život obom. Spoznávajú svoje životy, užívajú spoločné chvíle a cestujú za novými zážitkami. Film sa na nič nehrá a od začiatku si ide po svojej línii až do konca. Škoda spracovania a nevyužitého potenciálu. Obidve herečky ma bavili (hlavne Ruth Reynolds bola veľmi presvedčivá).

Legenda o Benu Hallovi (2017)

Vydarený austrálsky western, ktorý poctivo vykresľuje charaktery hlavných postáv. Aj napriek dlhej stopáži je to vysoko pozerateľné, ale tri hviezdy sú predsa len maximum.

Vánoční přání (2016) (TV film)

Dobrá myšlienka filmu, no chaotické a miestami plytké prevedenie. Neprišlo mi to ako komédia, išlo o dramatický príbeh, ktorý však nebol dotiahnutý do konca.

Santův malý pomocník (2015)

Vianočná jednohubka, ktorá žiadnym spôsobom neurazila a bola pozerateľná aj vďaka prítomnosti AnnaLynne McCord.

Natural Born Pranksters (2016)

Niekoľko dobrých nachytávok, kde som sa pobavil a naopak niekoľko zlých pokusov o nachytávku. Škoda, po Jackass mohlo prísť niečo nové, zaujímavejšie, sofistikovanejšie, ale nestalo sa.

Tengo ganas de ti (2012)

Uveril som všetkému, čo sa vo filme udialo. Vynikajúca atmosféra, veľmi presvedčiví herci, skvelá hudba a výborný príbeh. Vôbec mi nevadili "náhodné" stretnutia hlavných postáv a podľa mňa je Tengo ganas de ti ešte o kus lepším snímkom ako Tres metros sobre el cielo. Skvele zvládnuté dramatické scény, rovnako ako aj romentické. Mne jednoducho nič nechýbalo.Ako bonus krásna Clara Lago.