kluzo

kluzo

Martin Vozka

okres Brno
"Žádné zvíře nikdy nejedná krutě, na to si vyhradili právo jenom ti, co mají mravní smysl." Mark Twain

homepage

• 7.5.2020  12:30

Docela amatérský film s dost nelogickým jednáním představitelů a hróóózně natahovaným dějem. Opravdu, jedním slovem - nuda.

• 3.5.2020  04:12
    Monstrpavouk (2013)

Vcelku slušná komedie.

• 1.5.2020  09:46

Taková béčková produkce a přitom tak špičkový scénář. Ani ne moc nápadem, to je spíše klišé, ale takové vycizelované dialogy, propracované charaktery, vcelku dobře herecké výkony a vystihnutá rodinná atmosféra... To může závidět nejeden kandidát na Oscara (které se rozdávají spíše za "zásluhy" než za umění). Bohuzel ty peníze (jejich nedostatek) je ze snímků vidět. Jako konverzační film, ale špička.

• 28.4.2020  09:54
    Equilibrium (2002)

Nechápu hodnocení, která se neustále odvolávají na to, co který film, režisér, scénárista... vykradl, kde co bylo lepší... Bavíte se ještě u filmů? Dokážete se ještě vžít do děje, vypnout a nechat se bavit? Nebo už jen konstatuje, tohle už jsem viděl tam, tohle támhle... Tohle zvládl tenhle režisér lépe... ááá... tak tohle jsem ještě neviděl. Mám pocit, že někteří už ani pocity nemají, což ukazuje, že se čas vyobrazený ve filmu blíží. Za mě byl film natočený skvěle a skvěle mne vytáhl do děje. Neskutečná doba, která se nejspíše blíží, a ze které jde na mne strach. Že je nesmysl, že si budou lidi píchat drogu potlačující emoce dobrovolně? Kolik věci dělají lidé už dnes jen proto, že jim někdo vnuknul myšlenku, že je to správně? Že jim to prospívá?

• 28.4.2020  00:06

Nikdy jsem si nevšiml, že netopýři řvou jak tygři, a to už jsem jich pár viděl.

• 27.4.2020  07:50
    Asijská spojka (2016)

Tak to je fakt hovadina, na které se jen těžko hledá něco, co není zpackané. Waller Texas Ranger je proti tomu oskarový snímek.

• 27.4.2020  00:54

Mít to o 30' méně, dam i 4*. Vcelku dobře natočený irský film z amerického prostředí. Aspoň tak to na mě celou dobu působilo.

• 26.4.2020  19:40
    Smrt ve tmě (2016)

Konečně thriller jak má být... Skvěle zrežírovaný, sestříhaný I vypointovaný.

• 26.4.2020  01:53

Ploché, nevýrazné "Béčko".

• 24.4.2020  07:31

Prostě Dirty Harry...

• 23.4.2020  19:08

Zajímavý nápad a asi nejlépe udělané béčko, jaké jsem viděl. Příjemné překvapení.

• 22.4.2020  17:33
    Ztracené (2003)

Jeden z nejlepších westernů, pokud se tento thriller dá tak nazvat, který jsem viděl. Byl jsem dějem zcela pohlcen a klidnější scény "otec/dcera" nebyly vůbec rušivé.

• 22.4.2020  15:11

Viděno v době karantény COVID-19.

• 21.4.2020  12:12
    WikiLeaks (2013)

Nudný film o zajímavém, odvážném a prospěšném člověku, který aby mohl být vysílán nakonec vyzní jak vyzněl... "Co ohrožuje národní bezpečnost USA víc? Odhalení špatně politiky, nebo špatná politika?"

• 21.4.2020  01:36

Ploché, nevýrazné a celkem nevyužitý potenciál. Pár vtipných momentů, čekal jsem ale více.

• 19.4.2020  20:13
    Odplata (1999)

Přímočaré, tvrdé, jednoduché. Drsná škola jak má být.

• 17.4.2020  11:08
    Sinister (2012)

Čekal jsem tedy podle zdejšího hodnocení větší nářez. Atmosféra celkem fajn, ale na můj vkus docela špatný střih a pár nelogičností. Za všechny jen jedna. Hlavní hrdina propadne v noci z půdy stropem za velkého rachotu a nikoho nevzbudí?

• 16.4.2020  17:06
    Američan (2010)

Asi se z toho dalo vytlouct více. Jirka z kůlny má na víc.

• 15.4.2020  14:15

Jedna * navíc kvůli zdejšímu intošskému tlučení hubou a silnému podhodnocení.

• 15.4.2020  11:53

Zdlouhavé, ale pro mne ne tak nudné.

• 13.4.2020  18:47

Jsi a drzý čert.

• 13.4.2020  01:14

Tak zmateně natočený film, aby člověk pohledal. Pokud vám jde jen o střílení, asi se film bude líbit. A ten US patos mi připomíná sovětské válečné filmy 70.let, jenže tenkrát jsme se tomu smáli. Dnešním mladým to ukazuje hrdinství. Ed Haris naštvaně komentuje bombardování civilních Číňanů Japonci, což sice lze pochopit, ale ne poté, co před pár hodinami pustili náklad pum z těžkých bombardérů na Tokyo. To působí poněkud podivně. Chyb plno. Ve velitelství mapa na zdi Atlantskeho oceánu... No nevím, jsou ti filmaři fakt tak blbí, mě o to měla být nějaká mnou nepochopení symbolika?

• 12.4.2020  06:11

Tarantino je magor. Zaplať pánbůh za něj.

• 8.4.2020  12:20

Želé a Burákové Máslo... Fakt sranda. Dobrý nápad, dobře provedený.

• 6.4.2020  10:01
    Teroristka (2019)

Taková divadelní inscenace v plenéru. Za mě skvělý počin. Absurdní drama. Místy jsem se válel smíchy. "Třeba tady paní starostka by ho mohla zabít, ona se sama neudá, tady Mach bude mrtvej a všichni budou spokojeni. Vy byste byla ochotná, paní starosto?", "Nechcete voheň pane Mach?". Natočit to Tarantino, tak tady odborníci slintají blahem...

• 5.4.2020  21:51

Inteligentní filmy zřejmě inteligenty netáhnou... Velký filmový zážitek. Skvělá atmosféra, na které se podílela bezpochyby vynikající kamera. Washington dokázal, že dokáže i dramatické role. Dovedu si ten film představit úplně bez akčních scén, ale chápu, proč tam jsou. Zajímavý komentář biergof.

• 4.4.2020  15:17

Tato pohádka svým nízkým hodnocením doplácí na velmi módní a hloupé slovo "fantasy". Nechápu lidi, co tuto pohádku srovnávají s Pánem prstenů, asi za to může to hloupé slovo fantasy, ke kterému se upjali. Nicméně I jako v pohádce v tom vidím dost chyb, ale 60% je zasloužených.

• 2.4.2020  15:20

Ten film jsem viděl v premiéře na FFP (Filmový festival pracujících) v havířovském kině Centrum s bratrancem. Co jsem měl včera k obědu, to si ale už nepamatuji. 😂

• 2.4.2020  15:18

Sice to není tak dobře jako "1.díl", ale pořád dobré. Kopecký se do role neurotickeho souseda hodil lépe.

• 2.4.2020  11:08

Film nabitý holywoodskými hvězdami. Kdo hledá akční film, bude zklamán. Kdo má rád dramata, bude příjemně překvapen.