DJ Rocco iNc

https://www.facebook.com/skdab WWW.DABINGFORUM.SK

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 12.2.2019  12:28
    Jake 2.0 (TV seriál) (2003)

So slovenským dabingom na TV Markíza.

• 16.1.2019  22:19
    Hypnoshow (TV pořad) (2019)

Odpad 1. triedy. Dangl by sa mal hanbiť. Je smutné, ako nízko už klesol. Kde sú tie zlaté časy éry slovenského dabingu, kde bol Dangl kráľom. Namiesto toho radšej robí zo seba šaša, rovnako aj s Kredencom a Partičkou.

• 29.12.2018  22:52
    Bird Box (2018)

Netflix, palec hore! Napínavý temný thriller, ktorý dostane určite každého. Skvelá réžia, herecké výkony, atmosféra a aj dej. Škoda, že to nešlo v kine. Určite by som uprednostnil veľké plátno s Dolby Atmos v kinosále.

• 22.12.2018  21:15
    Aquaman (2018)

Spokojnosť, ako vizuálne, akčne, dejovo, atmosférou a aj po zvukovej stránke (Dolby Atmos).

• 9.12.2018  13:52
    Skleněné peklo (2017)

Filmy typu, "Ja som matka, mám v sebe veľmi silný materinský pud, musím svoje dieťa zachrániť, dajte mi kyslík, masku, ja zoskočím z výšky 110 metrov z výťahu, rozbijem všetko a všetkých, ja som, ako Sly v Dennom svetle" - rozhodne nemusím. Za bežných okolností, ani nie je reálne, aby si nejaká trafená matka vydupala to, aby jej hasiči dali vybavenie a ona si veselo ide zachraňovať dieťa v šachte a oni medzitým čakajú vonku a pijú teplý čaj. Jesus !!! Hasiči sú zrejme asi nanič. Veď máme tu preafektovanú a premotivovanú matku, ktorá je pravdepodobne sestrou Chucka Norrisa.

• 20.11.2018  22:15
    Alfa (2018)

No, mám z tohto celého zmiešané pocity. Na jednej strane, nudná polovica filmu s nezáživným dejom a na druhej strane, krásne vizuálne dielo s napínavou a dojímavou druhou polovicou filmu, s pekným zvratom na konci.

• 10.11.2018  21:45

Vypredaná kinosála a ľudia so zatajeným dychom. To hovorí za všetko.

• 3.11.2018  13:30
    Koleso šťastia (TV pořad) (1994)

Vyberám si, cukrovinky Čierny princ :D

• 23.10.2018  09:56
    Zoo (TV seriál) (2016)

Z ospevovaneho a dlho-pripravovaneho serialu vznikla fraska, s trapnymi dialogami, slabymi hereckymi vykonmi a amaterskou reziou. Ako aj vsetko, co dnes tv produkuju. Su to zbytocne vyhodene peniaze.

• 21.10.2018  09:19

Mix starého a niečoho nového. Ale stále funguje.

• 21.10.2018  09:14

Stále úspešné, no o jednu hviezdičku menej.

• 21.10.2018  09:09

Jedna z najlepších komédii všetkých čias. Zapísala sa týmto do dejín svetovej kinematografie a stala sa z nej kultová záležitosť, ktorú pozná každá veková generácia.

• 21.10.2018  09:06

Zrejme najslabšia časť zo všetkých. Silený, až miestami zbytočný humor, dejová linka neupútala dostatočne. Ako inak, Mahoni zasahuje, tentokrát, úplne zbytočne. Je to už skôr, iba o zvyku.

• 21.10.2018  09:03

Výrazná zmena oproti predošlej časti. Pozitívna zmena. Filmové spracovanie hodné uvedenia do kín.

• 14.10.2018  20:36
    Meister Eder und sein Pumuckl (TV seriál) (1982)

Aaach, kde sú tie časy, keď túto rozprávku vysielali v KAKAU na Markíze. V slovenskom znení ako škriatok - Ady Hajdu.

• 14.10.2018  00:30
    Venom (2018)

Akcia, humor, napätie, skvelá hudba a to všetko s dolby atmos, spokojnosť zaručená. Pozor! Pokračovanie za titulkami.

• 14.9.2018  21:44

No. Čakal som teda niečo iné. V porovnaní s prvým Predátorom, je táto časť dosť zaostalá, preplnená zbytočný humorom, ktorý do Predátora rozhodne nepatrí (určite nie humor typu Scary Movie). Miestami nudné, akčné scény v celku fajn, brutalita nechýbala, čo mi prišlo na mieste, keďže Predátor ľudí masakruje. Ten humor to celé kazil, odpútal pozornosť od názvu filmu a veľa takýchto humorných scén bolo úplne zbytočných. Celé kino sa bavilo na "hlodoch",ktoré vypúšťali z úst scvoklí veteráni. V tom momente som si ozaj pripadal, že som asi na úplne inom filme. Myslel som si, že nakoľko si samotný režisér zahral jednu z postáv pôvodného Predátora, dotiahne nové pokračovanie do vyššieho levelu. Namiesto surového a desivého sci-fi hororu, vytvoril sci-fi pokračovanie Smrtonosnej zbrane. Tri hviezdičky iba za tú akčnosť, Predátorov a z časti aj za prostredie a atmosféru.

• 2.9.2018  21:45

Veľmi jednoduchý dej, ktorého záver bol od začiatku predvídateľný. Polovica filmu nuda, zobrazenie minulých udalostí v podobe rozprávania, čo bolo, vykreslenia vzťahu nevlastného otca a dievčaťa s bratom atď. Druhá polovica, začína boj o život. Napätie celkom slušné, len miestami to chcelo určite vylepšiť. Trikovo taktiež. Miestami to bolo dosť reálne a miestami bolo vidieť dosadeného tigra do obrazu. Výkony celkom slušné, len tomu chlapcovi som až tak celkom nežral, že je ozaj autista. Nakoľko mám rád natural horor, v rámci video-tv žánru spokojnosť.

• 22.8.2018  22:22
    Boar (2017)

Nebyť trápnych hodinových pasáži, kde sa hádajú starí dedovia a kde sa vykecávajú v bare, s lepšou réžiou, lepším strihom a vylepšením veľa scén, mohol to byť skvelý masakrálny diviačí horor.

• 12.8.2018  01:38

More, hlbočina, napätie, atmosféra, 3D, Dolby Atmos, skvelý zážitok. Palec hore.

• 30.6.2018  23:31

Druhá časť o level nižšie. Úvod fajn, no neskôr sa to zvrhlo do niečoho, čo odpúta pozornosť každého druhého diváka.

• 30.5.2018  22:44

Neviem, ako iným, no mne to prišlo, ako mix filmov Pach krvi, Pomsta znásilnenej, Predátor a Pumpkinhead + sa tam zamotal BigFoot. Malo to potenciál, len škoda, že to režisér takto odflákol. Chcelo by to aj druhú verziu, ako v prípade Vyháňač diabla: Počiatok.

• 27.5.2018  00:22

Skvelý film so skvelý slovenský dabingom, ktorý prekonal všetky očakávania.

• 1.5.2018  10:18

Slovenská premiéra 1.5.2018 na JOJ Plus. V slovenskom znení Michal Kaprálik, Martina Kapráliková, Michaela Medvecová, Matúš Krátky, René Jankovič, Vanda Ružičková, Juraj Predmerský a ďalší. Vyrobilo YES Production pre MAC TV.

• 22.4.2018  21:54
    The Ritual (2017)

Celkom kvalitka horor, len ten koniec bol trochu divný. Inak môžem radiť tento typ hororu k celkom vydareným.

• 21.4.2018  23:36

Pre mňa veľkým sklamaním. Je to iba presladené lacné béčko s príšerným obsadením, trápnym dejom a amatérskou réžiou, ktoré sa ani z ďaleka neťahá na prvú časť. Ako fanda žralokov dávam 2 hviezdičky iba za žralokov (ale určite nie za tie žraločie trápne mláďatá).

• 21.4.2018  20:48

Skvelá a napínavá akcia, skvelé vizuálne efekty, skvelé 3D a neskutočne skvelý Dolby Atmos sound = Neskutočný filmový zážitok.

• 18.4.2018  19:03
    Strom snů (1994)

Slovenská premiéra na JOJ Plus, 24.2.2018.

• 6.4.2018  23:17

Disneyovská (Marvelovská) fantasmagória pre teenagerov a k tomu "skvelý" slovenský dabing.

• 2.4.2018  16:26

Pre mňa je to veľkým sklamaním, ktoré si už zhliadnem iba raz a to v tedy, keď to odvysiela tv, aby som si vypočul slovenský dabing.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16