DJ Rocco iNc

https://www.facebook.com/skdab WWW.DABINGFORUM.SK

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 14.12.2019  23:29

Neodporúčam sledovať s dabingom Jojky !!! Inak, je to film hodný Tarantina. Takže očakávania splnené, ako aj rozuzlenie samotného deja.

• 27.10.2019  14:52

Na Markíze pod názvom - Lance Armstrong Najväčší dopingový škandál - čas 1h56min.

• 27.10.2019  14:50

• 6.10.2019  18:13
    Povětří (2015)

Odvysielané na TV Markíza v slovenskej premiére 5.10.2019 pod titulom Po konci sveta.

• 7.9.2019  23:51

Myslím, že 4 hviezdičky vystihujú všetko. Pennyweisove premieňačky miestami ničím neprekvapili, vyskytoval sa vo filme podstatne menej, ako v prvej časti a niektoré pasáže boli zbytočné. Ako napr. tie s koláčikmi šťastia. Inak som bol spokojný. Skvelé efekty, atmosféra, obsadenie a herecké výkony každého jedného, samozrejme, aj ten Pennyweisov.

• 28.7.2019  16:31
    Lví král (2019)

Klobúk dole. Nová verzia Levieho kráľa je najlepším CGI spracovaní, ktoré som kedy videl. Všetky zvieratá pôsobili tak realisticky, že bežný človek, ktorý nevie čo sú špeciálne efekty by uveril, že je to naozaj. Krásne vizuálne prevedenie, krásne farby, detaily vymakané. IMAX zvuk teda nič moc, no Dolby Atmos nesklamal. Ale čo sa týka obrazu, IMAX 3D bol neskutočný. Najhorším zážitkom, aký som mohol mať, bol slovenský dabing, ktorý už nikdy v živote pri tomto filme nechcem počuť. Nemal som na výber, keďže náš skvelý Saturn originálne znenie nepremietal. Takže si počkám na 4K Bluray. Určite odporúčam zhliadnuť, stojí to za to. Videl v kine 2-krát.

• 13.7.2019  21:05
    Kořist (2019)

Nechápem ľudí, ktorí tento film ohodnotili, ako odpad. Odporúčam im ostať radšej pri tureckých telenovelách. Osobne hodnotím tento film, ako jeden z najlepších animal hororov za, minimálne, posledné desaťročie. Atmosféra od samého začiatku vďaka realistickému spracovaniu, napätie sa postupne stupňovalo, ktoré vyvrcholilo útokom aligátora a gradovalo až do samého konca. Týmto filmovým kúskom to pokladám, ako veľkolepý návrat Alexa Aju.

• 9.6.2019  11:08

Ku katastrofálnemu filmu to malo teda ďaleko, viac sa deje aj v céčkových filmoch. Skôr to bol politický thriller, čo ma privádzalo k šialenstvu, pretože takéto žánre nemusím, teda určite nie, ak sú zamiešané v katastrofickom filme. Rozhodne by to chcelo iné spracovanie.

• 1.6.2019  21:14

Non-stop akcia, temný vizuál, Godzilla si vydobila právom označenie kráľ monštier. Dej pekne nadväzuje na Konga a jeho Skull Island, takže sa teším na pokračovanie.

• 12.2.2019  12:28
    Jake 2.0 (TV seriál) (2003)

So slovenským dabingom na TV Markíza.

• 16.1.2019  22:19
    Hypnoshow (TV pořad) (2019)

Odpad 1. triedy. Dangl by sa mal hanbiť. Je smutné, ako nízko už klesol. Kde sú tie zlaté časy éry slovenského dabingu, kde bol Dangl kráľom. Namiesto toho radšej robí zo seba šaša, rovnako aj s Kredencom a Partičkou.

• 29.12.2018  22:52
    V pasti (2018)

Netflix, palec hore! Napínavý temný thriller, ktorý dostane určite každého. Skvelá réžia, herecké výkony, atmosféra a aj dej. Škoda, že to nešlo v kine. Určite by som uprednostnil veľké plátno s Dolby Atmos v kinosále.

• 22.12.2018  21:15
    Aquaman (2018)

Spokojnosť, ako vizuálne, akčne, dejovo, atmosférou a aj po zvukovej stránke (Dolby Atmos).

• 9.12.2018  13:52
    Skleněné peklo (2017)

Filmy typu, "Ja som matka, mám v sebe veľmi silný materinský pud, musím svoje dieťa zachrániť, dajte mi kyslík, masku, ja zoskočím z výšky 110 metrov z výťahu, rozbijem všetko a všetkých, ja som, ako Sly v Dennom svetle" - rozhodne nemusím. Za bežných okolností, ani nie je reálne, aby si nejaká trafená matka vydupala to, aby jej hasiči dali vybavenie a ona si veselo ide zachraňovať dieťa v šachte a oni medzitým čakajú vonku a pijú teplý čaj. Jesus !!! Hasiči sú zrejme asi nanič. Veď máme tu preafektovanú a premotivovanú matku, ktorá je pravdepodobne sestrou Chucka Norrisa.

• 20.11.2018  22:15
    Alfa (2018)

No, mám z tohto celého zmiešané pocity. Na jednej strane, nudná polovica filmu s nezáživným dejom a na druhej strane, krásne vizuálne dielo s napínavou a dojímavou druhou polovicou filmu, s pekným zvratom na konci.

• 10.11.2018  21:45

Vypredaná kinosála a ľudia so zatajeným dychom. To hovorí za všetko.

• 3.11.2018  13:30
    Koleso šťastia (TV pořad) (1994)

Vyberám si, cukrovinky Čierny princ :D

• 23.10.2018  09:56
    Zoo (TV seriál) (2016)

Z ospevovaneho a dlho-pripravovaneho serialu vznikla fraska, s trapnymi dialogami, slabymi hereckymi vykonmi a amaterskou reziou. Ako aj vsetko, co dnes tv produkuju. Su to zbytocne vyhodene peniaze.

• 21.10.2018  09:19

Mix starého a niečoho nového. Ale stále funguje.

• 21.10.2018  09:14

Stále úspešné, no o jednu hviezdičku menej.

• 21.10.2018  09:09

Jedna z najlepších komédii všetkých čias. Zapísala sa týmto do dejín svetovej kinematografie a stala sa z nej kultová záležitosť, ktorú pozná každá veková generácia.

• 21.10.2018  09:06

Zrejme najslabšia časť zo všetkých. Silený, až miestami zbytočný humor, dejová linka neupútala dostatočne. Ako inak, Mahoni zasahuje, tentokrát, úplne zbytočne. Je to už skôr, iba o zvyku.

• 21.10.2018  09:03

Výrazná zmena oproti predošlej časti. Pozitívna zmena. Filmové spracovanie hodné uvedenia do kín.

• 14.10.2018  20:36
    Meister Eder und sein Pumuckl (TV seriál) (1982)

Aaach, kde sú tie časy, keď túto rozprávku vysielali v KAKAU na Markíze. V slovenskom znení ako škriatok - Ady Hajdu.

• 14.10.2018  00:30
    Venom (2018)

Akcia, humor, napätie, skvelá hudba a to všetko s dolby atmos, spokojnosť zaručená. Pozor! Pokračovanie za titulkami.

• 14.9.2018  21:44

No. Čakal som teda niečo iné. V porovnaní s prvým Predátorom, je táto časť dosť zaostalá, preplnená zbytočný humorom, ktorý do Predátora rozhodne nepatrí (určite nie humor typu Scary Movie). Miestami nudné, akčné scény v celku fajn, brutalita nechýbala, čo mi prišlo na mieste, keďže Predátor ľudí masakruje. Ten humor to celé kazil, odpútal pozornosť od názvu filmu a veľa takýchto humorných scén bolo úplne zbytočných. Celé kino sa bavilo na "hlodoch",ktoré vypúšťali z úst scvoklí veteráni. V tom momente som si ozaj pripadal, že som asi na úplne inom filme. Myslel som si, že nakoľko si samotný režisér zahral jednu z postáv pôvodného Predátora, dotiahne nové pokračovanie do vyššieho levelu. Namiesto surového a desivého sci-fi hororu, vytvoril sci-fi pokračovanie Smrtonosnej zbrane. Tri hviezdičky iba za tú akčnosť, Predátorov a z časti aj za prostredie a atmosféru.

• 2.9.2018  21:45

Veľmi jednoduchý dej, ktorého záver bol od začiatku predvídateľný. Polovica filmu nuda, zobrazenie minulých udalostí v podobe rozprávania, čo bolo, vykreslenia vzťahu nevlastného otca a dievčaťa s bratom atď. Druhá polovica, začína boj o život. Napätie celkom slušné, len miestami to chcelo určite vylepšiť. Trikovo taktiež. Miestami to bolo dosť reálne a miestami bolo vidieť dosadeného tigra do obrazu. Výkony celkom slušné, len tomu chlapcovi som až tak celkom nežral, že je ozaj autista. Nakoľko mám rád natural horor, v rámci video-tv žánru spokojnosť.

• 22.8.2018  22:22
    Boar (2017)

Nebyť trápnych hodinových pasáži, kde sa hádajú starí dedovia a kde sa vykecávajú v bare, s lepšou réžiou, lepším strihom a vylepšením veľa scén, mohol to byť skvelý masakrálny diviačí horor.

• 12.8.2018  01:38

More, hlbočina, napätie, atmosféra, 3D, Dolby Atmos, skvelý zážitok. Palec hore.

• 30.6.2018  23:31

Druhá časť o level nižšie. Úvod fajn, no neskôr sa to zvrhlo do niečoho, čo odpúta pozornosť každého druhého diváka.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17