Stranger Things (2016) (seriál)

Najlepší seriál, aký som kedy videl.

Kostlivec (2023)

Každý má svojho strašiaka, s ktorým sa musí vysporiadať. Je to určite boj, ktorý človek buď vyhrá alebo tomu podľahne. A ešte, ak vás terorizuje aj skutočný boogyman, máte čo robiť, aby ste ostali nažive. Takto celé by som to asi zhrnul. Väčšina príbehov Stephena Kinga má prevažne psychologický podtext, kde sa hlavné postavy musia vyrovnať alebo sa vyrovnávajú s reálnymi problémami, rovnako ako aj v tomto filme. Ja osobne som spokojný. Niekedy je lepší horor aj ten, ktorý má aj hlbokú myšlienku.

The Black Demon (2023)

Premiéra Meg2 sa blíži, takže sa patrí natočiť nejakú tú kopírečku. A aby to nebolo identické, tak aspoň nech to má nejaký ten ekologický podtext. Chráňme našu planétu, inak sa nám Tlaloc pomstí.

Zlaté vajce (2005) (pořad)

Vysielané pravidelne na Markíze, ak ma pamäť neklame, každú nedeľu večer cca 1-2 roky.

65 (2023)

Osobne som bol spokojný. Skvelá atmosféra, nie príliš komplikovaný dej, napätie  a čo je pre mňa dôležité, skvelý Dolby Atmos sound a aj Dolby Vision. Som rád, že zaviedli Ultra-X, pretože ten prekonal aj IMAX. Samotný strih bol občas divný, no nemyslím, že by diváka odpútal od deja a logike sledu udalostí. Vytkol by som zrejme asi iba jednu vec, a to dĺžku filmu, ktorá mi ubehla dosť rýchlo. Uvítal by som kľudne aj 120 minút a aj to, že príbeh mohol byť o niečo desivejší, nakoľko sa tam až taký krvavý masaker nekonal. No oceňujem aj dramatickejšiu stránku deja, ktorá vychádza z pravej podstaty misie, na ktorú sa hlavný hrdina vydal. Takže vo výsledku, celkom zábavný "survivor", ktorý nenudí a nič nepokazí.

Dr. Dolittle (1998)

Slovenskú premiéru v kinách uviedol TATRAFILM od 31.12.1998.

Západní křídlo (1999) (seriál)

V roku 2001 - 2002 tento seriál bežal so slovenským dabingom na TV Markíza.

Noci s vrahem (1996) (TV film)

Na TV Markíza odvysielané aj v roku 2006.