Rozchod Nadera a Simin (2011)

Film režiséra Asghara Farhadiho je nominovaný na Zlatý glóbus v kategórii Najlepší cudzojazyčný film a očakáva sa, že v rovnakej kategórii ho 24. januára nominujú aj na Oscara. Takže, čo k tomu dodať. Asi nič, len sadnúť a pozrieť si tento film.

Síť 2.0 (2006) odpad!

Čistý BLUD.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

No, hrozné sklamanie. Čakal som od toho oveľa viac. Keď som videl niekde v telke rozhovor s Petrou Černockou, kde sa bavila o vzkriesení Saxany, už vtedy mi to pripadalo dosť divné ale pomyslel som si, že to možno bude iné, lepšie. V novej dobe, s viacerými vymoženosťami na vizuálne efekty? Dopadlo to horšie, než som čakal.

Gladiátor (1992)

Tak samozrejme, že to nie je "Rocky dráma" na akú sme zvyknutý, ale má to niečo do seba. Tommy, napriek svojmu talentu, nemal hlavu v oblakoch a nerobil zo seba niečo viac ako bol, ba naopak. Bol skromný, utiahnutý, no nebol hlúpy, snažil sa ako aj v škole, tak aj v práci. A ešte aj pomáhal ľudom kolo seba. A to sa cení.Preto ma tento film zaujal.

Panna nebo orel (2010)

Fuuha. Kde sú tie staré dobré časy, keď Prci, Prci hýbali svetom a aj našimi bránicami? Sú fuč. Ako aj pointa tohto filmu. V poslednej dobe sa stretávam s viacerými ,,komédiami,, takéhoto druhu. A je to na zaplakanie. Takýto druh humoru, aký je použitý v tomto filme som praktikoval na základke. A bolo to dosť trápne, keď sa teraz nad tým zamyslím. Takže nemôžem čakať nič iné ani od tohto filmu. V podstate som ani nečakal, preto som ho ani nedopozeral. Prečo také pekné baby ako Emma Stone, mrhajú svoju krásu na takéto detské hrátky??? Nechápem. Výzorom dospelá, no dušou ešte malé dievčatko. K nakousnutí.

Noc žraloka 3D (2011)

Ja ako milovník hororov, kde hlavnú úlohu zohrajú krvilační žraloci som hrozne sklamaný. Čakal som od toho viac už len kvôly tomu, že v dnešnej dobe je veľa vymožeností, ako vytvoriť vynikajúci horor. SHARK NIGHT 3D znie pekne ale výsledok hovorí o inom. Celý film mi pripomínal film JAZERO (LAKE PLACID) a jeho nevydarené časti JAZERO 2 A JAZERO 3. Myslím, že viac asi tie nevydarené časti. Scény vo filme boli predvídateľné, niektoré nezáživné, niektoré trápne a niektoré také, ktoré sme už videli v iných filmoch.Tri hviezdičky za žraloka.

Larva (2005) (TV film)

Podľa mňa tento film celkom ušiel. Má aspoň zaujímavý dej a dobrý nápad na film, len škoda, že to nebolo ešte lepšie. Niečo tomu chýbalo. Asi viac akčnosti a vážnosti. Celkom snaživý film ale neposnažil sa natoľko, aby moje hodnotenie vzrástlo. Možno ešte aj keby tie kravy zmutovali, tak by to bolo zaujímavejšie :-) .

Z nuly hrdinou (2002)

Super komedia. Miestami prehnané ale postačí to na rozochvenie bránice. DJ Qualls, hoci na to nevyzerá je dobrý aj napriek chorobe, ktorou trpí. No využil ju vo svoj prospech aby v tejto bláznivej komédii pobavil kopu ľudí. Odo mňa má uznanie.

Návnada (2004)

Ak ste videli film Mutant / Species (1995), tak Návnada je len slabý okopírovaný odvar.