• Pohádka

Jak vycvičit draka (2010)

Zajimave vypraveni pribehu o tom, jak ochocit draka. Krasne animovane, ale ne tak dobre, jako Tangled. 4* :)

Na vlásku (2010)

Necekal jsem nic a dostal mnoho! Krasna pohadka po vsech strankach. Hudba, animace, postavy, proste vsechno zda se byt dokonale. Pral bych si, aby se tato pohadka zaradila mezi nekolik legendarnich filmu, jako je Snehurka a sedm trpasliku, Bambi, Kraska a zvire a mnoho dalsich. Uprimne, kam se sere Shrek! Walt Disney Studios opet na pomyslnem trunu a zcela pravem!

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

Nefalšovaná reality show. Nevěsta Blanka Divišová je vážně pěkná konkubína :D

Kytice (2000)

Nechapu nektere komentare. "Je to kyc", "herci neumi hrat", "kamera je silena"....to jo, kritika by vam sla z pohodli domova nebo kina. Co jste dokazali vy, ze placate takova hovna?

Kufr (1992) (pořad)

Tohle nemelo nikdy chybu. Vzdycky jsem byl v pyzamu zarezanej v kresle jak vidle v hnoji a hadal predmety :)

Zahrada (1974) (seriál)

B R I L A N T N I !!!

Nesmrtelná teta (1993)

Dve hvezdy za Bohdalku, ale znova uz to videt nemusim.

Koloběžka první (1984) (TV film)

Pohadka, ktera davno zlidovela i diky pisnickam.

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Strasne depresivni a hororova pohadka. Za hlavni hudebni motiv a festival nejlepsich hercu si ale plne hodnoceni jiste zaslouzi.

Arachnofobie (1990)

Pavouky nemusim. Jedini zastupci zivocisne rise, ze kterych mam fakt hruzu. Jeste porad si vybavuju, jak jsem to kdysi dokoukal a potom mi mama rekla, at se obliknu a jdu pro neco do kramu. Oblikal jsem se pul hodiny, ale do kalhot jsem mel hruzu se navliknout. Skoncilo to silenou scenou, kdy moje mila maticka ztratila nervy a dala mi par pohlavku :D