RaidingTombs

RaidingTombs

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 27.3.2011  17:14

Zajimave vypraveni pribehu o tom, jak ochocit draka. Krasne animovane, ale ne tak dobre, jako Tangled. 4* :)

• 23.3.2011  04:42
    Na vlásku (2010)

Necekal jsem nic a dostal mnoho! Krasna pohadka po vsech strankach. Hudba, animace, postavy, proste vsechno zda se byt dokonale. Pral bych si, aby se tato pohadka zaradila mezi nekolik legendarnich filmu, jako je Snehurka a sedm trpasliku, Bambi, Kraska a zvire a mnoho dalsich. Uprimne, kam se sere Shrek! Walt Disney Studios opet na pomyslnem trunu a zcela pravem!

• 18.3.2011  23:20
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

Nefalšovaná reality show. Nevěsta Blanka Divišová je vážně pěkná konkubína :D

• 18.3.2011  20:57
    Kytice (2000)

Nechapu nektere komentare. "Je to kyc", "herci neumi hrat", "kamera je silena"....to jo, kritika by vam sla z pohodli domova nebo kina. Co jste dokazali vy, ze placate takova hovna?

• 16.3.2011  02:18
    Kufr (TV pořad) (1992)

Tohle nemelo nikdy chybu. Vzdycky jsem byl v pyzamu zarezanej v kresle jak vidle v hnoji a hadal predmety :)

• 16.3.2011  02:14
    Zahrada (TV seriál) (1974)

B R I L A N T N I !!!

• 15.3.2011  21:49

Dve hvezdy za Bohdalku, ale znova uz to videt nemusim.

• 15.3.2011  21:47
    Koloběžka první (TV film) (1984)

Pohadka, ktera davno zlidovela i diky pisnickam.

• 15.3.2011  21:46
    Sedmero krkavců (TV film) (1993)

Strasne depresivni a hororova pohadka. Za hlavni hudebni motiv a festival nejlepsich hercu si ale plne hodnoceni jiste zaslouzi.

• 15.3.2011  21:42
    Arachnofobie (1990)

Pavouky nemusim. Jedini zastupci zivocisne rise, ze kterych mam fakt hruzu. Jeste porad si vybavuju, jak jsem to kdysi dokoukal a potom mi mama rekla, at se obliknu a jdu pro neco do kramu. Oblikal jsem se pul hodiny, ale do kalhot jsem mel hruzu se navliknout. Skoncilo to silenou scenou, kdy moje mila maticka ztratila nervy a dala mi par pohlavku :D

• 15.3.2011  15:22

Leose Sucharipu mam rad, ale tohle bylo cely uplne spatne.

• 15.3.2011  15:19
    Lidé z manéže (TV seriál) (2003)

Ja jsem na to koukal pravidelne a moc se mi to libilo. Libil se mi zpusob, jakym hovoril Ctibor Turba. Skoda, ze uz to nedavaji, a ze se to neda nikde sehnat.

• 15.3.2011  15:16
    Vega (TV pořad) (1987)

Mene oblibene nez Magion, ale stale na vysoke urovni. Skoda, ze dnes se uz podobne porady netoci.

• 15.3.2011  15:15
    Malý televizní kabaret (TV pořad) (1977)

"My mame kazdy za kacku, kouzelnou malou frkacku, kdyz frknes splni se Ti vsechna prani. Jaky bude nas kabaret, nikdo mu nevidi do karet." 5*

• 15.3.2011  15:10
    Studio Kamarád (TV pořad) (1980)

Nostalgie na 5*. Nezda se mi, ale ze ty obrazky v galerii jsou z toho stareho Studia Kamarad, z toho puvodniho. Ty kreslene kulisy jsou stejne, ale zpracovani jaksi moderni.

• 15.3.2011  15:08
    Magion (TV pořad) (1984)

Kazdy ctvrtek jsem byl jako na trni, protoze davali Magion. Kez by se vratil!

• 15.3.2011  15:07
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Vzpominky na detstvi. Uz nevim, jestli to davali v Magionu nebo Veze...

• 15.3.2011  14:17

Portmanka spadla ze stupne vitezu (Cerna labut) do odpadni roury.

• 15.3.2011  11:32

Mach je teda fakt "sympatak". Takhle zprznit vecernickovou klasiku!

• 15.3.2011  10:52
    Malá čarodějnice (TV seriál) (1984)

Spolu s Kremilkem a Vochomurkou a Rakosnickem se Mala carodejnice s hlasem Jiriny Bohdalove radi mezi top ceskych pohadek.

• 15.3.2011  10:50
    Pohádky z mechu a kapradí (TV seriál) (1968)

Dabing Jiriny Bohdalove, ktera venovala svuj hlas dvojce lesnich skritku, krasne kulisy, ktere vypadaji jako kolaze ze skutecneho dreva a listi si nezaslouzi hodnoceni nizsi nez maximalni. Dalsi klasika ceskych vecernicku.

• 15.3.2011  10:48
    Krkonošské pohádky (TV seriál) (1974)

Hrany pohadkovy serial, s prekrasnou uvodni melodii se zaberem na majestatniho Krakonose chodiciho po horach ve me jako v diteti vyvolaval pocit uzasu a pokory. Kdybych to videl dnes, mozna by se mi stejny pocit vratil. Krakonos a jeho verna sojka, Kuba, Ance a arogantni a lakomy Trautenberk se pravem radi mezi zlatou klasiku ceskych pohadek.

• 15.3.2011  10:31

Nenavidim cirkusy, zoo a drezuru zvirat, proto si tahle propagace tyrani zvirat nezaslouzi ani jednu hvezdicku. Dal jsem ale dve hvezdy. Jednu Milosi Kopeckemu a druhou Janu Libickovi. Tenhle film uz nechci nikdy videt.

• 15.3.2011  00:10
    Broučci (TV seriál) (1967)

Mozna jeste o neco lepsi nez pribehy vcelich medvidku. A ano, souhlasim s ostatnimi, je to trochu desive na to, ze je to pohadka. Ale krasne se u toho usinalo :) Dalsi cesky klenot!

• 14.3.2011  23:57
    Příběhy včelích medvídků (TV seriál) (1984)

Krasne propracovane loutky roztancene na obrazovce prinesly usmev do mnoha rodin. Dodnes si tenhle vecernicek pamatuju a miloval jsem a dodnes miluju uvodni pisnicku. Skoda, ze dnes se uz nic podobneho nevysila ani netoci. Je to sama kyberneticka pohadka bez poselstvi. Dnesni pohadky jsou mrtve. Tato neni a vsechny dnesni pohadky prezije. Trnkovy loutky byly vlastne vsechny dokonale. Nemluvim jen o tehle pohadkove serii.

• 14.3.2011  23:39

Pejsek a kocicka, to je opravdu klasika :) 5* Vzdycky jsem si to poustel na vinylu pred spanim.

• 14.3.2011  19:00

Priserne brutalni, hrozne krvave a prehnane nerealisticke (i kdyz se to tvari jako "based on truth"). Ale stejne muj oblibenej horor.

• 14.3.2011  18:57

Jednicka byla skvela. Tohle je nedustojna picovina. Hvezdicka za lekacku v kuchyni.

• 14.3.2011  18:52

5*, protoze, kdyz koukam na horor, tak se chci bat a u tohohle jsem se nebal. Byl jsem primo posranej strachy. Tohle by mel s clovekem delat kazdej horor.

• 14.3.2011  18:49

Znesveceni jednicky! Tohle se proste nedela.

<< předchozí 1 2 3 4