Stoka

Stoka

Black threat

Česko
Never tomu všetkému, je to iba klam, never všetko každému, pravdu poznaj sám

Skype: namrdat

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 23.1.2019  17:03
    Halloween (2018)

Tak a máme tu zpět po dvaceti letech masového vraha Michaela Mayerse. A jak to vlastně dopadlo? Příslibem filmu byl také návrat původního autora Johna Carpentera, který se také podílel na scénáři, zaštítil film finančně a se svým synem složil soundtrack. Nevěděli jste to? Tak teď už to víte. Tvůrci se rozhodli ignorovat v zásadě všechno, k čemu došlo v pokračováních, (tedy s vyjímkou prvního Halloweenu 1978). Michael nám ''trochu'' zestárl a možná je i větším zosobněním zla, jak ve filmu říkají. Zabíjí toho, koho má v cestě, ale s Laurie má jisté nevyřízené účty a nebude schopen odpočívat v pokoji, dokud svou jedinou přemožitelku nezlikviduje. Soundtrack je skvělý a dokáže navodit filmu velkou sílu, což je samozřejmě přínosem, nicméně, ve skutečnosti nejde o nic nového:máme Michaela a víme co se bude dít. Byl jsem na to přímo v kině a film se promítal až v půl dvanácté - parádní čas na podobný film. Přiznám se, trošku zklamání, ale ve finále to špatný film rozhodně není. Slabší čtyři hvězdy a to hodnocení tomu filmu padne na míru.

• 14.1.2019  12:26

Johny English se znovu vrací, aby nám ukázal, že už to neumí podat, tak jako předtím. Pracuje jako učitel a seznamuje své žáky se špionskými taktikami a hračkami - mimochodem, vystavuje jich nebezpečím. Hned na úvod je povolán do mise, kde musí čelit hackerskému útoku a vybrali si ho proto, protože zbytek agentů maródí, jsou odjetí na dovolených a nebo už jsou moc staří a tahají nohy za čaganem, tak a padlo to na Englishe. Jednoduchý a svým způsobem i nudný příběh, který ani nevede k řadě humorných okamžiků (jako jo, párkrát jsem se trochu zasmál). Tohle pokračování se moc nepovedlo.

• 13.1.2019  13:06

Velice pěkně natočený dokument o zvířatech, které se nebojí navázat setkání s člověkem. Udivovalo mě, jak blízko dokážou přijít a přitom nezaútočit.

• 12.1.2019  10:41

Už od začátku jsem si říkal, že film je divný a taky, že jo. Postavy ve filmu se chovali jak naprostí čuráci - jak dva bratři, tak rangerové (s výjimkou toho komanče, ten byl snad jediný normální a chudák ke konci dostane kulku do hlavy). Dva bratři - jeden vylezl po několika letech z basy a druhý je zadlužený hypotékou a také má dluhy na alimentech, a kdo ví co ještě všechno. Zločinec Tenner (Ben Foster), kterému je život naprostý lhostejný a ukradený asi vážně toužil po smrti a to byl na svobodě ani ne rok. Druhý šašek Toby (Chris Pine), se snaží být za dobráka, ale vůbec mu to nejde, snaží se pomoc své rodině na kterou sral a teď si po X letech uvědomil, že udělal chybu a začalo ho z toho z ničeho nic bolet srdíčko, tak proto se svým povedeným bráškou začal vykrádat banky a to tak amatérským a nepřesvědčivým způsobem, až vás naivita a blbost plácne přes hlavu, až skoro omdlíte. A šerif - to byl taky kokot k pohledání, toho jsem nemohl cítit vůbec. Nevím co na tom filmu máte, ale pokud máte rádi amatérismus, směšné chování postav a strašnou jednoduchost, asi vás film zaujme. A finále - vlastně žádné nebylo, s radostí jsem čekal, až film skončí a to se mi nestává často.

• 7.1.2019  18:13
    Demolice (2015)

Pořádně nevím, co si mám o filmu myslet. Jako jo, něco beru, ale převážně teda ne. Ty dialogy a chování postav jsem jaksi nepobíral, a to i napříč tomu, co se stalo.

• 4.1.2019  18:31

Vcelku ''takový'' příjemný snímek (i když ta stará vražda byla skoro celý film na pár facek), který se dá snést a je tak trochu k zamyšlení, že stará bába už na některé věci nestačí a nechce si od nikoho pomoct ani poradit. Připomenu, že je židovka. Děj je v podstatě prostý a dá se lehce předvídat. Obdivuji Morgana, že to s ní vydržel - byl to takový dobrák od kosti. Rozhodně nám film přináší poselství a nakonec to stejně skončí dobře, jako spřízněná duše, kterou člověk v životě potřebuje.

• 2.1.2019  17:22

Kurt pirát alias Snake, je vytažen z krimu, aby zachránil prezidenta v oblasti Manhattanu, který je dokola obklopen 15cti metrovou zdí. Doba vyhovuje a je to takový až postoapokaliptický snímek, který se nese v těžké průměrnosti. Taková menší filmová klasika - atmosféra 80 let.

• 2.1.2019  13:35

Jako tohle už bylo vážně slabé. Ti předchozí Kameňáci mně i bavili, dalo se tam čemu zasmát a bylo to něco nového, že jo. Modrý pramen = postavené péro a vlhká kunda (především u stařenky Kropáčkové). Tohle už byl velice nucený humor a chvílemi i docela trapné. Už žádné Kameňáky prosím, nikam by to už nevedlo!

• 29.12.2018  10:27

BLBOST!

• 25.12.2018  19:11

Síla filmu ani náhodou nedosahuje sílu toho, co se skutečně stalo na ostrově Utoya. Raději doporučuji 22 July.

• 25.12.2018  17:33

Upřímně a narovinu jsem to čekal lepší - řekl bych, trošku nadhodnocený animák, a 172. nejlepší film ani náhodou. Dojemné a vtipné? Ani jedno jsem tam neviděl ani nepocítil - ani jednou jsem se nezasmál (nebylo totiž čemu). Jinak jako samotný film docela obstál a dějová linka taky nebyla k zahození. Čekal jsem mnohem víc - čistý průměr.

• 22.12.2018  13:23

Každá, i ta sebemenší bestie, někdy pocítí lítost. Já nikdy, a proto nejsem bestie. Lokomotivy jsou skutečnou horou oceli, těžko se zastavují a ve své podstatě jsou hodně nevyzpytatelné. Jde o slušnou podívanou, která je především o pomstě. Bez problémů 60 %.

• 21.12.2018  15:16
    Bohyně krásy (TV film) (1984)

Chvílemi mi přišlo, že se dívám na epizodu Homolků. Napéct cukroví, koupit ženě dárek, sehnat visací zámek, aby děti nezjistly kde mají pro ně rodiče schované dárky, hrát šachy a udělat si v práci se ženskýma večírek. Ať udělá Dvořák cokoliv, pro Janžurku je to špatně. Na vánoční podívání slušné. Afrodita - Bohyně lásky.

• 20.12.2018  10:55

Tak tento film patří mezi ty nejlepší co jsem zatím na filmovém plátnu mohl vidět. Každá minuta filmu nadchne, děj vás totálně vtáhne a písničky totálně přejedou. Herecké obsazení skvělé a pořádně si nedokážu představit někoho jiného v roli Mercuryho - Rami Malek - famózně zahrané. To co s vámi ten film udělá, to už možná nikdy nazažijete. Emoce se vás zmocní tak, že je nedokážete skrývat a prožíváte jej naplno, zkratka vám to prochází celým tělem. Rozhodně doporučuji návštěvu kina, protože v kině je ten film naprosto úžasný a troufám si tvrdit, že na TV, PC, notebookách apod. nebude film tak silný a to hlavně kvůli hudbě (zvuku). Bohemian Rhapsody - NAPROSTÁ PECKA!

• 20.12.2018  10:31
    Vánoce u Matěnů (TV film) (1976)

Československý krátký krimi snímek, který by neměl urazit. Taková před/vánoční černobílá kapřenka se špetkou napínavosti a humorem zároveň.

• 17.12.2018  12:50
    Obřad (2011)

Umělé, nezáživné, bez atmosféry, ani trochu napínavé - prosté celkově takové celé nijaké, co se démonů a ďáblíků týče. Celkem zklamání. Tady někdo píše, že děsivé až mrazivé, hmmm, asi někdo z nás viděl jiný film a řekl bych, že já to nebyl. Možná co bylo na filmu děsivé, tak Hopkinsův dvorek, to je tak všechno. A o Colinovi ani nemluvně. 35 %.

• 9.12.2018  09:47

Kdepak lidičky ani zdaleko to není nejlepší díl. Už neví co mají vymyslet a ten zhmotněný duch stál za prd, dělo se tam pořád to stejné. První tři díly byly dobré, pak už došly nápady a filmy nezaujaly. Už prosím žádné pokračování - k ničemu by to velice nevedlo. S odřenýma ušima dvě hvězdy, víc ani hovno!

• 6.12.2018  10:29

Tak tohle sedlo a já se celou tu hodinu a půl bavil a očekával, co přijde dál. Bylo to napínavé, svižné, lehce erotické, zvrhlé a já čekal, jak vysokou daň za všechno zaplatí. Ale jedno bychom si mohli ujasnit - mohl za to vůbec? Šlo to udělat jinak? Těžko říct, velice zapeklitá situace. Co jsem tady tak četl názory na film (spíš zachování Reevese), tak jsou různé a názorů je spousta. Řekl bych, že pro tuto situaci neexistuje nějaká směrnice. Ono nejhorší na tom bylo to, že on když je pouštěl do domu, tak ještě skutečně nevěděl jaké svině to sou, a bez pochyb, pokud je člověk hodný, milý, velkorysý a má snahu lidem pomoct, tak proč je nepustit, že? Pořád spekulativní, já vím. Nebyl v lehké situaci a ať by udělal cokoliv, stejně by mu to všechno nechali sežrat - myslím to až po scéně v koupelně - pak už byl doslova v prdeli, protože to co na něho vytahovali, na to pořádně nebyla obrana. Pak se to už jen zhoršovalo a já byl strašně zvědav, kam až sou holky ochotné zajít a můžu vám říct, že ho teda kurevsky zmáčkli. Od začátku šlo vidět, že už je tam nechce a pořád se díval, kdy už přijede ten taxík, aby už mohli konečně vypadnout. No nevím, naše ženské by nám asi řekli: neměl si jim otvírat a už vůbec ne pouštěť do baráku. Jaká je vlastně pravda, kdo za to může - vždyť Keanu chtěl jen pomoct a ve finále na to doplatil. Škoda toho konce, chtěl jsem vědět co na to jeho manželka a vlastně celé to vyrozumění kolem toho. A co by dělaly ženské, kdyby to bylo obráceně a večer došli dva mladíci, že potřebují pomoct a osušit se?? Záleží na povaze a charakteru - ale každý normální člověk chce přece druhému pomoct, aniž by ve skutečnosti věděl jaký je. Tak co pánové a dámy, mohl si za to Keanu sám, že to dopadlo tak jak dopadlo??

• 5.12.2018  12:43
    Mrakodrap (2018)

Tady se spíš očekávalo jak moc velký propadák to bude, spíš než jak bude mít film úspěch. Něco mezi průměrem - po druhé bych se na film už asi nepodíval. Docela ohrané téma a vážně žádný skvost nečekejte, dech vám film nevyrazí. Mrakodrap ničím nepřekvapí, ale na jedno zhlédnutí ujde.

• 5.12.2018  12:30
    Wonder Woman (2017)

První komiksový blockbuster řežírovaný ženou. A jak to dopadlo?? Můžu zcela bez pochyb říct, že slušně. Takové ženské komiksové osvěžení a odproštění od mužských postav. Vliv ženské energie - vedle Patty Jenkins zosobněné zejména charismatickou izraelskou herečkou Gal Gadot v hlavní roli - se neodráží tak temně vážná a výpravně těžkopádná, jak bývá u DC zvykem. Sledujeme uvolněné vyprávění, které je ve své naivitě a fantasknosti (mám to napsané správně, existuje to slovo vůbec?) až pohádkově, což mi malinko u filmu vadilo a také ten finální ''podivný'' duel byl trochu moc, něco v tom filmu bylo zkratka přehnané. Ale jinak do jisté míry spokojenost 60 %.

• 5.12.2018  12:12

Mitch a jeho parta opět běhají po pláži a vypadají při tom jak ze žurnálu. Seriál s Hasselhoffem mě bavil a sledoval jsem ho rád, ale tento film se nějak zvlášť nepovedl. Já stejně tak trochu v hlouby mysli věděl, že to bude slabší a taky, že bylo. Většinu filmu tvoří rutinně nasnímané dialogy dvou a více postav stojících někde na pláži. Film není ani moc vtipný a trvá zbytečně moc dlouho a zápletka se také nepovedla. Svaly ani charisma Johnsona nezachrání tento fim.

• 22.11.2018  12:51

Film jsem viděl až dnes (22. listopadu 2018), což je 36 let po jeho vzniku. Asi bych se měl stydět, že jsem ho viděl až teď. No, nevím co na to říct, ale nakonec jsem velmi rád, že jsem ho viděl a navíc za tak hnusného počasí. Filmu bych vytknul jen pár chybiček, kterých jsem si všiml. Ten pád ze skály na stromy by asi těžko přežil a ten východ, ze kterého vylezl zpoza dolů: se divím, že ho fízli nenašli a nezajistili, a ještě jak uháněl tím náklaďákem a vedle něj to policejní auto, proč nestříleli na kola? Tohle všechno se dá filmu odpustit a já se bavil akcí a predevším Sylvestrem. Řekl bych klidně, že i jeho z životních rolí a tento film ho velice proslavil. Kromě toho nemám filmu co vytknout. Když je to ještě v tuto dobu trhák (píše se rok 2018), co potom v roce 1982?

• 18.11.2018  14:02
    Boj o oheň (1981)

Ale jo, docela chápu to vysoké hodnocení, ale mě to prostě tak nezaujalo, i když někde tam vzádu věřím, že je to dobrý film. Nicméně budu stát nohama na zemi. Po prvních dvaceti minutách sem si říkal ''co to doprdele je''? Tak tohle asi ne. Postupem přibývajících minut jsem tomu pomalu přicházel na chuť a děj mě docela vtáhnul a nedělalo mi to až takový problém dokoukat. Jo, v tu dobu, kdy se film odehrává, tak vážně boj o oheň byl a bylo to i realistické, takže filmu bez problémů uvěříte. I když film docela chválím, tak mé hodnocení tomu nejspíš neodpovídá. Tohle se mi nestává, ale u tohoto filmu jo. Hooodně silné dvě hvězdy - omlouvám se. Řekl bych, že tady je fight mezi obsahem a formou.

• 4.11.2018  13:26

Historie se přepisovat nebude a o žádné veledílo se také nejdená, nicméně sem Krásku a zvíře viděl v kině a nemůžu si nějak ''moc'' stěžovat. Působilo to příjemně a hezky se na to i koukalo. Spíše taková romantika, i hudba obstála. Chvílemi to bylo až příliš přeslazené - taková hýčkaná perla, ale zase tak moc to nevadí. Kráska a zvíře je řemeslně dobře udělaná práce. Po všech stránkách produkčně pohlídané dílo, které Disneymu rozhodně nekazí renomé. Ale jak říkám, nic extra.

• 4.11.2018  13:02

Klasicky americký tuctovej film, ve kterém víte, jak se děj bude vyvíjet a vidíte mu až do hrdla. Tím pádem film absolutně nemá čím překvapit, ale i přesto je koukatelný. Každopádně více jak tři hvězdy dát nemůžu.

• 4.11.2018  12:55

Nemůžu si pomoct, ale Kong: Ostrov lebek mě velmi bavil a napařil jsem mu slabších pět hvězd. Obří opice znovu děsí i napíná. Víme, že náš opičák má rád blondýnky a i já jednu tu blondýnku mám a sem s ní spokojen. Promiňte, trochu jsem odbočil. Když to srovnám s Godzillou, tak tvůrci si podle všeho vzali připomínky fanoušků a kritiků ohledně té zpackané Godzilly k srdci, protože Konga vidíme opravdu často a především velmi jasně a všechno je propracovanější, než u té godzillý příšerky, která pořádně ani nejde vidět. No prostě trapas to film. Film přináší velice kvalitní CGI efekty a velmi zdařilé vizuální pojetí. Kong samotný vypadá natolik realisticky, až si člověk říká, že to není ani možné. Totéž platí i u dalších monster, které se ve filmu objeví a můžu vám říct, že tam rozhodně hrají nemalou roli. Pro mě prostě ANO.

• 4.11.2018  12:34

Vskutku zajímavý film, který si zaslouží i svůj obdiv a to toho tvůrci ani zas tak moc vymýšlet nemuseli. Zápletka je docela prostá a jednoduchá. Víte co se říká: v jednoduchosti je kolikrát síla a co se týče obyčejných věcí, to už snad ani rozebírat nemusím. O čem film vlastně je? Skupinka přátel (všichni se moc dobře znají), uspořádají u je jednoho z nich večeři, aby spolu mohli poklábosit o životě. Jedna ze zúčastněných navrhne ostatním ''takovou'' společenskou hru (neobvyklou - zdůrazňuji). Všichni mají položit své mobily na stůl a pokud komukoliv něco na mobil přijde, musí to dát vědět ostatním u stolu. SMS, volání, MMS, vlastně všechno co se na telefonu rožne, či dojde. Co myslíte, mají před sebou nějaká tajemství?? (to myslím především u párů). Během zvonění mobilů, postupem času začnou vylézat na povrch méně příjemné skutečnosti. Tak to je snad jasné, ne? o čem by pak film byl. Ale víte co vám můžu s jistotou říct mobily jsou černými skříňkami našich životů , jímž svěřujeme svá nejniterjnější tajemství a přitom důvěřivě spoléháme na to, že nás nezradí. Lidé ovšem byli neúpřimní odjakživa. Mobily a sociální sítě jim pouze usnadnily práci. No, podívejte a posuďte sami.

• 4.11.2018  12:01

O poznání horší než jednička a to snad ve všem, ale tohle tady píše každý druhý, takže na tom něco určitě bude. Žádný příběh, takřka bez děju a jen samé handrkování mezi otcem a otčínem až vás to pomalu začne nudit a vy si během filmu říkáte, že vás to ''nejspíš'' bavit nebude. Film nenabídl nic zajímavého, vlastně všechno tam bylo tak nějak na stejné brdo a herci se mohli snažit o to více a ve finále žádný výsledek. Docela zklamání - Táta je doma 2 se moc nepovedlo.

• 11.10.2018  12:40

Ale jo, tohle vážně byla kokotina - asi já hlupák se o tom chtěl přesvědčit a podíval se na to. No, co už nadělám. Film postrádá logiku, zbytečné postavy a chabá, velmi chabá dějová konstrukce. Na tomto film trpí asi nejvíc. Pokud se filmu vyhnete, uděláte dobře.

• 11.10.2018  12:34

Od filmu jsem moc nečekal a přemýšlel jsem jestli se naň vůbec podívat. A jaké jsou mé reakce - spíš negativní. Jak už tu spoustu lidí píše, potenciál to určitě mělo, ale film ho nedokázal ''pořádně'' využít. Herecké obsazení špatné nebylo (i když postavy ve filmu neměly pořádně co hrát), taktéž byla uvěřitelná i doba a provedení domu. Ze žánru bych určitě vyškrtl horor (bože, to slovo horor vážně strkají už všude). Lekačky nefungovaly, duchové jako tacoví taky ne, děj moc nezaujme a film určitě trpí na hluchých místech. Druhá polovina už byla lepší, byla koukatelnější a vše se pomalu odkrývalo a dávalo vám vysvětlení proč se v domě Winchesterových děje to, co se děje. Nejhorší to nebylo, ale nezaujme a příliš nebaví.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13