Stoka

Skype: namrdat

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 26.4.2020  14:10
    Bliss (2019)

U některých snímků mám problém s hodnocením a Bliss je jeden z nich. Tvůrce Joe Begos to pojal velmi zajímavě a svižně - co se týče metalové muziky a soundtracků, tak ty se k filmu prostě hodily a prohlubovaly celkový požitek z filmu. Jednoduše se jedná o zajímavý kousek, ve kterém hlavní hrdinka maluje kresbu (obraz), a když zjistí, že její agent už o ni nemám zájem, tak trochu se jí zhroutí život, neboť nemá peníze na nájem. Zavolá starému kámošovi, jestli nemá něco do nosíku a ten vytáhne hned několik zbožíček, jak už je známé, dívka je v těžkých depresích a sáhne po tom nejsilnějším. Prošňupané dny, zalité velkým množstvím alkoholem nemůžou dobře dopadnout, a ještě navíc, když si čichne (ochutná) lidskou krev - to už je pak totálně v prdeli. Během tohoto všeho domaluje své dílo a mezitím zakousne pár svých známých. Jo a to kamera byla taky super. Po těžkém rozhodování (během tohoto komentáře) nakonec dávám velice slabé tři hvězdy. 2,6 *.

• 25.4.2020  09:24
    Nesmíš plakat (TV film) (1990)

Výpověď žen, které byly neprávem odsouzené na několik let za něco, co nespáchaly. Tak co, otevřelo Vám to aspoň trochu oči, Vy socialistické kurvy?! ''Zlatí komunisti''? Říkáte, že komunistická doba byla lepší? Pusťte si tohle a uvidíte, co za svině to bylo.

• 19.4.2020  19:36
    Haunt (2019)

Slušný slasher, který neurazí a má své místo v hororech, ale tak nějak jsem si říkal, ať už to skončí a vlastně ani nevím proč. Kdo asi tak přežije bylo jasné a postavy ve filmu mi nevadily, slušné obsazení....jen si mohli tvůrci odpustit flashbacky hlavní představitelky, jak její táta nebyl milý k mamince apod. To už vážně strkaj všude, někde se to i hodí (tak trochu připomene/osvěží minulost divákovi, co, proč, jak, kde), ale tady to bylo zkrátka k ničemu. Ksichti v maskách se s tím nepárali a ve finále film prospěl. I ten kdo má nakoukáno, co se hororů týče, by nemusel být zklamán.

• 17.3.2020  19:54
    Kontrafakt - Instagram (hudební videoklip) (2020)

Hrozné. Egovi nešlo vůbec rozumět a ke konci mě normálně rozbolela hlava. Jinak text pravdivý a za to dávám jednu hvězdičku.

• 23.2.2020  09:51

No, mohu říci, že Terminátor se už pomalu vytrácí a to je tím, že už je toho příliš (mnoho dílú, přemršťenost), už není pořádně čím překvapit. Už to prostě není ono. Sice jsem tam pořád nějakým způsobem cítil terminátorskou nostalgii a zavzpomínal na starších Terminátorů, jaké to byly kurevské trháky v čele s Arním. Koukat se na to dalo, ale horší už to bylo s blondýnkou, co hrála ochránkyni Dani. To byl babochlap, ty vole. A Rev-9 taky nebyl zrovna vhodně vybraný. Terminátor už ztrácí kouzlo, ale nemůžu říct, že mě to nebavilo, každopádně už značka Terminátor slábne a jedničku a dvojku už nikdy žádny ''nový'' Terminátor nepřekoná. Po Salvationu nejslabší z Terminátorů.

• 4.1.2020  15:00

Mia a bílý lev je příjemným filmem, který nese ''jakésik'' poselství mezi zvířaty (konktrétně lvem) a lidmi. Podobných filmů moc není, proto si musíme příběh o přátelství malé holky a bílého lva cenit. Je třeba podotknout, že film je natočen zcela bez triků, což je samo o sobě rarita, neboť samotné natáčení muselo být dost náročné, což se také dočteme v zajímavostech u filmu. Nicméně film nám nic jiného nenabídne a proto ho nemůžu řadit k vyšším kvalitám. Každopádně si ale obdiv zaslouží.

• 4.1.2020  14:46
    Matrix (1999)

Film, který zásadně ovlivnil budoucnost kinematografie.

• 25.12.2019  11:57
    Vánoční trencle (amatérský film) (2013)

Tohle byl příběh o tom, jak dárky začali nosit rodiče. Ze začátku to pravda bylo těžké, ale jak už to v životě chodí, lidé si zvykli, a všichni byli spokojeni a to doslova. Taková kokotinka no.

• 24.12.2019  13:09

Skočil jsem na špek osmdesátiprocentní nečokoládě a to mě začátek příjemně bavil (asi do 40 minut). Jenže pak to zklouzlo do povrchní trapnosti a úplně to ztratilo mou sledovanost. Vím, že to je především pro děti, ale i když se jedná o dětský snímek ani tak kvalita zaručená být nemusí. Rozjeté to bylo fakt slušně, ale skončilo to fiaskem. Sorry Mikuláši, u mne si neuspěl.

• 23.12.2019  10:06

Tajný život zachcanců 2 už nepobavil a hlavně nepředčil jedničku z roku 2016 (tu mám za pět, to byla pecka). Ale na jedno kouknutí rozhodně neurazí a svým způsobem je to i nadále docela milá pohádka o zvířátkách. Děj vás moc neuchvátí a to co bylo v jedničce, tu postrádáte. Emočně moc nefunguje, příběh taky docela jednodušší, akce slušná, animace krásná a jak říkám, zvířátka roztomilá. Určitě nelituji toho, že jsem film viděl. 60 % jak vyšitých.

• 23.12.2019  10:00

Ne, tak pavoučí muž už mě vážně nebaví a navíc velmi nesympatické duo Holland - Zendaya, nedalo se na ně pořádně koukat. Člověk se u toho ani nezasměje a ty dialogy mi taky nepřišly bůhví jak zázračné. Nechápu, jak si tady z tohoto může někdo ucvrknout a dát tomu plný počet hoven. Efekty celkem ušly, ale to je tak možná všechno, co tu bylo k popukání. Vážně, nejvíc film zabíjí Holland a ta strašně nesympatická, vyschlá vyžle Zendaya - tihle dva mi ve filmu vadili nejvíc. Je vysoce pravděpodobné, že na dalšího Spider-Hollanda se z vysoka vydrbu!

• 28.11.2019  15:30
    B*A*T*M*A*N (amatérský film) (2011)

Asi nemá rád B*A*T*M*A*N*A.

• 24.11.2019  09:28
    Muž v oranžové košili (TV film) (2017)

SPOILER: Film pro teplouše (buzny). Nuda - nedokoukáno.

• 22.11.2019  10:24
    Annabelle 3 (2019)

Nééé Gary Daubermane, tohle se ti nepovedlo. Je to spíš film pro dvanáctileté parchanty, jo, na ně to možná ''trochu'' zapůsobí, ale dospělému člověku Annabelle 3 nic neřekne. Není se pořádně čeho leknout, strašně nesympatické obsazení hereček (hlavně teda ta v tom barevném světříku), a příběh, odehrávající se v domě Warrenových, což tvůrcům rozhodně usnadnilo práci a ušetřilo peníze. Prostě to na mne nezapůsobilo a hororem bych to rozhodně nenazýval. Drama by tomu sedělo více, lépe řečeno výstižněji. Navíc panenka samotná tu hraje jen okrajovou roli. Nutno říci, že první film Annabelle (2014) byl hóóóódně nepovedený. Oproti tomu dvojka už byla o dost lepší, s řadou pěkných lekaček a poctivým duchařským prostředím - nicméně pořád se jednalo o lehce nadprůměrné dílo. Annabelle 3 bych nejraději zavřel do vitríny a už o ní neslyšel.

• 21.11.2019  12:07
    Billie Eilish - Bad Guy (hudební videoklip) (2019)

Nesnesitelná písnička, otřesná melodie a klip stál taky za vyliž prdel! No hrůza!

• 9.11.2019  11:35
    Nemrtví (2009)

Tak tohle byl hodně špatný sci-fi horor. Nechápu, jak mi ho někdo mohl doporučit - byl to prostě trapas! Jak herci (hlavně hlavní představitelka), tak zombíci. Budu se snažit, co nejrychleji na film zapomenout, abych si vůči němu nepřipadal jako blbec.

• 3.11.2019  11:08
    Tyrese Gibson: Shame (hudební videoklip) (2015)

Produced by Denzel Washington.

• 3.11.2019  10:44
    Vlaštovka (studentský film) (2018)

Cvičení 1. ročníku - němá etuda. Na studentský film velmi dobré, navíc s realistickým podnětem.

• 31.10.2019  17:30
    Podfukářky (2019)

Upřímně jsem to čekal lepší, ale propadák to rozhodně není. Ženy, které pomocí fíglú připravují muže o peníze (kdyby aspoň byly krásné, tak neřeknu). O originalitě se tu také nedá mluvit, neboť film z podobné premisy již vznikl hned dvakrát - jedná se o filmy Dva záletníci (1964) (nechce se mi to dávat do odkazu), pokud chcete, najděte si to sami, já vás jebem! A druhý film se jmenuje Špinaví, prohnilí lumpové (1988) ani jeden jsem neviděl, a s rozdílem tím, že došlo k pozměnění pohlaví podvodníků. Obě hlavní hrdinky působí jako chodící klišé (i když to by nutně nemuselo být na škodu, i s klišé se dá pracovat a čím víc filmů vidíme, tím víc vidíme i klišé) a tvůrci až moc v některých scénách tlačily na pilu - bylo to moc uhnané. Scénář mohl býl lepší a ve výsledku vlastně i celý film. Ale jak říkám, nejhorší to nebylo.

• 20.10.2019  10:02
    Kafarnaum (2018)

''Život je děvka''. Silné čtyři hvězdy!

• 13.10.2019  10:34

Film, který si vás získá. Optimismus všude kam se podíváte, energie na rozdávání, dobrosrdečnost, humor, touha, píle, cíl, sen - tohle všechno Burt (Anthony Hopkins) měl. Film nese poselství: ''nikdy se nevzdávej a jdi za svým snem''. Strašně se mi líbilo, jak si s každým sedl a vždy si našel východisko, všechno si udělal a zařídil sám. Sice ho trápilo srdíčko, ale i přesto to nevzdal a šel za svým snem. Velice pěkný film.

• 13.10.2019  10:23

Ačkoliv se mi do tohoto dílu absolutně nechtělo, překonal jsem se a mrkl naň. Výsledek? Po nudném třetím dílu je tento díl koukatelný a u mě obstál za 60 % - to hodnocení zcela odpovídá, i když teda ta první půl hodinka byla hrozná. Pak už to slušně odsejpá, nabídne nějakou akci, zvraty a obstojné ukončení celé série. Až na třetí část (Síla vzdoru 1. část) Hladové hry celkově obstály. Každopádně nejlepší byla Vražedná pomsta, s tím se řekl bych shodneme většina. Jennifer se pro tuto roli hodila, byla uvěřitelná, krásná, prostě to co se tam dělo, jste jí věřili. Na to, že jsem viděl Hladové hry až teď, tak jsem docela spokojený.

• 12.10.2019  12:02

Karle, máš pravdu, srdce nehasnou.

• 10.10.2019  08:49

Nebýt těch kuliček na konci (musíte uznat, že to už postrádalo logiku), šel bych na plné hodnocení. Film si mě získal už od samého začátku a podobné filmy (moc jich není) mě baví. Čekáte kam až jsou schopni lidi zajít ,když jim jde o vlastní krky. No jo, máme to zřejmě v povaze, pud sebezáchovy - mozek začne jinak pracovat, zpracovává informace a dění jinak, je pod velkým tlakem a přemýšlí o věcech, o kterých by nikdy nepřemýšlel. Jen fakt škoda toho konce, to odpustit nemůžu, jinak jsem se bavil vážně skvěle. 80 %.

• 29.9.2019  20:58
    Labužníci (2013)

Originalitu to mělo, řezník, který během filmu ani jednou nepromluvil (zajímavost), byl slušně řáchlí a to co dělal mu sedlo - každopádně pod kudlu bych se mu nechtěl dostat. Ale tvůrci si s tím servírováním mohli trochu více pohrát, resp. přitvrdit - mohlo to být zkratka ostřejší. Ve finále ale film nic moc, drží se hodně při zemi, ale oč ve filmu šlo, všichni víme. Nebýt toho konce, zůstal bych na dvou hvězdách. (**-***) - něco mezi tím.

• 23.9.2019  13:01

Čéče, já ani nevěděl, že se jedná o trilogii, dočetl jsem se to až v komentářích, nicméně film zklamal a musel jsem tomu dát nakonec dvě hvězdy. Nemohl jsem se zbavit pocitu, že ten film má několik závážných chyb. První příčinou je strašně nesympatické duo policistů, pak je ve filmu několik zkratů, které byly vysloveně až trapné a nevěřitelné (jedná se především o akci). Dialogy taky nebyly moc přesvědčivé a trochu film postrádal i logiku. No a ten kluk na konci, to už bylo příliš (za toho kluka hvězda dolů). Mohl to být hodně dobrý film, ale některé skutečnosti tomu nejde odpustit. Myšlenku to mělo více než dobrou, ale to zpracování bylo hrozné.

• 14.9.2019  21:43

Viděl jsem stovky lepších filmů.

• 8.9.2019  15:03

Radši bych, kdyby to nebylo z chlapcove hlavy vymyšlené, šel bych klidně na čtyři hvězdy. Takto je to jen nechuť ke třem slabým. Ti kteří nechápou můj komentář, je jen dobře, protože jinak by jim unikla pointa filmu.

• 7.9.2019  12:44

La Llorona je založena na lidovém latinsko-americkém příběhu o žěně, která utopila sevé děti a nyní jako duch straší děti jiných lidí. Příběh zasazený do Los Angeles v sedmdesátých letech se soustředí na sociální pracovnici Annu a její dvě děti, na které duch Llorony zaměřuje svůj hněv. Zdá se, že jejich jedinou šancí, jak se vypořádat se zlým přízrakem, je rozčarovaný kněz, mezi jehož speciality patří právě souboj se zlem podobného typu. Film toho moc nenabízí, není nějak obzvlášť strašidelný. Je to takové duchovní klišé, které vážně moc nepřekvapí a navíc je příběh dost předvídatelný. Nemůžu si pomoct ale, stále se mi vrací pocit, že tohle jsme už někde viděli dříve v jiném filmu, s jinou postavou a stejnou dlouhou temnou chodbou. Možná by to ani tak nevadilo, kdyby byl film alespoň vtahující a napínavý. Jenže tento film vás prostě neohromí a je to škoda.

• 18.8.2019  22:19
    Super 8 (2011)

Docela fantasmagória - děcka si hrají na hrdiny. Nepříliš působivý snímek.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16