Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Horor

Lov (2020)

Ha! Tak tenhle Lov se povedl!

plakát

Xindl X - Alenka (2019) (hudební videoklip)

Bez mobilů už si lidi ani neškrtnou.

Bliss (2019)

U některých snímků mám problém s hodnocením a Bliss je jeden z nich. Tvůrce Joe Begos to pojal velmi zajímavě a svižně - co se týče metalové muziky a soundtracků, tak ty se k filmu prostě hodily a prohlubovaly celkový požitek z filmu. Jednoduše se jedná o zajímavý kousek, ve kterém hlavní hrdinka maluje kresbu (obraz), a když zjistí, že její agent už o ni nemám zájem, tak trochu se jí zhroutí život, neboť nemá peníze na nájem. Zavolá starému kámošovi, jestli nemá něco do nosíku a ten vytáhne hned několik zbožíček, jak už je známé, dívka je v těžkých depresích a sáhne po tom nejsilnějším. Prošňupané dny, zalité velkým množstvím alkoholem nemůžou dobře dopadnout, a ještě navíc, když si čichne (ochutná) lidskou krev - to už je pak totálně v prdeli. Během tohoto všeho domaluje své dílo a mezitím zakousne pár svých známých. Jo a to kamera byla taky super. Po těžkém rozhodování (během tohoto komentáře) nakonec dávám velice slabé tři hvězdy. 2,6 *.

plakát

Nesmíš plakat (1990) (TV film)

Výpověď žen, které byly neprávem odsouzené na několik let za něco, co nespáchaly. Tak co, otevřelo Vám to aspoň trochu oči, Vy socialistické kurvy?! ''Zlatí komunisti''? Říkáte, že komunistická doba byla lepší? Pusťte si tohle a uvidíte, co za svině to bylo.

Haunt (2019)

Slušný slasher, který neurazí a má své místo v hororech, ale tak nějak jsem si říkal, ať už to skončí a vlastně ani nevím proč. Kdo asi tak přežije bylo jasné a postavy ve filmu mi nevadily, slušné obsazení....jen si mohli tvůrci odpustit flashbacky hlavní představitelky, jak její táta nebyl milý k mamince apod. To už vážně strkaj všude, někde se to i hodí (tak trochu připomene/osvěží minulost divákovi, co, proč, jak, kde), ale tady to bylo zkrátka k ničemu. Ksichti v maskách se s tím nepárali a ve finále film prospěl. I ten kdo má nakoukáno, co se hororů týče, by nemusel být zklamán.

plakát

Kontrafakt - Instagram (2020) (hudební videoklip)

Hrozné. Egovi nešlo vůbec rozumět a ke konci mě normálně rozbolela hlava. Jinak text pravdivý a za to dávám jednu hvězdičku.

plakát

Terminátor: Temný osud (2019)

No, mohu říci, že Terminátor se už pomalu vytrácí a to je tím, že už je toho příliš (mnoho dílú, přemršťenost), už není pořádně čím překvapit. Už to prostě není ono. Sice jsem tam pořád nějakým způsobem cítil terminátorskou nostalgii a zavzpomínal na starších Terminátorů, jaké to byly kurevské trháky v čele s Arním. Koukat se na to dalo, ale horší už to bylo s blondýnkou, co hrála ochránkyni Dani. To byl babochlap, ty vole. A Rev-9 taky nebyl zrovna vhodně vybraný. Terminátor už ztrácí kouzlo, ale nemůžu říct, že mě to nebavilo, každopádně už značka Terminátor slábne a jedničku a dvojku už nikdy žádny ''nový'' Terminátor nepřekoná. Po Salvationu nejslabší z Terminátorů.

Mia a bílý lev (2018)

Mia a bílý lev je příjemným filmem, který nese ''jakésik'' poselství mezi zvířaty (konktrétně lvem) a lidmi. Podobných filmů moc není, proto si musíme příběh o přátelství malé holky a bílého lva cenit. Je třeba podotknout, že film je natočen zcela bez triků, což je samo o sobě rarita, neboť samotné natáčení muselo být dost náročné, což se také dočteme v zajímavostech u filmu. Nicméně film nám nic jiného nenabídne a proto ho nemůžu řadit k vyšším kvalitám. Každopádně si ale obdiv zaslouží.

The Matrix (1999)

Film, který zásadně ovlivnil budoucnost kinematografie.