Kletus

okres Liberec

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 8.3.2016  16:22
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Když vydržíte první sérii, kdy mi byla většina sígrů dost nesympatická, neztratíte chuť a budete sledovat dál zjistíte, že se jedná o naprosto geniální seriál. Postavy začínají mít vetší hloubku (nejvíc postava Iwana Rheona) a už se vám ani neotvírá kudla v kapse když Kelly promluví :-) mrtvoly se hromadí (přísahám, že v každý sérii minimálně dvakrát někoho pohřbili) do konce třetí série vás seriál úplně pohltí...Bohužel je tu ještě čtvrtá série, která je prakticky one man show Rudiho...no...no...one man show je asi blbej výraz, ale to nic nemění na tom, že spolu se čtyřma pětinama herců opouští seriál i napětí a mění se v lehce unylý dojezd parádně vygradovanýho seriálu, ale stejně 9/10 [Edit] Jo vona je ještě petka, ale to se mi po čtyřce vůbec nechce...

• 13.2.2016  01:47

Seru na všechny zdejší mínění, komentáře i názory... chci další Taken !!!

• 21.9.2014  11:05
    Pakárna (TV seriál) (2006)

"Já jsem doktor Bazna, nyní docent na katedře eutanázie" Velice nedoceněný český klenot :-)

• 24.3.2014  12:58
    Konečná (2013)

Problém tohoto filmu je hlavně v tom, že postava Arniemu nebyla psaná na tělo, avšak jako comeback jednoho z největších akčních hrdinů je to vcelku vydařený opus

• 27.2.2014  02:22

Na Raimiho trilogii to nemá, ale tenhle krátkometrážní počin si zaslouží 4* už jen za to, že zajistil financování prvního "Lesního Ducha"

• 27.2.2014  02:18
    Lesní duch (2013)

Na tomhle filmu je dobrá jediná věc, a to že dokopal Raimiho k úvahám o natočení další Armády temnot

• 27.2.2014  00:39

Byla to strašná hovadina, ale furt to bylo lepší než originál a ta narážka na finále Záhady Blair Witch mě upřímně pobavila

• 24.2.2014  16:06
    Bio-Dome (1996)

1* za film a druhá za mikrocameo Tenacious D

• 20.1.2014  02:09
    Malá Velká Británie v USA (TV seriál) (2008)

Tenhleten hmm... řekněme spin-off má jediný mínus...Sakra málo dílů. ...Měsííííc!!

• 14.1.2014  12:58
    Rocky IV (1985)

Zlatá malina pro Slyeho? Ty akademici by se nad sebou měli zamyslet. Ta nejlepší démonizace Ruska v té nejklasičtější podobě 10/10

• 14.1.2014  01:02

Paulyho Shora jsem viděl jen jednou a to na obalu filmu "Závada Blair Witch" (opravdu "Závada") a teď když jsem narazil na tento snímek (ani nevim proč jsem ho sháběl) zjišťuju, že mi Pauly připadá jako docela sympatickej ksicht a film sám o sobě taky není úplně špatný. Spoustu cameo roliček svym způsobem kultovních herců jako Tommy Chong, Corey Feldman nebo Jason Mewes. Camea Jima Carreho a Amy Weberové mi sice unikly, ale co. Zkrátka nedoceněnej film o (nejspíš) nedoceněnym komikovi(o tom se lze přesvědčit i na ČSFD a to tak, že si stačí všimnout, že Pauly Shore, který je hlavním hrdinou tohoto snímku je v hercích uveden zhruba uprostřed), kterej dává vzpamenout na starý americký sitcomy, který neznám ani já, avšak celkem zábava. 5/10

• 13.1.2014  14:16
    Rocky V (1990)

Ať si řiká kdo chce co chce,pořád je to Rocky a pořád se jedná o kvalitní pokračování. Možná nejhorší díl série, ale pořád dobrej film.

• 12.1.2014  23:40

Fórů je tu jako šafránu, ale z nějakého důvodu jsou postavy nosáčů skvěle dynamickým duem, který z podprůměrné komedie dělají průměrnou road movie

• 31.12.2013  01:19

Film pro ty, kteří celé noci probrečeli nad strašným osudem mladé dívky s božím posláním... Když se objeví Mila máte pocit, jako by jste otevřeli lesbický jehovistce a v češtině ještě navíc s OTŘESNYM, ale opravdu OTŘESNYM dabingem mé oblíbené herečky (sarcasm alert) a když ji zhruba v polovině prostřelej plochou hruď šípem už otvíráte šáňo na oslavu (historická znalost neznalost), ale s hrůzou zjišťujete, že ta mizérie ještě zdaleka nekončí a tak zhruba po 1 hodině a 10 minutách přepínáte na rozhodně koukatelnější kousek "Jak se kalila ocel" následovaný reprízním maratonem seriálu "Okres na severu" a "Žena za pultem" a při pohledu na nesympatickou fousatou babu už víte, že tu hrůzu máte za sebou.

• 29.12.2013  01:56

Klobouk dolů před námětem, ze kterýho se těží už víc jak deset let a pořád funguje. Startovní masakr je jako vždy vydatnej, postavy jako vždy nesympatický a smrti jako vždy nesmírně nápaditý a tak trochu komický (neřikejte, že jste si při každý smrti neodpustili mírný úšklebek :-)) a finální resumé za zvuku If you wanna blood tomu nasazuje korunu 8/10

• 9.12.2013  07:23

Může mi někdo říct, proč tam ten Chucky vypadá jako ču**k?

• 8.12.2013  18:08

Trapný hlášky, čimž nemám na mysli "trapný hlášky", ale "trapný" hlášky a 2 modrý radoby vtipný roboti už na nikoho dojem neudělaj. Navíc jsem v tý bezbřehý bitce popelnic uplně ztratil niť

• 17.11.2013  21:48

Násilí, vulgarita, prvoplánová nahota a neodolatejnej osmdesátkovej kabát... Je tam všechno, ale nálepka horor tomuto tak trochu teenagerovskému thrilleru rozhodně nepatří to ovšem filmu neubírá, právě naopak. Ovšem co filmu ubírá je závěr, kdy se to Lindě Blér vymkne a celé finále se přesune do prodejny s barvama a málem se film promění v taškařici ve stylu Sám doma, ale přesto se jedná o jak už někdo řekl neprávem zapomenutý osmdesátkový kus, který potěší všechny brakové milovníky a fandy R&R filmů.

• 7.11.2013  12:31
    Grinch (2000)

Podle mě je to to nejlepší z pohádek co kdy Amerika vypustila do světa

• 27.10.2013  17:00
    Tetsuo (1989)

Tenhle film chrání nálepka "experimentální" jinak by to byl odpad, ale o děj "Tetsuovi" vůbec nešlo, chtěl ukázat přesně to, co ukázal a to přeměnu prostého japonského úředníka v beztvaré kovové monstrum a používá k tomu také příslušné prostředky (kusy kovu vylézající z těla). Je to celkem náročné na dokoukání, jelikož dialogů je tam po skromnu a film se soustředí na danou věc. Film zachraňuje jeho bezbřehá originalita. Tohle v Iron Manovi, Transformerech ani v Strážcích vesmíru rozhodně neuvidíte. PS: Famózní konec.

• 27.10.2013  14:17
    Snuff 102 (2007)

Pomineme-li naprostý amatérismus, neadekvátní brutalitu, otřesnou(ale opravdu otřesnou) kameru, idiotské osvětlení scén a přetaženou stopáž (téměř 2 hodiny), tak děj...POČKAT!!! On tam vlastně žádný děj nebyl, takže naprostá zbytečně dlouhá, strašně natočená, brutální přesto totálně nudná zvrácenost. 0/10

• 27.10.2013  01:56

Song "Bad to the bone" k tomuto filmu sedl jak hrnec na pr*el

• 26.10.2013  01:26
    Srbský film (2010)

Úchylné, ujeté, bizarní a naprosto šokující. Tyhle slova bych nejspíše užil kdybych nebyl nechutnostmi tak moc přesycen. Ovšem nelze filmu vytknout kvalitu střihu a zpracováním ni špatné herecké výkony, jelikož v těchto směrech film působí velmi profesionálně. Film má tu smůlu, že je pranýřován z důvodu, které mu jsou vlastní (Brutalita,kontroverze a naprostá perverze). Film jako celek moc nešokuje ale jednotlivé scény vás sem tam donutí odvrátit zrak a zamyslet se nad svvm životem :-).Scény o kterých mluvim je například scéna, kterou jedna z postav velmi příhodně nazve Newborn Porn (opravdu odporné).Dále například finále filmu. Když to vemu kolem a kolem jsou to lepší 3*

• 21.10.2013  22:01

SPOILER!!! Když jsem viděl Jackmana s koulema na krku měl sem chuť to vypnout, ale najednou bylo po všem tak ok. Pokračuju dál a vidim jak cápek zesere celý čelní sklo tak to už je na pováženou že? Tak ale jedem dál a objevuje se Jason Sudeikis sna ve svý nejhorší roli, ale stupeň fekálního humoru se snižuje. Pokračuje se dál. Celkem vtipnej gag střídá trapnost až do závěrečných titulky. Nevim jak je možný, že do toho šlo tolik celebrit, ale byla to teda strašná podívaná. Mám smysl pro nadsázku, ale čeho je moc, toho je příliš. 1/10

• 18.10.2013  15:35

Kasovní neúspěch tohodle filmu opravdu nechápu. Je to velmi dobře koukatelná a příjemná rodinná komedie. Člověk se při sledování nenudí ani chvíli a to z toho důvodu, že se děj odehrává pořád na jiném místě (nečekaně). Podle mě celej film stáhlo nejvíc dolů(v očích kritiků, né mejch) cameo Arnieho. Zkrátka některý pí*oviny (Alice in Wonderland) vydělávaj miliony a fajn pohodový filmy ne. Navíc tomu filmu nahrává že ta blondýna byla fakt kůže ;-) Lepší 3*

• 13.10.2013  17:49

Lepší než The Worlds End ale mnohem horší než Shaun of the Dead

• 10.10.2013  21:02

Trilion je víc než bilion, ty ko*ote! :-))) Zajímavé popkulturní odkazy ( Alan Parsons Project) a vůbec důstojné pokračování průměrné komedie. Když Myers tak rozhodně Wayne´s World 6/10

• 6.10.2013  17:11

Pří sledování jsem měl pocit, že sluduju sequel k Shaun of the Dead, který rozhodně jeho kvalit nedosahuje, ale úplná hrůza to taky není. Sledování první půl hodiny bylo celkem nepříjemné, protože všichni to známe, člověk se chce zlejt a rozmlátit hospodu, ale zbytek neustále ukazuje, že nesdílí stejnou ideologii. Dochází ke zvratu, který mi na Pennfrosťácký nepřišel nějak nečekaný, ovšem celý to postrádá ten parádní nadhled "Soumraku". Všechno se dost táhne, fórů je poskromnu a řekněme si to na rovinu, 12 piv, to je jak plivnout do stromovky. Jsme na konci a dochází k opravdu nečekanému závěru, který je trochu deprimující. Sečteno podtrženo: Mezi třemi vybranými PennFrosťárnami: Shaun of The Dead, Paul, The Worlds End si tento film vydobil 2. místo. 6/10

• 8.9.2013  21:23

Jak říká Otto: "Tohle je vyloženě klamavá reklama”

• 19.6.2013  18:09

Hulič co se jmenuje Weed...hmmm...chytré.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7