96 hodin: Zúčtování (2014)

Seru na všechny zdejší mínění, komentáře i názory... chci další Taken !!!

Chuckyho kletba (2013)

Může mi někdo říct, proč tam ten Chucky vypadá jako ču**k?

Konečná (2013)

Problém tohoto filmu je hlavně v tom, že postava Arniemu nebyla psaná na tělo, avšak jako comeback jednoho z největších akčních hrdinů je to vcelku vydařený opus

Lesní duch (2013)

Na tomhle filmu je dobrá jediná věc, a to že dokopal Raimiho k úvahám o natočení další Armády temnot

Mládeži nepřístupno (2013)

SPOILER!!! Když jsem viděl Jackmana s koulema na krku měl sem chuť to vypnout, ale najednou bylo po všem tak ok. Pokračuju dál a vidim jak cápek zesere celý čelní sklo tak to už je na pováženou že? Tak ale jedem dál a objevuje se Jason Sudeikis sna ve svý nejhorší roli, ale stupeň fekálního humoru se snižuje. Pokračuje se dál. Celkem vtipnej gag střídá trapnost až do závěrečných titulky. Nevim jak je možný, že do toho šlo tolik celebrit, ale byla to teda strašná podívaná. Mám smysl pro nadsázku, ale čeho je moc, toho je příliš. 1/10

Pár nenormálních aktivit (2013)

Byla to strašná hovadina, ale furt to bylo lepší než originál a ta narážka na finále Záhady Blair Witch mě upřímně pobavila

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Ať jdou do prdele se svym amerikanismem a ukňouranejma prvoplánovejma ubrečenejma komerčníma cajdákama! Porota je trapná a netaktní a Ewa Marná zpěvu evidentně rozumí jako já bankovnímu účetnictví. PS: Kdyby dneska tam přišel ten zubatej kokot se svojí stávkou dídžejů :-) na 100% by ho poslali dál s 70% šancí na celkovou výhru celý soutěže(edit-7.4.2013 21:01) Kurvení hudební kultůry pokračuje rockovým kolem-Koukat jak banda buzíků bez jediný špetky charismatu kurví hit mojí nejoblíbenejší skupiny AC/DC(...Bon Scott se musí v hrobě obracet...) je přinejmenšim terapie šokem. Ať to už skončí nebo se pokusim podat na Novu hromadnou žalobu ve věci kurvení vkusu už tak dost vykurvený mládeže.(omlouvám se za vulgarismy a gramatické chyby) Jediným čím se můžu chlácholit je, že jakmile to skončí už o zůčastněných nikdy neuslyšíme.

U Konce světa (2013)

Pří sledování jsem měl pocit, že sluduju sequel k Shaun of the Dead, který rozhodně jeho kvalit nedosahuje, ale úplná hrůza to taky není. Sledování první půl hodiny bylo celkem nepříjemné, protože všichni to známe, člověk se chce zlejt a rozmlátit hospodu, ale zbytek neustále ukazuje, že nesdílí stejnou ideologii. Dochází ke zvratu, který mi na Pennfrosťácký nepřišel nějak nečekaný, ovšem celý to postrádá ten parádní nadhled "Soumraku". Všechno se dost táhne, fórů je poskromnu a řekněme si to na rovinu, 12 piv, to je jak plivnout do stromovky. Jsme na konci a dochází k opravdu nečekanému závěru, který je trochu deprimující. Sečteno podtrženo: Mezi třemi vybranými PennFrosťárnami: Shaun of The Dead, Paul, The Worlds End si tento film vydobil 2. místo. 6/10

Černobylské deníky (2012)

Nic sem od toho nečekal a přesto se mi dostalo míň než sem čekal. Prvních 45 minut je nejzajímavějšíc a to tím, že je tu ukázána ponurá atmosféra rádoby Prypjati. V ten moment kdy ten rusák nemůže nastartovat auto to začíná ten ten pravej horor a tim myslim, že se budete bát toho, že to nepřízní osudu někdo někdy opět pustí ve vaší přítomnosti. Herci jsou nesympatičtí prostředí začne být dost okoukaný a kamera je strašná přesně tak jak tu vetšina uživatelů popisuje. Film končí přesně tak jak by člověk očekával. Je vidět, že s tim měl co dočinění ten samej nimand co udělal stejnej zločin proti lidskosti jménem Paranormal Activity s tim rozdílem, že dostal vetší prostor. Tento film je naprostá ztráta času, kterej bych radši strávil šťupováním ponožek.