Chata v horách (2012)

Spoiler!!! Jedinej moment z filmu, který považuji opravdu za zábavný a originální je ten, ve kterým to přihřátej, nesympatickej a testosteronovej Hemsworth napálí se svojí kůlkroskou do neviditelný bariéry. Jinak je to donebevolající neoriginální kravina, která bez invence ukazuje jedno hororový klišé za druhým. Beztak si myslím, že hlavním důvodem proč tadyta kokotina neskončila v propadlišti dějin je kraťoučká přítomnost Sigourney Weaver. 25% za hromadnej mord na konci, kterej mate za sebou tak rychle, že se ptám jestli je nutný, kvůli tomu koukat na celý film.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Když vydržíte první sérii, kdy mi byla většina sígrů dost nesympatická, neztratíte chuť a budete sledovat dál zjistíte, že se jedná o naprosto geniální seriál. Postavy začínají mít vetší hloubku (nejvíc postava Iwana Rheona) a už se vám ani neotvírá kudla v kapse když Kelly promluví :-) mrtvoly se hromadí (přísahám, že v každý sérii minimálně dvakrát někoho pohřbili) do konce třetí série vás seriál úplně pohltí...Bohužel je tu ještě čtvrtá série, která je prakticky one man show Rudiho...no...no...one man show je asi blbej výraz, ale to nic nemění na tom, že spolu se čtyřma pětinama herců opouští seriál i napětí a mění se v lehce unylý dojezd parádně vygradovanýho seriálu, ale stejně 9/10 [Edit] Jo vona je ještě petka, ale to se mi po čtyřce vůbec nechce...

96 hodin: Zúčtování (2014)

Seru na všechny zdejší mínění, komentáře i názory... chci další Taken !!!

Pakárna (2006) (seriál)

"Já jsem doktor Bazna, nyní docent na katedře eutanázie" Velice nedoceněný český klenot :-)

Konečná (2013)

Problém tohoto filmu je hlavně v tom, že postava Arniemu nebyla psaná na tělo, avšak jako comeback jednoho z největších akčních hrdinů je to vcelku vydařený opus

Within the Woods (1978)

Na Raimiho trilogii to nemá, ale tenhle krátkometrážní počin si zaslouží 4* už jen za to, že zajistil financování prvního "Lesního Ducha"

Lesní duch (2013)

Na tomhle filmu je dobrá jediná věc, a to že dokopal Raimiho k úvahám o natočení další Armády temnot

Pár nenormálních aktivit (2013)

Byla to strašná hovadina, ale furt to bylo lepší než originál a ta narážka na finále Záhady Blair Witch mě upřímně pobavila

Bio-dóm (1996)

1* za film a druhá za mikrocameo Tenacious D