Wade

okres Louny
************

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 18.10.2020  18:28

A já bych to tak černě neviděl jasně je to levné,ale mě to bavilo a navíc díky herečkám se na to fakt dobře koukalo. Ely LeMay je opravdu krásná a to samé platí i v případě Veronica Lavrey díky který uslyšíme ve filmu i češtinu což mě překvapilo. Co se týče gore za mě bylo podařené a příběh i když jednoduchý byl dostačující takže u mě solidní 3*. 65% --- 6/10 IMDb

• 2.10.2020  12:49

Ne původní The Room jsem neviděl no a po zhlédnutí tohohle už ani neuvidím. Nechápu proč se mám koukat na něco kde herci hrají schválně špatně (v případě originálu si asi mysleli že hrají dobře). Takže ano tohle je opravdu propadák, který není pro mě na sledování já se totiž nebavil a ani nevím za co vlastně dávám tu 1 hvězdu. 16% --- 2/10 IMDb

• 19.9.2020  16:11
    Deadtectives (2018)

A já tomu ty 4 hvězdy klidně dám i když to znamená že nadhodnotím ,protože já nic nečekal a nakonec jsem se opravdu dobře pobavil. Ze začátku mě sice Deadtectives nechytnul a já se bál nudy to se ,ale nestalo. Pomalejší rozjezd se totiž od příjezdu do mexika rozjel na správnou úroveň vtipu a velkou zásluhu na tom má postava Javiera ta byla tahoun celého filmu. Takže za mě nenáročná vtipná hororová komedie, která pobaví. 70% --- 7/10 IMDb

• 9.9.2020  12:33
    Euphoria (TV seriál) (2011)

( V poznámce jsem měl - Něco šíleného,úchylného zajímavý příběh a nedokoukáš to) Nepamatuji si kdy a proč jsem poznámku psal,ale teď když jsem se k tomu dostal jsem tedy čekal něco šíleného a úchylného s trochou hororu. To co bylo nejvíc úchylné byly 2 scény na styl filmu lidské stonožky a ty jsem s klidem přeskočil a horor byl zastoupen snad jen v krvavých vraždách jinak,ale není Euphoria nic jiného než 100% hentai jasně plné mučení apod,ale furt jen hentai. Ten zajímavý příběh kterým Euphoria začne se po cca 2 dílech začne úplně ztrácet a vznikne nepřehledný guláš,který prostě nedává smysl. Nakonec tedy zklamání a za mě teda jen 2*. 40% ---- 4/10 IMDb

• 5.9.2020  14:09

Kdysi mě navnadil zajímavý poster s názvem a já se těšil na krvavou jízdu monster s nějakou tou erotikou. Teď když jsem se k tomu dostal jsem zklamaný monstra dostala sice hlavně v druhé části dost prostoru,ale žádná pořádná krvavá jízda se nekonala a ani to vyšetřování s pátráním za původem nákazy mě nebavilo. Celkově to prostě nebyla zábava jen nudné erotické hororové anime. 20%

• 13.8.2020  13:21

Krvavá brutální podívaná s krásnou animací a zajímavým dějem která si prostě ty 4 hvězdy zaslouží,ale stejně jsem názoru,že díky animaci to mohlo být ještě šílenější. Jako celek je to,ale prostě fakt zajímavé a i když se to zdá celkem zmatené sleduje se to opravdu lehce. 75% --- 7/10 IMDb

• 10.8.2020  14:00
    Robot Chicken (TV seriál) (2005)

Dal jsem si celou první sérii jestli mě kuře chytne a můžu říct že jo chytlo. Určitě si sem tam dám další,protože není snad nic na co by robotí kuře nedokázalo udělat podařenou parodii. Každá krátká parodie pobaví a i když se najdou slabší je jich opravdu minimum takže za mě 4*. 1.série 4/5 -- 2.série 4/5 -- 3.série 4/5 -- 4.série 4/5 -- 5.série -- 6.série -- 7.série -- 8.série -- 9.série -- 10.série --

• 2.8.2020  15:15
    Happy! (TV seriál) (2017)

Perfektní Meloni skvělý Happy a krásná Lili Mirojnick v krvavé, brutální a vtipné krimi jízdě. Tahle kombinace je prostě zábava. Velká škoda že druhá série je strašně kolísavá co se vlastně taková zmatená a některé díly jsou dokonce nudné prostě už to není taková pecka jako série první. Plus samozřejmě seriál není zakončený pořádně,protože se čekalo pokračování. 1.série 4/5 (8/10 IMDb) --- 2.série 3/5 (6/10 IMDb) --- Celkově. 4/10 (7/10 IMDb)

• 24.7.2020  15:45
    Yummy (2019)

Nenáročná krvavá zombie podívaná,která má přece jen i trochu toho vtipu. Dostal jsem přesně to co jsem chtěl a dost scén si budu pamatovat takže za mě silné 4 hvězdy. 80% --- 8/10 IMDb

• 24.7.2020  13:49
    Dead Night (2017)

Opravdu krásné masky a super gore škoda jen toho,že jako celek není Dead Night vůbec zábava. Styl s dokumentárními částmi,které mají nastínit o co vlastně jde mě nebavil a kazil mi sledování. Škoda,že Dead Night nebyla jen obyčejná vraždící monster jízda v lese,protože prostředí bylo fakt pěkné a mohla by to být skvělá zábava. Takhle je to jen na 2 hvězdy. 40% --- 4/10 IMDb

• 21.7.2020  12:31
    Přijímací ceremoniál (TV film) (2006)

Proč? proč? proč? jsem měl tenhle film na seznamu chci vidět. 90 min ve kterých se vlastně vůbec nic neděje a to že je u žánru napsán horor beru jako vtip. Nenašel jsem na filmu nic za co by se dala dát alespoň jedna hvězda takže nakonec odpad a pokud chce někdo film vidět rozmyslete si to. 10% --- 1/10 IMDb (Já si teda dám i tak originál The Initiation of Sarah z roku 1978 protože se asi nemám rád a jsem zvědavý)

• 13.7.2020  14:59

Jsem fakt velký fanda japonských šíleností s digitální krví,protože u nich je jednoduché vypnout a prostě se bavit. No a u Bloody Chainsaw Girl se mi to zase potvrdilo. Hlavní hrdinka a její motorová pila se kterou bojuje proti dalším různě upraveným spolužákům je zábavná jízda. Scéna s chycením pily prsama byla fakt top a dost pobavila. Takže znovu jak bývá zvykem prostě plná palba,protože mě tyhle filmy baví.

• 16.6.2020  22:21
    Mastizaade (2016)

Sunny Leone je opravdu nádherná a tím asi končí všechny plusy téhle komedie. Prostě klasická Indie včetně hudebních čísel ve filmu. 30%--- 3/10 IMDb

• 30.5.2020  21:20
    Nekome kozó (2006)

Vůbec jsem nevěděl co od Nekome kozô čekat netušil jsem jestli to vychází z anime nebo manga předlohy. 0 hodnocení zde mě přece,ale jen lákalo že to chci vidět. Po zhlédnutí toho lituji. Čekal jsem šílený japonský horor s litry umělé krve nebo alespoň nějakým gore a humorem tak jak ho umí jen japonci, ale nedostal jsem nic z toho. Velké zklamání a to tak velké, že nakonec tedy odpad.

• 16.5.2020  20:12

Obrovské překvapení,protože takovouhle atmosférickou peckou s nádherným vizuálem jsem opravdu nečekal. Hltal jsem každou minutu filmu a prostě se kochal. Dám s klidem plnou palbu 5* a je opravdu škoda ratingu PG-13,protože bych chtěl vidět jak by film vypadal bez něho. 90% --- 9/10 IMDb Druhé zhlédnutí bylo ještě lepší puštěno po půlnoci v úplné tmě a se zvukem ve sluchátkách. Doporučuji :-)

• 3.5.2020  20:04

Ze začátku dost velký průměr a celkem i nuda nakonec,ale přijde přece jen i humor a dokonce i ta akce. Takže nakonec solidní podívaná s fajn hereckým obsazením a i když je Gal Gadot fakt sexy tak pro mě jasná vítězka Isla Fisher ta byla mega sexy. Škoda toho rozjezdu takhle je to jen za 3 hvězdy. 60% --- 6/10 IMDb

• 21.4.2020  22:45

Zajímavý námět,který byl ale podán tak že mi nesedl. The Little Hours mohla být opravdu podařená a hodně vtipná komedie no nakonec není,protože humor je tu tak trochu zvláštní a nedokáže pořádně pobavit a to je prostě škoda. Nedám ani 3 hvězdy tohle totiž mělo být o dost lepší. 40% --- 4/10 IMDb

• 11.4.2020  15:58
    Ostrý holky (2018)

Docela jsem se těšil na zábavnou lesní slasher jízdu podobnou starým peckám no a dostal jsem šíleně nesympatické volejbalistky a nezábavnou sektu vidláků. Nakonec musím prostě dát špatné hodnocení protože mě to opravdu nebavilo a ani ty holky nebyly vlastně vůbec pěkné. Nezachránilo to ani to krásně červené gore takže nakonec jen zklamání a 1 hvězda. 25% ---2/10 IMDb

• 10.4.2020  15:22
    Verotika (2019)

Je to amatérské? ano je . Má to špatné herecké výkony? ano má. Jsou ve filmu pěkné holky? ano i ne,ale jsou. Je tam gore? ano je. Bavilo mě to? ano bavilo. Tři jednoduché příběhy a každý mě ničím zaujal a jsem si jistý,že tohle si 28% a černou barvu nezaslouží.(po mém 33 hodnocení skok na 30%) Já nemám s Verotikou žádný problém. Nejspíše to bude tím,že jsem od filmu nic nečekal a nechal se překvapit i proto dávám 4*. 80% --- 8/10 IMDb

• 2.4.2020  13:58

Na celém F&F 8 byla nejlepší dvojce Rock a Statham no a v jejich sólo filmu kde jsou jen oni jasně dokázali jak moc geniální dvojka to je. Hobbs & Shaw je přepálená sci-fi akce která je překvapivě nařachaná humorem, který mi opravdu sedl. Nezmínit nejde ani nádhernou Vanessu Kirby, protože na ní se celý film skvěle dívalo a skvěle doplňovala hlavní duo. Irdis Elba jako záporná postava také solidní, ale to co považuji na celém filmu naprosto boží je Reynolds a Hart a jejich camea ty mě pobavili jako už dlouho nic. 90% --- 9/10 IMDb

• 1.4.2020  13:29
    Guns Akimbo (2019)

Tak trochu hodně jiný Gamer,který je ještě víc šílenější. Každopádně skvělý Radcliffe se super Samarou a jako solidní záporná postava Dennehy, když se tohle všechno smíchá s akci a trochou humoru vyjde z toho zábavná jízda u které jsem se bavil. Nebude to sice za plný počet,ale silnější 4 hvězdy si to zaslouží a já bych si dal dokonce rád i pokračování. 78% --- 8/10 IMDb

• 27.3.2020  12:12
    Her & Him (2019)

Po obsahové stránce se nejedná vlastně o nic extra to co mě,ale na Her & Him zaujalo tak to byl opravdu super vizuál a barvy obrazu. Teď jen doufat že se Bella někdy pustí i do nějakého klasického filmu. 65% --- 6/10 IMDb

• 17.3.2020  12:13

Dostal jsem přesně co jsem čekal jednoduchou zábavu s pěknýma holkami a proto si tu odložím 2 hvězdy na tří hvězdičkovou zábavu přeci jen něco chybělo. 45% ---- 4/10 IMDb

• 6.3.2020  14:25
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

Perfektní Joel Kinnaman + krásná a skvělá Martha Higareda utvořili super sci-fi/krimi podívanou cyberpunkovém světě na kterou se skvěle koukalo. --- Bohužel tohle všechno šlo v druhé sérii pryč a z skvělého seriálu se stala jen dobrá podívaná,protože nový herci prostě nedokázali tolik zaujmout a ikdyž si na ně divák po pár dílech zvykne prostě to není ono i děj nebyl tolik poutavý,alespoň že Poe zůstal takový jaký byl. 1.série 4/5 (8/10 IMDb) --- 2.série 3/5 (6/10 IMDb) ---

• 27.2.2020  21:35
    Harley Quinn (TV seriál) (2019)

Obrovské překvapení.Harley a její krvavá,sprostá a zábavná cesta za osamostatněním a také o touze dostat se do Legion of Doom a nakonec přijde na řadu i záchrana Gothamu (co z toho se podaří se dá zjistit jen zhlédnutím seriálu). Bavila mě jak samotná Harley tak i celý její tým,ale přesto je pro mě největší hvězda Frank tu kytku fakt žeru.Já teď teda jen doufám že se DC pustí do dalšího R ať už filmu nebo seriálu,protože tohle jim očividně opravdu jde. 1.série 5/5 --- 2.série 4/5 --- Celkově 5/5 -- IMDb 9/10

• 24.2.2020  13:32
    Mercy Black (2019)

Další z filmů o strašákovi,který jede podle klasické šablony. Mě tohle všechno ,ale opravdu sedlo nic se nepřehánělo a film se netáhl. To co hlavně nemůžu Mercy Black upřít je fakt perfektní herecké obsazení,protože Elle LaMont a Daniella Pineda utvořili dvojku na kterou se skvěle koukalo a to nakonec filmu zařídilo 4*. 75% --- 7/10 IMDb

• 15.2.2020  20:35
    Dům (2016)

Já se na The House docela těšil,ale nakonec jsem byl zklamán. Po stránce vizuální,kamerové,a zvukové je film opravdu skvělý,ale ani tohle všechno nepomohlo filmu k lepšímu hodnocení. Proč? protože obsah filmu je ničím nezajímavý a fakt nudný. Já stále čekal kdy se začne něco dít kdy se to celé rozjede a nakonec jsem se vlastně vůbec nedočkal a proto jen 2 hvězdy. 40% --- 4/10 IMDb

• 5.2.2020  12:49
    Scarecrows (2017)

Scéna se žádostí o ruku mě fakt pobavila,protože kdo by čekal v ten moment alespoň trochu té romantiky je úplně vedle. Jinak je Scarecrows jen hodně průměrný až podprůměrný horor o buranovi se zálibou ve strašácích a kukuřičném poli,který jde strašně jistě po jednoduché šabloně a ničím nepřekvapí. Dám 3 hodně slabé hvězdy a to i kvůli fakt vtipné scéně. 46% --- 5/10 IMDb

• 3.2.2020  21:16

Taika Waititi jako Adolf opravdu perfektní a vtipný výkon,ale nebyl sám kdo zahrál svojí roli ,protože všichni zahráli skvěle. Scarlett podala perfektní výkon a doufám,že ji ten oskar za její roli nemine. Thomasin taktéž skvělá a opravdu mě bavila ta chemie s Romanem Griffin Davisem,protože i on dokázal v tak malém věku zahrát výborně. No a nakonec Sam Rockwell kterému role kapitána Klandzendorfa fakt sedla a i on podal vynikající výkon. K filmu samotnému Jojo Rabbit se dá rozdělit na dvě částí a to první zábavnou a druhou kde se zvážní obě dvě jsou perfektní. Konečný verdikt Jojo Rabbit je Skvělá a když píšu tenhle komentář uvědomuji si že 4* jsou málo a zvyšuji na 5. 90% --- 9/10 IMDb

• 3.2.2020  21:04
    Terrifier (2017)

Jednoduchá brutální krvavá jízda s vizuálně skvělým Artem,která si na nic nehraje. A mě to sakra bavilo dostal jsem přesně to co jsem čekal a chtěl a nakonec nemám vůbec problém tomu dát plnou palbu 5*. 87% --- 9/10 IMDb

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20