Wade

okres Louny
************

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 20.10.2019  22:10

Ty kleště z první scény mě snad budou budit ze spaní. AU ! No a poté nastal zmatek vypadá to,že bude slasher při kempování a najednou se z toho stane exploitation o šílené rodince. Je teda velká škoda že ani jedna část nefunguje. Rád bych dal více jak 1 hvězdu ale ne za ty 2 scény a pěkné holky fakt víc nedám. 24% --- 2/10 IMDb

• 14.10.2019  23:00
    Slunovrat (2019)

Půlka láhve Jacka Danielse padla při sledování téhle WTF šílenosti o švédské úplně jebnuté sektě. A konečný verdikt ? Tak jako dám tomu ty 4 hvězdy, protože tohle se prostě často nevidí. Víc k tomu nemám co napsat.

• 9.10.2019  15:52

Hned na začátek vůbec nechápu proč roli Doomguy ztvárnila žena prostě tohle byla chyba a to fakt velká. Řekl jsem si, že k filmu budu přistupovat jen k obyčejnému jednoduchému sci-fi výplachu a to se nakonec fakt vyplatilo. Umělé kulisy, gumové monstra a levné efekty s nic moc herci mi nakonec vůbec nevadili a já si tenhle film prostě užil jak nejlépe jsem mohl a bez problému dát 3 hvězdy. 55% --- 5/10 IMDb

• 8.10.2019  11:10

Další ISOYG a dokonce rovnou od režiséra prvního kultovního dílu. Sakra co to ale bylo celý film na mě působil jako kdybych se koukal na parodii a to že trvala dvě a půl hodiny to je další velký vtip. Deja Vu obsahuje vlastně všechno co ostatní ISOYG,ale je to podané formu která mě fakt nebavila. Jedna slabá hvězda a to jen proto že mám rád 78,010,013 verze. 16% --- 2/10 IMDb

• 19.9.2019  14:33
    Archer (TV seriál) (2009)

Tohle je zatím fakt pecka. Celá parta z ISIS je perfektní a Archer je neuvěřitelný špionský kladivo. Mám zatím za sebou 2 série a seriál má fakt blízko k tomu dostat se do top 10. Po 3 sérii Archer zařazen do top 10. 1.série 5/5 --- 2.série 5/5 --- 3.série 5/5 --- 4.série 5/5 --- 5.série AV 5/5 --- 6.série 4/5 --- 7.série 5/5 --- 8.série AD 5/5 --- 9.série DI 5/5 --- 10.série 1999 4/5 ---

• 9.9.2019  13:12
    The Boys (TV seriál) (2019)

Ne každý superhrdina musí být úplně super a to přesně říká seriál The Boys. Dost chválený seriál který se toho nebojí a objeví se v něm i gore a mě udělal guláš v hlavě. Ani u jednoho z 8 dílů jsem si neřekl tohle je prostě super a baví mě to a po dokoukání opravdu nevím jestli dát 3 hvězdy nebo slabé 4. Nakonec se přikloním spíše k 3,protože od 89% a chvále jsem prostě čekal větší zábavu. Na druhou sérii se asi podívám. 1.série ---- 3/5 --- 7/10 IMDb

• 2.9.2019  19:13
    Syn temnoty (2019)

Vždycky mě zajímalo co by se stalo kdyby superman prostě nebyl úplně v pohodě,ale byl by prostě psychouš a Brightburn mi to ukazuje. Jasně dokázal bych si to představit mnohem větší brutálnější prostě větší extrém i tak dám, ale bez problémů slabší 4*,protože já se bavil a dostal hodně zábavy za fakt málo peněz (7 milionů dolarů) a přesně to jsem chtěl. 75% --- 7/10 IMDb

• 1.9.2019  23:09

Vlastně to samé co předchozí film s Christinou co jsem viděl. Anita aneb další obdivování nádherné Christiny na pozadí příběhu o mladé nymfomance,který ničím nevyniká. 50% --- 5/10 IMDb

• 31.8.2019  14:29
    Exponerad (1971)

Přemýšlel jsem jestli je něco co bych mohl k filmu napsat a nakonec se dá film shrnout vlastně jednoduše Exponerad aneb 90 minut obdivování nádherné Christiny o ničem jiném film není,protože erotické drama pozadí je jen průměrná ničím nevýrazná výplň. 50% --- 5/10 IMDb

• 29.8.2019  13:07

Hrozně dlouho mi trvalo než jsem se dokopal k zhlédnutí téhle kultovní klasiky. Teď když je zamnou je mi jasné proč se jí film stal. Rape and Revenge jak víno s nádhernou Christinou Lindberg a hlavně i za ní nakonec dávám bez problémů 5*.

• 27.8.2019  13:23
    Ava (2017)

Přišlo mi že během filmu tak nějak zmizela ta blízká slepota nebo se teda alespoň dala na né druhou, ale 8 kolej. Celý film tak byl jen o tom jak si Ava chce užívat života ukradne psa a dá se dohromady s mladým cikánem co utíká před policií + nějaké rozhovory s mámou. Ve finále z toho nakonec vzniklo drama možná s trochou krimi i tak jsem tomuhle všemu chtěl dát přece jen alespoň 1 hvězdu, ale dám 2. Jednu celou hvězdu si pro sebe totiž ukradl ten boží černý chlupáč opravdu krásný pes. 30% ---- 3/10 IMDb

• 25.8.2019  22:47

Jak popsat Slasher Party? Asi takhle. Na héérečky se pěkně koukalo a maska zabijáka, která byla sice jednoduchá, ale za mě fakt super. No a nakonec teda i dvě scény ta s dřezem byla fajn a pak také finální odhalení kdo je vrah u té jsem se i zasmál. Nic víc film nenabízí. 20% ---- 2/10 IMDb

• 23.8.2019  11:33
    Device, The (2014)

Vzhled mimozemšťana ten mě fakt překvapil a byl super,ale všechno ostatní od postav po děj mě fakt nebavilo. Jednoduše mě to nedokázalo natolik zaujmout abych dal více jak 1*. 15% ---- 2/10 IMDb

• 7.8.2019  20:26

Kdyby tak Takashi věděl co jeho milovaná Sakura dělá,když je v práci. Parádní incestně perverzní japonská komedie. Jedna z nejlepších scén v celém filmu jsou určitě výrazy dědy při prvním osudným okamžiku. Stačí si na scénu vzpomenout a o úsměv na tváři je postaráno. 78% ----- ------ Komentář byl původně vložen 24.5 2012 k part 2 v tu dobu nebyl vytvořen part 1 a pak jsem na to zapomněl. Teď tedy přiřazuji komentář tam kam patří.

• 6.8.2019  17:44

Co k tomu napsat další snímek ze seznamu chci vidět od kterého jsem nic nečekal. A byl jsem překvapen jak lehce a dobře se na Ballad in Blood koukalo celý film dost rychle utekl a mě bavilo se na něj koukat. Dvě krásné herečky dva herci jeden byt + záznam z kamery a já byl zvědavý co z toho všeho vlastně vznikne. Nakonec dost dobrá podívaná a já nemůžu a ani nechci dát horší hodnocení než jsou 3*. 55% ----- 6/10 IMDb

• 3.8.2019  14:53

Proč ? Proč ? Proč jsem se na to díval. Náhodný výběr ze seznamu chci vidět s poznámkou - doporučeno dobrá komedie -. Až si vzpomenu kdo mi to doporučil fakt mu nepoděkuji spíš mu zakážu další doporučení čehokoliv. Snatched aneb trapná komedie bez humoru ne děkuji už nikdy víc. Jediné plus z celého filmu je jedna scéna,která mě opravdu pobavila a to ta s liánou v hlavní roli u té jsem se fakt zasmál a hlavně díky ní dávám 1*. 2/10 IMDb

• 1.8.2019  12:27
    Přeměna (2016)

Let Me In jsem dal 4 hvězdy a to jak švédskému originálu tak americké verzi. The Transfiguration které je jim,ale tak moc podobné mě vůbec nebavilo dokonce jsem se nudil a nesedli mi ani herci nesedl mi prostě celý film. Pokud bych chtěl vidět něco podobného pustím si 08 nebo 010 film a bude mě to bavit. Tomuhle musím dát pouze 1* . 20% ---- 2/10 IMDb

• 24.7.2019  14:12

Překvapení a to dost velké hned začátek mě fakt dostal nečekal jsem takhle dobrou likvidaci a jasně to ukázalo že režisér se toho nebojí. Vůbec mi ani nevadilo že The Midnight Man jede prostě v přesně daných kolejích a nemá vlastně čim překvapit,protože mě tenhle horor prostě sednul a fakt bavil a hlavně vzhled MM byl perfektní. 83% ---- 8/10 IMDb

• 10.7.2019  16:04
    Naneživo (2017)

Příšerný začátek -- nudný střed -- ALE úžasný a vtipný konec. Tohle se prostě musí dokoukat s tím že se začátek přetrpí a konec každého diváka odmění. Hlavně za ten konec si to prostě ty 4* zaslouží. -% --- 7/10 IMDb

• 8.7.2019  15:00
    German Angst (2015)

Nebudu se moc rozepisovat vše už napsali ostatní jen si napíšu lehké hodnocení. Final Girl - první a i za mě nejhorší vůbec mě nebavila ani mi moc nesedla němčina 1*.. Make a Wish - tohle už byla jiná káva a trochu i na zamyšlení a za mě si zaslouží 4*. No a poslední Alraune - fakt zajímavá crazy halucinační podívaná a i ta ode mně dostane 4*. Nebýt první části dal bych dost solidní 4 hvězdy takhle jsou to ale jen slabé 4*. 73% ---- 7/10 IMDb

• 25.6.2019  11:22
    Nosferatu (TV seriál) (2019)

Po 3 dílech prozatím končím. proč? Vůbec mě to nechytlo a hlavní postava by si zasloužila ránu lopatou jak moc je blbá a otravná ani další postavy mě teda moc nenadchly. Co se týče příběhu ten mě také nezaujal a je mi jedno o co vůbec jde a jak to dopadne. Těšil jsem se na zajímavý hororový seriál a to jsem ani zdaleka nedostal. Velké zklamání. 20% ---- 2/10 IMDb

• 14.6.2019  16:02
    Temný případ (TV seriál) (2014)

První série je za mnou a jsem fakt rád že jsem se na ní konečně podíval. Celé vyšetřování a všechny postavy mě přišly fakt super a za 3 dny bylo všech 8 dílů pryč. Detektivní špička co mě držela a já chtěl vědět jak to celé dopadne a co se stane s oběma detektivy. Takže skvěle zahraný dobře napsaný a já nemám problém tomu dát dost silné 4* . Měl jsem v plánu kouknout jen na první sérii na další se možná někdy také podívám a jejich hodnocení poté doplním. 1.série -- 4/5 --- Celkově 4/5 -- 84%

• 11.6.2019  12:15
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Brutální pomalé tempo,které často děj vůbec nikam neposouvá a jen zdržuje mě opravdu nebavilo. Dál plno postav na facku na které se nedalo koukat a tohle že má 80% . Jediné plus vidím ve zvuku a v Amy Adams a co se týče úplného závěru i ten byl fajn a jsem rád,že se moje podezření na vraha ukázalo jako správné. Celkově,ale hrozná nuda která si nezaslouží ani 3*. 40% --- 4/10 IMDb

• 28.5.2019  14:11
    Santa Clarita Diet (TV seriál) (2017)

Komediální pecka se správně ujetým humorem a super postavami a dokonce i nějakým gore a to jsem fakt nečekal. Úžasná Drew výborný Timothy a perfektní Liv a Skyler. Nedám nakonec sice plnou palbu,ale není od ní daleko. 1.série 4/5 -- 2.série 4/5 -- 3.série -- 4/5 Celkově 4/5 --- 8/10 IMDb --- 84%

• 21.5.2019  19:22

I když jsem neměl žádná očekávaní přesto jsem hrozně zklamaný. Já čekal že se na film bude dát alespoň koukat ale ani to se nedalo. Šílená nuda ve které bylo snad všechno špatné od herců až po příběh který mě úplně minul a zapomenout nemůžu ani na svítící oči vlkodlaků. Celé mi to přišlo jako film o politice do kterého někdo strašně chtěl upíry a vlkodlaky. Za mě je tohle hodně špatný a podle všeho drahý vtip odhad je $12,000,000,který si ale asi svoje fanoušky najde. Proč teda dávám 1 hvězdu? Překliknul jsem se a řekl si že už to nechám ať tu není jedno ze dvou hodnocení odpad. 16% ---- 2/10 IMDb

• 21.5.2019  14:59
    Range 15 (2016)

Šílená trapná krvavá zombie jízda,která mě, ale fakt bavila. Mám pro tyhle filmy celkem slabost a skoro vždy mě dokážou zabavit natolik že dám vysoké hodnocení a to se přesně stalo i u Range 15. Scéna se sbíráním klíčů byla top a opravdu jsem se zasmál Range 15 je mimo to i film který ukáže jak správně ****** se zombie. Za mě super a 4* si to zaslouží. 78% ---- 8/10 IMDb

• 20.5.2019  15:46

Ale jo na tohle se šlo i dívat. Bylo sice vidět že je to takové všelijaké. Divák dostane asi i to co čeká - vraždy nějakou nahotu a nástřel příběhu kdo co a proč. Chtěl jsem dát slabší 2 * , ale nakonec dám silnější a to hlavně za scénu s kapotou auta ta byla super. 40% --- 4/10 IMDb

• 20.5.2019  15:40
    The Monster (2016)

Tohle jsem opravdu nečekal že dostanu drama ve kterém se bude řešit vztah mezi matkou a dcerou. Celý tenhle příběh a postavy mě fakt nebavil a závěr filmu mě doslova nasral to byla epická sračka. Takže dávám jen 1 hvězdu a to za vzhled monstra to se mi líbilo. 16% --- 2/10 IMDb

• 18.5.2019  20:09

Nádherné prostředí, úžasný zvukový podtrhnutí každé scény a vynikající zobrazení traumatu a osobních démonů. Tohle všechno mě prostě dostalo. Hodně silné 4* . 84% --- 8/10 IMDb

• 15.5.2019  14:38

Pay to win jako kráva,ale co Ma si splnil sen nečekal jsem sice komedii s ufonem v hlavní roli ale co už.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19