Inran naru ichizoku: Dai-ni-shô - zetsurin no hate ni (2004)

Kdyby tak Takashi věděl co jeho milovaná Sakura dělá,když je v práci. Parádní incestně perverzní japonská komedie. Jedna z nejlepších scén v celém filmu jsou určitě výrazy dědy při prvním osudným okamžiku. Stačí si na scénu vzpomenout a o úsměv na tváři je postaráno. 78% ----- ------ Komentář byl původně vložen 24.5 2012 k part 2 v tu dobu nebyl vytvořen part 1 a pak jsem na to zapomněl. Teď tedy přiřazuji komentář tam kam patří.

Ballad in Blood (2016)

Co k tomu napsat další snímek ze seznamu chci vidět od kterého jsem nic nečekal. A byl jsem překvapen jak lehce a dobře se na Ballad in Blood koukalo. Celý film dost rychle utekl a mě bavilo se na něj koukat. Dvě krásné herečky dva herci jeden byt + záznam z kamery a já byl zvědavý co z toho všeho vlastně vznikne. Nakonec dost dobrá podívaná a já nemůžu a ani nechci dát horší hodnocení než jsou 3*. 55% ----- 6/10 IMDb

Dámská jízda (2017)

Proč ? Proč ? Proč jsem se na to díval. Náhodný výběr ze seznamu chci vidět s poznámkou - doporučeno dobrá komedie -. Až si vzpomenu kdo mi to doporučil fakt mu nepoděkuji spíš mu zakážu další doporučení čehokoliv. Snatched aneb trapná komedie bez humoru ne děkuji už nikdy víc. Jediné plus z celého filmu je jedna scéna,která mě opravdu pobavila a to ta s liánou v hlavní roli u té jsem se fakt zasmál a hlavně díky ní dávám 1*. 2/10 IMDb

Přeměna (2016)

Let Me In jsem dal 4 hvězdy a to jak švédskému originálu tak americké verzi. The Transfiguration které je jim,ale tak moc podobné mě vůbec nebavilo dokonce jsem se nudil a nesedli mi ani herci nesedl mi prostě celý film. Pokud bych chtěl vidět něco podobného pustím si 08 nebo 010 film a bude mě to bavit. Tomuhle musím dát pouze 1* . 20% ---- 2/10 IMDb

The Midnight Man (2016)

Překvapení a to dost velké hned začátek mě fakt dostal nečekal jsem takhle dobrou likvidaci a jasně to ukázalo, že režisér se toho nebojí. Vůbec mi ani nevadilo, že The Midnight Man jede prostě v přesně daných kolejích a nemá vlastně čím překvapit, protože mě tenhle horor prostě sednul a fakt bavil a hlavně vzhled MM byl perfektní. 83% ---- 8/10 IMDb

Naneživo (2017)

Příšerný začátek -- nudný střed -- ALE úžasný a vtipný konec. Tohle se prostě musí dokoukat s tím že se začátek přetrpí a konec každého diváka odmění. Hlavně za ten konec si to prostě ty 4* zaslouží. -% --- 7/10 IMDb

German Angst (2015)

Nebudu se moc rozepisovat vše už napsali ostatní jen si napíšu lehké hodnocení. Final Girl - první a i za mě nejhorší vůbec mě nebavila ani mi moc nesedla němčina 1*.. Make a Wish - tohle už byla jiná káva a trochu i na zamyšlení a za mě si zaslouží 4*. No a poslední Alraune - fakt zajímavá crazy halucinační podívaná a i ta ode mně dostane 4*. Nebýt první části dal bych dost solidní 4 hvězdy takhle jsou to ale jen slabé 4*. 73% ---- 7/10 IMDb

Nosferatu (2019) (seriál)

Po 3 dílech prozatím končím. proč? Vůbec mě to nechytlo a hlavní postava by si zasloužila ránu lopatou jak moc je blbá a otravná. Ani další postavy mě teda moc nenadchly. Co se týče příběhu ten mě také nezaujal a je mi jedno o co vůbec jde a jak to dopadne. Těšil jsem se na zajímavý hororový seriál a to jsem ani zdaleka nedostal. Velké zklamání. 20% ---- 2/10 IMDb

Temný případ (2014) (seriál)

První série je za mnou a jsem fakt rád že jsem se na ní konečně podíval. Celé vyšetřování a všechny postavy mě přišly fakt super a za 3 dny bylo všech 8 dílů pryč. Detektivní špička co mě držela a já chtěl vědět jak to celé dopadne a co se stane s oběma detektivy. Takže skvěle zahraný dobře napsaný a já nemám problém tomu dát dost silné 4* . Měl jsem v plánu kouknout jen na první sérii na další se možná někdy také podívám a jejich hodnocení poté doplním. 1.série -- 4/5 --- Celkově 4/5 -- 84%

Ostré předměty (2018) (seriál)

Brutální pomalé tempo,které často děj vůbec nikam neposouvá a jen zdržuje mě opravdu nebavilo. Dál plno postav na facku na které se nedalo koukat a tohle že má 80% . Jediné plus vidím ve zvuku a v Amy Adams a co se týče úplného závěru i ten byl fajn a jsem rád,že se moje podezření na vraha ukázalo jako správné. Celkově,ale hrozná nuda která si nezaslouží ani 3*. 40% --- 4/10 IMDb