Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

Seriál, který odstartoval život mé nejoblíbenější animované postavy. Celá parta a její řešení záhad mě už jako malého uchvátilo a od té doby jsem začal sledovat téměř vše kde se Scooby a jeho parta objevili. Po xxx letech jsem si dal celý seriál znovu a stále je to pro mě nenáročná zábava na pobavení.

Vlčí lov (2022)

Jednoduchý akční krvavý nářez, který totálně vybuchne po příchodu Alfy na scénu. Celá ta scéna kdy se Alfa pustí do akce si zaslouží jednu hvězdu a i proto nakonec dávám plnou palbu a docela jsem i zvědavý na pokračování pokud nějaké bude.  86% --- 9/10 IMDb

The Lair (2022)

Solidní příběh který zaujal, skvělé masky a fajn prostředí bunkru a vojenské základny to všechno je na filmu pozitivní. Bohužel všechno, ale extrémně kazí vše ostatní. Směšné až trapné scény ( nejvíce asi skok do palby na monstrum s nožem) herci otřesní a finále k smíchu.  20% --- 2/10 IMDb

Vesmírný lov (2018)

Dostal jsem přesně to co jsem čekal a to nenáročnou Sci-Fi podívanou s jednoduchým příběhem na kterou se dobře koukalo. Sledování dost pomohl i výběr hereček, které byly fakt pěkné + fajn CGI monstrum. Nic víc není třeba psát zasloužené 3*. 55% ---- 6/10 IMDb

Up! (1976)

Up! jsem viděl poprvé v roce 011 nebo 012 to tu bylo 78 hodnocení bohužel jsem omylem svoje hodnocení smazal a proto jsem se na film podíval znovu. Celé Up! mě znovu i po letech pobavilo a proto si zde odložím stejné hodnocení jako tenkrát. Áda je ve filmu skvělý.  65% --- 6/10 IMDb

Beneath the Valley of the Ultra-Vixens (1979)

Tady se prostě musí vyzdvihnou scéna u doktora, která je opravdu hodně vtipná.  On se celý film dost nese na solidní vlně humoru, který mě bavil a bez problému si zde odložím 3 hvězdy . 65% --- 6/10 IMDb

Legiones (2022) odpad!

Pokaždé když zhlédnu skvost jako je tento tak proklínám svůj seznam chci vidět. Nepamatuju si kdy a proč jsem tam Legiones zařadil, ale sledovat to bylo nevtipné a nehororové utrpení. 5% --- 1/10 IMDb

Sisu (2022)

Dostal jsem přesně to co jsem chtěl a to jednoduchou akční zábavu u které se dá parádně vypnout. Jorma si jede svoje a je nezastavitelný prostě chce svoje zlato a svůj klid.  Sisu jasně dokázal že v jednoduchosti je často síla a zábava. Nemám nejmenší problém dát 5* , protože já mám tyhle akční pecky opravdu hodně rád.  9/10 IMDb

Muck (2015)

Tenhle film jasně vystihují tři písmena a to tato --- WTF --- . Tohle zmatené wtf plné nahých holek a divných do půl těla svlečených řízků ode mě, ale dostane solidní 3 hvězdy. Dostane je i přesto, že tak nějak netuším o čem to vlastně pořádně bylo. Další díl si rozhodně nenechám utéct. 55% --- 6/10 IMDb

Puppet Master: The Littlest Reich (2018)

Mám za sebou 10 filmů Mistra Loutkaře, které jsem všechny viděl v ředě během 6 dní a tohle je poprvé co to loutky rozjely pořádně krvavě a brutálně.  Já tohle prostě musím ocenit a dát tomu 4 hvězdy. 72% --- 7/10 IMDb