Romans (2017)

Málo známý snímek kde se postava kterou opravdu skvěle zahrál Orlando Bloom vyrovnává s tím co se stalo v minulosti. Trauma a bolest je z filmu dost poznat a finále dá nakonec zajímavou tečku za celým příběhem. Chvilku jsem přemýšlel i o 4 hvězdách škoda jen že film nemá rychlejší tempo i tak si tu, ale odložím solidní 3 hvězdy.  Je docela škoda, že má film jen 18 hodnocení na CSFD a není to slavné ani na IMDb kde jich je 1623 jsem zvědavý jaký bude třeba za rok rozdíl.  6/10 IMDb

Nikdo (2021)

Zábavná akční jízda se skvělým Odenkirkem, která rychle odsýpá a taky má jedno velké geniální + a tím je perfektní Christopher Lloyd ten si pro sebe ukradl celou jednu hvězdu. 9/10 IMDb

Zetsurin ama: Shimari-gai (1985)

Ničím nevýrazné erotické drama z Japonska z prostředí rybářské vesnice.  Příběh je jednoduchý realitní agent má zájem o vesnici a pošle někoho aby svedl a získal kupní smlouvy od obyvatelek. Film má spoustu erotických scén a jak je tu už napsáno Japonky jsou ve filmu pěkné. Já bohužel četl recenzi která zmiňovala i humor no ten jsem ve filmu opravdu moc neviděl až na scénu s rozsvícením žárovky ta mě pobavila. Celkově u mě jen za slabé 2 hvězdy. 3/10 IMDb

The Haunted Graduation Photo (2017)

bla bla bla bla .... Šíleně ukecaný film, který by chtěl být duchařina, ale to se mu opravdu moc nedaří. Také by chtěl mít i zvláštní woow konec, ale ani to se mu nedaří.  Dám 1 hvězdu hlavně za plakáty které mě na film nalákali. I přes zklamání se stejně zítra podívám na druhý díl.  1/10 IMDb

Sakura hime (2013)

Zaujal mě kdysi popis filmu, že se jedná o mix několika žánru a popis se opravdu nepletl. Celkem zábavná směs fantasy/hororu/erotiky a tohle vše je navíc podpořeno humorem tak jak ho umí jen Asie. Chvilku jsem přemýšlel i o 4*, ale nakonec zatím jen za 3 někdy se na film podívám znovu a uvidím jestli změním hodnocení.  6/10 IMDb

Ai no uzu (2014)

Opravdu dost zvláštní film, který se až na pár minut odehrává celý v jednom bytě. A ono se na to pro mě překvapivě dobře koukalo. Jak je napsáno v obsahu celé je to o jednom bytě kam chodí návštěvníci za sexem. Film, ale není plný sexu je hlavně o konverzacích před ním a o postavách. Každá postava byla jiná byly různé důvody toho proč kdo šel do bytu. Závěr byl přesně takový jaký se dal z průběhu čekat a k filmu se hodil. Dokonce se našli i scény které mě rozesmály a já nemůžu a ani nechci dát méně než 4 hvězdy. 7/10 IMDb

Gimme Shelter (1986)

Tak trochu mix všeho od komedie, erotiky až po náznak něčeho z hororu, ale ve výsledku jsem popravdě nepochopil co všechno chce film divákovi dát. Možná šlo opravdu jen o ukázku rozkladu rodiny kde nám režisér ukazuje že každý má nějakou úchylku. Já bohužel šel do filmu s tím že to bude zvrácené pinku s klasický starým japonským humorem a ten humor jsem v tom moc neviděl i tak se mi, ale nechce dát méně jak 3 hvězdy.   5/10 IMDb

Zom100: Co chceš stihnout, než tě sejme zombie (2023)

Schválně jsem se kouknul na film Zom100 den po tom co jsem zhlédnul anime, protože jsem byl zvědavý jaké budou rozdíly a jak moc mi budou vadit. Tolik scén jinak a tolik dobrých scén co byly úplně vynechány. Jasně být tam všechno bylo by to na xx hodin, ale i tak mě mrzí, že scénky jako Pivo!Pivo!Pivo! nebo skok ze střechy na střechu či výběr obytného auta úplně vynechaly. Neseděla mi ani většina hercu na postavy. To co mě, ale opravdu potěšilo bylo, že se objevil i žralok, který vypadal parádně jen škoda že se objevil v tak trochu jiné scéně a situaci, ale i tak byl perfektní. Celkově mě, ale filmová adaptace Zom100 zklamala a budou to jen slabé 2 hvězdy. 3/10 IMDb

Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

Seriál, který odstartoval život mé nejoblíbenější animované postavy. Celá parta a její řešení záhad mě už jako malého uchvátilo a od té doby jsem začal sledovat téměř vše kde se Scooby a jeho parta objevili. Po xxx letech jsem si dal celý seriál znovu a stále je to pro mě nenáročná zábava na pobavení.

Vlčí lov (2022)

Jednoduchý akční krvavý nářez, který totálně vybuchne po příchodu Alfy na scénu. Celá ta scéna kdy se Alfa pustí do akce si zaslouží jednu hvězdu a i proto nakonec dávám plnou palbu a docela jsem i zvědavý na pokračování pokud nějaké bude.  86% --- 9/10 IMDb