Ilus

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 27.12.2015  03:41
    Tři bratři (2014)

Kýbl nudy, hudebně mimo, texty blbý. Prostřední pohádka možná měla udělat radost někomu víc multikulti - Karkulce bude brzy osm, bude se moci vdát. Samostatně bych asi dala jednu hvězdu Měsíčkům, ale takhle to celek spolehlivě přebil. Zaručeně největší error z celé pohádkové žumpy za posledních několik let.

• 24.7.2015  23:52
    Lost Place (2013)

Je to sice béčko, ale nijak zvlášť mě to neurazilo. Hodnocení je ve skutečnosti dvě hvězdy plus jeden favorite point za pěknou keš. TFTC :-)

• 15.3.2015  20:56

Na horor o zubní víle dobrý. :-)

• 19.8.2014  17:35

Přišlo mi to nevýrazné, ale těžko soudit podle jedné epizody, třeba by i tento základ šel zajímavě rozvést. Každopádně myslím, že zvýšení počtu mužškých postav i změna Sheldona z obyčejného podivína na autistu funguje.

• 11.7.2014  00:50
    Výkupné za manžela (TV film) (2011)

Žánrová klasika bez jakéhokoli nápadu. Průměrný film, který tak, jak začal, stejně také skončí, nenabídne divákovi nic navíc. Je vidět, že ne každý skutečný příběh si zaslouží filmové zpracování, vhodnější by bylo se pouze inspirovat a do děje přidat nějakou invenci.

• 12.6.2014  17:42

Nechápu toto nízké hodnocení. Když to srovnám s tím, jaké sračky tu kolikrát dosahují červené, tak ano, vlastně chápu.

• 12.6.2014  14:28
    Přízrak z lesa strachu (TV film) (2012)

Pustila jsem si jen scény s bigfootem, zbytek jistě hlubokého příběhu jsem vynechala, aby mi nezkazil tu skvělou podívanou. Bez ironie říkám, že jsem se výborně bavila. Dávám zasloužený "odpad", cokoli jiného by tvůrce jen uráželo. Paráda!

• 22.5.2014  14:41

Hodně naivní, spíše úsměvná sci-fi hraničící s komedií. Zejména blitkobušky a oči kutálející se po chodbě pobavily. Konec hrozný, nelogický. Celkově sice milá podívaná, ale vážnější pojetí by tématu slušelo víc.

• 24.1.2014  00:30

Věřili byste, že jsem si ze začátku vážně myslela, že to bude o dívce, která nechce přijít v jedenácti letech o ledvinu? A o hloupých zákonech, které umožňují rodičům dítě k něčemu takovému přinutit? Ale ne, je to jen další americký doják...

• 23.1.2014  17:06
    T.M.A. (2009)

Řekněme si to upřímně, horory českým tvůrcům nejdou a nikdy nešly. Proto tento průměrný thriller je na naše končiny vlastně dost nadprůměrný.

• 26.12.2013  00:08
    Sněžný drak (TV film) (2013)

Tohle kupodivu nebylo tak moc zlé. Byly tam sice slabší momenty, ale až na princovy neotřelé balící techniky (Co takhle zajít na večeři, jen ty a já?) nebo ten incident v loďce, byla pohádka celkem milá a originální. Hodnotím tedy jako průměr, což je pro současnou pohádku vlastně výrazný nadprůměr.

• 25.12.2013  00:10
    Duch nad zlato (TV film) (2013)

I když jsem v hlavní roli viděla Preisse, měla jsem neblahé tušení, že to bude stát za stejnou věc, jako všechny pohádky v poslední době, ty štědrovečerní zvlášť. Je pravda, že to mohlo být horší, pocit nekonečné trapnosti se u mě tentokrát nekonal. Ale i tak mi to přišlo bez nápadu a tupost nekterých postav byla neskutečná. Nemám děti, tak nevím, jak na to reagují ony. I tak jsem ale ráda, že jsem vyrůstala v době, kdy česká pohádka měla ještě nějakou úroveň.

• 25.12.2013  00:03
    Miláček (2012)

Mám ráda knížku a tahle adaptace se mi zdá povedená. Přijde mi, že všem při hodnocení vadí jen obsazení Pattinsona do hlavní role, který jim vadí jen kvůli tomu, že před pár lety ztvárnil upíra románu pro puberťačky...

• 5.11.2013  03:21
    Prometheus (2012)

Hm, paráda, už jsme tu 10 minut, určitě bude bezpečné sundat si skafandry. Po planetě si každý chodí, jak chce. Nikdo neví, kdo a proč je vlastně na lodi, posádka se vzájemně nezná... U takové mise je úspěch, že vůbec někam doletěli...

• 5.11.2013  03:16

Hudebně to alespoň na parodii není ku podivu úplně od věci, ale jinak na tom neshledávám nic zábavného. Tyhle filmy, kde se tvůrci snaží do časového úseku nacpat co nejvíce úchyláren a bizarností, mě neskutečně nudí.

• 5.11.2013  03:11
    Falešné přátelství (TV film) (2011)

Dvě hvězdy v podstatě jen za námět, zpracování je hrozné.

• 3.10.2013  00:55
    Houbičky (2007)

Film jsem poprvé viděla na výletě v Amsterdamu, tak trochu pod vlivem čehosi podobného. Tehdy se mi líbil :-) Ze zvědavosti jsem se podívala znovu zastřízliva. Ano, blbost to je, to se celkem dalo čekat, na druhou stranu v podstatě příjemná oddychovka, zábava na dlouhý večer někde s přáteli.

• 21.7.2013  21:31
    Šmejdi (2013)

Bohužel, dokument ve mě vyvolal asi jiné pocity, než bylo zamýšleno. Praktiky prodejců jsou otřesné a nic je neomlouvá, o tom žádná. Nemám ale dojem, že se jedná o bezbrané stařečky, nýbrž o lidi neskutečně hloupé. A za hloupost se platí vždy, všude a v každém věku. Film sám o sobě je proveden velmi amatérsky.

• 23.6.2013  23:03
    Sněhurka (TV film) (2009)

Sněhurka by zasloužila Darwinovu cenu...

• 1.2.2013  03:51
    Hon (2012)

Dokonale autentické drama. Bohužel, i v reálu by se takový člověk musel pravděpodobně z města odstěhovat. Téma je zpracované velmi citlivě, zádné zbytečné srdceryvné nesmysly, a ono to funguje. Chtěla bych vidět víc takových filmů.

• 1.2.2013  03:43

Z toho, co se přede mnou odehrávalo, mi bylo jednoduše na zvracení. Nejvíc asi z té hodňoučké zbabělé sestřičky. I když Sylviina poslušnost a odevzdání mi přišly zbytečně přehnané, tentokrát je to za plný počet.

• 1.2.2013  03:37
    Život ve strachu (TV film) (2012)

Bohužel nic zvláštního, odhadnutelné poměrně snadno, kromě celkem sympatické hlavní hrdinky nevýrazní a ne moc dobří herci, děj převážně nudný, zcény chvílemi trapné a z těch kytiček, co malovala, by si těžko někdo sednul na zadek. Ne vyloženě odpad, ale rozhodně nic, co by nějak extra stálo za zhlédnutí.

• 18.11.2012  16:47

Tak v první řadě, aby tu tahle dodělávka měla víc procent než původní série, to mi přijde hodně nadsazené. Copak jste se všichni zbláznili? Jasně že chápu, že tuto sérii zatím zhlédli jen fanoušci Trpaslíka, ale i tak, původní seriál to není a nebude. A i ten, přiznejme si to, ke konci trochu zkomíral. To byl ale jen povzdech na začátek. Jinak se připojuji k nadšeným ohlasům. Tohle jsem po "Zpátky na zemi" opravdu nečekala. Vtipy neotřelé. Návaznost na původní seriál sice občas vázne, ale pár drobných změn odpustíme. Docela mi tu chybí Holly, alespoň v jedné verzi bych starého Holláka ráda viděla. Škoda, že se série zřejmě nedočká českého dabingu, i když originální znění mi nevadí. Hlavně jsou ale všichni Hoši z Trpaslíka pohromadě a vůbec nevadí, že nám trochu zestárli. Jen ten stesk, který to vyvolává, člověk by chtěl víc, aby se stále točily nové a nové díly... Na plný počet už to není, ale pořád skvělá podívaná.

• 18.11.2012  16:29
    Penny se bojí (2006)

Chtěla jsem zhlédnout něco nenáročného a zhruba 50% hodnocení mi na thriller (o horor se v žádném případě nejedná) přišlo celkem ucházející. Teď nechápu za co. Na začátku byla celkem slušně nastíněná atmosféra, tvůrci do ní ale asi zapomněli začlenit děj. Takže následuje kýbl nudy, kde vzhledem k příliš tmavým záběrům navíc není téměř nic vidět. A i debil snad ví, že okna auta jdou zevnitř celkem snadno vykopnout, právě aby v něm nikdo nezůstal takhle zaklíněn.

• 18.11.2012  16:21
    Slepota (2008)

Jelikož se jedná o psychologické drama, nezaškodilo by, kdyby se na něm podílel nějaký ten psycholog. K tomu zde evidentně nedošlo. Ukažte mi ženu, která se nechá dobrovolně znásilnit, když může toho hajzla jednoduše zabít. A ta snaha všech, hlavně aby nepropukla válka, mi teda taky neseděla, spíš mě rozčilovala. Jinak je film ale celkem koukatelný.

• 27.10.2012  23:57
    Week-End (1967)

Proč tohle někdo točí? A proč se já na to vůbec dívám? Mohl to být naprosto geniální počin, nebýt těch nekonečných filosoficko politických pasáží. Takhle jen příšerně nudná blbost s pár drsně vtipnými momenty.

• 27.10.2012  17:03
    In nomine patris (TV film) (2004)

Tohle je pro mě dost rozporuplný film, který jen nerada hodnotím průměrně. Já vím, co je autorská licence, a v zásadě nemám nic proti vyobrazení režiséra jednoho z nejhorších propagandistických žvástů jako největšího sympaťáka pod sluncem. Proč je ale ve filmu dán do popředí jeho pravděpodobně fiktivní vztah s Toufarovou neteří, to nechápu. Autorům se snad historické téma nezdálo dostatečně nosné, aby se ve filmu zaměřili jen na něj, a museli natočit tohle skoro romantické drama? Kdyby film neměl pojednávat o čihošťském zázraku, neřekla bych ani slovo, takhle jsem ale čekala něco jiného a byla docela zklamaná.

• 27.10.2012  16:44

Jo, to byly časy. Za kritiku a zesměšňování sboru vyhazov. To by se asi páni profesoři divili, co si studenti dovolí dnes :-)

• 22.10.2012  01:19

Směšná ubohost u které člověk jen nevěřícně zírá, jak tohle mohl někdo natočit a myslet vážně.

• 22.10.2012  01:06

Okatá propaganda, chvílemi méně, chvílemi více sugestivní.

<< předchozí 1 2 3 4