Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)

Většina herců odvádí standardní práci, ale výkony Růžičkové a Bohdalové z tohoto jinak normálního seriálu pro mě dělají mistrovské dílo.

Šogun (1980) (seriál)

Trošku mě tam sral přehrávající Chamberlain, ale jinak dobrý. Knížka je však mnohem lepší.

Řím (2005) (seriál)

Nepamatuji si, že by na mě kdy nějaký seriál zapůsobil tak mocně. Nejůchvatnější je atmosféra antického Říma, město skutečně žije.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Prvoplánovitá gore vykosťovačka s hektolitry digitální krve. Děj vlastně není žádný, postavy jsou nezajímavé a vztahy mezi postavami hloupoučké. Navíc 99 % stopáže tvoří nehorázně nudné plky.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Viděl jsem asi 4 díly, fakt jsem se snažil dát tomuto seriálu šanci, ale strašně jsem si při něm nudil. Jeho oblibu vážně nechápu.

Cizinec (2010)

Poměrně dost slabé. Johnny zůstal svým někdejším hereckým výkonům dost dlužen, Angelina tak urputně předvádí svou femme fatale, že úplně zapomíná hrát a příběh sám o sobě působí dost lacině a nevěrohodně. Atraktivní prostředí Benátek je příjemné, ale atmosféru filmu nezachrání. Některé detaily působí amatérsky a směšně. Po celou dobu filmu jsou například z Angeliny všichni muži, kteří jí zkříží cestu, nehorážně hotoví a chovají se jak debilové. Hodně špatný je také kompars, který se chová křečovitě a nepřirozeně a dav očividně jedná tupě jako jeden člověk podle momentálních příkazů režiséra (scéna v metru či na plese).

Uprchlík (1993)

Harrison Ford v době, kdy ještě mohl běhat. V pozdějších akčních filmech se už jen belhá.