Krvavě rudé nebe (2021)

Asi by se nic nestalo, kdyby to bylo o půl hodiny kratší. Ne úplně záživné, spíš takové laciné béčko

Godzilla (2014)

15 minut mě to bavilo, pak jsem půl hodiny na něco čekal a pak jsem až si konce trpěl a sledoval, jak se mydlí ještěrka s komárem. Ani jsem nic moc dopředu nečekal, spíš jsem doufal, že to trošku nakopne Elizabeth s Aaronem. Nestalo se. Hodně jsem se přemáhal, abych se dodíval do konce.

Halloween II (2009)

Za mě nejslabší ze všech dílů. Chvilkama jsem měl pocit, že se spíš dívám na Noční můru v Elm Street. Až jsem nevěděl jestli se to hlavní hrdince zdá nebo ne. Žádné napětí a celkem suchařina. Jedna hvězda za nostalgii

Šest směšných (2015)

Jednoduchá, sympatická oddychovka po nedělním obědě. Skvělej Taylor Lautner

Chůva na zabití: Krvavá královna (2020)

Ještě jsem snad neviděl film, kde by všechny ženské postavy byly tak nesympatické. V jedničce jsem Samaru s těží přešel, tentokrát zapadla mezi ostatní nepřitažlivé postavy a i s celkovým dojmem z filmu mě totálně nebavila

Korunní svědek (2019)

Tak to je fakt síla... Trapné monology, scénky mezi dvěma padouchy spíš připomínají záporáky v telenovele. Klišé zápletka...a vůbec... Ani mi to nestojí za delší komentář

Let's Dance (2019)

Nebudu používat výraz sračka. Ale vůbec mě to ničím nechytlo. Bez náboje, žádná energie, hrozné klišé. Choreografie v podstatě žádné. Příběh nijak nezaujal,v podstatě ani nemůžu říct o co ve filmu šlo. Ale jo, sračka...

Pobřežní hlídka (2017)

Nepovedená parodie, kýčovitá detektivka, trapná komedie. V podstatě žánr nelze specifikovat. Mitch je vrchol nejvyšší trapnosti

Bankrot (2017)

Hodně rychlej a jednoduchej konec a ožralej kameraman trošku kazí celkovej dojem. Dianna Agron nám vyrostla do krásy a získala jednu*. Stačilo pár detailů a film si mohl vést o hodně líp

Terminátor: Temný osud (2019)

Nic moc nového a zábavně strhujícího. Poloterminátorka trapná, Sarah Connor rádoby drsná až nechutná.Prosím Arnieho jako model 101 už po xté neoživujte