• Pohádka

Mise (1986)

Zacatek perfektni, bohuzel konec jak z beckoveho akcniho filmu....

Motýlek (1973)

Ja jsem se strasne nudila. Bohuzel. Vezni se silnymi charaktery a prohnili dozorci - nemelo by to byt casto naopak?

Duna (1984)

Jen pojeti posledni (a nejvesti) bojove sceny deli film od prvotridniho... Jinak strhujici zejmena nahlizenim do myslenek postav. Lynchovsky rukopis viditelny snad v kazdem zaberu.

Portrét dámy (1996)

Myslim, ze film je hrube podhodnocen! Na prvni pohled mozna trochu narocnejsi, ale na druhy... Proste nadhera. Kostymy, dialogy, chovani postav - vsemu verite a ponorite se hluboko do druhe pulky 19. stoleti a fandite hlavni hrdince. Tento film bych postavila na roven skvelemu Pianu. Pro me portret damy v zadnem pripade nepredstavuje zklamani.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Vice nez zdarily uvod postupne prebije docela nudna roadmovie s par ne uplne tak spatnymi vtipky. Proste jsem uz jen cekala, az to skonci a ja se nebudu muset nudit... Dle spousta lidi zde skvely film - moc tomu nerozumim :(

Emmina první podprsenka (2007)

Nemohu a nemohu se zbavit nadechu telenovely... Mozna jiny kraj, jiny.... Ale barvy jsou ve filmu krasne, to ano :)

V zajetí rychlosti (2005)

Nooo, tak ja nevim... Nejak me to nechytlo, i kdyz samozrejme pred skutecnym panem Munroem smekam az k zemi, filmove ztvarneni nenadchlo. Nejak moc casto jsem slysela, ze "Prijel az z dalekeho Zeelandu, jen aby zavodil", jakoby scenarista nevedel, co by mel do tech dialogu dat, a mozna to bylo proto, ze opravdu nebylo co. Nu tak proste pan Munro zajel svuj paradni vykon a tecka. Proc to 2 hodiny rozebirat?

Jarmark marnosti (2004)

Prekvapive jsem se nenudila, i kdyz me jiz podobna "staroanglicka" temata trochu vycerpavaji, a to navzdory tomu, ze jsem Jarmark videla dabovany (!!) Rees se mi moc libila, vse jsem ji verila a fandila jsem ji :)

Policejní akademie (1984)

Na tenhle film mam tak uzasne vzpominky, ze nemohu jinak :) Na to, jak mi tento film pripadal legracni, si vzpominam do dneska. Jednu hvezdicku si ponechavam stranou jen z nejistoty, ze nevim, jal by na me Policejni akademie pusobila dnes. Ale pred lety, kdyz jsem byla jeste teenager :), jsem se bavila exkluzivne!