snoopik

okres okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 15.11.2014  11:49
    Tebe miluji! (2013)

muzikály klidně ale ne takto ...

• 15.11.2014  11:48
    Udušení (2013)

velmi znepokojující snímek ...

• 15.11.2014  11:47

Asi mně na Mezipatrech nic tak nenaštvalo jako myšlenka registrace dvou heterosexuálních mužů, které se tento krátký film věnuje ...

• 15.11.2014  11:34
    Falometr (2014)

Aneb jak je Česká republika zase "slavná"

• 5.11.2014  23:16
    Interstellar (2014)

užasní herci, super efekty, luxus hudba ... zbytek přitažený za vlasy ...

• 9.3.2014  23:32

syrová krutost naservírovaná jako holý fakt bez předchozího upozornění umocněná dlouhými zábery před kterými neni úniku

• 28.2.2014  22:19
    Temple Grandinová (TV film) (2010)

ještě že HBO dělá tak úžasné věci ... ani jedno oko nezůstalo suché ... husí kůže po celém těle... dlouho jsem neměl tak emotivní filmový prožitek

• 6.7.2012  21:45
    Ve znamení raka (TV seriál) (2010)

první serie super, druhá ještě lepší ... třetí trochu katastrofa ... obávám se o čtvrtou zda vůbec bude :(

• 6.4.2012  19:11

moc příjemný film u kterého mi nejednou naskočila husí kůže vzrušením :)

• 26.3.2012  02:20

tak trochu jsem se v jednotlivých obrazech ztratil, nejen že mám problém rozpoznat 2 asijce ale ve chvíli kdy se scény opakovaly s jinými lidmy to opravdu už nešlo zvládnout.

• 5.2.2012  15:37

Meryl Streep je Margaret Thatcher ... ačkoliv jsem tomu nechtěl vůbec věřit je dokonalá a je úžasné co se v kombinaci s Meryl a líčením a naučenými pohyby a mluvou dá udělat. Zaráží mě trochu pojetí filmu, který převážně probíhá v současnosti a ne v minulosti. Poslední půl hodina mi přijde nejlepší z celého filmu. Tolik těžkých rozhodnutí a neustoupit a kráčet hrdě čelem i za cenu lidských životů. To jsem byl opravdu překvapen jak moc mě závěr filmu dojal. M by si zasloužila lepší životopisný film ...

• 12.1.2012  00:40

stopáž score delší než film což se jen tak nevidí, úžasná skoro tříhodinová podívaná, plná všech odstínů šedi a tajemstí které čeká 40 let na rozřešení ... kdo zabil nevinnou 16letou dívku a proč? Mocenských intrik, sexu,šílený rodinný vztahů a tetování neni nikdy dost ! :)

• 3.1.2012  19:48
    Warrior (2011)

nesnáším boje, zápasy, mlácení a uzemňování soupeřů ... nicméně finální gradaci jsem emocionálně nezvládl ... příběh plný zkoušek mezilidských vztahů ...

• 13.11.2011  02:28

to mělo být bizarní a děsivé a mělo nás to ponamenat? máma táta 4 synové a všichni šukají dědečka ... k tomu ho šuká i mňoukající medvěd ... jsem poznamenán a zdrcen ... už se na medvídky nebudu dívat tak hezky jako dříve :)

• 10.11.2011  22:55
    Lovci hlav (2011)

inteligentní a překvapující film, který vás vtahne do děje ani nebudete vědět jak. Dobrý příběh, milostná zápletka i thriller v jednom ... co více si přát...

• 8.11.2011  15:35
    Perfect Days (2011)

smál jsem se celé 2 hodiny ... a chápu že mé hodnocení je podjaté ... budete mi to muset jednou odpustit ...

• 15.9.2011  11:00

příjemný veselý večer :D dlouho jsem se tak nezasmál a zajímalo by mě kdo to daboval protože ti se museli potrhat smíchy :D

• 7.9.2011  21:42

další weird movie od Almodovara, už jen pomyšlením na akty ve filmu by se obyčejný divák měl zvedat a odcházet ze sálu ale nás nadšence tyto vize a proměny nepřekvapí, naopak těšíme se na ně a chceme stále víc :) Dojděte si pro dávku úchylnosti a perverzity, stojí to za to!

• 5.9.2011  21:50
    Drive (2011)

po dlouhé době film, který mě opravdu potěšil, určitě stojí za shlednutí

• 9.1.2011  20:16

Datum na tabuli, husí kůže... takový závěr jsem opravdu nečekal

• 20.12.2010  12:02

Chtěl jsem dát 3* ale musím dát 4* po dlouhém přemýšlení musim uznat že zápletka nic moc ale po vizuální a hudební naprosto dokonalé. A pokud je to pokračování prvního dílu tak je zápletka a děj adekvátní a vhodný.

• 20.12.2010  11:38

Další skvělý film od Darrena Aronofského, který se mně osobně líbí víc než Wrestler, ale Requiem za sen u mě stále vítězí. Hudba klasicky od Clinta Mansella, která sice byla jako vždy nádherná ale bohužel bych ji čekal trochu vážnější O:-) svůj standard si Clint neudržel, příliš mnoho Tchaikovského než jeho vlastní tvorby což je škoda. Kamera jako vždy zaměřená na detail a bylo úžasné sledovat prostředí zrcadel bez kameramana v jejich odrazu do teď jsem z toho unešen. Interiéry jsou laděny do tmavého černobílého kontrastu. Jediná místnost, která je zbarvená je dětský pokojík hlavní aktérky - baletky, která se snaží tak usilovně být dokonalá až ji to škodí. Je ještě dítě a nepoznala sebe samu Proto má velký problém se uvolnit a nenechá za sebe mluvit vášeň a své city, které na úkor sebekotroly a přísné výchově její matky ani neměla možnost poznat. Pomalými kroky poznává jak vlastní sexualitu tak vlastní vnitřní sílu co je schopna udělat, aby vysněnou roli získala a udržela si ji. Obrovský stres boří jeji vlastní psychiku a ze sladké holčičky se stává dravá černá labutí královna, která je krmena strachem, bolestí, žárlivostí ale i obrovským bojem o uznání, které ostatní sokyně měly a ztratily nebo chtějí ji vzít.

• 15.11.2010  19:35
    Saša (2010)

Nejveselejší film letošních Mezipater ;-)

• 12.11.2010  22:31
    Vykopni (2010)

Nesnáším fotbal ale to byl nejlepší zápas co jsem kdy viděl a uvidím!!!! Celý sál brečel smíchy

• 31.10.2010  11:49

ten vtip je dokonalej :D

• 29.10.2010  17:37

ani já si s hračkami již dlouho nehraju ale vlnu sentimentu to ve mně vzedmulo velkou

• 22.9.2010  21:01

Pomalý rozjezd, levné předvídatelné vtipy

• 24.6.2010  11:42
    Odpočívej v pokoji (TV seriál) (2001)

Velmi dobrý seriál ... patří k mým nej... neztráci na kvalitě ... některé scény i některé reakce jsou přehnané, ale více skutečné... kdo se v dnešním světě chová podle pravidel a tak jak by měl. Zkratkovitost je normální. Posleních 10 minut je fantastických. Takové zakončení jsem nečekal

• 10.6.2010  22:53

Pokud si někdo pamatujete reklamu na Egypt - nic se mu nevyrovná, která byla v minulém roce v kinech tak nic více neuvidíte :)

• 3.5.2010  01:58
    Single Man (2009)

soundtrack by Abel Korzeniowski - můj nový Clint Mansell ale na něj nikdo nemá :-) film se mi velmi líbil ... musim se na něj podívat ještě jednou .... určitě jsem nepochytil vše na jediný zátah :-)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7