Mr.nachos

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 22.1.2018  14:24
    V pasti (2016)

Na tomhle filmu není nic zajímavého. Od polovin filmu je každému jasno, jak to je a jak to dopadne. Nelogické myšlení hlavní hrdinky mě rozčilovalo.

• 13.1.2018  16:19

Moje hodnoceni je trochu ovlivneno tim, zr jsem to videla ve 4DX 3D, coz bylo super. V klasickem 2D formatu bych z toho tak nadsena nebyla. Ale he to vtipne a celkem napinave

• 18.12.2017  14:34
    Ferdinand (2017)

Viděno v předpremiéře a je to za poslední dobou pěkná pohádka, u které se nebudou nudit ani rodiče povinně sedící vedle svých smráďat.

• 23.11.2017  10:25

Na spanelsky dilko je to celkem slabota. Umi to i lip

• 23.11.2017  10:23

Na pobaveni by to slo

• 4.11.2017  08:50
    Parkoviště (2014)

Utahané jak žvejka.

• 2.9.2017  09:18

Strhující, napínavé. Kolikrát jsem se přistihla, že jsem byla napnutá jak struna. Mám tento styl ráda a tohle se fakt povedlo.

• 14.8.2017  11:21
    Annabelle (2014)

Film jsem viděla po třech letech podruhé a musím říct, že poprvé se mi to líbilo víc. Pár scén je dobrých, ale celkově to na mě teď působilo vyčpělým stylem a tak nějak je to na mě málo "duchařské".

• 10.8.2017  13:31
    Zpívej (2016)

Vtipné, milé, zábavné, veselé, roztomilé. Jako rodič můžu říct, že jsem si nudou neokousala své pěstěné akrylové nehty s francouzským dyzajnem a nebojovala s pečlivě nalíčenýma očima, abych je udržela v otevřeném stavu. Bavilo to je u animáků asi tak nějak základ.

• 10.8.2017  13:26

Je to po dlouhé době animák, který za to nestojí. Upřímně řečeno, kdo se nevyzná v termínech jako je Cloud, Firewall, Candy Crush, fungování aplikací, atd., tomu unikne pár rádoby vtipných narážek. Není to vtipné, malé děti se u toho zabaví, protože je to barevné, ale to je asi tak všechno.

• 6.5.2017  09:36
    Let Us Prey (2014)

WTF???????

• 6.5.2017  09:36
    Smrt ve tmě (2016)

Je to misty napinavy, ale taky nelogicky a stupidni.

• 6.5.2017  09:35

Uprimne doufam, ze timhle uz tato serie konci. Protoze uz to bude jen horsi a horsi

• 6.5.2017  09:34

Neni to spatny. Nekdo ke stesti potrebuje nestesti druhych. No...tak holt jo no.

• 23.4.2017  20:40
    Mimi šéf (2017)

Nuda, nuda, sem tam neco vtipnyho a zase nuda.

• 19.1.2017  23:43

Tak nevim kdo je blbejsi, jestli ten, co tohle vymyslel nebo ty streva, co si rikaji herci a hrajou tam nejakou smyslenou blbost nad blbost!!!

• 12.12.2016  09:44
    Perfect Days (2011)

Nenadchne - neurazí.............nepobaví - neunudí k smrti. Na zabití času celkem fajn.

• 2.11.2016  09:03

S vědomím, že jde o blbost jsem se rozvalila na gauči a pustila si něco, co mě, musím říct, dost překvapilo svojí blbostí a přestože je to opravdu nesmyslnej výplod něčí fantazie, celkem mě to bavilo, jen nevím, jestli tím ubohým příběhem, nebo ještě ubožejším hereckým výkonem každého herce zvlášť.

• 23.10.2016  08:46
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Vyměňte porotu, změňte moderátora a pak zrušte pořad a bude to celkem fajn.

• 8.10.2016  11:03

Musím říct, že z poměrně předvídatelného příběhu se po odhalení se z toho stalo hodně povedené cosi, co bylo chvílema až trochu přehnaný, ale pořád dobrý.

• 19.7.2016  18:58

Měl jsem pocit, že se koukám na slátaninu pro pedofily.

• 18.3.2016  08:31
    Caligula (1979)

Tenhle film jsem poprvé viděla jako puberťák tajně na VHS, kterou měli naši, stejně jako jiní osvícení rodiče, schovanou za komínkem triček. Po letech musím konstatovat, že historicky je to velmi povedená věc. Viděla jsem jak cenzurovanou, tak necenzurovanou verzi a přestože se nepovažuji za nějakého porno sledovače, tak verze se vším všudy je lepší a vystihuje ten sajrajt se vším všudy.

• 24.1.2016  14:19

Ano, vy malí smradi, važte si maminky, protože se může stát, že o ní přijdete a teprve potom vám dojde, jaký poklad v ní máte. Hezký poučný příběh s úžasnou animací.

• 24.1.2016  08:49

Nenadchne, neurazí. Má to svůj důvod, proč se tohle nevysílá jako celovečerní film, ale jako zabiják času o víkendu odpoledne.

• 24.1.2016  08:36

Vůbec nechápu to všeobecné nadšení z tohohle filmu. Podle popisu a zařazení mezi komedie jsem se na něj fakt těšila a výsledek? Tvůrci museli být vožralý, zhulený nebo obojí dohromady. Bůh jako buran v županu,co chlastá jako žívarina, kouří jak škodováckej komín, mlátí svojí manželku Bohyni i 10-letou dceru seřeže páskem kdykoliv se mu zachce. Prostě hovado. Ale dá se taťkovi utéct přes pračku,pokud nastavíte program na syntetiku, 40°C a 1200 otáček.A bohyně? Taková puťka, která si hraje se sportovníma kartičkama, vyšívá nebo se prohání po bytě s vysavačem a prachovkou. Jediné, co mi tenhle film nabídl, je zamyšlení nad tím, jak lidi mrhají svými bezcenným životy a jak by je změnili, kdyby věděli, kolik času jim zbývá. Měl v atom být nějaká nadsázka? Dost možná. Ale mé osobní shrnutí celého film je takové, že Bůh jako chlap selhal a Bohyně zachránila svět.

• 19.1.2016  10:08

Asi jsem se nechala unést výkonem v Americkým sniperovi, protože kterýkoliv film, kde Cooper hraje je hluboko pod ním. Neříkám, že je to úplná blbina, ale plnohodnotné dílo to taky není. Takový film na nedělní odpoledne při trávení oběda na gauči dobrý.

• 19.1.2016  09:59
    Joy (2015)

Příběh o někom, kdo i přes klacky pod nohama dokázal jít za svým snem je obdivuhodný, nicméně skoro dvě hodiny sezení a dívání se na něco, co jde smrsknout do, když to hodně přeženu, dvaceti minut, neustálé sledování hodin a zjišťování, že ten film vůbec neutíká, to není nic pro mě. Čekala jsem, i vzhledem k obsazení, nějakou pecku, kterou budu sledovat s zatajeným dechem a na konci si řeknu, že to byl skvělej příběh. No, tak se nestalo.

• 9.1.2016  18:03

Nuda, nuda, nuda. To byl zase jednou omyl při volbě pohádky v kině. Příběh nijakej, animace jak z pc hry před 15 lety, no bída.

• 3.1.2016  15:50

Jako absolutní nefanoušek romantických blábolů můžu říct, že tohle je dobrý. Originální námět, skvělé obsazení, které aspoň mě naprosto vyhovovalo a fantastický scénář. Dialogy Jenn a Ellis při jejich seznamování byly skvělý. Pravda, konec byl možná až moc předvídatelný, ale co, mě to bylo jedno.

• 1.1.2016  22:07

Tak tohle je tenhle rok největší zklamání. Na film jsem se těšila, ale vylezla z toho taková hovadina, že to snad ani není možný. Děj? Příšerný. O čem to jako má být? Dvě neuvěřitelně pošahaný nandy, který jsou zkouší ženáče a jejich věrnost? ale no tak.... To musela vymyslet nějaká fakt chytrá hlava. Reeves? Kdysi herec, ale tady výblitek, bez špetky herectví. Přehrávání, prkenost a stupidní výrazy.....Výkon hodný zapomnění.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11