Mr.nachos

okres Plzeň

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 17.7.2019  12:42

Předpokládám, že to se někdo sakra nudil při vymýšlení tohoto paskvilu. Škoda peněz v kině. Vzhledem k obsazení jsem čekala pecku a ona to blbost u který koukáte na hodinky a modlíte se, aby už to skončilo.

• 17.7.2019  12:39

Vtipné. Ondřej Vetchý samozřejmě bezkonkurenčně nejlepší z celého obsazení. Vadily mi prostřihy do "Bondovského" stylu, ale jinak oddychovka.

• 17.7.2019  12:37
    Aladin (2019)

Obrovské plus tohoto filmu je Will Smith v roli Džina. Film viděn ve 3D, což dojem z filmu ještě umožnilo. Milé, vtipné pokoukáníčko, které nemůže nikoho zklamat.

• 17.7.2019  12:29
    Kořist (2019)

Pokud jde o příběh jako takový, tak celkem dobrý. Ale pokud to má mít věrohodný koncept, tak to ani náhodou. Pár situací na slušnou lekačku se najde, napětí by taky bylo, ale ta logika....... Jakože závodní plavkyně je rychlejší než aligátor? Jakože aligátor vás ve vodě nevidí a propluje pár centimetrů od vás, aniž by si vás všiml? Jakože skleněná zástěna ve sprše odolá nárazům obrovského aligátora? Že proud vody při protržení hráze smete aligátora, ale člověk to ustojí chycený za pár prstů za žlab? Aligáror se zakousne tu do ruky, tu do ramene, tu do nohy, ale nejenom, že vám nic neutrhne, ba dokonce tam máte jen lehké odřeniny, se kterými jste právě schopní uplavat aligátorovi.

• 18.4.2019  10:23

Oproti knize je tam pár změn, ale jinak je to fajn pokoukáníčko. Tolik lekaček by tam tedy snad být nemuselo, ale co, aspoň je to zajímavější. Každopádně tam chybí spousta částí z knihy, např. příběh studenta, kterého se hlavní hrdina snaží zachránit a on ho poté posmrtně varuje; varovný příběh, který se stal před lety, kdy už někdo svého syna pohřbil a ono to nedopadlo, mnohem hlubší příběh matky a její sestry, kapánek jiný konec, atd. Ale jako jo, zklamání se nekoná.

• 8.4.2019  10:09
    Mamut (TV film) (2006)

Bravo, tleskám. Já už jsem se bála, že světová kinematografie začíná být ochuzena o výplody chorých mozků.

• 8.4.2019  09:00
    My (2019)

Začátek nuda, napjaté čekání na to, až se to rozjede. A ono taky že ano, rozjede se to v nesmyslný, smysl nedávající demagogii, která volně přechází v komedii, takže poslední půlhodinka filmu proběhla za závojem slz od smíchu. Jako ať zase nejsem škrt, ono rozuzlení na konci opravdu přijde a nějaké věci dají zpětně smysl, ale ani to film nezachrání.

• 22.1.2018  14:24
    V pasti (2016)

Na tomhle filmu není nic zajímavého. Od polovin filmu je každému jasno, jak to je a jak to dopadne. Nelogické myšlení hlavní hrdinky mě rozčilovalo.

• 13.1.2018  16:19

Moje hodnoceni je trochu ovlivneno tim, zr jsem to videla ve 4DX 3D, coz bylo super. V klasickem 2D formatu bych z toho tak nadsena nebyla. Ale he to vtipne a celkem napinave

• 18.12.2017  14:34
    Ferdinand (2017)

Viděno v předpremiéře a je to za poslední dobou pěkná pohádka, u které se nebudou nudit ani rodiče povinně sedící vedle svých smráďat.

• 23.11.2017  10:25

Na spanelsky dilko je to celkem slabota. Umi to i lip

• 23.11.2017  10:23

Na pobaveni by to slo

• 4.11.2017  08:50
    Parkoviště (2014)

Utahané jak žvejka.

• 2.9.2017  09:18

Strhující, napínavé. Kolikrát jsem se přistihla, že jsem byla napnutá jak struna. Mám tento styl ráda a tohle se fakt povedlo.

• 14.8.2017  11:21
    Annabelle (2014)

Film jsem viděla po třech letech podruhé a musím říct, že poprvé se mi to líbilo víc. Pár scén je dobrých, ale celkově to na mě teď působilo vyčpělým stylem a tak nějak je to na mě málo "duchařské".

• 10.8.2017  13:31
    Zpívej (2016)

Vtipné, milé, zábavné, veselé, roztomilé. Jako rodič můžu říct, že jsem si nudou neokousala své pěstěné akrylové nehty s francouzským dyzajnem a nebojovala s pečlivě nalíčenýma očima, abych je udržela v otevřeném stavu. Bavilo to je u animáků asi tak nějak základ.

• 10.8.2017  13:26

Je to po dlouhé době animák, který za to nestojí. Upřímně řečeno, kdo se nevyzná v termínech jako je Cloud, Firewall, Candy Crush, fungování aplikací, atd., tomu unikne pár rádoby vtipných narážek. Není to vtipné, malé děti se u toho zabaví, protože je to barevné, ale to je asi tak všechno.

• 6.5.2017  09:36
    Let Us Prey (2014)

WTF???????

• 6.5.2017  09:36
    Smrt ve tmě (2016)

Je to misty napinavy, ale taky nelogicky a stupidni.

• 6.5.2017  09:35

Uprimne doufam, ze timhle uz tato serie konci. Protoze uz to bude jen horsi a horsi

• 6.5.2017  09:34

Neni to spatny. Nekdo ke stesti potrebuje nestesti druhych. No...tak holt jo no.

• 23.4.2017  20:40
    Mimi šéf (2017)

Nuda, nuda, sem tam neco vtipnyho a zase nuda.

• 19.1.2017  23:43

Tak nevim kdo je blbejsi, jestli ten, co tohle vymyslel nebo ty streva, co si rikaji herci a hrajou tam nejakou smyslenou blbost nad blbost!!!

• 12.12.2016  09:44
    Perfect Days (2011)

Nenadchne - neurazí.............nepobaví - neunudí k smrti. Na zabití času celkem fajn.

• 2.11.2016  09:03

S vědomím, že jde o blbost jsem se rozvalila na gauči a pustila si něco, co mě, musím říct, dost překvapilo svojí blbostí a přestože je to opravdu nesmyslnej výplod něčí fantazie, celkem mě to bavilo, jen nevím, jestli tím ubohým příběhem, nebo ještě ubožejším hereckým výkonem každého herce zvlášť.

• 23.10.2016  08:46
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Vyměňte porotu, změňte moderátora a pak zrušte pořad a bude to celkem fajn.

• 8.10.2016  11:03

Musím říct, že z poměrně předvídatelného příběhu se po odhalení se z toho stalo hodně povedené cosi, co bylo chvílema až trochu přehnaný, ale pořád dobrý.

• 19.7.2016  18:58

Měl jsem pocit, že se koukám na slátaninu pro pedofily.

• 18.3.2016  08:31
    Caligula (1979)

Tenhle film jsem poprvé viděla jako puberťák tajně na VHS, kterou měli naši, stejně jako jiní osvícení rodiče, schovanou za komínkem triček. Po letech musím konstatovat, že historicky je to velmi povedená věc. Viděla jsem jak cenzurovanou, tak necenzurovanou verzi a přestože se nepovažuji za nějakého porno sledovače, tak verze se vším všudy je lepší a vystihuje ten sajrajt se vším všudy.

• 24.1.2016  14:19

Ano, vy malí smradi, važte si maminky, protože se může stát, že o ní přijdete a teprve potom vám dojde, jaký poklad v ní máte. Hezký poučný příběh s úžasnou animací.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11