kyjak

kyjak

jakub kyjovsky

okres Hodonín


1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 12.7.2013  20:23

  Po shlédnutí filmu John Carter mezi dvěma světy, který měl obrovský rozpočet, tak tohle byl za těch pár šupů docela dobrý film :)

  • 14.1.2013  05:40
  Bídníci (2012)
  *****

  Na film jsem šel hlavně kvůli Jackmanovi, protože vím že je to skvělý muzikálový herec, ale k mému překvapení, jsem byl ohromen Russell Crowem. Jeho zahrání Javerta bylo úžasné ! Mílé překvapení byl i pěkný výkon Samanthy Barks, jako přesvědčivá Eponine, a na odlehčenou se objeví komická dvojce Sacha Cohen a Helena Carter, kteří filmu dávají ten pravý šmrnc. Nejsem moc milovníkem filmových muzikálů ale tenhle film je stejně jako Sweeney Todd (s Deppem) naprosto úžasný a překonal všechny zpracování Bídníkú. (Jenom verze s Neesonem šlape na paty :)

  • 18.10.2012  22:58
  Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)
  **

  Spolu s pokemony to byl můj oblíbený seriál, kdybych dnes viděl dítě se na to koukat nemyslel bych si nic jiného než že z něj vyroste sado masochisticko,pedofilo,gerontofilo a jeste dalsi necofil. Ale naštěstí to kromě mírné debility nezpůsobuje žádné nechtěné účinky.

  • 18.10.2012  20:42

  Před několika lety, když sem byl ještě relativně malý (mlady) hošík jsem si pučil od kamarádů tenhle film. Tvrdili mi že je to hrozná sranda. No a co se nestalo ? Už jako malý kluk jsem se nevydržel dívat ani 10 minut. Od té doby jsem se už několikrát snažil se na tenhle film podívat a garantuji vám že ani s alkoholem to prostě nejde. S tímhle filmem mám ale velké plány. Tak třeba jsem si slíbil že pokud neudělám maturitu, za trest se na tenhle film podívám ale pro jistotu si vezmu i velký pytel marihuany aby to bylo alespoň trochu snesitelné.

  • 18.10.2012  19:15

  Tak se to má dělat ! Červený trpaslík je zpět ! Moc sem tomu nevěřil po zklamání ze Zpátky na zemi. Kdyby herci nebyli o nějaký ten rok starší, ani by jste si nevšimli že je to nový díl. Pevně věřím nebo spíš doufám že seriál bude pokračovat minimálně dalších deset let.

  • 1.8.2012  23:48

  jim carrey je muj oblibeny herec a na tenhle film jsem se fakt tesil ale prislo hrozne zklamani, cely film je predvidatelny a hrozna nuda, pro me jimmuv nejsladbsi film, i cable guy byl lepsi.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace