LoLaa

LoLaa

Karolína K......

Švédsko
šmoulinka

Instagram: lolanenidoma

65 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

 • poster

  Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

 • poster

  Batesův motel (TV seriál) (2013)

  V poslední době můj nejoblíbenější seriál, první série zhlédnuta během pár dní, další snad ještě rychleji, nemůžu se dočkat na slibované pokračování! Freddie, který od dob Karlíka zažil velký herecký progres, i (alespoň pro mě) nově objevená Vera mají své role jak šité na míru, oba jsem si postupem času opravdu zamilovala. Tajemná atmosféra mě moc baví a napětí rozhodně nechybí!

 • poster

  Westworld (TV seriál) (2016)

 • poster

  13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

 • poster

  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

  Kdybych měla definovat, co je mým šálkem kávy, určitě bych řekla Misfits! Tenhle seriál mi opravdu padl do noty. Vzhledem k tomu, že by můj komentář k němu mohl být dlouhý přes 50 stran a stejně by můj názor celkově nevystihl, tak alespoň heslovitě shrnu, co mě na něm baví - charaktery všech postav, jejich drzost a perverznost, zábavný, napínavý a neotřelý děj, sympatičtí a prostě skvělí herci, vážnost střídaná vtipnými scénami, hudba, hlášky, úvodní titulky, britská angličtina (a akcenty), Londýn a mnoho dalšího.

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Tahle žlutá rodinka mě nikdy nepřestane bavit! Každá postava je výjimečná, vtipná a dokonale promyšlená. Děkuji bohu za Matta Groeninga, bez něhož bychom byli všichni ochuzeni o skoro pětistovku dílů tohoto komediálního seriálu.. Navíc jeden z mála seriálů, který je dle mého názoru v českém znění ještě lepší než v originále! 6* z pěti!

 • poster

  Mr. Bean (TV seriál) (1990)

  Asi jediný seriál jehož každý díl jsem viděla nejméně 5x a přesto mě neomrzel a troufám si tvrdit, že ani neomrzí. Ani filmová ztvárnění Mr. Beana nejsou žádným zklamáním, jak tomu u mnoha jiných filmů a seriálů bývá. Nesmrtelný skoro němý humor Rowana Atkinsona nemá obdoby, má pokaždé své kouzlo a dokáže mě rozesmát i v mé občasné né moc příznivé náladě.

 • poster

  The Good Place (TV seriál) (2016)

  První sérii zatím hodnotím maximálním počtem hvězdiček. Doufám, že si seriál udrží své tempo, vtip, originalitu a napětí a já nebudu muset hodnocení měnit.

 • poster

  The Killing (TV seriál) (2011)

  Už od začátku mě seriál tak chytil, že jsem měla problém si po každé epizodě hned nepustit tu následující. Všechny pohledy - rodiny, vyšetřovatelů i politiky mě baví a dodávají seriálu na neotřelosti a originalitě. The Killing je plný napětí a nečekaných zvratů, ale i vtipu. Když pominu, že se mi zatím některé postavy nedostaly pod kůži a někteří herci mi jsou docela nesympatičtí, nemám (zatím) co vytknout a můžu jen doporučit!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace