el_chorro

2 body

<< předchozí 1 2
    • 3.3.2019  23:11
    Pevné pouto (2009)

Tak tento film je dle mého opravdu turbosr***a. Ani nevím, co vyzdvihnout! Podle mě je prostě všechno špatně. A tu jednu hvězdu dávám... vlastně ani nevím za co... asi za to, že jsem to přežil :)

• 4.1.2019  20:04

Filmaři to už evidentně chtěli mít za sebou... takový trapný slepenec! No hrůza...

• 1.1.2019  00:34

Jako upřímně- líbil by se ten film stejně, kdyby byl o trumpeťákovi z nějaké slavné jazzové kapely? Ne, protože filmařsky je to o ničem a jediné, co tomu dodává grády, jsou ty písničky. Ty jsou sice boží, ale na kvalitu filmu dle mého nemohou mít vliv.

• 31.12.2018  23:50
    matka! (2017)

No rozhodně to není film pro každého, ale když nad tím s odstupem přemýšlím, tak je to vlastně super zpracování jedné velké myšlenky. Jen mě trochu mrzí, že jsem si ji musel najít a nepřišel jsem na to sám, když to bylo tak jasné. :-D Rozhodně ale popiska filmu je velmi zavádějící stejně jako trailer. Každý to musí holt omrknout sám a udělat si vlastní názor. Jinak samozřejmě o hereckých výkonech či o řemeslném zpracování netřeba hovořit. To je deset z deseti.

• 30.12.2018  18:02

Super odpočinkový a nikoliv laciný film, jak by mohlo dle tématu vypadat. Doporučuji!

• 30.12.2018  18:01

Absolutně to není uvěřitelné a film je přitažený za vlasy až běda. Jednou jsme podobnou hru hráli a víte co vyšlo na světlo světa? Nic! A přesně proto je film Naprostí cizinci krásnou sondou do duše pana filmaře ale rozhodně ne lidské společnosti, což byl patrně asi naivní záměr.

• 30.12.2018  17:56

Tahle řachanda ve stylu Zdeňka Troška byla pro mě opravdu utrpením. Zabijáci z maloměsta jsou opravdu od filmařů z maloměsta.

• 30.12.2018  17:52
    Nemilovaní (2017)

Souhlasím s tím, že je to trochu reklama na záchrannou službu, ale i tak je film velmi uvěřitelně zpracovaný. Deprese zde vládne každou vteřinou a člověk čeká a čeká na konečně nějaké rozuzlení... Jednu hvězdu ubírám, neb ta stopáž je v rámci dějové linky opravdu vražedná!

• 30.12.2018  17:49
    Zloději (2018)

Tohle je hrozně dobrý a člověk film ocení až po zpětném zamyšlení. Bohužel k tomu nelze napsat nic, aniž by člověk vyslal ještě větší spoiler než v popisku filmu. Prostě na to jděte a pak se chyťte za nos... ...tak jako my všichni! :-)

• 30.12.2018  17:43
    The Circle (2017)

Ach jo... tak dobrý námět, herci a snad i začátek filmu... ...a tak hrozně to tvůrci po*erou. Až mám chuť je vytrestat ještě jednou hvězdou dolů :-) ...ale ne: 1*za super námět k zamyšlení, 1* Tom a 1* Emma... celkově dobrý! ALE!!!

• 30.12.2018  17:39

Zajímavá podívaná. Rozhodně nečekejte laciné a otřelé dialogy, předvídatelné scény a americké vyústění. Všechno je velmi naturální a uvěřitelné. Dokonce i herci hrají parádně. Pátou hvězdu nedávám jen pro urychlený konec, který si tvůrci mohli vzhledem k stopáži v pohodě odpustit. Ale jinak doporučuji!

• 21.3.2018  14:55

Pro me film roku... Super dej, dialogy, herci a hlavne originalni myslenka. McDonagh nezklamal!

• 21.3.2018  14:49
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Vizualne je to dokonala stylovka mezi ET a Xfiles, kdy hnusna vlada obetuje cokoliv aby predstihla v technologii SSSR a jen parta kluku hrajicich Magic muze zvratit konec sveta... Nicmene diky tomuto klise je dej pomerne prazdny. Jednou vetou: format jasne vitezi nad obsahem

• 20.3.2018  18:28
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Black Mirror snad ani nejde brát jako jeden seriál, ale spíš jako minifilmy se společným tématem degenrující civilizace. Každý díl má parádní myšlenku a u některých člověka až zamrazí, že k naplnění myšlenky nejsme dnes až tak daleko.

• 20.3.2018  18:25
    Most (TV seriál) (2011)

Tenhle seriál ma jedinou nevýhodu, a to že skončil! :-) Jinak Saga i všechny ostatní charaktery jsou naprosto super napsané. Samozřejmě je trochu divné, že se zločiny permanentně střídají mezi Malmo a Kodaní, až má člověk pocit, že je tam kriminlita na úrovni Somálska, ale tohle se holt musí brát jako must have každé severské detektivky.

• 20.3.2018  18:22
    Hříšnice (TV seriál) (2017)

No tak konečně po dlouhé době super vypointovaná detektivka! Bill Pullman je top charakterní chlapák, i když si občas nechává nařezat na zadek. Jediné, co bych vytknul je uplakaná Jessica Biel, ale to je asi nějaký osobní problém. Člověk si tak nějak nedokáže představit, že do doby onoho incidentu žila normální život veselé mámy od rodiny. Ale jinak určitě pět hvězd!

• 4.1.2016  15:56

Tak tohle je opravdu síla. V rámci vánoční demence jsem se poněkud nešťastně zadíval na tento snímek a musím přiznat, že nic tak špatného jsem již dlouho neviděl. Tento romantický film (rozhodně ne komedie) je až po střechu našlapaný kýčovitými frázemi a gesty. Téměř se dá použít jako společenská hra, kdy budete v rodinném kruhu trefovat děj a snažit se hádat jednotlivé fráze. Původně bych dal za tuto zábavu i dvě hvězdy, jenže to by hlavní představitelé (což rozhodně není Gael García Bernal, který ve filmu má pouze doplňkovou roli) nesměli být nesympatičtí hezounci z bravíčka, u nichž se mi otevírá kudla v kapse. Jednu hvězdu tedy uděluji za snahu a také proto, že odpad by byl již moc.

• 10.11.2015  11:34
    Slídil (2014)

Mam-li vybrat jediné slovo pro tento film, pak "dokonalé". Ano, a to po všech stránkách. Nejen Jake Gyllenhaal a Rene Russo hrají opravdu brilantně, ale současně i celý film dokáže člověka zcela uchvátit. Škoda jen, že v očích široké veřejnosti film trochu zapadl. Myslím, že mohl dát lidem větší morální sprchu. :-) Zasloužených 5*

• 10.11.2015  11:31

No nemyslím, že by tento snímek byl úplně dělaný pro fanoušky Kurta, neb ten zde není vykreslen úplně jako Komenský mladé rebelující generace. Na druhou stranu mně docela pomohl uvěřit, že jeho Fuc you postoj byl opravdu skutečný a z jeho pohledu zcela pochopitelný... No asi to bude pravda, když to celé zalepila jeho dcera, že jo...

• 10.11.2015  11:28

Pro mě jednoznačně 5* ale upozorňuji, že jsem odjakživa velký fanoušek světa Wese Andersona. Trochu se bojím, že pro osoby neznalé této tvorby bude Grandhotel Budapešť vnímán všelijak. Nicméně za mě plný počet!

• 10.11.2015  11:26

Od filmu jsem čekal ledasco, ale tohle opravdu ne. :-) Některým povídkám trochu padá řemen, ale ve výsledku je to super!

• 10.11.2015  11:24

Ve srovnání s uvadajícími Avengers jdou X-Men každým dílem nahoru! Příběh nezklamal a i ta podstatně větší nadsázka spojená s humorem oproti prvním dílům filmu jednoznačně přispěla! Žánrově zasloužených 5*

• 10.11.2015  11:22
    Zmizelá (2014)

I přes můj odpor k Benu Affleckovi jako herci musím uznat, že přes původní předsudky je to opravdu dobrý a originální film! Fincher se po dlouhé době opět ukázal!

• 10.11.2015  11:20
    Whiplash (2014)

Obrovské překvapení! Tento film má opravdu neskutečný spád a i když je trochu přitažený za uši, příběh mě naprosto dostal. Charaktery hlavních představitelů jsou opravdu originální a film se tak naprosto vymyká zaběhnuté hudební šabloně: neobjevený talent-zápletka-rozuzlení-happy end s dojemným dovětkem.

• 10.11.2015  11:18

"a protože nám říkali, že to nejde, tak jsme se rozhodli, že přejedeme trabantem Afriku" a já říkám "...bezva, ale proč se u toho naparujete jako byste tím někoho zachránili..." Tohle mohl být zajímavý dokument, kdyby hlavní představitel nepůsobil jako mistr světa a v momentech, kdy mu teče do bot, přestal natáčet, aby nevypadal v očích všech jako úplný idiot. Ne nadarmo se mu jeho tým poněkud rozpadá pod rukama. Dvě* za nápad a za pár zajímavých scén. Jinak nic víc nic míň. Zklamání!

• 10.11.2015  11:07

No jak tohle někdo může srovnávat s The Curious Case of Benjamin Button, to nechápu. Podle mě laciná kýčovitá podívaná, které místy ani nedává smysl. A ten konec s vysvětlujícím komentářem pro tupce je úplně nejlepší. U něj už jsem opravdu nevydržel a vybuchl smíchy. Škoda jen, že to bylo myšleno vážně...

• 10.11.2015  11:02
    Pokání (2007)

Tohle je ve své době strašně nedoceněný snímek. Vizuálně i dramaturgicky velmi dobře natočený příběh, u něhož nejednou mrazí. A scéna na pláži točená na jeden záběr bez jakéhokoliv boje ukazuje syrovost a hrůzu války tak, jako málokterý válečný film za celé dvě hodiny.

• 8.11.2015  12:53
    Malá smrt (2014)

No to je ale překvapení. Od dob Loce actually jsem neviděl tak originální a vtipnou romantickou komedii. Až na ukvapený závěr, ale ten jsem rychle odpustil.

• 8.11.2015  12:50
    Carrie (2013)

Bál jsem se, co to bude za kravinu, ale nakonec docela průměrný horor. Navíc při srovnání se stávající brakovou vlnou amerických hororů, je to spíše nadprůměr.

• 8.11.2015  12:48
    Zulu (2013)

Obrovské zklamání. Béčko, které občas nedává ani smysl... A k tomu otřesný Orlando Bloom, kterého jsem do této doby docela bral. Dvě hvězdy jen za snahu, ale spíše 1,5*

<< předchozí 1 2