el_chorro

Česko

2 body

<< předchozí 1 2
    • 4.1.2019  20:04

Filmaři to už evidentně chtěli mít za sebou... takový trapný slepenec! No hrůza...

• 1.1.2019  00:34

Jako upřímně- líbil by se ten film stejně, kdyby byl o trumpeťákovi z nějaké slavné jazzové kapely? Ne, protože filmařsky je to o ničem a jediné, co tomu dodává grády, jsou ty písničky. Ty jsou sice boží, ale na kvalitu filmu dle mého nemohou mít vliv.

• 30.12.2018  17:39

Zajímavá podívaná. Rozhodně nečekejte laciné a otřelé dialogy, předvídatelné scény a americké vyústění. Všechno je velmi naturální a uvěřitelné. Dokonce i herci hrají parádně. Pátou hvězdu nedávám jen pro urychlený konec, který si tvůrci mohli vzhledem k stopáži v pohodě odpustit. Ale jinak doporučuji!

• 30.12.2018  17:49
    Zloději (2018)

Tohle je hrozně dobrý a člověk film ocení až po zpětném zamyšlení. Bohužel k tomu nelze napsat nic, aniž by člověk vyslal ještě větší spoiler než v popisku filmu. Prostě na to jděte a pak se chyťte za nos... ...tak jako my všichni! :-)

• 20.3.2018  18:22
    Hříšnice (TV seriál) (2017)

No tak konečně po dlouhé době super vypointovaná detektivka! Bill Pullman je top charakterní chlapák, i když si občas nechává nařezat na zadek. Jediné, co bych vytknul je uplakaná Jessica Biel, ale to je asi nějaký osobní problém. Člověk si tak nějak nedokáže představit, že do doby onoho incidentu žila normální život veselé mámy od rodiny. Ale jinak určitě pět hvězd!

• 30.12.2018  17:52
    Nemilovaní (2017)

Souhlasím s tím, že je to trochu reklama na záchrannou službu, ale i tak je film velmi uvěřitelně zpracovaný. Deprese zde vládne každou vteřinou a člověk čeká a čeká na konečně nějaké rozuzlení... Jednu hvězdu ubírám, neb ta stopáž je v rámci dějové linky opravdu vražedná!

• 30.12.2018  17:43
    The Circle (2017)

Ach jo... tak dobrý námět, herci a snad i začátek filmu... ...a tak hrozně to tvůrci po*erou. Až mám chuť je vytrestat ještě jednou hvězdou dolů :-) ...ale ne: 1*za super námět k zamyšlení, 1* Tom a 1* Emma... celkově dobrý! ALE!!!

• 21.3.2018  14:55

Pro me film roku... Super dej, dialogy, herci a hlavne originalni myslenka. McDonagh nezklamal!

• 30.12.2018  17:56

Tahle řachanda ve stylu Zdeňka Troška byla pro mě opravdu utrpením. Zabijáci z maloměsta jsou opravdu od filmařů z maloměsta.

• 31.12.2018  23:50
    matka! (2017)

No rozhodně to není film pro každého, ale když nad tím s odstupem přemýšlím, tak je to vlastně super zpracování jedné velké myšlenky. Jen mě trochu mrzí, že jsem si ji musel najít a nepřišel jsem na to sám, když to bylo tak jasné. :-D Rozhodně ale popiska filmu je velmi zavádějící stejně jako trailer. Každý to musí holt omrknout sám a udělat si vlastní názor. Jinak samozřejmě o hereckých výkonech či o řemeslném zpracování netřeba hovořit. To je deset z deseti.

• 30.12.2018  18:01

Absolutně to není uvěřitelné a film je přitažený za vlasy až běda. Jednou jsme podobnou hru hráli a víte co vyšlo na světlo světa? Nic! A přesně proto je film Naprostí cizinci krásnou sondou do duše pana filmaře ale rozhodně ne lidské společnosti, což byl patrně asi naivní záměr.

• 21.3.2018  14:49
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Vizualne je to dokonala stylovka mezi ET a Xfiles, kdy hnusna vlada obetuje cokoliv aby predstihla v technologii SSSR a jen parta kluku hrajicich Magic muze zvratit konec sveta... Nicmene diky tomuto klise je dej pomerne prazdny. Jednou vetou: format jasne vitezi nad obsahem

• 7.7.2015  19:05
    Babai (2015)

S denním odstupem jsem rád, že jsem komentář k Babai napsal až dnes. Myslím, že ona všednost první části cíleně podporuje zoufalost hlavního hrdiny v části druhé. A i když příliš nejsem na tato filozofická zamyšlení, závěr (resp. poslední věta) toto jednoznačně dokládá. Jinými slovy- bez první půle by ta druhá dle mého těžko vynikla. Za mě zajímavý nezávislý kus, kterému bych dal 3*, avšak za závěr přihazuji ještě jednu k dobru. :) takže ****

• 10.11.2015  11:31

No nemyslím, že by tento snímek byl úplně dělaný pro fanoušky Kurta, neb ten zde není vykreslen úplně jako Komenský mladé rebelující generace. Na druhou stranu mně docela pomohl uvěřit, že jeho Fuc you postoj byl opravdu skutečný a z jeho pohledu zcela pochopitelný... No asi to bude pravda, když to celé zalepila jeho dcera, že jo...

• 7.7.2015  19:14
    Mustang (2015)

Možná lehce kýčovitý, avšak poměrně strhující a hlavně precizně natočený snímek. Na MFF KV odcházely dívky dojaté a jistě odhodlané podílet se na řešení problematiky arabských žen... ...alespoň tedy do doby začátku další projekce! Budu-li mít dceru, umožním jí podílet se na výběru svého partnera! :) film jinak za ****

• 10.11.2015  11:07

No jak tohle někdo může srovnávat s The Curious Case of Benjamin Button, to nechápu. Podle mě laciná kýčovitá podívaná, které místy ani nedává smysl. A ten konec s vysvětlujícím komentářem pro tupce je úplně nejlepší. U něj už jsem opravdu nevydržel a vybuchl smíchy. Škoda jen, že to bylo myšleno vážně...

• 10.11.2015  11:26

Od filmu jsem čekal ledasco, ale tohle opravdu ne. :-) Některým povídkám trochu padá řemen, ale ve výsledku je to super!

• 10.11.2015  11:28

Pro mě jednoznačně 5* ale upozorňuji, že jsem odjakživa velký fanoušek světa Wese Andersona. Trochu se bojím, že pro osoby neznalé této tvorby bude Grandhotel Budapešť vnímán všelijak. Nicméně za mě plný počet!

• 17.12.2014  17:48
    Interstellar (2014)

Tak teď opravdu nevím, jak se k tomuto filmu postavit. Utíká rychle jako TGV. Děj má spád, i když klasicky neúplně víte, o co tam jde. Herecké výkony jsou výborné, kamera super. Bohužel konec poněkud zbytečně zmatený a trochu očekávaný. Hlavně je ale závěr kýč jak bič, z čehož jsem se málem poblinkal. K úplné americké dokonalosti chybělo už jen nějaké roztomilé štěňátko... Tudy ne pane Nolan prosím!!!

• 17.12.2014  17:45

Taková hezká televizní inscenace. Bohužel jak tento film přišel, stejně tak i z mé hlavy odešel.

• 14.3.2014  16:03

Tak tento film opravdu nechápu. Nebyl ani vtipný, ani poučný, ani hezky namalovaný. Naprostá a hlučná zbytečnost, při které i to nepříjemně vypadající dítě vedle mě usínalo... Jenom se mi potvrdilo, že doby vtipných animáků pro všechny jsou ty tam!

• 8.11.2015  12:53
    Malá smrt (2014)

No to je ale překvapení. Od dob Loce actually jsem neviděl tak originální a vtipnou romantickou komedii. Až na ukvapený závěr, ale ten jsem rychle odpustil.

• 17.12.2014  17:51

Bohužel Nick je takový profetovaný intelektuál, až jsem z toho umíral nudou. Věty typu "občas se probudím a mám pocit, že pluji na velkém drakovi, jehož křídla ovládám a díky němu mohu ovládat všechno kolem" jdou opravdu mimo mě. Jednu hvězdu dávám za vtip s dětským sborem a za úchylně oddané fanoušky (can you feel my heartbeat?) a druhou za závěrečný song z opery v Sidney... Jinak je to jeden velký průjem!

• 7.7.2015  19:21

A toto je co za home video? Hercům nejde rozumět, černobílý film je jak z domácí kamery a děj je děravý, že se snad psal během filmu. No, se sebezapřením jedna * za Lábuse, díky kterému jsem neodešel a druhá za to, že rejža je hradišťák a my se přeci podporujem. Jinak provar teda... max **

• 30.12.2018  18:02

Super odpočinkový a nikoliv laciný film, jak by mohlo dle tématu vypadat. Doporučuji!

• 10.11.2015  11:34
    Slídil (2014)

Mam-li vybrat jediné slovo pro tento film, pak "dokonalé". Ano, a to po všech stránkách. Nejen Jake Gyllenhaal a Rene Russo hrají opravdu brilantně, ale současně i celý film dokáže člověka zcela uchvátit. Škoda jen, že v očích široké veřejnosti film trochu zapadl. Myslím, že mohl dát lidem větší morální sprchu. :-) Zasloužených 5*

• 10.11.2015  11:20
    Whiplash (2014)

Obrovské překvapení! Tento film má opravdu neskutečný spád a i když je trochu přitažený za uši, příběh mě naprosto dostal. Charaktery hlavních představitelů jsou opravdu originální a film se tak naprosto vymyká zaběhnuté hudební šabloně: neobjevený talent-zápletka-rozuzlení-happy end s dojemným dovětkem.

• 10.11.2015  11:24

Ve srovnání s uvadajícími Avengers jdou X-Men každým dílem nahoru! Příběh nezklamal a i ta podstatně větší nadsázka spojená s humorem oproti prvním dílům filmu jednoznačně přispěla! Žánrově zasloužených 5*

• 10.11.2015  11:22
    Zmizelá (2014)

I přes můj odpor k Benu Affleckovi jako herci musím uznat, že přes původní předsudky je to opravdu dobrý a originální film! Fincher se po dlouhé době opět ukázal!

• 7.7.2015  18:55

Špinavý prachy aneb kterak Forrest Gump začal gangsterem býti. Vcelku originální příběh s vynikajícím Tomem Hardym v hlavní roli. Nevím, zdali to nebylo onou festivalovou aurou MFF KV, ale ke konci publikum burácelo nadšením. Příběh není dokonalý, leč za mě jisté 4*!

<< předchozí 1 2