• Rodinný

Nina (2017)

Poměrně slabé oproti jiným filmům ve Varech.

Plzeň 2015 - Slavnostní zahájení (2015) (pořad)

Jak už tady zaznělo akce velmi zajímavě pojata a u nás až nevídaná, ale bohužel zachycení kamerou se úplně nepovedlo.

Cesta ven (2014)

Zpracování a volba tématu mě osobně velmi zasáhlo... Jak je těžké se dostat ze světa, který nás obklopuje a ubíjí? I když člověku některé scény nejdou moc do hlavy, zdají se až těžkopádně naškoubované... pořád je to dost velká realita... Co uděláme s romskou komunitou a co udělá ona sama? Začarovaný kruh, který snad někdy se i podaří zničit...

Divoké historky (2014)

Pamatuj si jako by to bylo dnes, že jsme šli na film v Brně. A nevěděla jsme co mám čekat, takže první kus filmu bylo pro mě velké překvapení. Tento nečekaný humor se mi moc líbí a musím pokračovat ve zhlížení dalších autorových filmů :D

Dva dny, jedna noc (2014)

Bohužel si tyto situace nás obklopují. Velmi poutavý film o tom jak se asi člověk zachová... Co si vyberete? Rodinu? Nebo cizí, ženu? Komu pomoci? A na koho se vykašlat? V těžké životní situaci se můžeme objevit i my..

Fair Play (2014)

Velmi povedený film roku 2014. Vracení se k tématu komunistické doby je dosti časté, ale toto mě mile překvapilo, že lze toto téma pobrat i jinak. Dobré herecké výkony.

Tři bratři (2014)

Po dlouhé době se ukázalo, že i pohádky se zde pořad umí. Příjemné překvapení!!!

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Od tohoto typu filmu se toho moc čekat nedá, ale mě skutečně pobavil a tím i splnil, co se od něj očekává... Dobrý film třeba na sobotní podvečer a nic nedělání. Překvapil mě mile Matouš Ruml, který ukázal pro mě ještě neviděnou jeho stránku jeho hereckého umu a mile překvapil ;)

Ať žije svoboda (2013)

Viděno v Karlových Varech. Moc příjemný italský film. Tento typ humoru mě moc bavil. Je sympatické, že to je podobné :)...