Marcin

Marcin

okres Poprad
The training is nothing. Will is everything.

<< předchozí 1 2
    • 8.7.2020  10:35
    Lion (2016)

"Našiel som domov". Film rozpráva neuveriteľný príbeh, ktorý je dokonca skutočný. Prvá polovica odohrávajúca v Indii je napínavá a dynamická, ako sledujeme malého Saroo-ua strateného a snažiaceho sa prežiť nástrahy divokej Indie. Druhá polovica pôsobí skôr psychologicky ako sa už dospelý Saroo snaží spomenúť si odkiaľ pochádza a neskôr aj nájsť svoj skutočný domov. Celé to pôsobí autenticky a to najmä skvelým výberom hercov a veľmi dobrou kamerou. Odporúčam pozrieť každému, kto ma rád dobrodružné filmy s neočakavaným a napínavým dejom.

• 18.6.2015  21:01
    Survivor: Worlds Apart (TV pořad) (2015)

Toľko nesympatických hráčov ako v tejto sérií som ešte nevidel..fakt katastrofa. Taktiež nepatrili medzi najchytrejších, no zato asi najnapínavejšia séria, ktorú som zatiaľ videl. Víťaz jednoznačne zaslúžený!!...Teším sa na 31., ktorá podľa obsadenia a lokality vyzerá super.

• 9.1.2015  21:01

Po dlhšom čase komédia, na ktorej som sa fakt bavil. Týpci si "prácu" fízlov naozaj užívali, tak ako by to lákalo asi nejedného z nás...

• 25.6.2014  10:53

Zaujímavý "letný" film z reálneho života, ktoré si vždy rád pozriem. Veľmi dobrá hláška z filmu: "keep movin’ or die".

• 16.6.2014  21:07

Strašným amatérskym dojmom to na mňa pôsobilo. Kamera, strih a aj celý príbeh bol "lacný".

• 24.3.2014  19:05

Nemám slov...BOMBA!!!...Takto si predstavujem vojnový film zo všetkým, čo k nemu patrí..."Vidíš? Bůh na nás dohlíží."..."Jestli na nás takhle dohlíží, nechci ho vidět nasranýho."

• 9.1.2014  22:43

Mám rád filmy s prepracovaným dejom a tento k takým rozhodne patrí. Úteky z väzenia navyše patria k mojím obľúbeným témam, takže som si tento kúsok nemohol nechať újsť. Super "old-fashioned" akcia na čele zo Sly-m a Arniem...čo si viac človek môže priať :).

• 22.12.2013  14:33
    Kancl (TV seriál) (2005)

Myslím, že už len to že som celý seriál pozrel za 3 týždňe hovorí samo za seba. Prirodzené prostredie s dosť nevšednými postavami, na čele s Michaelom Scottom, ktorého stvárnil Steve Carell bravúrne, si ma okamžite získalo. Každá postava ma tak silné charaktérové črty, že ju buď milujete alebo neznášate. Office manager v podaní Carella je neskutočne komický a častokrát vo Vás vyvolá záchvaty smiechu. Jeho pravá ruka Dwight je podivín, no bez neho by Office nebolo tým čim je. Jim a Pam sú úžasná dvojka a to čo dokážu zinscenovať Dwightovi...proste wow :D. Každá postava má niečo do seba a prinesie čosi do príbehu. Jedine Ryan mi tam s tým svojím chovaním nepasoval. Určite sa oplatí pozrieť a to aj vďaka tomu ako je seriál natočený, to z neho totiž robí zaujímavé dielo. Už len dodám, že originál som nevidel a ani neplánujem, pretože mi britský humor nepríde vtipný.

• 20.12.2013  19:15
    Pouta války (2004)

Juhokórejský Zachráňte vojaka Ryana...super kamera a strih spolu zo silným, prepracovaným príbehom vytvorili vojnový film na štýl Hollywoodu. Jediné čo môžem vytknúť boli slabšie efekty zo stíhačkami, no na takú krátku scénu je to v podstate jedno. Pekný film, ktorý sa rozhodne oplatí pozrieť.

• 28.8.2013  10:22
    Empire State (2013)

Bola to skôr dráma ako akčňák, avšak o akčné scény nie je núdza. 94 minútová stopáž je tak akurát aby ste sa nenudili. The Rock v úlohe policajta/detektíva sa osvedčil a nie je mu čo vytknúť. Rozhodne dobre natočený skutočný príbeh, ktorý neurazí...Možno by to chcelo kus viac Emmy :)

• 8.7.2013  12:11

Nebyť niektorých trápnych dialógov a prehnaných scien akou bola jazda na lanách tak by to bolo aj za 4*. Lenže aj nereálnosť musí mať svoje medze. Po grafickej stránke sympatický film a Bruce je Bruce no :) ...samozrejme to dobre vytiahol.

• 15.4.2013  16:56

Riadny prúser...nemuseli zbytočne experimentovať s tou zmenou natáčania, mohli to kľudne natočiť ako prvé dva diely a vyzeralo by to o hodne lepšie. Pôsobilo to strašne lacno až amatérsky..proste zle!. Každopádne si to zaslúži 1* za tie komické killy a zaobchádzanie s motorovkou :D... Záver docela v pohode, len nechápem prečo sa viac nevyhrali so zabitím tých zrúd.

• 14.4.2013  12:20

Matt Damon patrí medzi mojích obľúbencov či už ako herec alebo aj scenárista, preto som si nenechal újsť túto drámu od ktorej som veľa nečakal. Bol som však milo prekvapení. Kombinácia skvelého scenára a dialógov urobila z tohto filmu super dielo, ktoré bolo z časti aj dokumentom. V závere som bol dosť zarazení čoho sú obrovské spoločnosti schopné. Určite odporúčam či už pre atmosféru celého filmu, ale hlavne pre ten príbeh, ktorý graduje až do konca.

• 1.4.2013  09:23
    Avatar (2009)

Avatar...najväčšia vykrádačka dejov ostatných filmov v podaní Jamesa Camerona. Keby si aspoň názov vlastný dokázal vymyslieť, ale ani to sa mu očividne nechcelo. No to by sa ešte dalo odpustiť keby mal film nejakú vlastnú myšlienku. Dokonca sa to tvári ako film, ale pritom to je z 90% animák s tou najobohranejšou myšlienkou people=bad. Mam rád super efekty, ale nemám rád filmy, ktoré sú celé jeden efekt.

• 29.3.2013  20:04

Jeden z najlepších dokumentov aký som videl...nie len o atómových bombách ale aj o technike a ľuďoch, ktorí sa nebáli riskovať svoje životy pri brutálnych testoch atómových zbraní...Záverečný prehovor zúčastnených má svoje posolstvo...

• 19.3.2013  17:00

Zo začiatku to vyzeralo ako priemerný, no však dobrý thriller a to som aj od toho čakal. No potom čo zabili jednu z týmu sa to celé zvrtlo. Klišé jedno za druhým, hlášky typu "Ja už nie som policajt" tomu moc nepomohli a celý film hodne degradovali a to čo vyzeralo ako pozerateľný film bolo preč. Ale dalo sa to dopozerať, takže dávam 2*.

• 31.8.2012  19:28
    Jezero smrti (2008)

Fúú...riadny masaker. Vôbec som nečakal žeby sa to mohlo zvrtnúť až do takej "psycho" vyvražďovačky. Keby som chytil tých malých spratkov a začal ich mučiť tak by mi s toho bolo určite viac zle ako im, to viem isto. Ten koniec ma dosť prekvapil, pretože v podobných filmoch to skonči šťastne a aj som to čakal...Rozhodne však patrí tento film medzi tie najnapínavejšie aké som videl.

• 23.8.2012  17:03

Skvelá pohodovka, dobre som sa zasmial a musím uznať, že aj keď dej nebol nejako epický tak som sa fakt bavil a to je pri filme dôležité. Ryan a Jason sa na takýto tip filmu perfektne hodia a postavy im sadli. K ním sa ešte pridala pekná Olivia, takže čo sa týka obsadenia nemám čo vytknúť. Na zlepšenie nálady je to ten pravý film. "That's my daughter, bithes!"

• 29.7.2012  15:21

Račej by som to bral ako tú kľudnú exkurziu po Pripjati ako to bolo prvých 30 minút než tú somarinu čo sa z toho stala potom. Roztrasená kamera tomu moc nepomohla a ožarení mutanti dostanú tak akurát malé deti. No za tie peniaze čo ten film stál sa nato dalo aj celkom pozerať...

• 16.7.2012  20:24

http://www.youtube.com/watch?v=LuDN2bCIyus Po slabšej štvorke, kde sa sústredili skvor na efekty než na driftovanie tu máme päťku. Odohráva sa v San Franciscu, ktoré by bolo akokeby určené na podobné somariny. Musím uznať, že predvádzané kúsky boli zatiaľ najobtiažnejšie a som zvedavý čo má Ken ešte pre nás pripravené.

• 13.7.2012  15:06
    Pláž 33 (TV pořad) (2012)

Tak táto show stojí už sama o sebe za, slušne povedané nič a oni tam ešte pozvú Adama z Farmy 2, ktorého vážne neviem vystáť. K tomu sa pridá jeho milovaná Lucia a máme na svete ďalší odpad z produkcie Markízy. Skutočne si myslia, že tato lovestory alebo ako to nazvať priláka viac ľudí k obrazovkám? No neviem kam spejú moderné reality show, ale určite to nie je nič dobré...

• 29.6.2012  19:14

http://www.youtube.com/watch?v=4TshFWSsrn8 Perfektné driftérske video, kde sa Ken Block zase predviedol, ako mu to ide za volantom. Ale aj to že, je to riadny showman. Už len dodať, že zvuk upravenej Fiesty je boží ;)

• 4.3.2012  17:29
    Extrémne rodiny (TV pořad) (2012)

Myslím že Tv JOJ ide oba o ponížovanie ľudí, lebo inak si to neviem vysvetliť. Smutné je, že sa natomto niekto môže baviť. Fakt odpad ako vyšitý!

• 6.2.2012  16:33
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Survivor je úžasný, ako je Top Gear najlepší motoristický program, tak Survivor je zase najlepšia reality-show. Skvelé openingy, hudba, nádherná príroda, perfektné súťaže a super moderátor a hlášky typu "The tribe has spoken" , "Once again immunity is back up for grabs" a mnoho ďalších. Páči sa mi hlavne tá rozmanitosť, každá séria sa odohráva v inom kúte sveta, takže je načo pozerať :)

• 22.1.2012  18:42
    Geissenovi: Těžký život milionářů (TV seriál) (2011)

Po jednej minúte sledovania tejto somariny som si uvedomil, že sa jedná o absolútny odpad a sledovať to dalej by bola len strata času. Nechápem, ako môžu niečo tak bezzmyselné vôbec natáčať. A že tažký život?? WTF?!

• 6.12.2011  22:14

"Caesar je doma"...epický a bezkonkurenčne najlepší film roku 2011, či už po dejovej alebo audiovizuálnej stránke.

• 27.11.2011  07:38

The Hangover Part II je v podstate to isté ako prvá časť, len sa to odohráva v Bangkoku a súvisi s ázijskou kultúrou. No musím uznať, že sa mi film páčil a vôbec som sa nenudil. Zlepšené oproti prvej časti boli záverečné fotky, kde je vidieť priebeh celej pařby... To ma pobavilo asi najviac.

• 4.11.2011  22:12
    Top Gear USA (TV pořad) (2010)

Chýba tam ten typický humor v podaní Jeremyho, Richarda a Jamesa, na ktorý sme všetci zvyknutý.

• 13.7.2011  21:24

William Wallace: Aye, fight and you may die. Run, and you'll live... at least a while. And dying in your beds, many years from now, would you be willin' to trade ALL the days, from this day to that, for one chance, just one chance, to come back here and tell our enemies that they may take our lives, but they'll never take... OUR FREEDOM! ... Pre mňa je to najkrajší a najlepší film, aký som videl.

• 26.6.2011  06:15
    TACHO (2010)

Film som si pozrel hlavne preto, že som veľký fanúšik rally, keďže má však takéto slabé hodnotenie ani som od neho veľa neočakával. No opak sa stal pravdou, bavil som sa a to predovšetkým na hláškach nekompromisného bossa Martina Havelku a jeho spolujazdca Romana Pomajba.

<< předchozí 1 2