G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Nebyť niektorých trápnych dialógov a prehnaných scien akou bola jazda na lanách tak by to bolo aj za 4*. Lenže aj nereálnosť musí mať svoje medze. Po grafickej stránke sympatický film a Bruce je Bruce no :) ...samozrejme to dobre vytiahol.

REC 3: Počátek (2012)

Riadny prúser...nemuseli zbytočne experimentovať s tou zmenou natáčania, mohli to kľudne natočiť ako prvé dva diely a vyzeralo by to o hodne lepšie. Pôsobilo to strašne lacno až amatérsky..proste zle!. Každopádne si to zaslúži 1* za tie komické killy a zaobchádzanie s motorovkou :D... Záver docela v pohode, len nechápem prečo sa viac nevyhrali so zabitím tých zrúd.

Země naděje (2012)

Matt Damon patrí medzi mojích obľúbencov či už ako herec alebo aj scenárista, preto som si nenechal újsť túto drámu od ktorej som veľa nečakal. Bol som však milo prekvapení. Kombinácia skvelého scenára a dialógov urobila z tohto filmu super dielo, ktoré bolo z časti aj dokumentom. V závere som bol dosť zarazení čoho sú obrovské spoločnosti schopné. Určite odporúčam či už pre atmosféru celého filmu, ale hlavne pre ten príbeh, ktorý graduje až do konca.

Avatar (2009)

Avatar...najväčšia vykrádačka dejov ostatných filmov v podaní Jamesa Camerona. Keby si aspoň názov vlastný dokázal vymyslieť, ale ani to sa mu očividne nechcelo. No to by sa ešte dalo odpustiť keby mal film nejakú vlastnú myšlienku. Dokonca sa to tvári ako film, ale pritom to je z 90% animák s tou najobohranejšou myšlienkou people=bad. Mam rád super efekty, ale nemám rád filmy, ktoré sú celé jeden efekt.

Atomoví filmaři (1999)

Jeden z najlepších dokumentov aký som videl...nie len o atómových bombách ale aj o technike a ľuďoch, ktorí sa nebáli riskovať svoje životy pri brutálnych testoch atómových zbraní...Záverečný prehovor zúčastnených má svoje posolstvo...

Inspektor Regan (2012)

Zo začiatku to vyzeralo ako priemerný, no však dobrý thriller a to som aj od toho čakal. No potom čo zabili jednu z týmu sa to celé zvrtlo. Klišé jedno za druhým, hlášky typu "Ja už nie som policajt" tomu moc nepomohli a celý film hodne degradovali a to čo vyzeralo ako pozerateľný film bolo preč. Ale dalo sa to dopozerať, takže dávam 2*.

Jezero smrti (2008)

Fúú...riadny masaker. Vôbec som nečakal žeby sa to mohlo zvrtnúť až do takej "psycho" vyvražďovačky. Keby som chytil tých malých spratkov a začal ich mučiť tak by mi s toho bolo určite viac zle ako im, to viem isto. Ten koniec ma dosť prekvapil, pretože v podobných filmoch to skonči šťastne a aj som to čakal...Rozhodne však patrí tento film medzi tie najnapínavejšie aké som videl.

V cizí kůži (2011)

Skvelá pohodovka, dobre som sa zasmial a musím uznať, že aj keď dej nebol nejako epický tak som sa fakt bavil a to je pri filme dôležité. Ryan a Jason sa na takýto tip filmu perfektne hodia a postavy im sadli. K ním sa ešte pridala pekná Olivia, takže čo sa týka obsadenia nemám čo vytknúť. Na zlepšenie nálady je to ten pravý film. "That's my daughter, bithes!"

Černobylské deníky (2012)

Račej by som to bral ako tú kľudnú exkurziu po Pripjati ako to bolo prvých 30 minút než tú somarinu čo sa z toho stala potom. Roztrasená kamera tomu moc nepomohla a ožarení mutanti dostanú tak akurát malé deti. No za tie peniaze čo ten film stál sa nato dalo aj celkom pozerať...