Nevinné lži (2013) (seriál)

Škoda,že se nehodnotí každý díl.Takhle těžko hodnotit,některý slabší a některý hodně dobrý.U mě vede díl Druhý dech.

Noe (2014)

To zabíjení zvířat mi přišlo zbytečne brutální a moc se mi to do toho filmu nehodilo,přišlo mi to tam zbytečné.Do té doby než přišla potopa tak film ušel,ale pak mě začal nudit.Hodně zbytečných a nudných postav ve filmu.Vlastně jediné co se mi líbílo,byli zvířata co šli na archu,ty kameny co bojovali proti lidem a to je asi vše.Tento film více vidět nemusím

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Nemám ráda Gondíkovi jsou trapný a blbě se na ně kouká.Reportáže jsou nezajímavý a nudný.A ty nápady debilní

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Už aby Češi přestali natáčet takovéhle sračky a trapárny a natočilo se něco za co se člověk nemusí stydět!!!

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Proč se točí další SuperStar?To někoho baví se na to dívat??Je to pořád to samé dokola.Porota je příšerná.....Myslím,že Nova by měla přestat točit tyhle sračky a začít kupovat radši pořádný a nový filmy.Začíná to být nejhorší Česká televize!!!

Robbie Williams: Take the Crown (2012) (koncert)

Super koncert.Robbie je fakt dobrej,bavila jsem se od začátku do konce.Plus výborný hlas!!!!!Doporučuji:)))

Čtyři slunce (2012)

Proč Češi točí jen divný a depresivní filmy???Kde jsou ty časy co se točili normální vtipný komedie.Film je nemá děj jako většina nových Českých filmů.Je nudný je tam zbytečně moc hluchých míst a role Karla Rodena byla divná.Prostě další film který už nemusím nikdy vidět

Rio (2011)

Krásně barevný odpočinkový film

Zodiac (2007)

Tenhle film mě zklamal jako žádný už dlouho ne!!!Příšerně dlouhý,nudný a když už se přemáhám to dokoukat do konce,tak mě konec nasere tak,že už to nechci NIKDY vidět!!!!!!!!

TOP STAR (2010) (pořad)

Gottová je příšerná moderátorka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!