Lister21

student IT

2 body

<< předchozí 1 2
    • 11.1.2014  12:24
    Opuštěné stavby (TV seriál) (2012)

2* dávám pouze za ty hezké staré věci, které mohu vidět a něco zajímavého se i dozvědět. Ale nelíbí se mi, jak takhle veřejně okrádají ty majitele, kteří nemají zdání o hodnotě jejich věcí a oni sami je pak prodají za 2x-3x vyšší cenu podobně jako v American Pickers.

• 11.1.2014  11:57
    Dotyk draka (TV film) (2013)

Velice zajimavý dokument. Pohled na toto vodní monstrum z úplně jiného úhlu. Že i takto divoké a nebezpečné zvíře přece jenom může mít city a vybudovat si dlouhý a láskyplný vztah s člověkem. Bylo neskutečné sledovat to, co se dělo na obrazovce a nedokáži si představit, že bych byl v roli štábu, který byl toho přímým svědkem. Jde vidět, že v přírodě se stále dějí zajímavé, neskutečné a nečekané věci.

• 14.9.2011  19:37
    Vítězství (1981)

Trochu příliš zdlouhavý, táhlý film. Ale stále se na to dá dívat oproti jiným filmům.

• 14.9.2011  19:35
    Na vlásku (2010)

Krásná animovaná pohádka ( líbí se mi hlavně ten chameleon :D ) příjemné vtípky.

• 14.9.2011  19:32
    Lidice (2011)

Myslím, že české filmy mají velký potenciál a nemáme daleko k světovým úspěchům, jenom ten potenciál využít. Je stále co zlepšovat.

• 14.9.2011  19:28

Velice příjemné překvapení .. tak bych označil tento film. Konec jsem takový opravdu nečekal a to je na tom to skvělé! Jsem rád, že tenhle film je sice romantický, ale není jako X stovek dalších filmů a vybočuje z řady.

• 14.9.2011  19:24
    Sybil (TV film) (2007)

Na první pohled zajímavé, zaujme, ale po nějaké chvilce tento zájem člověka opustí. Konec mohl být mnohem lepší .. šlo to až příliš lehce.

• 14.9.2011  19:22

Myslím, že to hezky odkrylo to, že vše co se v seriálu odehrává není jen výmysl "chorých" myslí tvůrců :D ale, že spousta věcí je vědecky opodstatněná, i když při našich možnostech zatím těchto věcí nejsme schopni dosáhnout.

• 14.9.2011  19:20

Jednoznačně bych tento film zařadil mezi nejlepší filmy posledních let, ale stále tomu něco chybí, i když ani nevím co. :D Chtělo by to pro takovéto filmy jiné hodnocení, protože 4* mi přijdou málo a 5* zase moc.

• 14.9.2011  19:17

Adam Sandler je určitě dobrý herec, avšak bych řekl, že ty jeho filmy se až příliš omývají stále jen a jen dokola.

• 22.5.2011  14:16

Tak do poloviny filmu jsem si říkal, že je to ještě celkem slušná podívaná, při nejmenším vyrovnaná s předchozími díly, avšak od poloviny jakoby to postupně vše ztrácelo a konec ( posledních 15 minut cca ) mne naprosto zklamal. Myslím, že 70% je maximální a spravedlivé možné ohodnocení.

• 13.4.2011  19:50
    Marley a já (2008)

Do poloviny ( možná více ) filmu jsem tento film vnímal jako naprosto průměrný film, ale zhruba od té poloviny jako by se něco změnilo a já se na to koukal úplné jinýma očima. Nakonec pro mne celkem uspokojivý film, takže tedy i když jen tak tak - 4* .

• 11.4.2011  19:44

Celkem obyčejný příběh jenž obsahuje každou chvilkou nějaký film, ale když tento film srovnám s ostatními tak musím říct, že Nicholas Stoller si s tím přeci jenom poradil lépe.

• 11.4.2011  19:42

Po hodně dlouhé době skvěle zvládnutý animovaný film. Velice mne nadchl, čekal jsem průměrnou pohádku jakou v posledních letech často mohu sledovat avšak možná svítá na lepší časy a animované filmy získají zpět to co ztratily :)

• 31.3.2011  21:39

Dosti dobrý film. Knihy jsem neměl příležitost číst a porovnat to tedy nemohu zda-li je lepší knižní nebo zfilmovaná verze. Nicméně si chválím tento film za zajímavý děj a skvělou atmosféru, která mne místy připoutala zcela k pohovce.

• 27.3.2011  07:39
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

Už tam nezáleží na zpěvu, ale na penězích a na looku soutěžících ...

• 26.3.2011  22:44
    Jurský park (1993)

Jeden z filmů u kterých jsem jako prcek sedával dosti často a rád se dívám znovu :) Mistrovské dílo... jak napsal golfista -->> prostě klasika

• 26.3.2011  22:42
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Každý díl je humorný, každý díl nějaká nová hláška.I přes tolik dílů stále má svou počáteční energii.Skvěly seriál. :)

• 26.3.2011  22:40
    Krkonošské pohádky (TV seriál) (1974)

Večerníček mého dětství :)

• 26.3.2011  21:17

Parodie na první dva díly .....

• 26.3.2011  21:17
    Góóól! II (2007)

V podstatě zopakovaný první díl, o něco horší než ten první, ale i tak se na to dá ještě bez problémů dívat.

• 26.3.2011  21:15
    Góóól! (2005)

Krom některých chyb, které se mi nezamlouvají jako např. skórování v posledních vteřinách celkem solidní film :)

• 26.3.2011  21:13

Příběh: 2* , Herci: 2* avšak Tanec (5*) je v tomto filmu hlavní a ten se mi také líbil takže 3*.

• 26.3.2011  21:11
    Koření (TV pořad) (2005)

Předělávka Víkendu .. někdy zajímavé, ale to jsou opravdu spíše výjimky.

• 26.3.2011  21:10

Jakožto milovník Red Dwarf jsem se neskutečně těšil na nové díly, bohužel mne trošičku zklamali, jelikož se mi moc nezamlouval příběh, avšak anglický humor zůstal téměř stejný a zachránil to.Doufám, že další díly o kterých jsem slyšel, že se chystají budou na tom lépe :)

• 26.3.2011  21:08

Tento český film mne neobyčejně zklamal, i když jsem možná čekal až příliš.Minimum humoru a název "Doktor od jezera hrochů" je spíš volavka na těch 20 minut točených v Africe.

• 18.3.2011  19:52
    Titanic (1997)

Krása, láska, smrt. Toto vše a spoustu dalšího tento film obsahuje. Nedá se jen tak jednoduše popsat. Pro někoho pouze americký "slaďák", ale já v tom vidím mnohem víc a hlavně příběh Titanicu samotného.

• 18.3.2011  19:34

Pro mne nepříliš zajímavý příběh.Ovšem zpracování je úžasné a smekám klobouk před schopností Davida Finchera udělat z tohoto příběhu celkem dosti zajímavý film a proto 4* z 5* .

• 18.3.2011  19:30

Klasický film z režie Tima Burtona avšak z jeho tvorby jeden z nejlepších! Velice dobrý a zajimavý příběh, který zaujme a jen tak vás od obrazovky nepustí.Velice dobře zahraná postava newyorského vyšetřovatele v podání Johnnyho Deppa.

• 18.3.2011  19:26
    Titanic II (2010)

Klasický katastrofický americký "film" plný chyb.Jsem znechucen dialogy převzatými a jen lehce upravenými z filmu z roku 1997.Hrozná kamera, nelogické scény, ta americká "odvaha" a spousta dalších věcí dělá tento "film" ODPADEM.

<< předchozí 1 2