Matamoroz

okres Prostějov

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 10.10.2019  12:28
    Premiér (TV seriál) (2019)

• 16.8.2019  23:18

Tři dobré scény jsou na tříhodinový film málo, bohužel. Herci byli dobří, Brad mě bavil víc než Caprio, ale příběh jaksi nedržel pohromadě. K čemu tam byla Margot Robbie opravdu netuším. Pětihvězdičková scéna byla jenom jedna a sice Brad Pitt v hippie kolonii... detaily dobré, ale celek docela nezáživný. Sakra, Quentine, to už ze sebe nic pořádného nevymáčkneš? Hrozní byli na hraně, ale tohle? Prosím příští film ať nepotvrdí tvoji klesající úroveň...

• 29.6.2019  15:25
    Star Trek (2009)

Nejlepší z ,,nových,, startreků, a celkově jeden z nejlepších vůbec. Poctivých 80%.

• 1.6.2019  19:15
    Underground (1995)

Nevím no...trošku jak z jiného světa. Nepopírám umělecké kvality, ale nerozumím uplně tomu světu a ten svět se mi nelíbí. Moc rakijové a cigánské. Nechápu, jak někdo tomuhle připisuje politickou jednostrannost.

• 1.5.2019  07:29
    Bizarní jídla (TV pořad) (2006)

Je libo kozí hlavu v polévce? Dva dny odstátý ovčí mozek? No...vzpomenu si na hlášku komisaře Chimanského: ,,dal bych si roštěnou a brambory...,,

• 29.4.2019  20:05

Opulentní tří hodinový spektákl, kdy se toho na plátně děje opravdu hodně. Řekl bych že až moc. Nechci být nespravedlivý, ale více než 70% bych nedal.

• 11.3.2019  00:16
    Jak nás vidí svět (TV pořad) (2017)

Někdy je to sranda, ale to v té Austrálii žijí jen arogantní blbové a vypatlané slepice nebo co? Odkojen Krokodýlem Dundeem, jsem žil v představě, že Australané jsou pohodoví týpci...nebo tam schválně vybírají pitomce do pořadu?

• 3.3.2019  20:39
    50/50 (2011)

Ano, 50 na 50.

• 31.1.2019  11:37
    MOST! (TV seriál) (2019)

Tento ,,hit,, který láme rekordy ve sledovanosti, má budit zdání opravdovosti a ,,odhalit drsný život na severu Čech,,. V Mostě jsem nikdy nebyl, ale jedno vím jistě. Martin Hofmann hraje ,,Bohuša II,, až na to, že místo rádiovky nosí kšiltovku a že opakovaný vtip není vtipem. Seriál není drsný, ani autentický. Maminy 50 plus budou většinově kníkat blahem a s výrazem plným nadšení vykládat v práci, jaký výborný seriál ,,ze života,, viděly. Cituji: ,,Néé, to není jak Ulice, to je opravdu jak se žije v Mostě, ti cikáni tam...,,. Tento seriál je moc ,,český,,. Český v tom, že i ten zlý, je vlastně zlý tak na 50%, ten hloupý si dá nakonec říct a všechno to dopadne nějak konsenzuálně. Hodnocení je vysoce nadstřeleno. V nejlepším případě 60%. Za mě 40%. Ovšem, abych nezapomněl, leze z toho agitka politické korektnosti a multikulturalismu.

• 12.1.2019  20:21

Těžká deprese a smutek. To je první co mě v průběhu sledování napadlo. I přesto že tohle nebyl úplně můj šálek čaje musím uznat, že film je to působivý. Trochu zvláštní postava chlapce ztvárněná Chrisem Balem, byla místy ,,forestogumpovská,, ale přesvědčivá, exteriéry monumentální a hudba skvělá.

• 25.6.2018  20:00

Na první dojem dobré, na druhý už ne. Myslím že život každého jednoho pozemšťana by skončil v okamžiku, kdyby si ve spaní prdnul, začal chrápat, zakašlal nebo si kýchnul. Tolik ke scénáři. Jinak musím ocenit dobré herecké výkony.

• 18.6.2018  17:23
    Arabela (TV seriál) (1980)

Trocha nostalgie, dnes už z televizního archivu...To ale nic nemění na tom, že je to opravdu skvělý seriál.

• 1.5.2018  19:51
    Rozpal to, šéfe! (TV pořad) (2014)

Vaření s Šéfem je jako vždy zábavné, jenom mě většinou nebaví trochu samoúčelné tématické ,,vložky,, typu: hasič hasí, boxer boxuje, modelka chodí po molu. Nepochopil jsem, jaký to má smysl. Jinak pohodové a dobré pro inspiraci.

• 27.4.2018  19:41

Temné, ale přece trochu zklamání. Krapet studené. 70 procent.

• 16.4.2018  13:34

Vtipná jednohubka, která ve druhé polovině ztrácí dech. Kdo viděl aspoň pár dílů mateřského seriálu Kancelář Blaník, pochopí styl humoru. Svým způsobem je to takový Borat po Česku. Skvělé bylo angažování politiků v reálných situacích, pana Špačka a dalších. Celkově 70%. První půlhodina 80%, zbytek 60%.

• 12.4.2018  09:04
    Bedekr (TV pořad) (2014)

Chichi. ,,Tady je pochován francouzský král.,, ,,Ale já půjdu radši ven, je tu zima, chichi.,, ,,Nebuť takový škrt, chichichi,,. ,,Dal bych si něco slaného,,. Oči v sloup. ,,Fakt??,, Chichi, dala bych si dezert. A Nepij to víno!! Chichi,, Chichi chichichichi.,, Tož jo...exteriéry dobré, ale aktéři na dvě věci.

• 9.3.2018  20:30

Hlavní hrdina s vyzáží pravoslavného popa v zácviku navštíví se svojí černošskou přítelkyní dům své bejvajky. Není to pravda žádný luxus. 2000 m2, bazén, chateau Mouton Rothschild 1985, no zkrátka taková středostavovská usedlost. Náš pop se tváří koženě, pije vodu a nechce hrát flašku a odmítne i nabídku nevázaného sexu s jednou hysterickou slečnou. Bylo by to celkem fajn, ale chyba lávky... Docela slušné psycho.

• 19.1.2018  17:20

Právě dokoukáno. Chce se mi říct Tarantino light? V podstatě to vůbec ,,light,, nebylo, ale přes značnou drsnost mi k pocitu dokonalosti chyběla jedniná scéna, která by mě přibila k podlaze. Taková se přes spoustu náznaků a nespornou syrovost, ve filmu neobjevila. Každopádně 80 plus.

• 29.12.2017  20:19

Je zajímavé, že knihy nepodléhají zubu času tak, jako filmy. Sto padesát let stará díla Charlese Dickense, Čechova, Marka Twaina, čtyři sta let starý Shakespeare, jsou čtiví i dnes. Filmy podléhají erozi daleko rychleji. Třicátá léta dvacátého století je pro mě oblast, do které sáhnu jen u několika málo filmů, a všechny jsou komedie. Tragické, vážné, seriózní filmy z této doby jsou pro mě osobně poněkud trouchnivé a nezáživné. Dvanáct rozhněvaných mužů a Kurosawovi filmy jsou tak začátek toho, co v této kategorii beru.

• 29.12.2017  18:04

Někdy si říkám, jací tihle lidé byli doopravdy. Jak mluvili mezi sebou, co si mysleli. Třeba byli úplně jiní...ze záznamů jako je například proces s Miladou Horákovou na mě působí jako exponáty z muzea. Říkám si, jestli je to třeba záznamovou technikou, tím že prostě žili v jiné době, nebo obojím dohromady. Nevím. Každopádně herecké výkony Jiřího Vyorálka, Davida Novotného, Radka Holuba a Jiřího Budaře byly přesvědčivé.

• 27.12.2017  21:23
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Klenot britské a světové automobilové žurnalistiky. Etalon všech pořadů o automobilech. Vtipný, originální, svěží, cool...

• 27.12.2017  20:57
    Interview ČT24 (TV pořad) (2006)

Komentář píšu hlavně kvůli paní Kroužkové. Zaujaté, zlé, hádavé a neobjetivní reportérce, která jak stárne i svým vzhledem, nejenom vystupováním, připomíná čímdál více ježibabu. Z kdysi inteligentní, ostré, ale fajn redaktorky se stala nevím proč ostrá, omezená, zaujatá a protivná ježibába, která válcuje vše, co není sluníčkové, vítačské, multikulturní, probruselské, proislámské. Navíc mám jaksi pocit, že ji její práce štve, dělá ji jen že musí...zároveň se zde bohužel rodí další jedovatá kyselá redaktorka, paní Witowská. PS: Po ,,prezidentské debatě,, musím říct, že se omlouvám paní Witowské. Sice v podstatě neodvedla víc, než by se čekalo od profesionálního redaktora ve slušné společnosti, ale i tak díky za to. Palec nahoru.

• 27.12.2017  20:38
    Hyde Park Civilizace (TV pořad) (2012)

Klobouk dolů před Danielem Stachem...

• 27.12.2017  20:25
    Jídlo, s.r.o. (TV pořad) (2014)

R.I.P. Výborný počin, polopatistickým způsobem ukazující jak se co dělá. Kvalita, respektive záživnost, sice krapet kolísala díl od dílu, ale obecně 75% - 100%. Velká škoda, že takový populárně naučný projekt vysoké kvality musel jít ze Streamu pryč, zatím co se uvolnil prostor nevtipným, amatérským, trapným a nic neříkajícím omylům jako Míra Čech. Svět se zbláznil, držte se.

• 5.12.2017  20:07
    Modrá krev (TV seriál) (2016)

Více než jednotlivosti na mě udělalo dojem poselství, nebo leitmotiv. Patřím do generace, která byla vychována v tom, že šlechtic po Bílé Hoře rovná se Němec, usurpátor, fašista, cizák, pijavice. I když jsem tak nějak tušil, že to asi není pravda, pořád jsem měl kdesi zasunutu tuto představu. Takže děkuji tvůrcům za chválihodný počin. 80%

• 3.12.2017  11:42

Ehm. No osobně si ,,exkluzivní 4-dílný doku-seriál,, představuji trochu jinak. Jako hobby fandovské video v pořádku, ale patří spíš na facebookový profil. Trošku jsem nabyl dojmu, že pan Pomothy to dal na čsfd, aby si mohl do životopisu napsat ,,scénárista a režisér,, :-D. No, možná že mu křivdím.

• 28.11.2017  08:53
    České moře (TV pořad) (2017)

Mireček, teda Vojtíšek se rozhodnul, že vydělá nějaký peníz navíc. Když jsem viděl upoutávku, tedy reklamu na Seznamu, čekal jsem bžundu typu Kancelář Blaník. Ovšem dočkal jsem se slaboduché kreace, kde vrcholem vtipu má být Mirkův kulich a umakartové jádro kabiny spouštěné do hlubin.

• 27.10.2017  20:01
    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)

Je to hnusný, bolševický a radioaktivní odpad, v jehož hlavní roli stojí, tedy sedí Miloš Ovar Zeman. Aby toho nebylo dost, sekunduje mu nejhorší moderátor porevoluční historie, který se neustále snaží slíznout kapku tuku, která zrovna kane z Ovarova ovaru. Aranžmá v růžové barvě evokující Soudkyni shnilou Bramboru vybízí k dávivému reflexu.Pozorný divák si rovněž všimne hejna rusů, vypadávajících z nohavic a rukávů výše jmenovaného senilního Ovara. V neposlední řadě zaujme, že si dotyčný Ovar trhá chloupky z nosu pomocí čínských hůlek, které pak i s nánosem zaschlých šušňů s mlaskáním olizuje. Tolik novinář maistreamového média.

• 29.9.2017  00:00

Co to má být? Podivná spatlanina kde jediným nosným prvkem byl android Android a android Android.

• 28.9.2017  23:00

Předem říkám, že hodnotím čtyřmi hvězdičkami. Ale podívejme se na to z jiného úhlu... Žil byl jeden Poctivý Zaměstnavatel Živnostník. Podnikal v okresním městě, nebo na vesnici, kde se ,,všichni znali,,. Byl to On, sůl země, který by tak strašně rád udělal z naší domovské kotliny Švýcarsko. Byl to On, který by jako pilná včelka snášel med své poctivé práce do společného úlu národního hospodářství, kdyby mu estébácká klika nepodrážela nohy, nehatila jeho poctivé úsilí, nenutila ho odvádět zločinné daně. On by je přece dal dobrovolně, neb mu na jeho lidech záleží! Relita: Malá firma, zaměstnávající dvacet lidí. Ženská, která u nich pracuje půl roku ,,na dohodu,,. Firma za ni neodvádí skoro nic. Když za některé zaměstnance odvádí, tak z tzv. minimální mzdy, zbytek platí ,,na ruku,,. Ojebává jen Babiše? Nene. Ojebává svoje lidi. Proč? Protože ti, když onemocní, půjdou na mateřskou, do důchodu, dostanou od státu hovno, jelikož jejich malý drobný zaměstnavatel nešidil ,,Babiše,, nebo kohokoliv jiného ,,v Praze,, ale primárně své zaměstnance, jelikož ti dostanou následně hovno. Ano, jsou tací, kteří platí, odvádí dle mého názoru nekřesťanské daně. Ano, mělo by se platit méně. Vše je zdaněno sedmkrát, ještě než určený produkt uvidíte. Ano, daňové zatížení by mělo být tak poloviční oproti současnosti. Ale většina z těch co si stěžují, by neplatili ani při polovičním zdanění. Nebuťme naivní, že kdo je ,,malý,, je hodný a férový... Často není.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9