kersten

okres Trenčín
Palatin Dent

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 21.3.2018  20:07
    Dívka a pes (TV film) (2008)

Ísť k exmanželovi na svatbu, to chce guráž. Táto bola hlúposť ktorá mi prekážala, a pochovala moje hodnotenie, to pokazili...

• 8.3.2018  20:05
    Unesená (2012)

Prvá polovica filmu skvelá, bavila ma. Druhá polovica filmu - totálny des, otras, hlúpa rozprávočka a moje nádeje zo začiatku filmu sa rozplynuli ako to roztavené zlato. Zapalovačom???? robia si prdel???

• 6.3.2018  19:52

Hlúposť jak mraky, ale záverečná scéna... dávno som sa tak z chuti nenasmiala a musela som dať o hviezdičku viac.

• 9.2.2018  19:54
    Eva über Bord (TV film) (2017)

Všetci vieme že nemci nemajú dobré filmy, ale tento mi neprekážal. Milé, vtipné, neškodné. Ten ich typický nizkorozpočtový nádych bol síce cítiť na každom kroku, absencia logiky tiež dominovala, ale v konečnom dôsledku - pozerateľné

• 30.1.2018  10:05
    Mlčení (2016)

Nechutne drsné. Takto to dopadne keď chcú kresťania meniť niečie zvyky, mentalitu a vieru. Tak im treba. Ži a nechaj žiť, budeš mať pokoj

• 30.1.2018  10:03
    London (2005)

Nuda jak kráva, ani som to nedopozerala do konca. Tie neustále hádky, konflikty a kecy o ničom mi strašne liezli na nervy

• 7.1.2018  22:04

Tisko im aj zavidim. Na tu slobodu pod nakladom si spomeniem kazde rano cestou do prace kde ma caka cez 20 nervoznych ludi. Mat tak tie gule vsetko zanechat a nosit...... a sustredit sa len na naklad v objati skal. Ach jaj.

• 13.12.2017  08:23
    Vraždy na útesu (TV film) (2015)

Tiež som pri tom zaspala, ale nebolo to až také hrozné, ani Sklenaříková nebola celkom najhoršia, taká normálna, vyzerala dobre tak čo, ostatné sa stratilo, ako bežný francúzsky film. To len my moc pozeráme kriticky na Sklenaříkovú ako na neherečku a od toho sa vyvíja hodnotenie.

• 10.11.2017  22:37
    Totem (2017)

Slabsi priemerny hororik aj ked o horore by som v tomto pripade nehovorila, nazvyme ho skor thiller. Podobne filmy su uz okukane nemaju cim prekvapit, lakacky ziadne, koniec u mna zabodoval, ten fakt prekvapil. To je asi tak vsetko. Ale mne sa film pacil ani neviem preco, mozno preto ze bol piatok vecer a rano som nemusela do prace a kvalitne vinko do toho....... aj zo slabsieho filmu robi divy

• 1.11.2017  14:06

Eroticky nabitý film. Trošku mi prekážalo nelogické rozmýšľanie manželského páru, ale je to predsa film a ten logiku nepotrebuje. Stačilo raz pozrieť. Keby ten môj polovičník, pri ňom nespal, mohla byť pri filme celkom slušná súlož. Takto nemám z neho nič.

• 30.10.2017  17:56

Hrúza des. Ako vykresliť Richarda ako totálnu trosku, tak to sa im podarilo. Čakala som viac. cesta na vrchol, pád na dno, návrat do života, ženy jeho života, nedostala som z toho nič. ale keď sa chcete hodinu a pol pozerať na totálne zruinovaného, psychiatricky chorého človeka, ktorý len tak sedí pozerá do blba a tvári sa ako keby ani nebol prítomný v čase a priestore, musia ho obliekať, obúvať kŕmiť liekmi, ale považujú ho pomaly za Boha, nech sa páči. To si Rišo nezaslúžil nech už povyvádzal v živote čokoľvek, budem sa tváriť že som tento dokument nikdy nevidela a zachovám si Riša trošku v lepšej forme.

• 21.8.2017  21:56

Neviem adekvatne posudit. Divny film. Ta psia uchylka mi bola akosi proti srsti.

• 19.8.2017  19:03
    Revenge of the Bridesmaids (TV film) (2010)

Tak to bola riadna slepačáreň

• 13.7.2017  22:50

Typicky americky film. Hlupy, nelogicky ako amici sami. Pocitacovo spracovana sracka ktora nema nic spolocne s filmom. A o deji ani nehovorim. Hnusni americania to ma maju v krvi. Najst krasny poloosidleny ostrov, osidlit ho, vsetko na nom znicit, vystrielat, zlikvidovat narusit ich krasnu simbiozu ktora fungovala dovtedy kym sa neobjavili vsemocne spiny na cele so samuelom, ktoreho celkovo moc nemusim. Sklamanie, hnus, a odpor siel z tohoto filmu. Asi takto znicili aj indianov, bola to ich zem, presne tak ako s tymyto nadrozmernymi priserami. No komu dovtedy vadili. Som sa velmi rozculila pri pozerani, a jednu hviezdu davam len kvoli tomu, ze som ho pozerala v lietadle a tam mi bohovsky zahnal nekonecny cas pri prelete celeho oceana.

• 13.7.2017  22:35
    Láska v éteru (TV film) (2015)

Vecerna oddychovka. Ako acylpirin: nepomoze neublizi.

• 7.6.2017  09:02

Dobrý námet,film ma bavil, ale tá nelogickosť a nepriahladnutelné veľké chyby boli na škodu

• 30.5.2017  18:03
    Hořkost (1986)

Tá horkosť zostala vo mne ešte dlho po dopozeraní filmu. Ja sa vlastne asi nechcem vydať, a asi si ani nechcem zakladať rodinu

• 25.5.2017  22:14

Prrvá časť filmu jedinečná, fantazijná, famózne kostými i vtipný dej, bavila som sa. Horšie to už bolo s druhou časťou filmu. Nekonečná stopáž pochovala veškeré moje nadšenie. Táto skutočne dlhá pasáž bola skôr na škodu. na konci filmu som už aj zabudla o čom bol.

• 11.5.2017  20:40

Vo mne az taku zalostnu a nezabudnutelno romanticku atmosferu z nenaplnenej lasky z obdobia vojny nezanechal. Bohuzial. A naviac sa hlavná hrdika podobala na ex môjho manžela, ktorá nám dlhšie strpčovala život, takže aj kvôli tomuto nemôžem s hodnotením vyššie. Moje vnútorné ja, to nedovolí.

• 23.4.2017  18:44

Na Anistonku mám slabosť

• 28.3.2017  21:17

Vzhľadom na rok výroby: veľmi nadčasový film. Zariadenie superluxusného domu by sa bezproblémov osvedčilo aj dnes a stále by to bol nadštandard, takze všetká česť filmárom. Tento smutno-veselý film rozhodne niečo vo vás zanechá.

• 30.1.2017  20:27
    Deadpool (2016)

Nezaujímavá, trápna a počítačovo vyrobená sračka na pozadí green screenu. Srdce mi puká ako nechutne je hanobené umenie filmu. Nečudujem sa že dnešne decká sú také sprosté,keď vyrastajú na takýchto filmoch. Určené pre jedincov slabšej a jednoduchšej povahy s IQ mrzené filé. Jedna hviezda z masky, aj to pochybujem že sa maskérka vyšantila, zase len pc výroba Jdu blejt

• 29.1.2017  10:24
    Sekretářka (2002)

Nemám slov. Tento druh sexuálnej úchylky nepreferujem a je mi odporná, ale tu sa mi páčila.Koniec bol moc romantický, stále som čakala kedy ju poriadne vytrieska,úchvatné, aj keď čakala som viac. Maggie podala bravúrny herecký výkon

• 22.12.2016  19:09

Aaaale, v celku fajn. Leo je dobrý herec, Alejandro patrí do mojej topky režisérov. Pre mňa veľké plus, že konečne po dlhej dobe skutočný film ktorý nie je počítačovo vytvorený. Ale že by som z tohto filmu padla od úžasu na riť, tak to teda nie.

• 7.12.2016  21:37
    Tranzit (2012)

Nelogicke

• 27.11.2016  18:58
    Táta (2005)

Sympaticky silny film. Ale ako tu uz bolo spominane, nie pre kazdeho.

• 22.11.2016  19:28
    Zlatá Lýra (TV film) (2016)

Slabšia zostrihaná verzia pôvodného 10 dielneho seriálu. Odporúčam pôvodnú dlhšiu, zaujímavejšiu a logicko-postupnejšiu verziu.

• 22.11.2016  19:24
    Zlatá lýra (TV seriál) (2016)

Srdcová záležitosť. Nepotrebuje komentár

• 15.11.2016  19:43
    Flákač (1991)

Odomňa si nezaslúži ani jednu hviezdičku. To sa fakt ani nedalo dopozerať, tie sprosté kecy o ničom mi neskutočne liezli na nervy. Pri zlom filme aspoň zaspím bez problémov, ale tento ma dokonca nenechal ani poriadne vyspať, do polospánku mi šepkal: vypni to vypni to, lebo sa ti zníži IQ.

• 13.11.2016  14:24
    Chart Show (TV pořad) (2014)

Pokiaľ tam nie je vyžehlená Mrena Zastudena, ktorej hudba nič nehovorí, a hlúpy nesympatický Dangl,s IQ mrazené filé ktorého akože vtipné komentáre nikomu nepripadajú vtipné, tak sa to dá celkom pozerať.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18