kersten

Palatin Dent

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 26.1.2020  21:52
    Aquaman (2018)

Kam to súčasná filmografia speje? To sme odkázaný už len na počítačovo vytvorené filmy? Chce se mi blejt. Film snáď len pre zadubenych hlupákov s IQ mrazené filé.

• 3.1.2020  01:32
    Gotti (2018)

Námet by si zaslúžil omnoho lepšie spracovanie. Večná škoda

• 8.12.2019  22:50

To me zasahlo. A hodne

• 28.11.2019  12:02
    Siberia (2018)

Keanu super....bez chyby, ale to bolo tak všetko. Bez deja, bez napätia, bez atmosféry. Jedným slovom nuda. Eroticke scény dodali trochu tomu smrc, ale celkový dojem bohužiaľ nezachránili.

• 25.11.2019  10:07
    Jan Palach (2018)

Zo všetkých filmoch o Palachovi bol práve tento ten najslabší. Ale v celku nie je čo filmu vytknúť, skvelo prevedená práca. Režisér si dal dosť záležať čo sa týka dobového zobrazenia. Ale viac som si vychutnala Hoříci keř.

• 18.11.2019  19:48

Toľko nelogických, nereálnych a hlúpych vecí, resp.situácii a komentárov muselo bezpodmienečne znížiť moje hodnotenie. Ale vzhľadom k roku výroby.......nooooo, ale aj tak si režisér mohol dať viac záležať.

• 19.10.2019  18:16

Hviezda naviac len za Uda. Inak film o ničom

• 14.10.2019  19:45

Film pri ktorom nezaspím a miestami aj zabudnem dýchať si zaslúži o odomňa vysoké hodnotenie, aj keď chybičiek by som tam narátala......

• 7.10.2019  19:36

Na česko-slovenské pomery - nadštandard. Mrazivo desivé, herecky a scenáristicky myslím veľmi prepracované. Neokoukané a nové téma. Mňa určite veľmi prekvapilo. Až som mala strach si zapnúť doma telefón do siete

• 30.9.2019  20:52
    Favoritka (2018)

Čakala som klasický, historický, ničím zaujímavý film. Ved to bolo celé o sexe. A niektoré repliky boli teda riadne humusáčiny. Dej viac menej žiadny, ale že ma pobavil, aj šokoval - to jednoznačne. Konečne niečo nové a neokoukané

• 23.9.2019  14:21

Smrtelna nuda.

• 8.9.2019  09:24

Bezna oddychovka na nedelne dopoludnie. Takych filmov uz bolo natocenych..... ako. maku. A omnoho lepsich.

• 4.9.2019  20:41
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Pravdupovediac vďaka recenzii a hodnotení som čakala oveľa ale oveľa viac. Skoro pri každom diele som zaspala. Taká nuda plus mi vadilo uvádzanie nepravdivých faktov, vymyslených osôb na pomerne vysokom poste (vid. Emily Watson) zrejme kvôli zaujímavosti deja. Videla som viacero dokumentov o Černobyle a boli teda omnoho lepšie a reálnejšie. Tento film či krátky seriál je príkladom toho, ako reklama vládne svetom a niekoľko blbečkov tu dvíha hodnotenie, lebo sa všade vravelo že je super geniálny film. Nebol. Pre mňa sklamanie.

• 28.7.2019  17:54

Námet dobrý, ale tento potenciál bol absolútne nevyužitý.

• 12.4.2019  19:56

Neviem sa k tomuto dokumentu adekvátne vyjadriť. Každopádne som z môjho repertoáru ktorý mi beží v aute všetky pesničky od Jacksona vymazala. Ani neviem prečo, akosi tak inštinktívne. To o čom sa celé roky vedelo, pošušky rozprávalo, zhmlievalo a nikto o tom nechcel na rovinu rozprávať, sa behom jedného dokumentu naplno rozkričalo. Michael sa už nedokáže brániť a skutočnosť nezmeníme, tak načo to riešiť. Čo je to pravda a čo nie.... nech súdia už tam na druhom svete.

• 21.11.2018  07:25

Námet celkom dobrý, so spracovaním to už bolo horšie. Už bolo natočených veľa filmov na podobné téma, ale tento bol z nich najslabší. Záver - do koša. Film nenadchol, nevyvolal vo mne žiadne emócie, ani zomňa nespravil lepšieho človeka. Ale nezaspala som pri ňom, takže zase až taký nudný nebol, pár scén bolo úsmevných, ale to je tak všetko.

• 17.11.2018  08:48
    Vánoční melodie (TV film) (2015)

Jedna hviezda len za Vianočnú atmosféru. Mariah Carey - XXXL lady - des. Ani sa na obrazovku nezmestila, preto ju ukazovali len od koz hore. Neverím že jej za toto niekto zaplatil. Ale kedže je sobota ráno, musím ležať a na HBO nič iné nedávajú, nie je na výber.

• 11.10.2018  08:34

Uplne zbytocny film.

• 21.3.2018  20:07
    Dívka a pes (TV film) (2008)

Ísť k exmanželovi na svatbu, to chce guráž. Táto bola hlúposť ktorá mi prekážala, a pochovala moje hodnotenie, to pokazili...

• 8.3.2018  20:05
    Unesená (2012)

Prvá polovica filmu skvelá, bavila ma. Druhá polovica filmu - totálny des, otras, hlúpa rozprávočka a moje nádeje zo začiatku filmu sa rozplynuli ako to roztavené zlato. Zapalovačom???? robia si prdel???

• 6.3.2018  19:52

Hlúposť jak mraky, ale záverečná scéna... dávno som sa tak z chuti nenasmiala a musela som dať o hviezdičku viac.

• 9.2.2018  19:54
    Eva über Bord (TV film) (2017)

Všetci vieme že nemci nemajú dobré filmy, ale tento mi neprekážal. Milé, vtipné, neškodné. Ten ich typický nizkorozpočtový nádych bol síce cítiť na každom kroku, absencia logiky tiež dominovala, ale v konečnom dôsledku - pozerateľné

• 30.1.2018  10:05
    Mlčení (2016)

Nechutne drsné. Takto to dopadne keď chcú kresťania meniť niečie zvyky, mentalitu a vieru. Tak im treba. Ži a nechaj žiť, budeš mať pokoj

• 30.1.2018  10:03
    London (2005)

Nuda jak kráva, ani som to nedopozerala do konca. Tie neustále hádky, konflikty a kecy o ničom mi strašne liezli na nervy

• 7.1.2018  22:04

Tisko im aj zavidim. Na tu slobodu pod nakladom si spomeniem kazde rano cestou do prace kde ma caka cez 20 nervoznych ludi. Mat tak tie gule vsetko zanechat a nosit...... a sustredit sa len na naklad v objati skal. Ach jaj.

• 13.12.2017  08:23
    Vraždy na útesu (TV film) (2015)

Tiež som pri tom zaspala, ale nebolo to až také hrozné, ani Sklenaříková nebola celkom najhoršia, taká normálna, vyzerala dobre tak čo, ostatné sa stratilo, ako bežný francúzsky film. To len my moc pozeráme kriticky na Sklenaříkovú ako na neherečku a od toho sa vyvíja hodnotenie.

• 10.11.2017  22:37
    Totem (2017)

Slabsi priemerny hororik aj ked o horore by som v tomto pripade nehovorila, nazvyme ho skor thiller. Podobne filmy su uz okukane nemaju cim prekvapit, lakacky ziadne, koniec u mna zabodoval, ten fakt prekvapil. To je asi tak vsetko. Ale mne sa film pacil ani neviem preco, mozno preto ze bol piatok vecer a rano som nemusela do prace a kvalitne vinko do toho....... aj zo slabsieho filmu robi divy

• 1.11.2017  14:06

Eroticky nabitý film. Trošku mi prekážalo nelogické rozmýšľanie manželského páru, ale je to predsa film a ten logiku nepotrebuje. Stačilo raz pozrieť. Keby ten môj polovičník, pri ňom nespal, mohla byť pri filme celkom slušná súlož. Takto nemám z neho nič.

• 30.10.2017  17:56

Hrúza des. Ako vykresliť Richarda ako totálnu trosku, tak to sa im podarilo. Čakala som viac. cesta na vrchol, pád na dno, návrat do života, ženy jeho života, nedostala som z toho nič. ale keď sa chcete hodinu a pol pozerať na totálne zruinovaného, psychiatricky chorého človeka, ktorý len tak sedí pozerá do blba a tvári sa ako keby ani nebol prítomný v čase a priestore, musia ho obliekať, obúvať kŕmiť liekmi, ale považujú ho pomaly za Boha, nech sa páči. To si Rišo nezaslúžil nech už povyvádzal v živote čokoľvek, budem sa tváriť že som tento dokument nikdy nevidela a zachovám si Riša trošku v lepšej forme.

• 21.8.2017  21:56

Neviem adekvatne posudit. Divny film. Ta psia uchylka mi bola akosi proti srsti.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19