Mazací hlava (1977)

Myslela som si, že už žiadny uletený film ma nedokáže prekvapiť, ale mýlila som sa. Neviem sa ani k tomuto filmu nejak adekvátne vyjadriť, každopádne, pozerala som naň s nemým úžasom. Neviem na čom šlape režisér, ale chcela by som to vyskúšať. Nič som z toho nepochopila, ale nevadí... účel splnil.

Smoke (1995)

Veľmi príjemný film so zaujímavými príbehmi, krásne nevedné dialógy.

Zuřící býk (1980)

Robert v roli odporného hnusného agresívneho hovada. A zahral to tak dobre, že som mu to zožrala aj s navijákom, až mám pocit že taký je aj v skutočnosti, a to dúfam teda že nieje. Inak film hodnotím priemerne. Zo začiatku nuda, potom to už celkom ušlo. Robert na jedničku, celkom zatienil inak vynikajúceho Joa Pesciho. a to som sa naňho najviac tešila. Film skôr pre mužskú populáciu. Nám ženám takáto tématika nieje veľmi blízka.

Poslední bitva (1983)

Niektoré pasáže boli naozaj celkom milé i vtipné, ale bohužiaľ k celkovému dojmu filmu to nepomohlo. Čistý Priemer.

Korida lásky (1976)

Ako čo je moc, to je moc. Podľa skutočnej udalosti??? Normálny človek by nedokázal toto zvládnuť. Presexovať 24 hodín denne a vždy dosiahnuť vrchol. Beriem teda toto dielo skôr ako umenie a nie film. Mať ich apetít.... to už človeku ani nemôže chutiť. Stačilo mi raz pozrieť, druhý krát už ďakujem pekne, neprosím.

Pěstní právo svobody (1975)

Čisto homosexuálny film. Ale zaujímavý. Neurazí, miestami pobaví a koniec ma teda pekne dostal do varu, aj keď sa dokázal predvídať. Zrejme jeden z najlepších filmov, ktorý sa týka homosexuality,

Rande s celebritou (2004)

Necudujem sa, ze dnesna mladez je taka sprosta, ked pozera taketo filmy. Laska tu bola az prehnana, no povedzme, ktora by dala prednost zalubenemu kamosovi z tesca pred fesnym taktiez zalubenym hercom, ktory svoju drahu vyvaza na lietadle a kupuje kvoli nej farmu a velku vilu. naozaj som sa po skonceni filmu velmi rozculila.Co nam to tu pan reziser chcel povedat?

Strach jíst duše (1974)

Nádherný a šokujúci, rozhodne stojí za to. Odporúčam