Nikky000

Verča Lodrová

okres Plzeň

<< předchozí 1 2
    • 2.1.2019  18:10

Dvě hvězdičky za první půlku která je vcelku vtipná a Amy mi tam nějak nepřekáží. Druhá polovina netřeba komentovat.

• 22.9.2018  22:09
    Halloween 2 (1981)

A

• 28.2.2016  16:56

Je to kvalitní drama za které se nemusí nikdo z filmového týmu stydět. Reese Witherspoon bych sežrala že jí vzali její vlastní dítě, ta holka to prostě umí. U Colina Firtha se mi zdálo že lehce pokulhává za ostatími hereckými výkony, spíše by se mi tam hodil nějaký neznámý a neokoukaný herec pak by to mělo ještě lepší atmosféru.Příběh sám o sobě není třeba přibarvovat už tak je zajímavý, což mne přivedlo k tomu si o tom zjistit i víc. Takže ano,rozhodně stojí za vidění...

• 25.2.2016  18:33

Ten děj... Dávala jsem tomu šanci do půlky filmu ale pak jsem to vzdala, bylo mi úplně jasné že pár vražd to nezachrání a rozuzlení také nebylo nic co by mne dostalo do kolen.. Dvě hvězdy za vcelku sympatickou hlavní postavu.....

• 25.2.2016  18:16
    Bez dechu (2011)

Prostě nedokoukala, tohle se fakt nedalo..

• 12.7.2013  14:48
    Baby Blues (2008)

Horory s dětmi vždycky patří k těm které vás dostanou ještě o něco víc než klasické vyvražďovačky nebo jiné typy hororů. A čím to je? Nejspíš tím že děti mají mnohem lépe větší přehled o tom kdo je zlý a hodný, koho mají rádi a koho ne, i pokud se jedná o jejich vlastní matku. S pohledů citů k matce a dítěti je tento horor bez jakývkoliv zábran. Jen tak dál. TVOŘTE A TVOŘTE...

• 12.7.2013  14:41

Kupa kapesníčků a rozpoluplné pocity. Nějak takto by se dal krátce shrnout celý film. Držení rodiny při sobě když to opravdu potřebujete, vyníkajíci pohledy na každého člena rodiny, jejich pocity a to jak se k tomu staví každý jinak jsou opravdu dokonale zachycené. Není to nějaký laciný útok na diváka a jeho city, je to zachycené co nejopravdovějším způsobem kdy by jste se nejradši sebrali z obýváku rozjeli se urputnou rychlostí za dotyčnou dívkou a řeklli: Jsem tady a chci ti pomoct!!!.

• 15.7.2012  16:29

Nikdy jsem se moc neřídila nějakými názory od filmových kritiků, neřídila se recenzemi a pak když to udělám tak to dopadne takto. Film absolutně zklamal místy jsem si byla 100% jistá že to vypnu, ale chtěla jsem dát filmu naději. Brad Pitt sice opět zařil a ostatní jeho záři zcela zatemnilo. Rozmlouváni s Bohem mne ke konci začalo opravdu lézt na nervy, obrázky mezi filmem mne nijak neosilnili ale vím že tyto filmy jsou dělány pro jiné publikem (Melancholia- která byla překvpaním, Antikrist..) Nominace na Oscary snad ani nestojí za zmínku, ale abych jen nekritizovala tak musí vyzdvyhnout jak dobže bylo natočeno chování mezi otcem a synem- emocionální, citlivé pasáže které film drželi nad vodou.

• 15.7.2012  16:22
    Nebe a Vincek (TV film) (2008)

Pohádka kteru jsem shlédla " omylem" se nakonec stala jednou z těch u kterých se vždy ráda zasměju. Vtipné, k odpočinutí jak dělané a nezapomenutelné. Pohádka která mě děj a nějakou smysuplnost. Jan Budař opět dokázal proč je tak ceněný a nové role se mu sypou jako divé. Další obsazení také nezklamalo, tak my někdo řekněte proč tuto pohádku každý rok nedají např. místo Z pekla štěstí kde by každý mohl odvyprávět děj nazpaměť a dnes už nikoho nepobaví.

• 15.7.2012  16:16
    8. míle (2002)

Filmy inspirované skutečnou událostí jsou vždycky zajímavé ale ne pokud hlavní roli ztvární zrovna někdo tak slavný jako Eminem. Nemyslím si že příběh je špatný, spíše naopak- je dobré ukázat že i slavné osobosi to neměli v životě lehké ale chybou zde vidím obsazení Eminema. I když byl použit jeho životní příběh neznamená to hned že hlavní roli musí ztvárnit on. Rozhodně by mne více zaujal neznamý mladý sympatický herec který bude vypadal ve své roli opravdověji a já mu to uvěřím. Bohužel z pohledu Eminema nemůžu příběh prožít tak jak se očekává. Kladem hodnotím přátelé Eminema kteří situace zachraňovali a vždy měli na místě nějaku vtipnou hlášku. Hudba- myslím zvládnuta na výbornou- zde už je vidět že Eminem je ve svém oboru králem.

• 15.7.2012  16:10
    Livide (2011)

Jsem velkým příznivcem francouzkých hororů takže přiznávám možnou zaujatost. Francie horory zvláda vždy okolo 90% nemá problém přejít z psychicky emočního hororu do pořádné vyvražďovačky a nezná žádné tabu. Livide opět dokázal jak se mají dělat horory, není třeba nic vysvětlovat, nejsou potřebné žádné detaily a horor mne vždy nadchne. Dalším plusem vidím nadějného a ne tolik známého herce Jeremy Kapone který osilnil v další skvělé komedii LOL.Přesto si myslím že na něj jeho velká role pořád čeká a pokud půjde tímhlé směrem tak se určitě brzy dočká. Jsem ráda že jsou takovéto filmy na trhu a vždy očekávam s čím Francie opět vtrhne do boje.

• 15.7.2012  16:03
    Alyce Kills (2011)

Abych odůvodnila své hodnocení- jedna hvězdička je originální nápad který horor neřadí mezi zajeté rutiny. Nejsem sice příznivcem řežeb ale v tomhle směru mne to vůbec nevadilo. Poslední hvězdička je za představitelku hlavní role která mne mile překvapilla a celý horor si ukradla pro sebe. Myslím že drogových ůletů vůbec nemuselo být spíše to kazilo celkový dojem.

• 4.6.2012  19:14

Člověk by řekl že to bude klasická americká komedie jak si čtyři studentíci chtějí dokázat že už jsou opravdu chlapi. Ale tohle je zcela něco jiného, za prvé jsou ty studentíci nesmírně sympatičtí , vtipní- na jejich fory si vzpomenu vždy když si říkam že jsem na tom fakt špatně, slečny tam nejsou na obtíž, nemusí se tam točit kolem tyče aby si jich vůbec někdo všiml, a nápad toho scénáře? Přiznávam že není zrovna originální ale rozhodně nejlépe natočený.

• 4.6.2012  19:08

Když nemám nápad na film, nebo nějaký slušný scénář tak snad netočím nebo ne? Ale v tomhle případě si nejspíš pan scénarista myslel že jeho scénař nás všechny zasáhne, my se usadíme k televizím(doufám že na to někdo nešel do kina) a budeme se lámat smíchy. Ale takhle to opravdu nefunguje. Pokud bych se měla zmínit o režii, koukněme se co má režisér za sebou- Královna ročníku. Myslím že to mluví za vše.

• 4.6.2012  19:03

Když tak na to koukám tak si řikám kolik těch Stiflerů vlastně je? Proč si netočí filmy o rodince Stiflerových a nás obyčejné diváky kteří chtějí koukat na kvalitní a slušné filmy nenechají být? Rodinka Stiflerů by se měla osamostatnit, všechny ty holky mi přišli stejné jako přes kopírák, a nějaký děj filmu? Tady neexistuje.

• 4.6.2012  19:00

Co jiného čekat? Nevím kdy mi napadlo že shlédnu všechny díly Prciček ale ten den proklínám. Někdo by měl hlídat některé filmy které se točí protože pak to bude takto dopadat. Děj mi přijde stupidní, celý film o jedné knize, otravný tatínek Jimmyho který mě už totálně leze na nervy, a typická americká komediálnost. Ne, tohle opravdu nemusím..

• 4.6.2012  18:56

Naprostá tutovka do seznamu nejlepších filmů, děj krásně probíhal, nebyla scénka kdybych si řekla že už to ve straých prcičkách bylo, každdou chvilku byl důvod se smát jako blázen. Jsem ráda že všichni herci kývli na natočení tohoto filmu, myslím že bez nich by to nebylo to pravé. Jason Bigs zase dokázal že je nedoceněným komediálním hercem který má rozhodně na víc než si zhrát jednou za několik let v Prcičkách, nebo si zahrát nějaký štěk. Hlavně ať se nikdo opět nesnaží natočit nějaké jiné pokračování jako tomu bylo před několika lety kdy se klasické prcičky stali ůplně něčím jiným. ( tím myslím knihu lásky, spolek beta a jiné podobné komedie.)

• 20.5.2012  07:51

Jako velký fanoušek Johnnyho Deppa jsem se přiřítila do kina, usedla do sedačky a čekala jak na mne Johnny opět vyprskne ty své herecké výrazy a předvede mi vtipného upíra kterého v jeho podání budu milovat. Ale opak se stal pravdou a já mohu jen říct že film byl vtipný a tím to asi tak končí. Oba oblíbení herci ( ještě Helena Bonham Carter) nepředvedli nic co by mne zarazilo dech, představitelka záporné čarodějky je mi nesympatická, takže ke shrnutí musím říct že obrovská reklama a pozdvižení kolem tohoto filmu je docela zbytečná. Takže tři hvezdičky za vtip, Tima Burtona a mé dva zmíněné oblíbené herce.

• 20.5.2012  07:45
    Warrior (2011)

Dopředu říkám že je u mne zázrak když dám 5 hvězdiček filmu který je o boxu, jenže když to člověk zkoukne uvídí že tohle není nějaký hloupý film který se odehráva jen v ringu a tam se mlátá hlava nehlava. Tento film má emoce které jsou viditelné v celé době filmu, city které jiskří mezi oběma bratry a otcem, děj který člověka strhne a musí ho shlédnout až do konce, je to i o životních příbězích a problémech který může mít každý z nás. Každý si na tomto filmu najde to co potřebuje aby na konci mohl uznat že si ho bude muset pustit ještě několikrát.

• 20.5.2012  07:39

. Všichni "američtí hokejisti" podávají skvělé herecké výkony, děj mne tolik zasáhl že jsem chvílemi opravdu fandila a nechala se filmovou atmosférou strhnout. Jelikož mám hokej opravdu moc ráda jsem jedině příznivcem těchto filmů kterých by mohli víc, už jenom to že se tento film natočil vypovídá o tom že se na tento Zázrak nedá zapomenout a lidé na něj vzpomínají rádi, je důvodem proč je tento film tak dobře natočený a skvělé koukatelný. :)

• 20.5.2012  07:34

Po shlédnutí jsem musela uznat že film je o jednu hvězdičku lepší než jeho předchůdce Na sv. Valentýna. Sice nechápu proč musel režisér nacpat do 118 min, tolik slavných a známých lidí, myslím že by bohatě stačili dva, dále nemohu říct že by to na mne dýchalo nostalgický způsobem a já začala mít radši Nový Rok, ale to bude nejspíš tím že jsem se na film koukala v 30 stupňovém horku..:D Takže pohodový film na shlédnutí v jakémkoliv ročním období..

• 20.5.2012  07:28

Nejsem příznivcem nových českých filmů typu Líbáš jako bůh, ale tento film mne mile překvapil. Igor Chmela je sympatický herec který se své role ujal ze správné strany, a jeho rodinka mu dobře sekunduje. Film se netáhl, měl hlavu a patu, dobrou zápletku, takže české drama které si zaslouží povšimnutí a zkouknutí.

• 20.5.2012  07:24
    Jack a Jill (2011)

Jsem ráda že jsem na to nešla do kina, to byl můj první nápad jelikož hlavní dvojroli ztvárnil můj oblíbený komediální herec, ale teď si spíš říkám jak je to vůbec možné? nebýt občas vtipných sloganů mezi sestrou a bratrem, tak to nestojí ani za shlédnutí ůvodních titulek. Myslela jsem si že se Katie Holmes se chce vypracovat na jinou ůroveň herectví ale tímto směrem to asi nepůjde, Adam Sandler mně neskonale zklamal, myslím že si nemusí dělat klona aby lidi zaujal, stačí když vystupuje sám. :D :D

• 22.4.2012  16:29
    Pokémon (TV seriál) (1997)

No co na to říct ? Snad jen jedině že by v programu u tohoto pořadu mělo být napsáno že pokud se na to budeme dívat déle než 10 min mohli by jsme dost lehký záchvat šílenství, a dělat podobné pazvuky jako pokémoni. Rozhodně nic pro mne.... ale musím dát tu hvězdu za kouzelného Pikaču který mi přijde nesmírně roztomilý..:)

• 22.4.2012  16:27
    Ranč U Zelené sedmy (TV seriál) (1998)

Pohodovka u které se dá dobře odreagovat. Je to vděčný seriál kde jsme i my češi dokázali že umíme natočit kvalitní seriál z prostředí vesnice či ranče. Nemyslím že by tento seriál měl ve svém tématu konkurenci, a to je právě to co ho dělá výjmečným. Všichni představitelé rodiny Kudrnových jsou velice sympatičtí, a kdybych mohla rozhodně bych si na pár týdnů u nich pobyla.

• 22.4.2012  16:22
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Jako fanoušek hororu a fantasy je pro mne tento seriál jako dělaný, je jasné že se některé příběhy nebo odhlaní pravda či lež musíme brát s rezervou, ale to v mém hodnocení nic nezmění. Myslím že takovýchto seriálů zrovna moc není, takže je jedině dobře že se manažeři televizí rozhodli před několika lety nadabovat a dát do programu tento kousek.

• 3.3.2012  19:39
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Myslím že zde bude bohatě stačit říct že je to můj oblíbený pořad na který se vždy ráda kouknu. Nejvíce mne vždy pobaví komentáře lidí kteří si vždy myslí že oni jsou právě ti kteří by to měli vyhrát a oni to uvařili nejlépe i když už napohled to vypadá že by se do toho člověk pouštěl velice nerad. Samotné vaření až tak zajímavé není ale konec to vždy vyrovná a uchytí pozornost. Jsem ráda že se tento pořad o vaření líší od těch nudných, zdlouhavých, show kde nám 30 minut vysvětlují jak a co máme uvařit.

• 3.3.2012  19:30

Už dlouho mne žádná komedie nenadchla jako tato. Je tam obsažen stejný typ humoru který mne baví, scény jsou vždy plné optimistické nálady, herecké obszaení sympatické, no co víc si přát? :D, chvilku jsem s hlavní hrdinkou soucítila a ve skrytu duše doufala že nakonec bude se svým sympatický sousedem kterého bych já sama osobně brala všemi deseti. Film je plný náboje, dobré energie, a jak jsem řekla nálady, prostě pravá pohodovka do jakéhokoliv odpoledne .

• 3.3.2012  19:24
    Iron Man (2008)

Čím bych začla je můj celkový pohled na superhrdiny kterými jsem se dříve vůbec nezabývala. Po shlédnutí Iron Mana jsem tomu přišla na chut a ted patřím do fanoškouvské komunity těchto ochránců země. :D, S výběrem herce jsem opravdu spokojená, myslím že Robert na to sedne jakou ušitý. Jeho chut hrát sála k divákům jak u televizních obrazovek tak popřípadě v kinech byt je to třeba jiný film. Film jsem sledovala s obrovským nadšením až do konce, Jsem si jistá že jako každá ma rád nějakého svého super hrdinu u mne vede Iron Man. Je to skvělý sympáták i jako Stark nebo obklopen svým " oblekem". čtyři hvězdičky jako zasloužené.

• 3.3.2012  19:15

Nevím zda se tento film dá přiřadit k názvu Červená karkulka, ale pokud se to má takto brát, tak musím oponovat. Společných rysů, je zde velmi málo, Karkulku jsem si vždy představovala jako malé děvčátko plné nevinnosti, zatímco zde je to dosplělá blondatá žena která už žije plným životem.Celkový děj vcelku dobře plyne, ale opět to nemá nic společného s klasikou, S čím jsem spokojena je výběr herce který hrál vlkodlaka, myslím že se opravdu povedl. :D, U režisérky doufám že se časem odtrhne od nálepky Twilight, a podaří se ji natočit zatraceně dobrý film, ale touhle cestou to nejspíš nepůjde. Chápu že režisérka mohla Karkulku pochopit jinak, a udělat na film jiný pohled, ale s tímto pohledem se neslučuji.

<< předchozí 1 2