Chajimwitz

okres Děčín
Línej statistik

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 15.6.2019  09:15
    Mirai - Když nemůžeš, tak přidej (hudební videoklip) (2017)

Tohle je ovšem totální jebka,asi po půl roce poslouchání téhle odrhovačky neustále se opakující v rádiu jsem konečně poznal jméno interpreta : Mirai -ultra shit

• 6.5.2019  21:57
    Ušák (TV pořad) (2018)

Samolibý a rádobyvtipný blb Jaromír Bosák už mě řadu let svými přihlouplými vtípky a svým způsobem komentování odrazuje ke sledování zajímavých fotbalových přenosů.Naštěstí žijeme v době,kdy si můžu ten samý zápas v klidu pustit na nějakém zahraničním kanále,přinejhoším na live -streamu a přitom být ušetřen od trapných a stupidních průpovídek tohoto havlobolševického podržtašky.Nyní jsem narazil na nové,pofidérní stanici TV Seznam na tento pořad,který si sám moderuje a musím konstatovat,že je to řádná sračka,odpovídající úrovni J.Bosáka.

• 9.3.2019  16:43
    Daniel Landa - Karavana mraků (hudební videoklip) (2004)

Karla Kryla si vždy rád poslechnu.Klasické kazety,kotouče a ani CD už dávno nemám,tak mi zbývá Youtube nebo nějaká videa od přátel.Rovněž si ho rád zanotuju s partou přátel v hospodě nebo na nějaké pařbě. Co však bytostně nenávidím je fakt,že na tvorbě Karla Kryla parazitují různí pseudoumělci (Landa mi z nich vadí nejméně),nuly a kreatůry,které jinak umí úplný hovno.Je mi z nich na blití,Klusové,Hrůzové a podobní kokoti,co jsou poplatní současnému havlobolševickému režimu,který Karla Kryla zahubil.

• 23.11.2018  21:42

Zlodějský estébák Bureš pro mě je a VŽDY bude ten nejhorší lidský odpad.Naštěstí nejsem členem tupého stáda,které za koblihu prodá svojí důstojnost a nevěřím tomuto konfidentovi zločinecké STB ani půl slova.Kdykoliv otevře ten svůj chazarský rypák, tak z něj vypadne prachsprostá lež,myslím,že je tak prolezlý lhaním,že si nepamatuje,co říkal před půlhodinou.

• 12.11.2018  21:34
    Kontraband (1998)

Za zmínku stojí fakt,že hudbu k tomuto bezduchému shitu složili bratři Maelovi,zakladatelé americké kultovní skupiny Sparks.

• 5.11.2018  20:39
    V sedmém nebi (TV pořad) (2014)

Po týdenním pobytu na horách,kdy jsem byl naprosto zproštěn sledováním televize,mě čekal po návratu domů šok.Načapal jsem svoji přítelkyni při sledování téhle nehorázné úchylárny.Může se to zdát neuvěřitelné,ale tohle je snad ještě daleko blbější než pořady podobného ražení jako např. Kousek nebe,Vítejte doma či Splněné sny. No babičky a citově slabší jedinci si zase pěkně popláčou.

• 6.10.2018  20:17
    Chinaski - Víno (hudební videoklip) (2014)

Téměř celou českou hudební scénu,až na nějaké výjimky, mám hodně hluboko v prdeli,takže v 90 % případů ani nevím,kdo který shit zpívá.Až nedávno jsem se dozvěděl,že tuto vlezlou odrhovačku zpívá a hraje jakási kapela Chinaski.Můj hudební vkus je ale někde úplně jinde.

• 27.7.2018  17:58
    Tah pěšcem (2014)

Že Robert Fischer porazil v r.1972 Borise Spasského je jedna z mála pravdivých událostí v tomto "životopisném" snímku. Dále film ukazuje podivínskou povahu R.J. Fischera,potud je to jaksi v pořádku. Co mě fakt dostalo,když desetiletý Bobby si prohlížel ruský šachový časopis,kde už byl B. Spasskij jako světový šampion,ve skutečnosti se stal mistrem světa až v roce 1969 a byl o pouhých 6 let starší než Fischer.No a partie s jakýmsi Ivanovičem,to už je naprostý nesmysl.Žádný sovětský šachista Ivanovič nikdy neexistoval,aspoň tedy ne na vrcholné úrovni.Je Božidar Ivanovič,což je velmistr z Černé Hory,který se však nikdy s Fischerem neutkal.Fischer se stal v r. 1958 nejmladším velmistrem a porážel špičkové hráče té doby,ať už to byli Sověti,Maďaři,Jugoslávci či Američané.O těchto lidech není kromě Jefima Gellera ,Tigrana Petrosjana a Donalda Byrna ani zmínka.Ve filmu jsou už jen Fischer,Spasskij,velmistr William Lombardy a velmistr Lothar Schmid,který dělal v zápase obou rivalů hlavního rozhodčího. Konec filmu už konečně nějak zapadá do historické skutečnosti a je celkem i strhující.

• 20.7.2018  19:27
    Rodinné vztahy (TV seriál) (2018)

Na barrandovskou žumpu je to majstrštyk.

• 2.5.2018  23:59
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Před kreténské kulinářské show,nekonečné seriály z prostředí špitálu a podobné sračky se nyní začínají prodírat tzv. krimiseriály tuzemské,popřípadě československé výroby.Většinou se jedná o slátaniny,které odvysílají komerční televizní stanice.Naše veřejnoprávní televize nechtěla zůstat pozadu a tak vysílá tuhle neuvěřitelně debilní volovinu s přestárlým Casanovou Jurajem Kukurou.Celkem mám tohoto herce rád,ale tady u mě ztratil dost sympatií.Většinou jsem k těmto brakovým seriálům dost shovívavý a vždy nějakou tu hvězdu dám,ale zde není opravdu za co.Otřesné,nekoukatelné !

• 30.3.2018  19:02
    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)

Nelze najít v TV vysílání horší žumpu než TV Barrandov.Neustále se opakující pořady soudkyně Barbara,soudce Alexandr,do toho nějaký laciný kýč rakouské nebo německé produkce a korunu tomu všemu nasazuje neúnavný,ohavný teplouš Musil.Nejen že je absurdní,když takový úchylák rozdává recepty na rodinné štěstí,navíc je to pořad naprosto kreténský,těžko by to zachránil sebelepší moderátor,natožpak krajně nesympatický sodomita.

• 31.1.2018  20:11
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Nechutný humusák,deviant a sodomita Musil,který kvůli své perverzní úchylce zbaběle utekl od své rodiny,se zde snaží moralizovat ostatní.Hnus,hnus,hnus !!!

• 24.1.2018  18:53
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Zatímco předchozí volba z devíti kandidátů mi připadala,jak z hromady hoven vybrat to,které nejmíň smrdí,tak toto finále vidím jak si vybrat mezi smrtí oběšením nebo uškrcením.Každopádně tahle estráda,která spíš vypadala jak fotbalový zápas na vesnici,mě nijak nenadchla.Nehodnotím,protože po čtvrt hodině jsem usoudil,že je škoda ztrácet čas sledováním takové chujoviny.

• 26.11.2017  14:32

Doslova žasnu nad hodnocením tohoto slaboduchého a nudného kýče.

• 8.10.2017  14:39
    Stiff Little Fingers - Gotta Gettaway (hudební videoklip) (1980)

Ali McMordie,Jake Burns,Henry Cluney a Jim Reilly,nejslavnější sestava Stiff Little Fingers.V tomto klipu ještě hraje na bicí místo Reillyho Brian Fallon,který ze skupiny zanedlouho odešel.Nyní skupina stále hraje a koncertuje,ovšem z původní sestavy hraje pouze Burns a McMordie,zatímco Cluney a Rilley založili skupinu XSLF.

• 6.8.2017  14:34
    Tři mušketýři (2011)

Nevkusná a nevtipná fantasmagorie.

• 29.3.2017  20:40
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Nekonečně dlouhých,kreténských seriálů z prostředí špitálu zřejmě nebude nikdy dost.Trochu to zachraňuje Jiří Štěpnička,ostatní je jen trapný kompars.

• 18.1.2017  13:28

Samozřejmě,zase skoro nikdo nevěděl co podepisuje.Chudáci umělci,mezi nimi byli i tací,co v r.1942 veřejně odsoudili atentát na říšského protektora R.Heydricha.

• 3.1.2017  07:53
    Rivalové (2013)

Krásný to byl věk F1,kdy závodění bylo především sport a jezdci Regazzoni, Ickx, Fittipaldi, Lauda, Reutemann, Hunt, Peterson, Scheckter byli v té době pojmem.Rovněž značky Lotus,Mc Laren, Surtees ,Tyrrell, Ferrari, Penske, Williams, Parnelli, Brabham, March, BRM, Shadow. Co se týká filmu,tak byl téměř naprosto věrohodný s historickými fakty, Lauda s Huntem ,lord Hesketh a Stirling Moss neměli chybu.Moc se mi líbily tehdejší vozy,nejvíc Hesketh,startovní č.24.

• 4.11.2016  08:21

1 jsem bohužel protrpěl celou,z 2 a 3 jsem viděl tak 60 %,z čehož jsem usoudil,že nic příšernějšího už se natočit nedá a 4 a 5 prostě vidět nechci.Seru na to ! Jenom nechápu lidi,co 1-4 ohodnotili jako odpad a ztrácí čas sledováním dalších dílů.

• 12.5.2016  18:30
    Michal David - Hop nebo trop (hudební videoklip) (1985)

Poctivý punkrock,rock,heavy metal,to jsou žánry,kterými jsem odkojen.tomuto bolševickému braku nemůžu dát hvězdu ani z nostalgie,neboť sračka už zůstane navždy sračkou.

• 7.3.2016  19:12
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Po pravdě,čekal jsem úplnou sračku,ale zas taková hrůza to není,vzhledem k tomu,co jsem viděl minulý týden na TV Nova.(Na vodě)

• 4.2.2016  15:19
    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

Proradný komediant veřejně uráží hlavu státu a myslí si,kdoví jak není vtipný.Je to primitivní ubožáček !

• 1.2.2016  19:25

Olympijský šampion v plavání Buster Crabbe v jednom ze svých mnoha béček.Hodně průměrný snímek,avšak jako relax celkem ucházející.

• 11.1.2016  17:04
    Pohádky pana Donutila (TV pořad) (2015)

Neuvěřitelná multikulti vymejvárna.Zasloužilý antichartista Milan Donutil si potřeboval přivydělat nějaké drobné a neštítí se kvůli tomu manipulovat s dětmi.

• 19.12.2015  18:40
    Přístav (TV seriál) (2015)

Oproti ostatním seriálům TV Prima jako např. Vinaři,Cesty domů apod. není tenhle seriál úplné obludárium,pár "herců" tam sice působí tragikomicky,ale dívat se na to chvílemi dá.

• 6.4.2015  20:04
    Kousek nebe (TV pořad) (2015)

Jedna z mnoha dalších sraček hrající na emoce citově slabších jedinců,takže nic nového,leda tak další pořad,který mě donutí urychleně vypnout bednu.

• 7.2.2015  15:00
    Wild Wild West (1999)

No co k tomuhle veledílu napsat ? Viděl jsem řadu klasických westernů s Johnem.Waynem,či Garry Cooperem i tzv béčkové westerny s dnes již zapomenutými herci.Ovšem z téhle těžko pochopitelné slátaniny mám akorát tak pocit zmaru nad ztraceným časem,stráveným sledováním téhle nehorázné píčoviny.

• 31.1.2015  13:37
    Kiss - Rock and Roll All Nite (hudební videoklip) (1975)

Nejlepší sestava P.Criss,A.Frehley,P.Stanley a G.Simmons.

• 2.1.2015  16:47
    Život podle Václava Havla (TV film) (2014)

Jakékoliv ,,tvorbě.. kde vystupuje tento perverzně zvrhlý moralista se obloukem vyhýbám,neboť už jen pohled na něj u mě vyvolává záchvaty nenávisti.Kdo si chce o něm zjistit pravdu,tak si ji najde a nemusí ani chodit daleko.Plně ji vystihují komenty uživatelů Grifindoor,Robfi,Wez,luphick a dalších u profilů jiných filmů či dokumentů s tímto humanitním bombardérem.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9