Chajimwitz

okres Děčín
Línej statistik

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 29.10.2020  08:44

Natočenu na Slovensku, Oravský hrad.

• 18.5.2020  22:23
    Mirai ft. Nikol Štíbrová - Dej si roušku (hudební videoklip) (2020)

Sračka všech sraček. Parta nezaměstnaných a neužitečných zoufalců nás v čase uměle vytvořené krize krmí svazáckou agitkou o tom, jak nás a naše okolí chrání kus propoceného a posmrkaného hadru, který je plný bacilů a jiného hnusu. Navíc neuvěřitelně trapné.

• 7.4.2020  16:36
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Televizní stanice jsou doslova zamořeny béčkovými braky s kriminalistického prostředí. Seriál TV Nova "Specialisté" je však něco ještě otřesnějšího a mám dojem, že vznikl jen proto, aby "hvězdy", které v něm účinkují měly nějaký job a nepochcípaly hladem. Hlavní představitelé působí komicky (nikoliv však vtipně) a originalita je zde úplně nulové. Ale nenáročný divák, líný myslet si přijde na své.

• 2.3.2020  12:05

O něco málo srozumitelnější slátanina než Sedmikrásky. Nejvíc mě opět pobavily rádobyintoušské komentáře na ČSFD.

• 29.1.2020  20:36
    Ben Cristovao - Poslední (hudební videoklip) (2017)

Nikoliv Amerika, ale Česko je zemí neomezených možností. U nás se může stát celebritou opravdu kdejaké hovno.

• 26.1.2020  12:19
    Kabinet Dr. Honzáka (TV pořad) (2020)

Nudné, trapné žvásty v podání takového panoptika kreatur, opravdu děs.

• 5.1.2020  21:00
    Marek Ztracený - To se mi libí (hudební videoklip) (2018)

To se mi líbí - ale mě se tahle ultrasračka vůbec nelíbí, obzvlášť když to drnčí každou chvíli na nějaké rozhlasové stanici. Nyní jsem díky shitařské TV Óčko mohl spatřit i unylý ksicht tragéda, který má tuhle odrhovačku na svědomí.

• 1.1.2020  12:01

Skvělé, nejvíc mě však udivilo, že tento pořad zařadila do hlavního silvestrovského vysílání továrna na žumpu TV Barrandov.

• 16.12.2019  19:40
    Popelka (2015)

Pochybuju, že Charles Perrault viděl někdy ve svém životě negra !

• 20.11.2019  18:22
    Konspirace 89 (TV film) (2019)

Snad jen opravdový naivní blázínek může dnes věřit faktu, že nějaká revoluce skutečně proběhla. Velice mě překvapilo, že tento odvážný dokument odvysílala veřejnoprávní havlobolševická ČT.

• 15.6.2019  09:15
    Mirai - Když nemůžeš, tak přidej (hudební videoklip) (2017)

Tohle je ovšem totální jebka,asi po půl roce poslouchání téhle odrhovačky neustále se opakující v rádiu jsem konečně poznal jméno interpreta : Mirai -ultra shit

• 6.5.2019  21:57
    Ušák (TV pořad) (2018)

Samolibý a rádobyvtipný blb Jaromír Bosák už mě řadu let svými přihlouplými vtípky a svým způsobem komentování odrazuje ke sledování zajímavých fotbalových přenosů.Naštěstí žijeme v době,kdy si můžu ten samý zápas v klidu pustit na nějakém zahraničním kanále,přinejhoším na live -streamu a přitom být ušetřen od trapných a stupidních průpovídek tohoto havlobolševického podržtašky.Nyní jsem narazil na nové,pofidérní stanici TV Seznam na tento pořad,který si sám moderuje a musím konstatovat,že je to řádná sračka,odpovídající úrovni J.Bosáka.

• 9.3.2019  16:43
    Daniel Landa - Karavana mraků (hudební videoklip) (2004)

Karla Kryla si vždy rád poslechnu.Klasické kazety,kotouče a ani CD už dávno nemám,tak mi zbývá Youtube nebo nějaká videa od přátel.Rovněž si ho rád zanotuju s partou přátel v hospodě nebo na nějaké pařbě. Co však bytostně nenávidím je fakt,že na tvorbě Karla Kryla parazitují různí pseudoumělci (Landa mi z nich vadí nejméně),nuly a kreatůry,které jinak umí úplný hovno.Je mi z nich na blití,Klusové,Hrůzové a podobní kokoti,co jsou poplatní současnému havlobolševickému režimu,který Karla Kryla zahubil.

• 23.11.2018  21:42

Zlodějský estébák Bureš pro mě je a VŽDY bude ten nejhorší lidský odpad.Naštěstí nejsem členem tupého stáda,které za koblihu prodá svojí důstojnost a nevěřím tomuto konfidentovi zločinecké STB ani půl slova.Kdykoliv otevře ten svůj chazarský rypák, tak z něj vypadne prachsprostá lež,myslím,že je tak prolezlý lhaním,že si nepamatuje,co říkal před půlhodinou.

• 12.11.2018  21:34
    Kontraband (1998)

Za zmínku stojí fakt,že hudbu k tomuto bezduchému shitu složili bratři Maelovi,zakladatelé americké kultovní skupiny Sparks.

• 5.11.2018  20:39
    V sedmém nebi (TV pořad) (2014)

Po týdenním pobytu na horách,kdy jsem byl naprosto zproštěn sledováním televize,mě čekal po návratu domů šok.Načapal jsem svoji přítelkyni při sledování téhle nehorázné úchylárny.Může se to zdát neuvěřitelné,ale tohle je snad ještě daleko blbější než pořady podobného ražení jako např. Kousek nebe,Vítejte doma či Splněné sny. No babičky a citově slabší jedinci si zase pěkně popláčou.

• 6.10.2018  20:17
    Chinaski - Víno (hudební videoklip) (2014)

Téměř celou českou hudební scénu,až na nějaké výjimky, mám hodně hluboko v prdeli,takže v 90 % případů ani nevím,kdo který shit zpívá.Až nedávno jsem se dozvěděl,že tuto vlezlou odrhovačku zpívá a hraje jakási kapela Chinaski.Můj hudební vkus je ale někde úplně jinde.

• 27.7.2018  17:58
    Tah pěšcem (2014)

Že Robert Fischer porazil v r.1972 Borise Spasského je jedna z mála pravdivých událostí v tomto "životopisném" snímku. Dále film ukazuje podivínskou povahu R.J. Fischera,potud je to jaksi v pořádku. Co mě fakt dostalo,když desetiletý Bobby si prohlížel ruský šachový časopis,kde už byl B. Spasskij jako světový šampion,ve skutečnosti se stal mistrem světa až v roce 1969 a byl o pouhých 6 let starší než Fischer.No a partie s jakýmsi Ivanovičem,to už je naprostý nesmysl.Žádný sovětský šachista Ivanovič nikdy neexistoval,aspoň tedy ne na vrcholné úrovni.Je Božidar Ivanovič,což je velmistr z Černé Hory,který se však nikdy s Fischerem neutkal.Fischer se stal v r. 1958 nejmladším velmistrem a porážel špičkové hráče té doby,ať už to byli Sověti,Maďaři,Jugoslávci či Američané.O těchto lidech není kromě Jefima Gellera ,Tigrana Petrosjana a Donalda Byrna ani zmínka.Ve filmu jsou už jen Fischer,Spasskij,velmistr William Lombardy a velmistr Lothar Schmid,který dělal v zápase obou rivalů hlavního rozhodčího. Konec filmu už konečně nějak zapadá do historické skutečnosti a je celkem i strhující.

• 20.7.2018  19:27
    Rodinné vztahy (TV seriál) (2018)

Na barrandovskou žumpu je to majstrštyk.

• 2.5.2018  23:59
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Před kreténské kulinářské show,nekonečné seriály z prostředí špitálu a podobné sračky se nyní začínají prodírat tzv. krimiseriály tuzemské,popřípadě československé výroby.Většinou se jedná o slátaniny,které odvysílají komerční televizní stanice.Naše veřejnoprávní televize nechtěla zůstat pozadu a tak vysílá tuhle neuvěřitelně debilní volovinu s přestárlým Casanovou Jurajem Kukurou.Celkem mám tohoto herce rád,ale tady u mě ztratil dost sympatií.Většinou jsem k těmto brakovým seriálům dost shovívavý a vždy nějakou tu hvězdu dám,ale zde není opravdu za co.Otřesné,nekoukatelné !

• 30.3.2018  19:02
    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)

Nelze najít v TV vysílání horší žumpu než TV Barrandov.Neustále se opakující pořady soudkyně Barbara,soudce Alexandr,do toho nějaký laciný kýč rakouské nebo německé produkce a korunu tomu všemu nasazuje neúnavný,ohavný teplouš Musil.Nejen že je absurdní,když takový úchylák rozdává recepty na rodinné štěstí,navíc je to pořad naprosto kreténský,těžko by to zachránil sebelepší moderátor,natožpak krajně nesympatický sodomita.

• 31.1.2018  20:11
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Nechutný humusák,deviant a sodomita Musil,který kvůli své perverzní úchylce zbaběle utekl od své rodiny,se zde snaží moralizovat ostatní.Hnus,hnus,hnus !!!

• 24.1.2018  18:53
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Zatímco předchozí volba z devíti kandidátů mi připadala,jak z hromady hoven vybrat to,které nejmíň smrdí,tak toto finále vidím jak si vybrat mezi smrtí oběšením nebo uškrcením.Každopádně tahle estráda,která spíš vypadala jak fotbalový zápas na vesnici,mě nijak nenadchla.Nehodnotím,protože po čtvrt hodině jsem usoudil,že je škoda ztrácet čas sledováním takové chujoviny.

• 26.11.2017  14:32

Doslova žasnu nad hodnocením tohoto slaboduchého a nudného kýče.

• 8.10.2017  14:39
    Stiff Little Fingers - Gotta Gettaway (hudební videoklip) (1980)

Ali McMordie,Jake Burns,Henry Cluney a Jim Reilly,nejslavnější sestava Stiff Little Fingers.V tomto klipu ještě hraje na bicí místo Reillyho Brian Fallon,který ze skupiny zanedlouho odešel.Nyní skupina stále hraje a koncertuje,ovšem z původní sestavy hraje pouze Burns a McMordie,zatímco Cluney a Rilley založili skupinu XSLF.

• 6.8.2017  14:34
    Tři mušketýři (2011)

Nevkusná a nevtipná fantasmagorie.

• 29.3.2017  20:40
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Nekonečně dlouhých,kreténských seriálů z prostředí špitálu zřejmě nebude nikdy dost.Trochu to zachraňuje Jiří Štěpnička,ostatní je jen trapný kompars.

• 18.1.2017  13:28

Samozřejmě,zase skoro nikdo nevěděl co podepisuje.Chudáci umělci,mezi nimi byli i tací,co v r.1942 veřejně odsoudili atentát na říšského protektora R.Heydricha.

• 3.1.2017  07:53
    Rivalové (2013)

Krásný to byl věk F1,kdy závodění bylo především sport a jezdci Regazzoni, Ickx, Fittipaldi, Lauda, Reutemann, Hunt, Peterson, Scheckter byli v té době pojmem.Rovněž značky Lotus,Mc Laren, Surtees ,Tyrrell, Ferrari, Penske, Williams, Parnelli, Brabham, March, BRM, Shadow. Co se týká filmu,tak byl téměř naprosto věrohodný s historickými fakty, Lauda s Huntem ,lord Hesketh a Stirling Moss neměli chybu.Moc se mi líbily tehdejší vozy,nejvíc Hesketh,startovní č.24.

• 4.11.2016  08:21

1 jsem bohužel protrpěl celou,z 2 a 3 jsem viděl tak 60 %,z čehož jsem usoudil,že nic příšernějšího už se natočit nedá a 4 a 5 prostě vidět nechci.Seru na to ! Jenom nechápu lidi,co 1-4 ohodnotili jako odpad a ztrácí čas sledováním dalších dílů.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10