Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dokumentární
  • Akční

plakát

Eurovision Song Contest Turin 2022 (2022) (pořad)

To už je opravdu co říct, černoši, sexuální menšiny a různé nebinární existence dostávají na frak od modrožlutých úáček. Celý konflikt RF vs UA je od začátku nechutná, propagandistická manipulace, která vystřídala "smrtelný" covid, a která mě zpočátku vůbec nezajímala, ale teď už mě začíná srát. Ještě štěstí, že Ukrajina nehraje elitní skupinu Mistrovství světa v hokeji, to by o novém světovém šampiónu nebylo pochyb.

plakát

To je ale bláznivý svět (1963)

Ve snímku se mihly i dvě hvězdy z éry němého filmu, ZaSu Pitts a Buster Keaton. Zasu Pitts nedlouho po dokončení natáčení zemřela.

Kriminál (1985)

Americké filmy s osmdesátek vždycky šli až na pár výjimek mimo mě. K tomuhle jsem se dostal náhodou, když jsem viděl ukázku na Youtube, která pobavila. Nakonec jsem si film pod původním názvem Doin´Time obstaral. Ačkoliv je film plný docela primitivního humoru, byl jsem spokojen, je to skvělá oddychovka. A Muhammad Ali se tam zjeví jen na pár vteřin ve snu hlavního hrdiny.

plakát

Challenge to Be Free (1975)

Přestože se Mike Mazurki objevil v téměř 150 filmech (mj. Někdo to rád horké), tak tohle byla jeho jediná hlavní role.

Jáma a kyvadlo (1991)

Úplně náhodou jsem se k tomu přichomýtl a očekával jsem zhruba podobnou podívanou jako ve stejnojmenném filmu s Vincentem Pricem z roku 1961. No nestačil jsem se divit, co je to za stupiditu a ani jsem to nedokoukal do konce, protože se to prostě nedalo.

Touchdown (1931)

Tento film se stal sportovní tragédií pro Bruce Bennetta, který si během jeho nátáčení pod jménem Herman Brix vykloubil rameno. Jelikož byl tehdy světovým rekordmanem ve vrhu koulí, přišel o olympiádu, která se konala v následujícím roce.

The Sea Hound (1947)

Jedná se o několikadílný béčkový seriál s olympijským šampiónem Busterem Crabbem v hlavní roli. Ten jako kapitán lodi nahání novodobé piráty.

plakát

Velitel (1981) (seriál) odpad!

Když si uvědomím, že jsem musel na vojně dva roky poslouchat rozkazy takovýchto vymaštěných, bolševických blbů, tak se divím, že jsem to vůbec přežil.

I'm from Arkansas (1944)

Mám rád staré filmy a kromě jiných jsem si oblíbil herce Slima Summervilla a Bruce Bennetta(občanským jménem Herman Brix). Byl jsem tedy zvědav jak dopadne zřejmě jediný film, ve kterém hráli společně. Pochopitelně jsem očekával nějaké oddychové, nízkorozpočtové béčko, ale něco tak chabého jsem neviděl od doby, co jsme se doma zbavili všech televizorů. Celé o vidlácích z jakési farmy a k tomu příšerný zpěv nějakých přerostlých puberťaček, sotva jsem to dokoukal.

plakát

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Nechat se vulgárně jebat a zesměšňovat od nějakého kuchtíka a ještě se u toho natáčet do televize, na to už musí být sakra silný žaludek a pořádná dávka exhibicionismu. Na mě by to ten odjebek zkusil jednou a dostal by takovou pecku mezi parohy, že by zapomněl i na to, jak se dělá hemenex.