geklon

okres Plzeň
pozorovatel

• 29.11.2015  23:49
    One Got Fat (1963)

Clams Casino - jsem ďábel, hell. 666 kometář. -66 lomo/homosapiens. https://www.youtube.com/watch?v=SZZF4pU3shc

• 29.11.2015  11:36
    Vánoční výlet (TV film) (2013)

Bohupustá škvára a to tento hnůj pojednává o svátcích narození Krista. Čekal jsem, že se na samej závěr země roztrhne a vystoupí Satan a všechny je ošuká svým mnoha ocasým údem hněvu.... nestalo se, tak snad v pokračování.

• 27.11.2015  21:10

Moc milá a citlivá pohádka. S výtečnou hudbou Vaša Patejdla. Výborná Remundová, dává pohádkovým záporákům až psychopatický rozměr, který hrůzostrašně naznačuje reálné trendy dnešního rodičovství.

• 27.11.2015  20:06
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Výměna manželek České televize. Ptám se, zda ČT potřebuje takovýto formát. A sám si odpovím. Nepotřebuje.

• 23.11.2015  20:49
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

Znám Plzeň. Velmi dobře, takže dokola ukazovat záběry Bartolomějské katedrály, Synagogy a prostory Papírny, mě neohromí. Já bych vybral daleko víc zajímavých lokalit. Věřte, že Píčeň rozhodně není jenom "Most a Hrad". A to, že se v záběrech objevily vesnice a né paneláky, je pro mě až dehonestující. Tím lokalní rozbor ukončuju. 40 minutová stopáž je pro tak ártovej počin, kde se záběr na kliku protáhne klidně na minutu a celkové vyšetřování je tařka časově shodné, bytostně málo. Postavy mě zprva neoslovily, ale po posledním dílu, jsem si uvědomil, že by mě jejich vývoj zajímal. Protože v v prvních šesti dílech žádnej nebyl. Ale to by se do scénáře musil pustit někdo jinej, než Bezouška. Hřebejk by si měl dát chvilku pauzu. Tohle je rozhodně špatnej směr.

• 16.11.2015  13:54
    Vykolejená (2015)

Apatow. Schumer. Hader. Celý film stojí na Amy, né, že by tu nebylo dost vedlejších postav, ba naopak, spousta cameí a gagových scének, tak celkovou délku snímku nafukují takřka do nekonečna. Mrzí mě, že Hader, který konečně dostává prostor i v hlavních rolích, nemá dostatečný prostor ukázat se v celé své kráse. Pro Čecha neznalého amerických ikon a věcí s nimy spojené, které se ve Trainwrack střídají jak na běžícím pásu, musí být snímek strašná nuda. Ale ti kdo znají Johna Cenu (Jsem Wahlberg, kterej sežral Wahlberga) a LeBrona Jamese, ti se baví.

• 4.11.2015  23:22
    Město (2010)

Dobrej Affleck, špatnej a průstřelnej scénář. A kurva, nevěřím, že holka, která minimálně hodinu měla možnost jenom slyšet a sousředit se na hlasy.....nepoznala, že ten šaramntní fešák, je ve skutečnosti, ten zpropadenej zmrd. Kort ženská z banky.....

• 30.10.2015  12:44
    Dr. Ken (TV seriál) (2015)

Standartní sitcom, s nestandartním Ken Jeongem, doufám, že mu budou jiskří z huby lítat, co nejvíc.

• 22.10.2015  11:26
    Zlatá sedmdesátá (TV seriál) (1998)

Asi nedokážu správně pochopit smysl, či úmysly, proč je tento průměrný sitcom tak oblíbený, ale po slednutí asi devátého dílu, nezávisle na posloupnosti, konstatuji, že jsem zvýšil hodnocení na 60%. Oblíbil jsem si Kučera a Matrsona. Klasika čím dýl na to čučíš, tím víc se na ty blbý charakterý a smutný joky těšíš. Tady mě to tolik do očí nebije, jako u Dva a půl chlapa.

• 18.10.2015  13:10
    Casual (TV seriál) (2015)

Pilot byl moc příjemná konverzovačka...... Svým pojetím mi Casual nejvíc připomínal The Catastrophe.

• 11.10.2015  21:14
    Gumballův úžasný svět (TV seriál) (2011)

Kde žijou magoři s magičem místo hlavy? Nejsi plešatá, jen ti gravitace udělala z vlasů plnovous. Kreativní přetlak se dá z těla vyhnat mnoha způsoby..... a tahle varianta mě vážně baví.

• 9.10.2015  00:04
    Městečko Záhad (TV seriál) (2012)

Neuvěřitelná prda. Šmébulok, bobři, voskový Lary King, Gideon...... a spousta dalšího skvělýho materiálu...pro bezgenerační zábavu.

• 6.10.2015  11:31
    Autobazar Monte Karlo (TV seriál) (2015)

ČT má Večerníčka a stream Čtvrtníčka a jeho Autobuzar. Solidní výplň za Blaníka.

• 24.9.2015  12:14
    Narcos (TV seriál) (2015)

Latinská propozice je v této nové krimi senzaci výsostně žádoucí, účelná, a krutiprdková. Svěřit tento ze začátku nenápadný projekt do rukou režiséra a praktický celého tvůrčího tým Elitní jednotky je na zatleskání. když už točit o Escobarovi, tak s někým kdo má k tomu vztah...takový ten latýno....Chápe to? Pilot je parádní a skvěle vábí na další sledování. První Netflix Pilot, který mě moc, moc, bavil. Díly následující, lehce ubírají na dynamičnosti a dost razantně zvolňují tempo, tedy spíše ho nezvyšují. Tak jak Narcos začalo se potácí i v první půlce. Vztahy a postavy se dostávají do poloh, které jsou zajímavé, jindy otravné, ale s žádnou postavou nic nesdílím. To čeho si na seriálu vážím je režijní vedení a chuť zachovat životopisné reálie. Tu a tam se vyskytne detail, který nechápu, třeba akrylový portrét Moura aka Escobara ve dvou 2 vteřinových záběrech, ale nechme to kokaiňovi. Úroveň se zatím daří zachovat hódně vysoko, především díky režijnímu vedení a zajímavém castingu.

• 24.9.2015  07:43
    Nashville (TV seriál) (2012)

Dallas? Né, Naschvile. Potenciál prakticky stejnej jako v případě ropné ságy, ale do prkýnka, nevím proč něco mě na téhle nalakované tří akordové odrhovačce těžce přitahuje... né není to ani vyhnívající Connie a ani královna honících fantazií Hayden. Je to ta nezvykle neznámá půda, ta americká country scéna...... tak neznámá, že mě to fakt bere. Tohle je vážně Amerika, se vší tou ubohou pozlacenou škvárou a 90' záměrem, z muziky vyždímat co nejvíc. Pilot je vážně zajímavý..... především díky tématu. Uvidíme jak dlouho se může tahle country opera udržet v mém zájmu. Rozhodně vážnej kandidát na mý velký Guilty Plessure.

• 23.9.2015  12:00
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Viděl jsem dost dílů na to, abych mohl s klidným svědomím říci, tohle je dva a půl víckrát nad mojí vstřebatelnost.

• 23.9.2015  11:51
    Všemocný (2011)

Nápad i náběh to má velice slušný....Ten Cooper mi tam moc neseděl, ale už před půlkou jsem si přišel, jak na školení finančních poradců. Nabalování balastu a vaty, z nepřipravených udělá tupě přehnaně hvězdičkující ovce... Já se tomu vyhnul.

• 16.9.2015  21:55
    Zpověď (TV seriál) (2011)

Já Vám nevím. Tak moc jsem o tomhle projektu slyšel, jak je skvělej originální a bezchybnej, tak moc jsem se na něj těšil, že když jsem ho konečně měl možnost vidět, pětkrát jsem u něj usnul a probudil se až v průběhu předposlední epizody. Ten wuau moment, je tedy pryč... Proto nebudu hodnotit.

• 14.9.2015  12:33
    Bad Motherfucker (hudební videoklip) (2013)

Pecka no, surový, vyhrocený, nabušený. Rusáci to vzali do svejch. Tady vidím dost jasnej potenciál.

• 14.9.2015  10:38
    Líbánky (2013)

Proč si Hřebejk a Jarchovský snaží získat pozornost Čecháčka Thierovskou podivností? Snad nechtějí být zase světový, nebo Evropský? Na to je tento snímek dost karikatura. Herecké výkony jsou hrozně rozporuplné. rozdíly mezi bravo a á do prdele, se střídají snad po větách. Víc než novomanželé mě zajímala její sestra s manželem. Máj je skvělej. snad bude mít možnost v budoucnu odhalit i jinou hereckou rovinu, než vyhrocenýho blba. Celý ten příběh by možná fungoval líp bez té mystické zápletky. Kdyby se Aleš prostě neobjevil. Určitě, ta podivnost zanechává dost nepříjemný pocit toho, jestli jsem ve svém životě, svým počínám nemohl někomu takhle změnit život na utrpení.

• 14.9.2015  10:13
    Z Nation (TV seriál) (2014)

Walking Bad. Jasný důkaz toho, že když je něco v kurzu, ujme se i to co by bez pop hysterie nemělo vůbec šanci.

• 11.9.2015  09:49
    Vinaři (TV seriál) (2014)

.....takovej lednovej burčák z braborovejch šlupek. Pitvoření relativně nezkurvených herců, mě trošku vyvádí z míry.

• 9.9.2015  17:16
    Doktor Martin (TV seriál) (2004)

Předvídatelná sobotní zevlovačka s nadprůměrnou kamerou.

• 9.9.2015  12:31
    Vikingové (TV seriál) (2013)

Když už nic jiného, tak minimálně o kus lepší pokus připodobnit krutost středověku formou seriálu, než posranej Spartacus. Po pilotu jsem zanechán chladným, víc než skandinávská louka. Během sledování první série, jsem si snad při každém díle kladl otázku, proč je tenhle seriál tak moc oblíbený a kritiky uznávaný. Skrývání rozsekaných hlav a rozevřených hrudníků je snad účelem kvůli promítání těhotným ženám? Nebo v mateřských školách? Nebo snad nebyly penážky? Každopádně to ubírá na tvrdosti, celková výprava je dost béčko a casting včetně hereckých výkonů je dost LARP, včetně dialogů. Dobový repliky fakt krutě dostáváj na prdel. Co se týče autentičnosti jakési středověké atmošky, Trůny zdaleka nemají konkurenci a to se jedná o fantasy. Vikingové jsou zatraceně přeceněný a kurevsky zbabraný. Potenciál seriálu zde neni vůbec využit. Situace, ze kterých se dá těžit dva tři díly, se tu odpískaj během 10 minut a naopak .1. série je průser. 45%

• 9.9.2015  11:41
    Šéf (2014)

Milý, lidský, současný, bez servítek, s chutí naivní. komedie se všemi melodiemi chutí Kuby.

• 5.9.2015  19:55
    Hell on Wheels (TV seriál) (2011)

První dojem? Mícká košatá píčovina, cucající si z prstu historické pseodureálie, podle toho zda se hodí do příběhu. Wild, Wild West protaženej na 50 hodin.

• 5.9.2015  16:57
    Blunt Talk - Plané řeči (TV seriál) (2015)

Sťůart je boží. Ten roztomilelej věchýtek s pokroucenými hodnotami, ale sám 20 minutovou šou neutáhne, takže je to na Vás zbytku týmu. Star Dick jak se patří má slušně našláplo. Uvidíme kolik dostane prostoru.

• 5.9.2015  11:38
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Tak jako obsazení celkem kult, že jo. Samberg jede, Terry Crews už je takovej míckej Srstka. Jako i ty fórky se snaží, že jo, celý je to hodně takový strašně funy, i teplá černá buzna hraje šéfa.....Ale kurva se to táhne. Chybí tomu dost jasnej záměr a ta nenápadná cenzura všem eventuálních dobrej gagů je vážně trapná. Moc prostu tahle jednotka u mě nedostala, ale pro zatím, si ho nezasloužila.

• 2.9.2015  20:55
    První republika (TV seriál) (2014)

Život na zámku v hodně drahejch kulisách.

• 1.9.2015  10:37
    Rudyho má každý rád (TV seriál) (2015)

Rudy nás musí srát. Recyklovačka, která je pod úrovní Nováckejch shitcomů.