onlyK2

okres Trutnov

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 2.12.2015  17:39

Ne, prostě ne, jak mohli nahradit Stathama takovým nesympatickým deme**em. Ještě že Audi je pořád Audi, to jediný koukatelný.

• 10.8.2015  18:07
    V hlavě (2015)

Paráda. Tento počin od pixaru musím hodně vyzdvihnout, po delší době opět originální a precizně zpracovaný animák.

• 18.6.2015  18:20
    Superfast (2015)

Celkem pohodově zpracovaná parodie. Všechny díly v jedný kapse... supr narážky na agenta Hobse... sem se bavil až do konce. Jako velký fanda FnF sem se bál, ale je to koukatelný.

• 24.2.2015  23:15
    Doupě (2014)

Jako fanouška původního Okrsku 13 mě tenhle americkej plivanec uráží. Úplně přitroublé převyprávění s nepovedenou napodobeninou akční stránky filmu. Nebýt Davida, tak to po druhý minutě vypínám.

• 17.4.2014  19:28

Úplně stejný koncept filmu jako u her, je až neuvěřitelné, jak závodní série (zvláště novější díly) přímo z tohoto filmu čiší. Trošku stupidní dialogy, příběh, ale o to lepší akce a efekty. Moc se mi líbily záběry od řidiče (+ jedna hvězda), a mustang (+ další hvězda). Bohužel hned na první pohled jsem si říkal, že Agery vypadají nějak ošuntěle a stejně tak závodní auta ke konci, takže repliky vozů pozná každý, kdo se trošičku zajímá...Ale vcelku koukatelná jednoduchá záležitost.

• 10.4.2013  09:23
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Dobrý, zábavný seriál, první série naprostá bomba, bohužel druhá série je dost proměnlivá, ale spíše slabší. Hlavně mě zarazil, proč nenechali místnost IT jako noru z první série, ale udělali ji "moc uklizenou" a vtipů na čisté ajťáctví taky ubylo.

• 7.4.2013  00:37

Už kvůli obsazení jsem čekal trochu lepší rodinou komedii, ale bohužel, film nedosahuje ani obyčejného průměru. Humor skoro žádný, teda až na pár hlášek. A nápad s emzákama se mě sem vůbec nehodil. Hvězdičky dávám pouze za Hilla a Vaughna a jejich pár hlodů.

• 4.3.2013  09:55

Toto je lehčí horor přesně podle mého gusta. Chmurné, tmavé prostředí se skutečnou historií, sem tam nějaká lekačka, minimum krve, ale tajemno a "není vidět čeho se bát".

• 11.2.2013  19:17

Tak sem byl po 3ce hodně navaděn a těšil sem se,že se konečně začne trošku řešit, ale ono nic. Je to opět stejný film jako 1 či 2, akorát v bledě modrém. Byl sem zklamán. Takhle můžou tvůrci točit to samý pořád dokola a nikdy se nikam nedstanem...alespoň charaktery byli ve 4 trošku sympatičtější.

• 30.1.2012  13:27

Pěkný rodinný večerní film, který opět nezklame a vezme vás na dobrodružnou výpravu na moře. Na klasiku se známou trojicí to bohužel nemá. Ovšem je to takhle lepší, neboť další roztahovačka s Orlandem by řekl bych dopadla hůře. Jenom nevím, kam se chce film ubírak, když jsou oznámeny další a další díly.

• 30.1.2012  13:23

Tak oproti druhému dílu je to určitě zlepšení. Možná bych jej zařadil i před díl první. V tomto díle se totiž vracíme do minulosti a pohlédneme do mládí dcer z minulých dílů. Rodiče ani netuší, co jejich šikulky v noci dělají a kdo je jejich kamarád. Jsem zvědav, jestli se v čtvrtém díle posuneme zase o generaci dále, to jest k babičce a jejímu klubu...

• 30.1.2012  13:20

Tady tak trošku chtěl vidělat na úspěchu prvního dílu, ale moc mu to nešlo. Film již nemá takovou atmosféru a ani postavy mi tolik nesedly. Tady se ukazuje, že rozpočet není vše.

• 30.1.2012  13:17

K filmu jsem přišel jak slepý k houslím, ale jsem rád, že sem jej potkal. Styl točení tohoto filmu se mi zdá originální a ještě více naplňuje atmosféru. Dny jsou sice slabé, ale o to jsou noci lepší. Člověk zírá, co se kde pohne a když přijde rána, docela slušně se lekne. Pokud někoho tyto noce nepřesvědčí, tak může čekat perfektní konec. Hodnotím jej velmi pozitivně.

• 19.12.2011  12:10
    Autopohádky (2011)

Mám doma původní knihu autopohádky a jako malý jsem ji měl rád. Byl jsem tak trochu zvědav, jak vymysleli filmovou podobu a byl jsem hodně zklamán. První povídka jde, druhá s panem účetním je nejhezčí a nejlepší a na rybáře se také dá koukat. Bohuzžel poslední je z mého pohledu hrozná a příběh se Ondřejem Vetchým ani zmiňovat nebudu. Kdyby udělali všechny na úrovni účetního, tak bych byl spokojen.

• 13.12.2011  16:21
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Slabší, slabší než Bratrstvo neohrožených, takže pro fanoušky (Bratrstva) to bude trochu zklamání.

• 13.12.2011  16:19
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Jsem velký čtenář Sherlocka Holmese a tento seriál jsem byl docela zvědav. Jednotlivé příběhy se mi docela líbily, ale zasazení do moderní doby mi vůbec nesedí.

• 13.12.2011  16:15

Jako velký čtenář Sherlocka Holmese a divák starých SH filmů jsem tento film nesměl opomenout. A byl jsem přijemně překvapen. Moc se mi líbilo zpracování, herecké obsazení (hlavně R. Downey) i příběh a jeho vysvětlení. Hurá na další díly...

• 13.12.2011  16:12
    Avatar (2009)

Na tento film jsem jen tak náhodou šel do kina, vůbec jsem nečetl o čem to je, kdo to dělal, nic. A to bylo to nejlepší co jsem mohl udělat. Nečekal jsem vůbec nic a přitom jsem se ocitl na (dle mého názoru) nejkrásnějším a nejpůsobivějším filmu vůbec. Nádherné zpracování, hudba, příběh, 3D, já nemám jedinou výtku. Na film jsem koukal poté doma bez 3D, ale zážitek je to i tak fenomenální.

• 13.12.2011  16:08

Mě se hrozně líbí už jen ten hororový nádech domu jako takového. Začátek velkého filmového hororového rejdění.

• 13.12.2011  16:05

Malinko slabší než první díl, ale pořád se na to dá koukat. Dobrých filmů v této branži moc neznám, takže jsem rád za každý alespoň snažící se kousek.

• 13.12.2011  16:04

Jeden z mála hodně dobrých krvavých hororů. Je to sice už déle co jsem ho viděl, ale pořád si pamatuji jak jsem si ten film užil. A né jednou. Konečně horor s nápadem a opravdu hororovými scénami.

• 13.12.2011  16:03
    Pach krve 3 (2009)

Tak rád jsem byl, když jsem uviděl, že bude 3tí díl. Po dobrém druhém díle jsem se skoro těšil. Bohužel přišla rána do břicha. Úplně nudný díl, který vůbec nezopakoval alespoň nějaký nápad druhého dílu a ještě k tomu pouze dva mutanti!

• 13.12.2011  16:00

Takže tohle považuji za absolutní propadák. Dvojku mám rád, ale tohle nemělo radši vůbec být. Taková sprostá ostuda. Celý film je jasný hned po 2 minutách, žádné překvapení, žádné horové scény, prostě zhola nic. Jediný plus má za konec.

• 13.12.2011  15:57

Po shlédnutí všech čtyřech dílů hodnotím tento spolu s prvním jako jediné koukatelné. Další díly radši ani neměly být. Jasně jedná se o hloupý, béčkový, krvavý horůrek, ale já si tento nějak oblíbil.

• 13.12.2011  15:54

Absolutní pecka, která navazuje na koncept druhého dílu: pořádná akce. Perfektní scény (někdy trochu na ukázku 3D), jakž-takž příběh a návaznost na předchozí díly a výborná hudba. Po slabším 3tím díle se mi tento opět moc líbil. Těším se na další díl.

• 13.12.2011  15:50

Po hororovém prvním, akčním druhém přichází, řekl bych cestovní třetí. Od počátku nákazy uběhla dlouhé doba a amerika začíná vysychat. Příběh pěkně volně navazuje na starší díly a nalezneme zde i minulé postavy. Hodnotím malinku hůře než druhý díl, ale pořád tuto sérii velmi podporuji.

• 13.12.2011  15:46

Další díl přinesl pořádnou dávku akcí. Perfektní scény v zamořenémměstě a nadpřirozené schopnosti dávaj filmu náboj. Jeden z mých nejoblíbenějších zombie filmů.

• 13.12.2011  15:44

Jediný opravdu hororový díl nastartoval perfektní sérii, která později poněkud zakčněla. Na film se nechá koukat i po tolika letech a až na vzhled zombíků nemám co bych vytknul.

• 8.11.2011  08:02
    Auta 2 (2011)

Bohužel, nedosahuje kvalit prvního dílu, ale i přes nezajímavý příběh jej hodnotím velmi dobře. Bezkonkurenční zpracování, výborná hudba i určité scénky. Spíše to připomíná Burákovy povídačky než první díl.

• 30.10.2011  20:39
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Jako velký fanda zombie/survival akcí si tento seriál nemohu vynachválit. Natož, jak je těžké pracovat se zombie materiálem je to fakt pecka. Zhlédl jsem pouze první sérii, ale už se těším na další. Tak druhá série je slabší, ale na seriál pořád dost dobrá. Třetí série vše vrací na špici. Supr.

<< předchozí 1 2