raszkulce

• 26.12.2011  15:41

bf trbržttttttttttttd

• 5.4.2011  15:30
    Megamysl (2010)

Určitě zajímavá zápletka a celkový náměť filmu, který se vysmívá těm velkolepým animovaným hrdinům ( Úžasňáci aj.). Vtipné momenty se určitě také najdou, vcelku dobrý film ke strávení deštivého odpoledne. V celkovém pohledu ale nijak nevyniká a určitě se zaškatuluje do pozice těch průměrných animovaných filmů.

• 2.6.2019  21:09

Kdyby Vilannele zůstala s Peelem mohlo by to být lepší a šílenější konec série.

• 23.4.2011  23:37
    Obřad (2011)

Očekávala jsem mnohem víc... hudba- průměr ( typické zvuky Itálie, nic vyjímečného), herecké výkony poněkud rozpačité především představitele hlavní role, kterému jeho víru a přesvědčení prostě není možné věřit. Konec očekávaný, jak už to u všech hororů podobného typu bývá. Nakonec můžu říct, trailer nadchl ... ale film ve mě stejné pocity bohužel nevyvolal. Mnohem lepší by bylo zůstat nadšená z traileru a ten film si raději vůbec nepouštět.

• 9.4.2011  11:10
    Partička (TV pořad) (2011)

Jejich improvizace je vskutku geniální ... vždycky se u Partičky ze srdce zasměju a obdivuji herce a jejich schopnost lehce a vtipně vytvořit bez přípravy scénky, které mě naprosto baví :) Nechápu kritiku druhých, v tom případě je mi jejich smysl pro humor neznámý .. nebo se jen rádi smějí neštěstí druhých ...

• 8.4.2011  20:11
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Pořad se mi líbí ale rozhodně bych vytkla jednu věc a tou je tzv. šmejdění. Prý nejoblíbenější činnost učastníků, pro mě právě těchto pár minut, kdy se účastníci soutěže prodírají bytem a osobními věcmi soutěžícího mi přijde jako vrchol trapnosti. Co se dá dělat... musí být důvod proč právě tato nevhodná část byla zařazena do pořadu.

• 17.8.2011  10:13

Mě se film líbi. Sice v některých částech byl příliš sentimentální, ale zaujalo mě téma filmu a jeho skromné podání. Nemůžu dát jinak než 4_:-)

• 17.8.2011  10:03
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

I se samým Voldemortem by dokázaly skoncovat během 40 minut :-D