LukasCL

LukasCL

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 16.4.2011  17:29

Slabší film oblíbené dvojky. Doporučuji vyhnout se původnímu dabingu Olivy a Zavřela. Celý film nadabovalo asi tak 5 herců a je úděsné slyšet každých 5 minut jinak kvílejícího Bohdana Tůmu, Miroslava Saice anebo Soběslava Sejka. Láme to uši, nechápu, jak to takhle někdo mohl vypustit do TV. Druhý dabing s Mrkvičkou a Schánilcem je snesitelnější.

• 16.4.2011  17:23

Pár vtipných momentů se tady najde, ale jinak je to průměr. Na kazetě jsem měl verzi s dabingem Jana Kalouse a Miroslava Saice, který mi na Buda Spencera neseděl ani trochu a proto dávám pouhé 2 hvězdičky. Jasná ukázka toho, jak se dá srazit kvalita filmu vinou špatného obsazení dabéra hlavní postavy.

• 16.4.2011  17:19

Většina filmů, kde hraje Bud Spencer bez Terrence Hilla je spíše průměrných a toto je jasný příklad. Jsou sice horší filmy, ale tento se moc nepovedl. Souboj dobra a zla, málo rvaček, nic moc příběh. 3. hvězdičku přidávám za krásnou ďáblici.:-)

• 16.4.2011  17:14
    Transformers (TV seriál) (1984)

Klasika a srdcovka. Todle jsem měl jako malej kluk moc rád. Proto mě nějak extra neuchvátily Transformeři ve filmovém zpracování. 3,5 hvězdičky.

• 16.4.2011  17:12
    Oggy a škodíci (TV seriál) (1998)

Francouzská variace na Toma a Jerryho. Není to špatné, najdou se zde velmi dobré epizody a narozdíl od Jen počkej! nebo právě Toma a Jerryho nevyhrává vždycky pouze 1 a tatáž strana.

• 16.4.2011  17:08
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Fajn seriál, v podstatě Tom a Jerry v podání našich rudých bratrů. Toma a Jerryho jsem měl ale vždycky raději, proto "pouze" 4 hvězdičky.

• 16.4.2011  17:06
    Klukoviny Toma a Jerryho (TV seriál) (1990)

Oproti "Velkýmu Tomovi a Jerrymu" je toto slabý odvar, některé příběhy jsou sice dobré (zejména ty z první série- opět správně nasazený Jiří Lábus jako Tom), postupem času ale kvalita padá dolů.

• 16.4.2011  17:01
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Můj nejoblíbenější kreslený seriál, který nic nepřekoná. Můžu to vidět kdykoliv a vždycky to pobaví a zlepší náladu. Nejlepší večerníček, jaký kdy běžel na ČT. Výborný dabing (Tom-Jiří Lábus, Jerry-Jana Altmanová, Bulda-Jiří Bruder, Kachňátko-Jiřina Bohdalová), výborné skeče. Není co dodat, 100%.:-)

• 16.4.2011  16:56
    Esmeralda (TV seriál) (1997)

Telenovela, která odstartovala šílený příděl telenovel v našich televizích. Viděl jsem 1 díl a bohatě stačilo. Narozdíl od Šeherezády jsem alespoň 1 díl shlédnul, ale už nikdy více! Je to v podstatě všechno stejná slátanina, tudíž je i stejné hodnocení. Odpad!

• 16.4.2011  16:45

Vinnetoua mám rád a tak mě tato parodie na něj velmi potěšila a pobavila. Řada vtipných gagů, film nenudil ani chvíli. I když to parodovalo hlavně Poklad na Stříbrném jezeře, tak narážky na ostatní díly z "Velké čtyřky" nebyly taktéž nejhorší. 80%

• 25.3.2011  10:17

Konec dobrý, všechno dobré. Důstojné zakončení výborného seriálu.

• 25.3.2011  10:16
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Jeden z nejlepších komediálních seriálů, kde můžu s klidným svědomím prohlásit, že změna postav neubrala na kvalitě celého seriálu. Je pravda, že v posledních dílech se ubralo na humoru a přidalo na vážnosti, ale to vůbec nevadí. Nejlepší díly jsou s Frankem Burnsem, ten chlap je neuvěřitelně protivný a pošahaný. Musím říci, že k Hawkeymu mi více seděl Trapper (ale B.J. taky nepokazil žádnou legraci), stejně jako mi více seděl i plukovník Henry Blake. Nicméně postavy, které přišly později (trochu mě mrzí, že Trapper a Henry skončili v 1 díle) dokázaly udržet kvalitu celého seriálu na vysoké úrovni (ať už to byl plukovník Potter, B.J Hunnicat nebo náhradník Franka Burnse major Charles Emmerson Winchester III. (ten dokázal být někdy i více protivný než Frank Burns a na rozdíl od Franka si nenechal všechno líbit a vše oplácel i s úroky)). Klasika, dávám plný počet bodů.

• 25.3.2011  10:06
    MASH (1970)

Jelikož jsem jako první viděl geniální seriál a až potom film, tak musím dát filmu nižší hodnocení. Film bych neřadil do žánru komedie, protože vtipných míst je tady skutečně málo. Hvězdičky ubírám i za jiné herce (to je prostě jako kdyby běželi Přátelé s kompletně jiným obsazením), přiznejme si, že Hawkey Pierce je jen 1 a to Alan Alda.

• 25.3.2011  10:02

Příšerná pohádka! Doporučuji se tomuto filmu vyhnout obrovským obloukem.

• 25.3.2011  09:58

Vrchol trapnosti, sice je zde pár míst k zasmání, ale ten příběh....to je 1 velká tragédie. Herci ze staré gardy už nepředvádějí to co v předešlých dílech a je rozhodně dobře, že už nevznikl další díl. Ze samotného vrcholu jsme se dostali až na samotné dno.

• 25.3.2011  09:55

Jedním slovem katastrofa, žasnu, čemu všemu se dá říkat komedie. Vůbec jsem se nezasmál. Jasný odpad.

• 25.3.2011  09:53

Poprvé bez Mahoneyho a výsledek není až tak tragický. Vše zachraňuje "šílenej dědek" Lassard a banda neschopných gangsterů. Trochu lepší než předchozí 2 díly, nicméně není to žádný zázrak. Lepší průměr.

• 25.3.2011  09:50

Trochu slabší než trojka. Tentokrát se vrací po 2 dílech můj oblíbenec poručík Harris, ale bohužel už to není to pravé ořechové. Řada špatných a vyloženě trapných vtipů, už to není taková legrace. Poslední díl s Mahoneym.

• 25.3.2011  09:45

Prakticky okopírovaná jednička s jinejma pošukama. Todle tady už jednou bylo a v mnohem lepším podání!

• 25.3.2011  09:43

Je to sice pořád zábava, ale kvalit prvního dílu to nedosahuje ani zdaleka. Zed mi k srdci 2x nepřirostl s tím svým vřískáním, vše ale trochu zachraňuje dvojice tupounů Moser a Proctor.

• 25.3.2011  09:39

Americká klasika, která vždy pobaví. Ostatní díly už jsou jen slabým odvarem a po odchodu Mahoneyho klesá kvalita zbylých filmů až k samotnému dnu.

• 25.3.2011  09:36

Nejslabší komedie s nosáčema, trapný humor a trapný příběh. Hvězdičku dávám kvůli nostalgii, jinak je to nehorázná slátanina. Kdo se chce s nosáčema trochu zasmát, nechť zvolí film 2 nosáči tankují super. To je komedie naprosto jiného kalibru.

• 24.3.2011  18:57
    Velký bazar (1973)

Tentokrát Bažanti pomáhají Michelovi Galabruovi zachránit jeho krámek, který postupně začne krachovat poté, co se přímo naproti němu postaví supermarket. Zkrátka klasika-gagy, nezapomenutelné hlášky.....tak to má být.

• 24.3.2011  18:53

Opět neváhám, opět 5 hvězdiček. Tentokrát přesun z vojenského prostředí do sportovního prostředí. Nechybí Jacques Seiler, skvělý výkon ale podává také Paul Préboist. Dabing je trochu netradiční, ale nijak neubírá na kvalitě filmu.

• 24.3.2011  18:50

Jasných 5 hvězdiček, povinnost pro fanoušky komedií. Spousta nezapomenutelných scén, vtipných gagů a hlášek. Nejlepší komedie s Bažantama.

• 24.3.2011  18:48

První díl se řadil k lepšímu průměru, toto nemá daleko do kategorie odpad. Zbytečný film a 1 velká nuda.

• 24.3.2011  18:47

Bažanti mi více sedí ve vojenském prostředí, ale tady to nedopadlo úplně nejhůř. Komedie plná záměn a převleků (a s tím také plno omylů). Závěrečné nakopávání do zadku nemá chybu a řadím jej do toho nejlepšího z celého filmu.

• 24.3.2011  18:42
    Polibky z Hongkongu (1975)

Suverénně nejhorší film s Les Charlots, trapné vtipy, nudný příběh. Tomudle se raději vyhněte.

• 24.3.2011  18:40

Jeden ze nejslabších filmů s Bažantama. Chybí mi tu Jacques Seiler, který k této partě patří. Změna dabérů se dá celkem snést (vzhledem k tomu, že se k nám tento film dostal později). Ale příběh nic moc.

• 24.3.2011  18:37
    Bažanti (1971)

Klasika, která snad nikdy nezestárne. 5ce mladíků se rozhodne založit hudební skupinu, vše jim vychází, úspěch se dostaví poměrně brzy. Vše ale zkomplikují povolávací rozkazy na vojnu. A zde narazí na nekompromisního seržanta Bellecka, který jim připraví perné chvíle. Hoši se ale jen tak nedají.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6