HOMOerectus

HOMOerectus

2 body

• 11.4.2013  22:03

4 roky nazpátek se mi zdál sen. Vyšel jsem z domu, kouknul na oblohu a vidím město, asi jiná planeta, těsně nad náma, lidé tam normálně žijí jako mi tady dole. Ráno se probudím a na celý sen myslím celý týden. Říkám si, jak by to bylo úžasné. O 4 roky později si na to nějakej zmetek natočí film a jedna scéna vystihuje přímo můj sen. Že by náhoda ?..osud ? Ne jen zklamání z toho, že jsem gay. Slunce svítí, voda je mokrá.

• 11.4.2013  21:58
    Rebelka (2012)

Viděno na 3D televizi, s 3D brýlemi bez 3D rozlišení. Po dlouhé době jsem se zase vrhl na animák a nebyl jsem vůbec zklamán. Výborná oddychovka po které se usmějete, lehnete si a druhý den už ani nevíte, že jste ten film viděli. 70%

• 11.4.2013  21:56
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

Hodnotím jen první sérii. Na další jsem se neodvážil a myslím, že jsem ani neudělal chybu. 85%.

• 11.4.2013  21:53
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

První dvě série naprosto excelentní. Třetí si vypomohla tím, že měla méně dílu a poslední série už beru jako úplně jiný seriál, protože nic otřesnějšího jsem fakt neviděl. Jen s velkým úsilím jsem čtvrtou sérii dokoukal. 1-3. série 90%, 4. sérii raději nehodnotím.

• 11.4.2013  21:49
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Pokaždé, co si pustím skladbu Life and Death z tohoto seriálu musím opravdu brečet. Všech šest sérií jsem shlédnul za necelý měsíc a i když poslední dvě série hodně kolésali, na seriál vzpomínám jako na jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy dokoukal ( je jich málo :D).

• 11.4.2013  21:27
    Hunger Games (2012)

Jennifer je opravdu skvělá..celý film ale stojí za nic. Režisér vám za půlku filmu naservíruje, jak jsou všichni účastníci mladí a nevinní, a když poté začnou hry a všichni se začnou nemilosrdně vraždit, čumíte jak vyvoranná myš. Dávám 50%.

• 11.4.2013  21:23
    Já, legenda (2007)

Za ten konec jen 75%..

• 11.4.2013  21:17
    Atlas mraků (2012)

Po druhém shlédnutí musím jít o hvězdičku nahoru. Je to dokonalý ale ne natolik dokonalý, aby to bylo natolik dokolaný, že je to dokonalý.

• 11.4.2013  21:09

Od Hobita jsem toho čekal opravdu málo. Akční pohádkový příběh ve svižném tempu, který taky přišel. V Jacksonově podání to ale člověku vůbec nevadí a naopak si to užívá. Ačkoliv má kniha přibližně jen 200 stránek, dokázal z toho Jackson vyždímat opravdu všechno v tom nejlepším podání. Pomalejší rozjezd mi vůbec nevadil, protože na to jsem hold (viz. konec Návratu Krále) od Jacksona zvyklí. Poté se to ale už jen hrnulo skvělými scénami a za nejvtipější scénu pokládám hádanky mezi Bilbem a Glumem, kdy jsem při Glumových grimasách spadl smíchem ze židle. Vezmu-li si v potaz, že tato první zfilmovaná část, je pro mě v knize nejnudnější, tak se nehorázně těším na další dva díly.

• 11.9.2011  20:40

Krásná Natalie, ničím zvláštní McBride, někdy docela nudný Franco a opakující se sprostá slova. Dal bych 3 hvězdičky, protože jsem se místy docela zasmál ale díky nejšukéznější scéně, kterou jsem viděl za posledních pár let ( Minotaur voprcá Courtneyho) musím 1 hvězdičku přidat :).

• 24.7.2011  20:05

5 hvězd je málo..ať si každý říká co chce, že bylo málo emocí, že byli smrti některých postav mimo záběr a prostě takový ty ostatní blbosti, aby si pak mohli myslet jaký jsou borci, když zkritizujou Pottra..dostal jsem to co jsem čekal, epické finále, ale to mě trochu mrzí, protože mě vlastně nic moc nepřekvapilo..jako velký fanoušek knihy i filmu nemám zatím co jiného vytknout a můžu jen chválit..--podrobnější komentář po druhém shlédnutí--

• 11.7.2011  11:25

Jaj to byla ptákovina,.. nevím jestli tohle měl být horor, nebo parodie, ale v žádném případě se nepovedlo ani jedno.Scénář a postavy jsou hrozný a až na začátek, kdy to nějaké ty hororové prvky mělo, je celý film nesmírně nudný.

• 10.7.2011  16:09

Pro mě zatím po nových X-menech nejlepší akční film roku 2011..opravdu fascinující, nechce se mi věřit, že to natočil někdo, kdo má na svědomí 3. a 4. díl..:)

• 8.7.2011  23:35
    Auta 2 (2011)

Od Cars 2 jsem čekal opravdu málo, ale nakonec je to příjemné překvapení.Výborně graficky zpracované, film se naštěstí liší od jednčky a Burák je prostě boží.Bohužel mi chybělo více vtipů, místy jsem se dost nudil a rozpočet 200milionu dolarů ?..ne to už je na animáky fakt moc.

• 6.7.2011  23:06
    District 9 (2009)

District 9 jsem viděl dvakrát za sebou díky tátovi, který to chtěl vidět taky a asi se na to vrhnu potřetí..fakt nemám slov.Excelentní Sharlto Copley a skvěle udělaní ,,kreveťáci'' a jejich loď.Nechce se mi věřit, že v dnešní době udělali zase konečně výborný film o mimozemšťanech i bez debilního scénáře ,,jen'' za 30 mega.

• 6.7.2011  22:36

Každý díl na mě působil jinak a Dvě Věže nejlépe..svižné tempo, výborně udělaný Glum, skvělá bitva na konci a hlavně Rohan a jeho hudba od Shoreho..NÁDHERA.

• 6.7.2011  13:56
    Sherlock (TV seriál) (2010)

NÁŘEZ..nic víc zatím říct nedokážu :).

• 26.6.2011  16:56
    Jackass 2 (2006)

I don't know why, but I love it!!..takovej nářez jsem fakt nečekal.Celej film jsem se neuvěřitelně tlemil a při každý scéně mě bolelo celý tělo(hlavně kulky :D..). S velkou natěšeností du do trojky :).

• 25.6.2011  21:07
    Avatar (2009)

Na tenhle nářez jsem šel do kina, aniž bych věděl o čem to je..bylo to poprvé, co jsem měl celý film otevřenou hubu dokořán a hltal každý detail a každou akci.Kdyby mě někdo v kině viděl, myslel by si, že jsem se zasekl.Takovou pecku jsem fakt nečekal..Je až neuvěřitelné, co dokáže počítačová animace.Nejvíce se mi ale na filmu nelíbily efekty, akce, nebo Pandora, ale to, že Avatar přesně vystihuje lidskou touhu po prachách, kvůli kterým dokáží zabíjet nevinné..jinak Cameron zasluhuje můj další obdiv a rozhodně se těším na další 2 díly :).

• 25.6.2011  20:50
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

,,neviem čo by som mal povedať''..tuhle větu jsem slyšel od Rytmuse vždy, když někdo dozpíval.A když už jí neřekl, tak jediný co dělal, že kritizoval, kdo má co na sobě atd atd..prostě hrůza.Samozřejmě nemůžu hodnotit TV pořad podle Vrbovskýho, ale už jen tohle vypovídá, že tohle je prostě moc.Mareš, Habera a ostatní už jsou okoukaní..Je vidět že v dnešní době už jde bohužel jen a jen o prachy.. :/

• 25.6.2011  19:57
    Super 8 (2011)

Profláknutý, zbytečný, rodinný film o mimozemšťanovi, který se chce dostat domů(neboli E.T. Mimozemšťan 2).Myslím, že nejen já, ale i ostatní jsme od Super 8 čekali mnohem, mnohem víc.Akcí bylo docela málo a když už se sem tam nějaká objevila tak to bylo obvyklé ničení a zabíjení.Že se film odehráva v roce 1979 jsem zjistil až před chvílí v recenzi, ale je to jedna z mála věcí, která dává tomuto filmu +..Typuju, že takhle nějak dopadnou nový Transformeři :/.Chtělo by to něco nového pánové(Spielberg, Abrams atd..).

• 24.6.2011  22:12
    Jumper (2008)

Byl jsem docela mile překvapen.Samozřejmě film působí na každého jinak a na mě, 14 letého kluka docela pozitivně.Naštěstí má Jumper jen 85 minut a tak až na pár nudných scén je v docela rychlém tempu, ale bohužel výborný nápad končí jen efektními akcemi.Snad se Liman polepší a ukáže nám ve dvojce, že Agent bez minulosti nebyla jen náhoda :).

• 24.6.2011  19:45
    Podraz (1973)

Na tenhle film jsem se ohromně těšil.Už jenom podle hodnocení tady na čsfd jsem si myslel že to bude skvělý film..bohužel jsem se mýlil.., byl FANTASTICKÝ.Režie, herci, scénář, hudba..to vše bylo tak výborné, až jsem tomu nechtěl věřit a k tomu nečekaný podraz..co víc si může člověk přát :).

• 12.6.2011  17:43

Osobně moc fantasy filmy nemusím, protože existuje hodně málo výborných filmů na tento žánr.Samozdřejmě se najdou filmy, o kterých by se dalo říct že jsou DOBRÉ, ale takové najdeme v každém žánru.Proto jsem doufal, že aspoň Pán Prstenů bude výjimka.Musím říct, že po přečtení knihy jsem si myslel že film zapadne do dalších ,,průměráků'', navíc Peter Jackson a fantasy ?..Ale už po úvodních slovech Galadriel jsem věděl, že tohle bude něco vyjímečného... Pán Prstenů je skvěle natočený film s fantastickou hudbou a neuvěřitelnými triky.Když nám kamera z vrtulníku ukazuje Novozélandskou krajinu, nepřál jsem si nic jiného, než se tam jet podívat.Jednička má nejméně bitev, takže je více času na vše ostatní a to se mi líbí.Začíná to takovou pohodičkou v úžasně udělaném Kraji, poté přijde útěk před přízraky, kde dělám rekordy v zadržování dechu a Morie(oni si taky vzpomněli na trpaslíky ?) kde přijdou o Gandalfa.To vše končí malou, ale grandiózní bitvou na konci, kde se Společenstvo rozpadne.Film má výborné herecké obsazení.Ani jednu z postav si nedokážu představit, že by jí hrál někdo jiný... Pane Jacksone..DĚKUJI.