Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Geniální a naprosto super komedie, pokud jste tedy jako Jim Carrey, který skoro všechno posere, aby nakonec odhalil krádež vločky ptákem ohnivákem :-)

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

PROMIŇTE PANE, KOUKAJÍ VÁM KOULE. PÁN BLBEJ TUŇÁK! Pokračování zvířecího detektiva, který je mistr převleků a neštítí se vylézt dokonce i někomu z prdele! Paráda! Směji se doteď, ale pozor! GENIÁLNÍ VHS DABING - jinak nesahat!

Addamsova rodina (1991)

Klasika! Kdo neviděl, musí vidět :-) Kde jinde je ještě víc potrhlejší rodinka než tady? :-D :-D

Addamsova rodina 2 (1993)

Pořád parádní záležitost. Po trochu detektivním prvním dílu přijde trochu předvídatelný konec, ale já se u tohoto odjakživa bavím, takže u mě spokojenost a přidávám o * navíc do plna :-)

Agent WC 40 (1996)

Leslie Nielsen tak jak ho mám rád, tak jak mě vždycky pobaví a přesně tak jak ho chci vidět a užít si ho :-)

Air Force One (1997)

Jeden z těch filmů, který jsem na poprvé odsoudil, ale časem jsem dal další projekce a už mi nevadí Harrison Ford jako prezident, který vezme osud uneseného letadla do vlastních rukou a chce všem natrhnout řiť. Gary Oldman opět super.

Akční komando (1997)

Škoda, skoro to vyšlo. Ne, dělám si srandu, nevyšlo to vůbec. Ten jeden zářez je kvůli tomu, že jsem vydržel do konce.

Alfa (2018)

Tak nakonec se mi Alfa líbilo. Čekal jsem dětskou jistotu a dostal jsem dobrodružné drama, které mě bavilo od začátku do konce. Párkrát jsem se i zasmál :-)