horor2

horor2

Stanislav Kotlán

okres Hodonín
Scénárista a režisér amatérských filmů

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 24.11.2018  09:33
    12 opic (1995)

Další z milníků, který když jsem viděl ve své době nepřipraven, poněvadž se jedná o dílo, jenž předběhlo svou dobu minimálně o 20 let, jsem docenil až po hodně dlouhé době. Je to těžký film, takže se u něj musí dávat pozor u každičkého detailu a pak Vás to dostane. Bacha, není to pro každého, musíte mít chuť na něco jiného a nevídaného :-)

• 1.7.2019  22:07
    16 bloků (2006)

Skvělý Donnerův poslední počin, který má nápad, šmrnc a je zábavný až do konce. Willis je pořád cool!!!

• 29.10.2018  14:33
    22. míle (2018)

Jo, nechtěl jsem drama o zásilce, ale akční nátěr, který přišel, takže jsem z další spolupráce Peter Berg + Mark Wahlberg spokojený. Hodně se ve filmu mluví po špiónsky, což pokud baví, tak není už co řešit. Iko Uwais předvádí to, co každý čeká a další zúčasnění John Malkovich, Lauren Cohan, Ronda Rousey... paráda.

• 29.9.2018  14:03
    48 hodin (1982)

Dnes klasika klasik. Nekompromisní policajt Nick Nolte, který vytáhne Eddieho Murphyho z lochu, aby mu pomohl najít Jamese Remara a Sonnyho Landhama. Nechybí akce, vtip, R-ko. Film baví od začátku do konce. Někdy je zapotřebí vyříkat si problém pěstmi u auta a kolegům z práce říct, že to máte pod kontrolou :-D

• 20.4.2019  10:50

Další z mých srdečních záležitostí jako kopačka do hlavy Fordovi za já jsem Američan, tak na mě bacha :-D Emmanuelle Seigner jako jeho společnice pomáhajíc v hledání je skvělou volbou. Roman Polanski opět dokazuje svou genialitu. :-)

• 29.10.2018  13:54

PROMIŇTE PANE, KOUKAJÍ VÁM KOULE. PÁN BLBEJ TUŇÁK! Pokračování zvířecího detektiva, který je mistr převleků a neštítí se vylézt dokonce i někomu z prdele! Paráda! Směji se doteď, ale pozor! GENIÁLNÍ VHS DABING - jinak nesahat!

• 29.10.2018  13:55

Hnus

• 29.10.2018  13:56
    Ace Ventura: Pet Detective (TV seriál) (1996)

Sledoval jsem na Cartoon Network :-)

• 29.10.2018  13:49

Geniální a naprosto super komedie, pokud jste tedy jako Jim Carrey, který skoro všechno posere, aby nakonec odhalil krádež vločky ptákem ohnivákem :-)

• 30.3.2019  11:55

Klasika! Kdo neviděl, musí vidět :-) Kde jinde je ještě víc potrhlejší rodinka než tady? :-D :-D

• 30.3.2019  11:59

Pořád parádní záležitost. Po trochu detektivním prvním dílu přijde trochu předvídatelný konec, ale já se u tohoto odjakživa bavím, takže u mě spokojenost a přidávám o * navíc do plna :-)

• 12.11.2018  12:30
    Agent WC 40 (1996)

Leslie Nielsen tak jak ho mám rád, tak jak mě vždycky pobaví a přesně tak jak ho chci vidět a užít si ho :-)

• 30.10.2018  13:27

U mě došlo ke zlepšení a zajímavou bondovku.

• 29.9.2018  23:47

Jeden z těch filmů, který jsem na poprvé odsoudil, ale časem jsem dal další projekce a už mi nevadí Harrison Ford jako prezident, který vezme osud uneseného letadla do vlastních rukou a chce všem natrhnout řiť. Gary Oldman opět super.

• 29.9.2018  23:50

Škoda, skoro to vyšlo. Ne, dělám si srandu, nevyšlo to vůbec. Ten jeden zářez je kvůli tomu, že jsem vydržel do konce.

• 29.10.2018  14:38
    Alfa (2018)

Tak nakonec se mi Alfa líbilo. Čekal jsem dětskou jistotu a dostal jsem dobrodružné drama, které mě bavilo od začátku do konce. Párkrát jsem se i zasmál :-)

• 1.7.2019  22:47

Po letech viděno znova a přihazuju.

• 22.10.2018  10:29
    Ambulance (1990)

Horor, po kterém mi je vždycky zle. Eric Roberts se seznámí s dívkou, která odpadne na ulici. Záchranka ji odveze a po dívce se slehne zem. Začíná po ní pátrat, aniž by tušil jaké nebezpečí ho čeká. KULTOVKA! :-)

• 22.10.2018  10:09

Kultovní záležitost, ve které Viggo Mortensen proniká do japonské mafie a stává se členem, když zachrání život Ryovi Ishibashiovi. Pak se zamiluje do Yuko, začne přemýšlet kam vlastně patří atd... :-)

• 22.10.2018  10:21
    American Yakuza 2 (TV film) (1996)

Už ne tak výborné jako kvalitní první díl s Viggo Mortensenem.

• 17.9.2017  18:09

Dejte mu na hlavu kýbl a stejně Vám to nepomůže. Michael Dudikoff asi ve své nejlepší roli. Předvádí v ní bojové představení, které mu vštípil do hlavy John Fujioka. Bitky Tadaši Jamašita s Dudikoffem několikrát zhlédnuté :-)

• 17.9.2017  18:18

Když je uneseno pár amerických vojáků, zavolejte Michaela Dudikoffa a Stevea Jamesa a oni se na to dojedou podívat. Scéna na pláži, bitka v hospodě a s hlavním záporákem na meče v aréně je boží.

• 17.9.2017  18:23
    Americký ninja 3 (1989)

Michael Dudikoff chybí, Steve James se snaží a David Bradley zatím nic moc :-( Místy mě film nudil a konec mi přijde o ničem. Zbytečný díl, který nepohne v ději a ani není kulervoucí jako dva předchůdci.

• 17.9.2017  18:28

Po neuspokojivé trojce Cedric Sundstrom zpytoval svědomí a servíruje nám vcelku kvalitní díl, který je i posledním ze série, který stojí za to. David Bradley kope kolem sebe o 106 a Michael Dudikoff jako poslední záchrana zavzpomíná na staré dobré časy :-)

• 17.9.2017  18:30
    Americký ninja 5 (1993)

Nelíbilo a hotovo!

• 24.10.2018  17:22

Srdeční záležitost pouštěná na VHS. Kdo miluje souboje v aréně a libuje si v závěrečných bitkách hodný x zlý, bude potěšen. David Bradley byl pro mě vždycky sympaťák. Mark Dacascos zahrál perfektně hajzlíka, kterému pak efektivně Davídek pořeže nožky :-D

• 20.4.2019  10:37

John Landis a jeho hororová komedie lízlá romantikou. Scéna proměny člověka na vlkodlaka je skvost. Příjemné překvapení.

• 20.4.2019  10:40

Půjčil jsem si to kdysi z videopůjčovny na VHS a moc mě to nechytalo. Později jsem to znova viděl na DVD a příjemně jsem se pobavil. Člověk to musí brát trochu s rezervou :-)

• 31.3.2019  14:05
    Anděl (1982)

Zajímavý nápad i myšlenka, bohužel k celkovému uspokojení mi něco chybělo. Možná jsem čekal od filmu více.

• 30.5.2018  19:10
    Anon (2018)

Nápad a oční nasnímání kamery nebude nejspíš pro každého. Já jsem si na to zvykl vcelku hned a moc se mi myšlenka pohrávání si se soukromím druhého líbila. Jenže film je komorní a hodně dbá na detaily, což v celkovém hodnocení může trochu nudit. Každopádně slušná počítačová kriminálka, která se snaží lidem něco říct a chce být originální. Neurazí - neposadí Vás ani na prdel. Prostě to začne, nepřekvapí ale za provedení a myšlenku dávám o * více :-)

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30