horor2

horor2

Stanislav Kotlán

okres Hodonín
Scénárista a režisér amatérských filmů

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 31.3.2019  15:41

Další povedená marvelovka, které nechybí akce, docela dost srandy, odkazy na 90-tky a samozřejmě dojemný konec. Jenom jediná věc, ke které se přiznám. V kině mi ze začátku vadil nadabovaný hlas Brie Larson, ale po chvíli jsem si zvykl.

• 20.4.2019  12:25

Trochu jinak pojaté, než každý očekával, ale aspoň díky tomu přišli tvůrci s něčím novým. Třeba Merlin a jeho lupkání kouzel, či pohádkově pro malé děti dělající verze. Louis Ashbourne Serkis jako tahoun se svými kumpány vůbec nebyl špatný. Dobrodružství + povedené vtípky a závěrečný souboj nakonec vytáhl na slabších 5* ( 85% )

• 20.4.2019  12:40
    Hellboy (2019)

Přesně takový, jaký je komiks. Neil Marshall se opět nezapřel a nového Hellboye pořádně vykoupal v krvi. Bitka s obry na jeden střih byl luxus, stejně tak jako finále, které bylo ujeté :-D Chápu, že ne všem se nová verze zavděčí. Škoda, že se nové cestě nedaří a zřejmě nevznikne další díl.

• 30.3.2019  14:10

Romantická komedie, která si dělá srandu sama ze sebe i dalších filmů svého žánru a hlavně je koukatelná v podobě, že neruší a ani na chvíli jsem neměl pocit, že by mě nějak otravovala. Rebel Wilson jako vždy super :-)

• 17.1.2019  22:10
    Libenjyeo (2019)

Parádní bitky. Líbil se mi hlavní hrdina i hlavní padouch. Milé překvapení, které mi udělalo obrovskou radost. Samozřejmě korejci mají hodně ve zvyku film odlehčit nějakou tou srandou nebo debilním chováním alá king kong apod. Jinak super akční rozmrdávačka s prvky komedie :-)

• 1.7.2019  23:08

Miluju Sandlerovky a jeho humor, proto nemohu jinak.

• 1.7.2019  23:09

Mně se to hodně líbilo. Krásně mi to sedlo a zlepšilo náladu.

• 1.7.2019  23:12
    Shaft (2019)

VÝBORNÉ! Těšil jsem se a dostal jsem to, co jsem přesně chtěl. Hlášky jsou super, akce hodně kvalitní a rod Shaftů drsný!

• 1.7.2019  22:34
    Skleněný (2019)

Závěr trilogie tří pánů, kteří nejsou normální :-) Jeden je silný, druhý postižený a třetí je otesánek :-)

• 20.4.2019  12:58
    The Silence (2019)

Těšil jsem se. Nesrovnávám s Tichým místem a ani s Bird Box, protože ani tyto dvě kvalitní díla nejsou zase až tak originální, jak se zdá! Co třeba takový Pád do tmy, ve kterém hlavní hrdinka nesměla taktéž vydat ani hlásku, protože by ji to ono zlo po zvuku zabilo. A dalo by se pokračovat ještě dál a dál... Zpátky k The Silence, které ještě přidává navíc sektu... Já se bavil. Samozřejmě film začne, víme, co přijde, ale pokud film baví, nemám s ním problém. Navíc hudba dodá na atmošce. Je fakt, že filmu škodí právě nedávné podobné filmy, které pak nutí srovnávat a člověk si potom nic neužívá.

• 30.3.2019  13:48

No, nebudu skrývat menší zklamání, protože jsem čekal úplně jiný film. Akční řežbu pro chlapy, ale místo toho jsem dostal dobrodružný drama thriller, který sice má co říct, ale je škoda, že se tvůrci nedrželi námětu až do konce a neudělali z toho třeba DALŠÍ ČERNÝ JESTŘÁB SESTŘELEN, TO SE KRÁSNĚ NABÍZELO.

• 30.3.2019  13:59

ZKLAMÁNÍ JAK SVIŇA!!! Tolik bijců, tolik možností a oni nám dají hláškujícího Scotta Adkinse, drsného Michaela Jaie Whitea, solidního Tonyho Jaa, otlučeného totálně nevyužitého Iko Uwaise, což mě strašně mrzí a samozřejmě zbytek, který je taktéž nevyužitý. Je to ten typ filmu JDEME TOČIT BITKY A PAK VYMYSLÍME PŘÍBĚH A NĚJAK TO SLEPÍME! Akce - střih - lepidlo - plakát, co nažhaví a pak jim to pusťme a uvidíme, co na to řeknou.

• 6.3.2019  21:54

Těžší artovka na pochopení se zvláštním poukazem, který v sobě skrývá sdělovací info pro vybranou chamtivou smetánku. Potěšil mě nápad a tresty všech, co si o sobě myslí, že jsou něco více a vlastně ve výsledku nejsou nic. Po slídilovi další kariérní přes mrtvoly kráčející snímek o jednom neposedném démonovi :-D

• 6.3.2019  21:42
    We Die Young (2019)

PARÁDA! Další příjemné překvapení mix drama-akční thriller s Jeanem, který nemluví, ale každý mu rozumí :-) Pěkná hudba, z hlavního záporáka mrazí, příběh je poutavý. Jen tak dál. Van Damme je pořád sympaťák :-) Přeji mu to!

• 20.4.2019  12:49

No, abych se přiznal, čekal jsem víc a dostal jsem málo. Zajímavý nápad, který mohl více přitvrdit na pilu a nemusel byt místy tak laciný, co se příběhu týče. Tvůrci prý chystají další díl, tak uvidíme, s čím novým přijdou.

• 1.7.2019  23:05

ZKLAMÁNÍ! Miluji originál a pokračování. Netuším, jestli je tohle přesně podle knihy, protože jsem ji nečetl, ale zdálo se mi to zkrátka slabé.

• 29.10.2018  14:33
    22. míle (2018)

Jo, nechtěl jsem drama o zásilce, ale akční nátěr, který přišel, takže jsem z další spolupráce Peter Berg + Mark Wahlberg spokojený. Hodně se ve filmu mluví po špiónsky, což pokud baví, tak není už co řešit. Iko Uwais předvádí to, co každý čeká a další zúčasnění John Malkovich, Lauren Cohan, Ronda Rousey... paráda.

• 29.10.2018  14:38
    Alfa (2018)

Tak nakonec se mi Alfa líbilo. Čekal jsem dětskou jistotu a dostal jsem dobrodružné drama, které mě bavilo od začátku do konce. Párkrát jsem se i zasmál :-)

• 30.5.2018  19:10
    Anon (2018)

Nápad a oční nasnímání kamery nebude nejspíš pro každého. Já jsem si na to zvykl vcelku hned a moc se mi myšlenka pohrávání si se soukromím druhého líbila. Jenže film je komorní a hodně dbá na detaily, což v celkovém hodnocení může trochu nudit. Každopádně slušná počítačová kriminálka, která se snaží lidem něco říct a chce být originální. Neurazí - neposadí Vás ani na prdel. Prostě to začne, nepřekvapí ale za provedení a myšlenku dávám o * více :-)

• 22.10.2018  07:23
    Apostle (2018)

Zajímavý NETFLIX kousek, který řadím mezi to lepší, co vyprodukovali. Příběh je hned pochopitelný, čekáte jak bude Dan Stevens jednat mezi lidmi, co jsou tak trochu fanatická sekta :-D , aby se ve 3/4 filmu opět změnil v menší motanici, která má spasit. Neberu nápad, možná, kdyby konec skončil jinak, než je zvykem, byla by to plná palba. Viděl jsem, pochopil jsem, ale čekal jsem úplně jiný film.

• 22.4.2019  17:59

Hodně solidní, napínavý až do konce, ale abych se přiznal, čekal jsem úplně jiný film. Dal bych ***, ale protože Mads Mikkelsen táhne celou dobu svým výkonem, dávám nakonec o jednu * více. V dnešní době na toto téma natočit něco nového, aby to vypadalo dobře a udrželo si své tempo, je kumšt. Po řemeslné stránce bezva. Druhá projekce už by ale mohla nudit.

• 22.10.2018  07:53
    Arizona (2018)

Typická Arizona. Z normální konverzace se může stát nechtěná vražda a pak už se střídá nechtěný čin za další. Danny McBride jako vždy super. Jedná se o parádní, brutální, místy komediální jednohubku, která neurazí ale také nenadchne.

• 20.8.2018  17:06

Film o něčem jiném než nám trailer ukázal. Spike je Spike a kdo zná jeho tvorbu, ví, co má od něj očekávat. Libí se mi na něm, že i přesto, že je černoch - bere věci tak jak jsou. Nebere si s ničím servítky ve snímku, kde kraluje J.D.W + Kylo Ren :-D a rozjíždí ironii samou slov říkajíc N... a narážející se do židů. Po skončení filmu člověk odchází z kina a říká si, to snad není možné, co se dělo a děje dodnes!

• 10.11.2018  12:49

Po dlouhé době, co se mi chtělo u filmu brečet. Kdo chce vědět o Freddiem něco víc, ať si pustí dokument. Toto je skromný příběh o něm i o kapele Queen. Nakonec jsem rád, že ho natočili decentněji a trochu s úctou. Uslyšíte slavné songy a uvidíte v něm koncert, který je považován za nejlepší živé vystoupení všech dob. POZOR: Teď hodnotím tuto lež jako fungující výmysl, který nemá na sobě nic pravdivého.

• 20.8.2018  16:29
    Calibre (2018)

Nešťastná nehoda, nešťastné rozhodnutí, doprovázející nešťastné události. Napětí, čekající na odhalení bylo + filmu. Konec, hrající se na šokující byl - filmu. Obrovská škoda, protože se začalo velmi dobře a z nepochopitelného důvodu následovalo klišé, tolikrát viděno a už dopředu člověk věděl, co přijde. Čekal jsem natěšený na to ono ŠOKUJÍCÍ, které nepřišlo! :-(

• 24.11.2018  10:17
    Creed II (2018)

BOMBA! Jednička má sice lepší hodnocení a je lepším dramatem, za který měli dát Stallonovi plešouna za hlavní herecký výkon, ale nepřináší nám nic nového zajímavého pod sluncem - jen odkaz. Dvojka je opakem. Nemá v sobě natolik silné drama, ale svou sílu má v soubojích, které byly podle mě natočeny lépe a má zajímavější děj a hlavně nápad. To jim vyšlo. A konec byl taktéž něčím novým, co nám zatím žádný Rocky nenabídl, myslím zvrat ne souboj. U mě totální 100% spokojenost. Šel jsem na Creed II kvůli bitkám ne kvůli hereckým výkonům a jsem rád, že jsem dostal svoje! Konečně odbočka, která sedla!

• 20.8.2018  16:09
    Darc (2018)

Pěkné, krvavé a solidní béčko 80-90 let, přenesené do dnešní doby. Choreografie je docela promakaná - potěší všechny rubače. Hlavní hrdina je taktéž sympaťák, děj filmu ujde. Svým způsobem jsem byl spokojený, ale netuším proč po skončení filmu nejsem totálně odrovnaný? Každopádně příjemné překvapení, které potěší :-)

• 25.5.2018  19:33
    Deadpool 2 (2018)

Od studia, které zabilo Wolverina :-D Dvojka to měla těžší, protože jednička zvedla laťku až příliš vysoko. Nakonec je druhý díl minimálně stejně dobrým počinem - možná i dokonce lepším. I když já nerad srovnávám dva úplně suprové filmy. Prostě D1 byl nářez jak prase a D2 je opět nářez jako prase! Josh Brolin alá Thanos si chtěl došlápnout i na naši spálničku :-)

• 20.8.2018  17:24
    Equalizer 2 (2018)

Akčnější než první díl, ale ne tak osobitý. To mě jako první napadne. Někomu přijde film na jedno brdo, já si myslím, že kdyby vymysleli možná trochu jinak scénář mohlo by být i lépe. Nebudu si hrát na scénáristu nebo režiséra - to nechám PROFÍKŮM! Mně osobně se film líbil a užil jsem si ho. Chtěl jsem vidět porcovačku - dostal jsem ji! Mám rád Denzela - dostal jsem ho. U mě spokojenost a pokud by vznikla i trojka... hurá na ni!!! Pokud se budou natáčet podobné filmy v 80-90 a moji oblíbení herci budou v 63 letech předvádět majstrštikový boj - budu jenom rád a pokaždé dostanu erekci :-)

• 20.4.2019  12:32

Čekal jsem totální kokotinu na n2 a dostal jsem totální píčovinu, která to o sobě moc dobře ví. Paroduje jak Smrtonosnou past, tak i rovnou samo sebe. Nechybí záchodový humor, brutalita a akce. Celé je to brané jako jedna velká hloupost. Zasmál jsem se, pobavil se a přesně to jsem chtěl vidět trojici outsiderů, kteří se rozhodnout změnit svůj osud a zachránit rukojmí od únosců. :-) Další pohodový NETFLIX! :-)

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30