horor2

horor2

Stanislav Kotlán

okres Hodonín
Scénárista a režisér amatérských filmů

2 body

• 29.10.2018  13:54

PROMIŇTE PANE, KOUKAJÍ VÁM KOULE. PÁN BLBEJ TUŇÁK! Pokračování zvířecího detektiva, který je mistr převleků a neštítí se vylézt dokonce i někomu z prdele! Paráda! Směji se doteď, ale pozor! GENIÁLNÍ VHS DABING - jinak nesahat!

• 29.10.2018  13:49

Geniální a naprosto super komedie, pokud jste tedy jako Jim Carrey, který skoro všechno posere, aby nakonec odhalil krádež vločky ptákem ohnivákem :-)

• 29.10.2018  13:45

Na první pohled ňouma, který nakonec všem vytře originálně zrak. Skvělé herecké výkony, režie, hudba a celkově se tenhle majstrštyk zažere pod kůži. Aspoň teda mně se to stalo :-)

• 29.10.2018  13:35
    Forrest Gump (1994)

Krásný a dojemný film. Někdy člověk čeká tak strašně dlouho na něco a když to nakonec přijde, uplyne to rychleji, aniž by člověk tušil.

• 28.10.2018  22:30

Do třetice opět paráda, ale myslím si, že dvojka je ze série nejlepší :-)

• 28.10.2018  22:28

Ještě lepší než první díl. Skvělý humor střídá parádní akci :-)

• 28.10.2018  22:27

Rowan Atkinson je skvělý :-D

• 28.10.2018  22:24
    Maska (1994)

ŘEKNI MALÝMU, ŽE NEPŘÍJDU NA VÁNOCE :-D

• 28.10.2018  22:17

Přesně tak. Uběhlo 20 let. Stejní herci a režiséři, ale už je to o jeden level slabší, ale pořád je to zábavné.

• 28.10.2018  22:15

100% komediální klasika, která se vážně povedla :-D "Chudák Péťa, upadla mu hlava!" - "Který mrzák po mně hodil tu solničku? - Nandej mu to, Vazbiči!" :-) :-) "Ty máš celou dobu na sobě dvoje rukavice? - Jo. Jsme přece v Aspenu!" :-D

• 28.10.2018  22:06
    Černý pás (1992)

Don 'The Dragon' Wilson společně s Matthiasem Huesem ve VHS kulťáku, který má parádní bitky a hlavně se s ničím nesere.

• 28.10.2018  22:03

Proč se člověk snaží změnit něco zkaženého, když ví, že to zkažené zůstane a místo nápravy, dostává do nebezpečí sebe a lidi, na kterých mu záleží? Pro mě hodně silný zážitek. Spratci zasraní! :-)

• 28.10.2018  21:55

Sasha Mitchell umí nakopnout, rozstřílet a chladnokrevně eliminovat neposlušné žáky, kteří dělají bordel. Závěrečný paintball v lese je luxus stejně jako celá tahle VHS záležitost :-)

• 28.10.2018  21:49

Doufám, že si všichni vezmou ponaučení z tohoto filmu a začnou se konečně ve škole chovat slušně!!! Pokud ne, dostanete na prdel od třech bojových robotů, kteří by Vás správně měli učit fyziku, dějepis a tělesnou výchovu :-)

• 28.10.2018  21:45

Thomasovi Ianovi Griffithovi zabijou mladšího bratra, který byl policistou v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Od té chvíle následuje pronásledování a nalezení zabijáků, co jsou zač atd. Krásná srdeční záležitost, ze které uchcávám doteď.

• 24.10.2018  18:27
    Suverén (TV film) (1994)

Constantine 'Connie' Harper (Jack Scalia) je obviněn a poté, co se u soudu semele bitka, shledán vinným. Dostává 15 let vězení, kde si ho ze začátku dobírají, ale posléze co se vypořádá s jejich vůdcem, získává respekt ale i nové přátelé. Časem se ukáže, že je nevinný a všechna obvinění jsou tím stažena. Connie je na svobodě. Když ho jeho bývalý spoluvězeň Julio požádá o laskavost týkající se jeho sestry, netuší do jakého nebezpečí se Connie právě dostal.

• 24.10.2018  17:44

Pro mě super film, který frčel na VHS. William Forsythe mi je sympatický, dobře mu to střílí. Místy to je trošku taková romantika. Závěrečná přestřelka mazec. Pokaždé budu spokojený, když dostanu podobnou stejně kvalitní podívanou, jako je tenhle kousek. :-)

• 24.10.2018  17:39
    Zóna úniku (1994)

Srdeční záležitost, u které si vždycky cvrknu do trenek. Wesley Snipes super, Yancy Butler sexy a Gary Busey jako vždy záporák jak vyšitý :-)

• 24.10.2018  17:35
    Švéd (1994)

Klasika, která patří mezi ty filmy, kde byl Dolph Lundgren ještě pořád parádní. Nikdy nezapomenu na srabskou bitku mezi ním a hlavním záporákem Trevorem Goddardim, který určí svoje pravidla tak, že Dolph nemůže zaútočit, jinak by zemřeli jeho lidé. Ale potom krásná finálová bitka v jeskyni. Ano, je to nereálné, ale to mě vůbec nezajímá, protože to prostě žeru :-P :-)

• 24.10.2018  17:22

Srdeční záležitost pouštěná na VHS. Kdo miluje souboje v aréně a libuje si v závěrečných bitkách hodný x zlý, bude potěšen. David Bradley byl pro mě vždycky sympaťák. Mark Dacascos zahrál perfektně hajzlíka, kterému pak efektivně Davídek pořeže nožky :-D

• 24.10.2018  17:14

Skvost, kterému jsem musel ze začátku přijít na chuť, ale po čase jsem docenil. Parádní výkony Clinta Eastwooda a Genea Hackmana, kteří táhnout po celou dobu.

• 24.10.2018  17:10
    Empire State (2013)

Příjemně to uteče. Potěší skutečné záběry před i po filmu, ale jinak nic nového pod sluncem. Silnější 3,5* ( 60% )

• 22.10.2018  13:36
    Slender Man (2018)

Tak toto mě vážně zklamalo! Tak jsem se těšil! Plakát, trailer, reklama k filmu vypadala bombasticky a dokonce i přes špatné ohlasy a hodnocení jsem si říkal, že to bude možná zase ten případ, kdy se všem nelíbí a mně by se mohlo líbit. Jenže souhlasím se všemi, je to hodně špatné. Škoda, strašně moc jsem se na tento horor těšil :-(

• 22.10.2018  10:53

Waynův svět, Waynův svět, nejlepší - k šežrání. Vááááááááááááááá!!! - (KAMERAMAN) A je to tam! :-) "Že jsi nemluvil o mých chlupech?" :-D

• 22.10.2018  10:48

Komedie určená publiku, kteří rádi experimentují.

• 22.10.2018  10:45

Liší se jen dobou, jinak se jedná o krásné zakončení úchvatné trilogie a jedné časové smyčce :-)

• 22.10.2018  10:44

Přesně to samé, co první díl. Bravo!!!

• 22.10.2018  10:43

Parádní promyšlená jízda. Dobrodružství, které nám servíruje dávku vtipů, napětí a zábavy.

• 22.10.2018  10:41

Nelíbilo :-(

• 22.10.2018  10:40

Už méně zábavné, několik pár momentů pobaví, ale jako celek je to neuspokojivé. Škoda!