horor2

horor2

Stanislav Kotlán

okres Hodonín
Scénárista a režisér amatérských filmů

2 body

1 2 3 4 5 6 8 16 23 30
    • 1.7.2019  20:07
    Spawn (1997)

Klasika, kterou jsem ve své době provařil a ucvrknu si z ní ještě dnes. Michael Jai White jako Spawn + jeho bojové nadání = výborné jako John Leguizamo coby hláškující pekelný klaun. ŘVEŠ JAKO MALÁ HOLKA, TO MUSÍŠ TAKHLE...ÁÁÁ :-) KOUKNI.... ČOKOLÁDA! :-D

• 1.7.2019  19:57
    Úchyl (1997)

Když jsem došel do videopůjčovny a řekl jim, že chci úchyla, tak se mi prva vysmáli a pak řekli tady ho máš chlapče :-) Jinak takový menší mix živého terče s píčovinou na n-tou. Už jen úvodní scéna ve sprše napoví, na co se máte připravit :-D :-D

• 1.7.2019  19:54

Přiznám se, že když jsem to viděl poprvé, spoustu věcí mi bylo cizí co se americké kultury týče. Je to trochu něco z jiného soudku, není to zkrátka běžný film, poněvadž ho režíruje chlápek, který rád experimentuje a poukazuje na nedostatky harmonie zdejší doby. Brody jako punkáč :-) Leguizamo jako zmrdeček a Mirce to tak krásně sluší! :-)

• 1.7.2019  19:48
    Spojenec (2006)

Hned zatáhne zajímavým nápadem do děje a baví až do samotného konce. Je to napínák, který Lee krásně drží za koule. Pořád se dá vymyslet něco originálního. :-)

• 1.7.2019  19:43

Ujetá chujovina, kterou jsem docenil později, dnes kroutím hlavou PROČ? Je to prostě zábava své doby.

• 1.7.2019  19:41

Moje prví seznámení s Alexandrem Ajou a hned si říkám... Páni! To byl masakr motorovou pilou po francouzsku! Výborný nápad střídá geniální gore, které není pro slabší povahy. Krásný zvrat nakonec :-)

• 1.7.2019  19:36

Úchylka, černošský slang, krvavé scény a místy dusivá atmoška + lateksové nahánění po domě :-) Mazec VHS :-)

• 22.4.2019  18:49
    Prokletí (2005)

Za památnou scénu fuckujícího vlkodlaka přihazuji jednu. Jinak mám rád úlety, ale toto Wes Craven trochu zabil :-D Že bych dal po letech další projekci, možná bych to v dnešní době pobral víc :-)

• 22.4.2019  18:37
    Poslední dny (2005)

Pamatuji si, jak jsem byl po zhlédnutí tohoto filmu naštvaný. IHNED vymazat z hlavy. Slátanina, u které jsem se vyloženě nudil a trpěl. Podíval jsem se na něj jen kvůli trochu podobenství s Kurtem. Možná proto jsem ho ihned odsoudil. Už nikdy nechci vidět!

• 22.4.2019  18:31

ZKLAMÁNÍ.

• 22.4.2019  18:29
    Auto (1977)

Solidní, ale Christine mám radši. Viděl jsem ji i dříve.

• 22.4.2019  18:22
    Road Train (2010)

Oproti jiným slabý odvar.

• 22.4.2019  18:20

Hodně mi vadila hudba při vraždění od AC/DC, která trochu ničí kouzlo. Nápady to má místy hodně slušné. Emilio Estevez taktéž kvalitní, jak jsem u něj zvyklý. Příjemně plyne, ale přesto cítím trochu zklamání i po letech, co to vidím znova.

• 22.4.2019  18:15

Příjemná zábava i námět, ale znova vidět nepotřebuji. Silnější *** ( 61% )

• 22.4.2019  18:11

Trošku ptákovinka :-)

• 22.4.2019  18:09
    Christine (1983)

KULTOVKA VHS! Nikdy jsem se nebál víc auta jako tady :-) Carpenter + King = Christine :-)

• 22.4.2019  18:06

Po letech vidím znova a dávám plnou palbu. Nechápu, proč mi to tenkrát nesedlo. Je to vtipné, místy trochu přetažené, ale nasmál jsem se více něž dost. :-D

• 22.4.2019  18:04
    Pod kůží (2008)

Čekal jsem víc, možná za to může i to, že jsem se strašně moc těšil. Má to atmošku, ale dalo se více přitlačit. Škoda.

• 22.4.2019  17:59

Hodně solidní, napínavý až do konce, ale abych se přiznal, čekal jsem úplně jiný film. Dal bych ***, ale protože Mads Mikkelsen táhne celou dobu svým výkonem, dávám nakonec o jednu * více. V dnešní době na toto téma natočit něco nového, aby to vypadalo dobře a udrželo si své tempo, je kumšt. Po řemeslné stránce bezva. Druhá projekce už by ale mohla nudit.

• 22.4.2019  08:18
    Mlha (2005)

Po 14 letech přidávám * za pěkné efekty, ale vymizelo původní zlo a nahradilo ho jakési zvětříčkování. Nelíbilo se mi to, bohužel zklamání pro mě veliké! Možná tomu dám někdy šanci zase znova, ale.... znechucení stejné jako tenkrát :-(

• 22.4.2019  08:11
    Mlha (1980)

Další z mých oblíbených VHS hororů. Johna Carpentera mám v krvi. Má to atmosféru, námořníci jsou správně nechutní a závěr, ten mě dostal, paráda! :-)

• 20.4.2019  12:58
    The Silence (2019)

Těšil jsem se. Nesrovnávám s Tichým místem a ani s Bird Box, protože ani tyto dvě kvalitní díla nejsou zase až tak originální, jak se zdá! Co třeba takový Pád do tmy, ve kterém hlavní hrdinka nesměla taktéž vydat ani hlásku, protože by ji to ono zlo po zvuku zabilo. A dalo by se pokračovat ještě dál a dál... Zpátky k The Silence, které ještě přidává navíc sektu... Já se bavil. Samozřejmě film začne, víme, co přijde, ale pokud film baví, nemám s ním problém. Navíc hudba dodá na atmošce. Je fakt, že filmu škodí právě nedávné podobné filmy, které pak nutí srovnávat a člověk si potom nic neužívá.

• 20.4.2019  12:49

No, abych se přiznal, čekal jsem víc a dostal jsem málo. Zajímavý nápad, který mohl více přitvrdit na pilu a nemusel byt místy tak laciný, co se příběhu týče. Tvůrci prý chystají další díl, tak uvidíme, s čím novým přijdou.

• 20.4.2019  12:46

Opět kvalitní druhý díl, který má propracovanou akci a dokonce máme celou dobu strach o hlavního hrdinu.

• 20.4.2019  12:45
    Hellboy (2004)

Ron Perlman jakoby byl pro Hellboye stvořen. Guillermo del Toro čaruje a jde poznat, že by i rád přitvrdil. Každopádně jeho verze nabízí nápaditou akci podpořenou hláškami ďáblíka :-) Karel Roden pecka!

• 20.4.2019  12:40
    Hellboy (2019)

Přesně takový, jaký je komiks. Neil Marshall se opět nezapřel a nového Hellboye pořádně vykoupal v krvi. Bitka s obry na jeden střih byl luxus, stejně tak jako finále, které bylo ujeté :-D Chápu, že ne všem se nová verze zavděčí. Škoda, že se nové cestě nedaří a zřejmě nevznikne další díl.

• 20.4.2019  12:32

Čekal jsem totální kokotinu na n2 a dostal jsem totální píčovinu, která to o sobě moc dobře ví. Paroduje jak Smrtonosnou past, tak i rovnou samo sebe. Nechybí záchodový humor, brutalita a akce. Celé je to brané jako jedna velká hloupost. Zasmál jsem se, pobavil se a přesně to jsem chtěl vidět trojici outsiderů, kteří se rozhodnout změnit svůj osud a zachránit rukojmí od únosců. :-) Další pohodový NETFLIX! :-)

• 20.4.2019  12:25

Trochu jinak pojaté, než každý očekával, ale aspoň díky tomu přišli tvůrci s něčím novým. Třeba Merlin a jeho lupkání kouzel, či pohádkově pro malé děti dělající verze. Louis Ashbourne Serkis jako tahoun se svými kumpány vůbec nebyl špatný. Dobrodružství + povedené vtípky a závěrečný souboj nakonec vytáhl na slabších 5* ( 85% )

• 20.4.2019  12:17

Ze začátku jsem si myslel, že půjde o nudné historické drama, které bude uspávat a nakonec celkem solidní a napínavá podívaná, ve které mi k dokonalosti chybělo ukázat trochu více z bitvy a trochu více Margot Robbie. Každopádně je smutné co si lidé dokážou udělat, možná je to vše zaviněné onou dobou a postavením.

• 20.4.2019  12:12

Zajímavý námět s hvězdou z Beverly Hills 90210