horor2

horor2

Stanislav Kotlán

okres Hodonín
Scénárista a režisér amatérských filmů

2 body

1 8 16 23 27 28 29 30 následující >>
    • 17.9.2017  11:54
    Prometheus (2012)

Po vizuální stránce super. U brutálních scén paráda. Demenci u některých postav bych i pochopil, ale to co nám slibovali, jsme nedostali. Možná v dalších dílech. Pro mě zklamání roku!

• 17.9.2017  11:52

Po prvním zhlédnutí odpad. Po 20 letech jsem tomu ale nakonec došel na chuť. Ano, je pravda, že atmosféra je pryč, ale jako akční komedie to celkem funguje. Ron Perlman se bojí pavouků a Winona Ryder potřebuje promazat. Některé momenty jsou k smíchu a u některých si říkám, jestli to byl záměr nebo se to prostě nepovedlo?

• 17.9.2017  11:39
    Vetřelec ³ (1992)

Tam kde to Cameron bravurně zakončil, to David Fincher depresivně pohřbil a totálně rozkopal. Návrat k sci-fi hororu s chladným nepříjemným pojetím, až je člověku úzko. Zase na druhou stranu série měla pokračovat, tak nám tvůrci přináší krvavou naháněčku ve věznici, kde člověk neumí napočítat do tří a pohled na ženu je zakázán :-)

• 17.9.2017  11:31
    Vetřelci (1986)

Zatím co první díl byl spíše hororem, druhý díl je akční jízdou. Hromada vetřelců, cool hlášek v podání Billa Paxtona, propracovaný až vymazlený příběh v čele nekompromisní Sigourney Weaver, která si na zmetka z kosmu brousí zuby. James Cameron to udělal podle sebe a já mu za to děkuji! Pro mě nejlepší díl z celé série. Nemůžu si pomoct.

• 17.9.2017  11:20
    Vetřelec (1979)

Něco ve tmě na kosmické lodi dělá pořádný bordel! Mrazivá hororová sci-fi perlička, ze které se Vám může nafouknout břicho k prasknutí.

• 17.9.2017  11:15

Čas nezastavíš. Zpomalení, bolest a dokonce, že rejže je rýže. Poslední díl kvalitní série přináší reálný pohled dvou policistu na život s odstupem času. Riskovat - neriskovat. Budeš táta, budeš děda. Půjdeme do toho nebo radši ne? Nakonec se vyždímají poslední síly ale pouze jako tým dokáže dvojice fungovat a uspět.

• 17.9.2017  11:05

Když nemá žena svůj den, tak ji neštvěte nebo Vás nakope do zadku. Můžete ji ukázat všechny jizvy na těle nebo ji ohromit ochočením zlého pejska. Třetí pokračování a po třetí maximálně spokojený. P. S. pozor na to, po které neprůstřelné vestě sáhnete.

• 17.9.2017  10:59

Každý by měl mít doma na stole svůj vlastní prcgumovník. Nemusí se zalévat a pokud se Vám nelíbí, můžete ho jít vyměnit. Z celé série jsem se konkrétně u tohoto dílu zasmál nejvíce. Představa, že bych měl jít do práce a někdo jako Joe Pesci by mi měl dělat společnost, tak ho nejspíš za pomocí smrtonosné zbraně zastřelím :-)

• 17.9.2017  10:54

Riggs není podvodník, jen má hlad. Murtaugh by nejradši sedl do křesla a natáhl si nohy. Společný případ je ale navrátí do formy a naservírují nám mix akční krimi komedie, kterou po právu řadím mezi to nejlepší, co mohlo vzniknout. Jen si tak říkám, proč nebyl film oceněn plešatým panákem, když jej co chvíli hrají v televizi? Ale to by se asi akademikům nelíbilo :-)

• 17.9.2017  10:39

Jean-Claude Van Damme ve výborné formě ztvárnil příběh Franka Duxe ( pod jeho dozorem ) dokonale. Bojová choreografie, zpomalené záběry a jako třešnička na dortu závěrečná bitka, to můžu vidět a sytit se tím dokola.

• 17.9.2017  10:22
    Predátoři (2010)

Po dlouhé odmlce nám Nimród Antal přináší další konfrontaci. Tentokrát jinde a s více predátory. Potěší R-ko i samotný příběh, což jsem převelice ocenil. Adrian Brody coby elitní žoldák? Zpočátku nezvyk - po skončení filmu skvělá volba.

• 17.9.2017  10:09
    Predátor 2 (1990)

Z džungle do Los Angeles, Arnolda Schwarzeneggera střídá Danny Glover a Kevin Peter Hall se vydává znova lovit. Pokračování plného násilí a obav z neviditelného si myslím dopadlo nakonec pozitivně. I Mike Harrigan má koule pobíhat s pořádným kanónem po městě a vzdorovat silnějšímu.

• 17.9.2017  09:58
    Predátor (1987)

V džungli se občas stávají podivné věci. Není tomu jinak, když se po úspěšné záchranné misi, postaví do cesty Arniemu o trošku větší obávaný bojovník, který moc lidskosti nepobral a má ve zvyku masakrovat své nepřátele.

• 17.9.2017  09:40
    Cobra (1986)

Kdyby Marion Cobretti opravdu existoval, měl by to zkusit v politice, protože jako lék by se zbavil nemoci. Sylvester Stallone likviduje po tuctech ve špinavé, brutální podívané a já už z toho taky potřebuji vyléčit :-)

1 8 16 23 27 28 29 30 následující >>