horor2

horor2

Stanislav Kotlán

okres Hodonín
Scénárista a režisér amatérských filmů

2 body

• 20.4.2019  12:09

Ujetá kravina, u které jsem se pořád smál, proto takové hodnocení. Pochopím nesouhlas :-P

• 20.4.2019  12:07
    Leatherface (2017)

Už mi to přijde natočme co nejhnusnější bezhlavou brutalitu, nějak to slepme dohromady a uvidíme. Zajímalo mě to hodně, ale strašně nerad musím konstatovat, že i tento počin mohl nabídnout něco víc a mohl nás překvapit něčím větším a rozhodně se dalo postavit na zcela jiném zajímavějším tématu. Velká chyba, škoda!

• 20.4.2019  12:01

Začátek, který chtěl navázat na první díl série, trochu ignorovat předešlé díly i remaky, se zvrtl a nevyšel.

• 20.4.2019  11:57

Jonathan Liebesman ještě více přitvrdil na brutalitě. Díl, ve kterém se staneme svědky vzniku. Dějově se tedy odehrává před TMMP z roku 2003.

• 20.4.2019  11:54

Texaský masakr motorovou pilou, který je konečně masakrem. Andrew Bryniarski jako Thomas Hewitt (Leatherface), ze kterého jde respekt. Marcus Nispel tak zremakoval verzi z roku 1974 do novější doby pro mladší generaci.

• 20.4.2019  11:49
    Masakr v Texasu (1994)

Omlouvám se, ale co to kurva bylo? Na VHS psali VAROVÁNÍ: TENTO FILM NENÍ VHODNÝ PRO SLABŠÍ POVAHY! Nebo něco v tom smyslu, tak jsem natěšený valil domů, málem jsem si i rozbil po cestě hubu a nakonec jsem dostal takovou sračku! Po 10-ti letech jsem to viděl znova a opět jsem měl nepříjemnou pachuť. Prý vyšla nějaká PRODLOUŽENÁ verze, tak uvidím, co to bude.

• 20.4.2019  11:41

Třetí a pro mě hodně drsný, brutální a násilný díl, který když jsem poprvé viděl jako děcko na VHSce, měl jsem trochu těžké trenky :-D Jeff Burr přitlačil a vyšperkoval. Mimochodem toto jsem viděl ještě dřív než jedničku. R.A. Mihailoff jako nekompromisní Leatherface, kterému nedělá problém utrhnou kapotu od auta :-)

• 20.4.2019  11:35

Přiznám se, že když jsem viděl toto pokračování byl jsem hodně naštvaný, protože jsem byl namlsaný prvního dílu, který měl svou atmosféru a místy vypadal jako dokument hrůzy a zkrátka věřil jsem mu. Toto bylo trochu i parodie sama sebe a co ta romantika? Nějak mi to nešlo k sobě. Po letech jsem dostal chuť podívat se znova a po těch všech novodobých uchylárnách mi tohle nějak sedlo. A líbilo se mi to. Určitě to není kvalita bezchybného prvního dílu, ale jako uchylárna je to hodně povedené a taky hlavně člověk musí vidět prodlouženou verzi :-)

• 20.4.2019  11:30

Majstrštyk od Tobeho Hoopera, který je dnes totálním kulťasem. Místy je to slušné psycho. Závěrečná scéna je boží. Dobře vymyšlené a parádně zahrané. Gunnar Hansen jako legendární Leatherface.

• 20.4.2019  11:21

Mary Lambert zvládla i druhý díl, který měl o proti prvnímu dílu více černého humoru. Clancy Brown všechno zabil a to v dobrém slova smyslu. Jeho výkon nadzvedává nahoru! Taktéž moje srdcovečka!

• 20.4.2019  11:19

Srdeční VHS záležitost, která ve mně zanechala hlubokou stopu. Někdy je nejlepší být mrtvý!

• 20.4.2019  11:17
    Silent Night (2012)

Na jednu stranu celkem slušné, ale na druhou mi vadil trochu odfláklý konec.

• 20.4.2019  11:15

A už by možná stačilo. První díl je pro mě nejlepší a tam to mělo zůstat.

• 20.4.2019  11:13

Vím, že Brian Yuzna rád experimentuje, ale tady mi to nějak vadilo.

• 20.4.2019  11:11
    Hrůzné sny (1989)

Když vezmu v potaz, že některé hororové série vymyslí podobné a někdy ještě horší návraty, tak toto pendluje někde mezi nimi.

• 20.4.2019  11:08

Dobrý nápad, jenže nemohu si nějak pomoct. Zkrátka nemá to své kouzlo.

• 20.4.2019  11:06

Jeden z mých oblíbených hororů o vraždícím Santovi. Určitě si nepouštějte ořezanou verzi, neužili byste si tak příjemné krveprolití, jak má být. Pointa je vlastně svým způsobem paradox :-)

• 20.4.2019  11:02

George C. Scott dostal po právu zlatého plešouna, protože jeho výkon jest božský! Film příjemně ubíhá a společná cesta s Pattonem je místy slušný úlet, jako třeba přípitek s ruským generálem nebo hned úvodní scéna s chycením za rypák a nakopání prdele jak sám velikán praví svým svěřencům u americké vlajky. Hodně silné i po letech svého vzniku.

• 20.4.2019  10:54

Divoká banda divokého legendárního zpomalovače Sama Peckinpaha. Doporučuji prodlouženou verzi - jak jinak? Remake by myslím ani nemusel vzniknout, poněvadž toto dílko je dokonalou záležitostí!

• 20.4.2019  10:50

Další z mých srdečních záležitostí jako kopačka do hlavy Fordovi za já jsem Američan, tak na mě bacha :-D Emmanuelle Seigner jako jeho společnice pomáhajíc v hledání je skvělou volbou. Roman Polanski opět dokazuje svou genialitu. :-)

• 20.4.2019  10:46

Slabší druhý díl. Jenže pořád mě to příjemně baví.

• 20.4.2019  10:45

Velmi příjemná dobrodružná romantická komedie, které táhne hlavní dvojice a spousta nápadů a vtipných scén.

• 20.4.2019  10:42

Nejspíš jsem měl vysoké očekávání a taky podíval jsem se na to kvůli Parému. Něco dobré, spoustu toho bylo špatné. Nevím, nevím.

• 20.4.2019  10:40

Půjčil jsem si to kdysi z videopůjčovny na VHS a moc mě to nechytalo. Později jsem to znova viděl na DVD a příjemně jsem se pobavil. Člověk to musí brát trochu s rezervou :-)

• 20.4.2019  10:37

John Landis a jeho hororová komedie lízlá romantikou. Scéna proměny člověka na vlkodlaka je skvost. Příjemné překvapení.

• 20.4.2019  10:31

Ať se přiznají všichni fanoušci Pána prstenů a Hobita, kteří tuto krvavou pecku viděli? Myslím si, že jich bude málo. "NAKOPAT VÁM PRDEL VE JMÉNU BOŽÍ" Klasika VHS klasik, která je povinností jak pro hororové příznivce, tak i Jackson vyznavače. Hlavně se namlsat nesestříhanou verzí! :-)

• 20.4.2019  10:26
    Beetlejuice (1988)

Mačo supero kvalito! Alec Baldwin + Geena Davis tvoří krásný posmrtný pár a Michael Keaton přímo exceluje svým výkonem! Hláška střídá hlášku a je tak nechutně vlezlý jako veš! :-D Tim Burton je borec a ví jak na mě :-) Winona Ryder taktéž paráda, málem bych na ni zapomněl :-)

• 20.4.2019  10:21

Bohužel, ještě slabší než dvojka.

• 20.4.2019  10:20

Čekal jsem zklamání a dostal ho.

• 20.4.2019  10:19
    Darkman (1990)

Srdeční pecka. Liam Neeson jako Darkman, toužící po pomstě. Sam Raimi dává kus sebe a jdou vidět jeho hororové prvky. Larry Drake je záporák již od pohledu. Frances McDormand skvělá. Colin Friels zahrál pěkného hajzlíka. Menší rolička na závěr padla i oblíbenci jménem Bruce Campbell. Super! Takto to mělo zůstat.