Hráči (2003)

Zajímavá podívaná, pro mě jednohubka, které jsem dal šanci, kvůli jednomu člověku.

D-Tox (2002)

Chladné, drsné a krvavé. Prostředí mrazivé izolace dodává na síle a až do poslední chvíle člověk netuší, kdo je vrah.

Ve jménu Angela (2002)

Milé překvapení. Mix gangster-romantické komedie, u které jsem se zasmál a pobavila mě :-)

Formule! (2001)

Čekal jsem trochu něco jiného, ale dnes musím uznat, že to je pořád hodně dobrý počin Harlina, který pak následně začne v pozdějších dobách točit břejdy.

Chyťte Cartera (1971)

Jelikož jsem viděl prva remake, tak samozřejmě mě tahle klasika překvapila jiným koncem, ale jinak už mi nepřišla tak cool.

Sejměte Cartera (2000)

V kině to mělo atmošku. Stallone výborný! Byl jsem potěšen a odcházel jsem nadšený :-) Nejvíc jsem se těšil na bitku SxR :-) A dočkal jsem se ji. Paráda :-)

Mravenec Z (1998)

Roztomilé, ve své době vzniku působivé a prostě mě to bavilo :-)

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

UŽ JSEM SI VZPOMNĚLA, CO PROVEDL... ZABIL SVOJI MÁMU! :-D Akční pohodová komedie, která to o sobě ví a je tak krásně naivní. Neměl jsem, nemám a nebudu mít s touto klasikou nikdy problém :-)

Návrat k vítězství (1981)

Nostalgie a jeden krásný match s výstavními nůžkami + uznávající potlest jednoho fáši :-)

Saw 4 (2007)

Na jednu stranu snaha překvapit a vymyslet něco zajímavého se cení, ale zbytek je jen o jednom.