anaticha

Why so serious??!!??

Skype: anaticha1

<< předchozí 1 2
    • 10.7.2014  22:23

To bylo tak skvělý!První, opravdu první romantický film, který jsem probrečela od začátku do konce a za tento nelehký úkol dávám tvůrcům 5* Dostává se na první příčku mých oblíbených romantických filmů.

• 13.2.2014  21:57

Je zajimavé, že v dnešní době mnoha různých filmů opakujících a kopírujících své náměty lze natočit něco tak originálního, chytlavého a ještě k tomu sci-fi :D Velké překvapení.Dávám 5*

• 3.10.2012  20:13
    Bez kalhot (2012)

Tak tenhle film pro mě byl večerním nadopováním,co k tomu říct, radost pohledět.

• 22.8.2012  21:43

U tohoto filmu jsem měla celou dobu takový divný pocit, protože Pripjat jsem znala jenom z fotek a nedokážu si představit co bych tam dělala, kdybych se tam ocitla. Každopádně obdivuju herce a všechny kolem, že tam dokázali točit! Jako film takový nic moc, nenadchne, ani neurazí.2*

• 20.7.2012  09:23
    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)

První pořad na Primě u kterého se fakt upřímě zasměju.Ovšem baví mě jenom odpovědi lidí :-D

• 16.7.2012  22:37
    Na vlastní riziko (TV pořad) (2012)

No, na to že to je pořad Primy, tak to zas tak špatné není, vcelku mě to i bavilo a jako hrobnice bych fakt bejt nemohla brrrr.3*

• 4.7.2012  23:12

Je zajímavé, jak z takového jednoduchého příběhu lze zniknout tak krásný, dojemný film a že já moc na tu romantiku nejsem. Herecké obsazení vynikající hlavně co se v mužském pohlaví týče.Dávám 5* za nejkrásnější romatický film co jsem kdy viděla.

• 2.5.2012  20:24

První česká novodobá komedie, u který jsem se smála od začátku do konce. Nesmělý Mádl se do téhle role skvěle hodil, Kotka bych si představit nemohla...Hadrbolcová to na konci jak se říká "zabila". Dávám 4*, časem možná dám 5.

• 25.4.2012  19:54

Příjemné překvapení !Takhle jsem se naposled pobavila uz ani nepamatuju a to že já se směju každý kravině. Stifler samozřejmě nezklamal a ta jeho scéna s kaděním byla fakt super :-D. Stejně to na konci nejvíc završil Jimův táta, haha

• 14.4.2012  22:09
    TOP STAR (TV pořad) (2010)

Musím změnit hodnocení z 1* na odpad potom co jsem tam videla Pomejeho. Vzdycky se teda radsi ptam mamy kdo to zrovna uvadi B)) Mam ho docela rada, ale tady se na nej neda koukat.

• 8.4.2012  22:09

Jeden z mych nejoblibenejsich dobrodruznych filmu, na ktery muzu koukat stokrat a neomrzi.Nejradsi mam scenu jak je honej pirati a jak pak skocej ze skaly. (Harrison je samozrejme sexy jako v kazdem filmu)

• 9.3.2012  14:08

Připomíná mi to film poslední dům nalevo, ale tenhle je mnohem lepší!Ten konec byl prostě brutál, ale zasloužili si to. Všichni. Ikdyž Matthewa bych možná ušetřila....

• 7.3.2012  20:23

nuda nuda nuda,copak neni už dost takovejhle filmů kde vás honí v lese maskovanej vrah??

• 26.2.2012  22:10
    Ženy na cestách (TV pořad) (2010)

Co to sakra je?Já nevim čím Zlata tu Primu tak uchvátila že ji vybrali,vzhledem?hlasem?ne.nejspíš tlustým pasem.Vím že už byla v pořadu Hledá se táta a máma a v Prostřenu.Kam se vrtne příště?NO,nechám se překvapit..

• 4.2.2012  21:44

Tohle byl můj asi první horor,kterej jsem shlédla jako malá (krom halloweenu:-D) a nechápu jak jsem se na to mohla koukat a nebát se u toho.Vím jenom že jsem pak měla strach z Cathema a bylo mi líto toho pejska:(.Nadprůměrný horor s pěkným hercem v hlavní roli. _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

• 30.1.2012  21:57

Thriller jak má být.HOODNĚ napínavý hlavně u konečné scény v domě:-)Toho chlapa někde potkat tak zdrhám,haha:-D

• 29.1.2012  17:31

NO,čekala jsem kdoví jakou bombu,ale zázrak se nečekal.Furt jsem se koukala na hodinky kdy už to bude končit a vůbec to neubíhalo.2*dávám pouze za grafiku možná i trochu za ten děj.

• 21.1.2012  13:45
    Norbit (2007)

U týhle komedie jsem se bavila snad nejvíc.Murphyho bych v Raspuše vůbec nepoznala:-D btw:,,Kdo sněd tu krocaní prdel?'':-DDD

• 19.12.2011  19:12

Koukala sem se na to jenom proto,protože jsem tam zpívala ve sboru Koťata:)..a hvězdu dávám za to že jsem mohla vidět zblízka celebrity a prohodit s nimi i nějaké to slovo.Druhá je hvězda pro děti.

• 7.12.2011  12:55
    V peřině (2011)

totální kravina...hvězdu dávám pouze za hvězdné obsazení.

• 30.10.2011  18:12
    Životní úklid (TV pořad) (2011)

Nejvíc mě tam štval ten debilní moderátor,kterej by vyhazoval všechny fotky-vzpomínky na jejího manžela.Prima už neví coby.

• 30.10.2011  11:24
    Pokémon (TV seriál) (1997)

můj sobotní rituál když jsem byla malá :-)))

• 30.10.2011  11:15
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Dobry na nudu i pobavení,akorát nechápu ty lidi co nic nežerou-tak proč tam lezou:D možná by si to zasloužilo červenou kostičku--:-))

• 28.10.2011  09:01
    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)

Serial meho "dětství" nekdy si to pustim :-) vzdycky sem mela nejradsi Dubínka a Lízu

• 21.10.2011  18:18
    REC (2007)

Pane bože co to bylo za blbost?Zdlouhavý nudný začátek,který mě nutil abych film přetočila,pak se to sice trochu rozjelo ale i tak,červenou si to nezaslouží..

• 2.10.2011  10:58
    Hodina pravdy (TV pořad) (2002)

Jako malá jsem tam vždycky chtěla jít!!..no, hold sem neměla akční rodiče.:-)

• 2.9.2011  15:57
    Čarodějnice školou povinné (TV seriál) (1998)

musím říct že když jsem byla menší dívala sem se na to ráda,koukla bych se i na to znova ale bohužel to nedávaj ://

• 27.8.2011  10:39
    Bazén (2001)

Nechapu to nizke hodnoceni?!??ja se docela bavila i trochu bála,podle me je to supr horor !!!

• 16.8.2011  23:32
    Chůva (1995)

V tomto filmu hrají roli jen samé sexuální představy,jako film samotný bída bída...

• 7.8.2011  09:28
    Závrať (2009)

Přišlo mi to podobné jako jako pach krve, ovšem hodně slabší..

<< předchozí 1 2